تیم تولید محتوای بهیدو

چه چیزی باعث ایجاد یک طرح خوب برای صفحه اصلی سایت می شود؟

صفحه اصلی سایت

تاثیری که کاربر برای اولین بار از سایت شما دریافت می کند از اهمیت بسیار زیادی برخوردار است. صفحه اصلی همانند درب اصلی ورود به سایت است و به همین خاطر یکی از مهم ترین صفحات آن محسوب می شود.  یک صفحه اصلی خوب می تواند ارتباط بصری ایجاد کند و کاربران را به طور دقیق برای یافتنخدمات و محصولاتی که نیاز دارند راهنمایی نماید. این صفحه اصلی سایت شماست که افراد را به انجام فعالیت خاصی تشویق می کند و آن ها را به سراغ گام بعدی می فرستد. با دنبال کردن مراحل زیر می توانید مطمئن شوید که طراحی خوبی برای صفحه اول سایت انتخاب کرده اید:

  • استفاده درست از call to action: تبدیل کاربر به مشتری

  • اطمینان از اینکه سایت موبایل دوست طراحی شده است.

  • ارائه شفاف محصولات و خدماتی که پیشنهاد می کنید.

  • بیان دقیق گزاره های ارزشی منحصر به فرد

  • نوشتن متنی که مشتریان ایده آل را هدف قرار می دهد.

  • استفاده از محتوایی که نظر مخاطبان را به خود جلب می کند.

تاریخ : شنبه 25 اسفند 1397  ساعت: 11:40 AM
ادامه مطلب

چگونه طراحی وب می تواند بر روی رتبه بندی موتورهای جستجو اثر بگذارد؟

رتبه بندی موتورهای جستجو

طراحی سایت و رتبه بندی موتورهای جستجو

زمانی که می خواهیم سایت خود را بر روی موتورهای جستجویی همچون گوگل تبلیغ کنیم، ممکن است با مشکلات منحصر به فردی مواجه شویم. از سایت های بروشور مانند سه صفحه ای گرفته تا سایت های شرکتی که صفحات پویای متفاوتی دارند، هر سایتی باید طراحی منحصر به فرد و جذابی داشته باشد تا بتواند درکمپین بهینه سازی برای موتورهای جستجو به نتیجه خوبی دست پیدا کند. یکی از سوالات مهمی که در این زمینه به ذهن خطور می کند این است: طراحی چگونه می تواند بر روی رتبه بندی موتورهای جستجو اثر بگذارد؟ زمانی که می خواهید سایت جدیدی را به صورت آنلاین ایجاد کنید یا سایت فعلی تان را به روزرسانی نمایید از نکات زیر استفاده کنید تا موفقیت تان در موتورهای جستجو تضمین شود.

تاریخ : شنبه 11 اسفند 1397  ساعت: 11:35 AM
ادامه مطلب

طراحی سایت با استفاده از cms بهتر است یا با کد نویسی ؟

cms

چنانچه به دنبال راه‌اندازی یک سایت برای خود و یا کسب‌وکارتان هستید، اولین چالش پیشروی شما انتخاب شیوه طراحی سایت خواهد بود. در حالت کلی دو روش استفاده از cms و کد نویسی برای پیاده‌سازی وب‌سایت‌ها وجود دارد. اما اینکه مزایا و معایب هر کدام چیست و با توجه به نوع و محتوای سایت شما طراحی سایت با cms بهتر است یا با کد نویسی تا پایان مقاله با آژانس دیجیتال مارکتینگ بهیدو ارائه دهنده خدمات طراحی سایت و اپلیکیشن ، سئو و بهینه سازی سایت ، دیجیتال مارکتینگ و  برندینگ ، تولید محتوا و تبلیغات آنلاین همراه باشید.

تاریخ : شنبه 11 اسفند 1397  ساعت: 11:19 AM
ادامه مطلب

چگونه سایتی در صفحه اول گوگل داشته باشیم؟

صفحه اول گوگل

طبق آمارها حدود ۹۰ درصد کاربران از مرورگر گوگل برای جستجو استفاده می‌کنند و دراین‌بین بیش از ۷۰ درصد فقط صفحه اول نتایج حاصله از جستجو را مشاهده و ۳۵ درصد بر روی اولین سایت و ۹.۵ درصد بر روی دومین سایت کلیک می‌کنند. از طرفی هر شخص یا شرکتی که در فضای مجازی دارای سایتی است مایل است تا کاربران بیشتر داشته باشد. این امر برای افرادی که دارای کسب‌وکارها و فروشگاه‌های اینترنتی از اهمیت بیشتری برخوردار هست زیرا هر چه تعداد کاربر بیشتر به همان اندازه میزان فروش بیشتری نیز خواهند داشت. اما این‌که چگونه می‌توان سایتی در صفحه اول گوگل داشت غیرممکن نیست اما نیاز به تخصص فراوان در زمینه سئو (بهینه‌سازی سایت برای موتور جستجو) و صبر زیاد دارد که در ادامه چکیده‌ای از قوانین آمده که در سئو سازی سایت نقش کلیدی ایفا می‌کنند.

تاریخ : سه شنبه 2 بهمن 1397  ساعت: 10:16 AM
ادامه مطلب

چگونه کسب وکار تجارت الکترونیک موفقی را به کمک بازاریابی رسانه های اجتماعی ایجاد کنیم؟

رسانه های اجتماعی

دیلان کیم بنیانگذار Brevite شرکت ارائه دهنده کیف دوربین است، چیزی که در مورد دیلان جالب است این است که او بیشترِ ترافیک سایت خود را از کانال ها و رسانه های اجتماعی همچون فیس بوک و اینستاگرام به دست می آورد.  او به کمک این استراتژی توانسته است به  فروش سالانه شش رقمی دست پیدا کند. در این مقاله به مصاحبه ای که با دیلان کیم صورت گرفته بیان شده است. در طول این مصاحبه، از دیلان خواسته شده رمز و رازهای ایجاد یک کسب وکار موفق در رسانه های اجتماعی را در میان بگذارد. دیلان از فیس بوک و اینستاگرام برای جذب ترافیک و تبدیل مخاطب به مشتری در سایت تجارت الکترونیکی خود استفاده کرده است.

تاریخ : جمعه 7 دی 1397  ساعت: 9:40 AM
ادامه مطلب

ترکیب مناسب سئو و تبلیغات موتورهای جستجو ( SEO-SEA )

سئو و تبلیغات

همکاری (هم افزایی یا سینرژی) در بازاریابی موتورهای جستجو

چگونه ترکیب سئو و بازاریابی موتورهای جستجوی ( SEO-SEA ) مناسبی برای خود بیابیم؟

هدف اصلی هر سایت تجاری رسیدن به رتبه بالاتر در صفحه نتایج موتورهای جستجوست. دلیل این امر بسیار ساده است. هر چقدر رتبه سایت در صفحه نتایج جستجو بالاتر و دائمی تر باشد، احتمال کسب بازدیدکننده و هدایت آن به سمت سایت نیز بیشتر خواهد بود. دیده شدن بهتر در موتورهای جستجویی همچون گوگل، بینگ، یاهو و سایر موتورها ممکن است تحت تاثیر روش های بازاریابی موتورهای جستجو (SEM) همچون تبلیغات در موتورهای جستجو (SEA) و  بهینه سازی سایت برای موتورهای جستجو( سئو ) قرار داشته باشد. خرید تبلیغات در موتورهای جستجو و نیز بهینه سازی صفحه اصلی سایت برای  جستجوکنندگان طبیعی به سایت کمک می کند نرخ کلیک بهتری داشته باشد. به عبارت دیگر اجرای هوشیارانه کمپین های بازاریابی موتورهای جستجو می تواند بازدیدکننده را به فروش و مشتری تبدیل کند. سئو و SEA به طور متفاوت از هم عمل می کنند.با  اتخاذ تعادل مناسب بین سئو و SEA می توان  استراتژی های جامع SEM را برای هم افزایی در بازاریابی موتورهای جستجو به کار برد.

تاریخ : سه شنبه 27 آذر 1397  ساعت: 1:30 PM
ادامه مطلب

خانه هوشمند در اصفهان

خانه هوشمند چیست؟

به نظر می‌رسد که این روزها همه درباره خانه های هوشمند صحبت می‌کنند. تعجبی هم ندارد، چرا که در این خانه ها راه حل های جدید خانگی به همراه راه ‌هایی برای بهبود کیفیت زندگی ما جمع شده اند تا امنیت بیشتری را ارائه دهند، زمان ارزشمند ما را ذخیره کنند و علاوه بر این ها هزینه‌ های مصرف انرژی را  نیز کاهش دهند، اما توسعه سریع این فن‌آوری‌های جدید باعث شده تا برخی بپرسند که دقیقا یک خانه هوشمند چیست؟

برای پاسخ به این پرسش باید بگوییم خانه هوشمند درواقع خانه ای است که در آن وسایل چند رسانه‌ای و خانگی با کاربر خود تعامل دارند و می‌توانند از راه دور کنترل شوند. فن‌آوری خانگی هوشمند وظایف روزمره را به عهده می گیرد، در حالی که تنظیمات لوازم خانگی مانند گرمایش، روشنایی و بلند گو را می توان به سرعت از طریق کامپیوتر و یا گوشی هوشمند با توجه به  اولویت‌ های فردی تنظیم کرد. دستگاه ‌های به کار برده شده در خانه های هوشمند توسط WLAN و بلوتوث، نه تنها می‌توانند اطلاعات را دریافت کنند بلکه می‌توانند اطلاعات لازم را نیز ارسال کرده و در نتیجه با کاربر خود ارتباط برقرار کنند.

واژه خانه هوشمند اولین بار توسط انجمن سازندگان خانه آمریکا در سال ۱۹۸۴ ابداع شد. در اوایل دهه ۱۹۹۰ تمرکز جدیدی در ترکیب زندگی روزمره با تکنولوژی به همراه علم اینترنت اشیا، برای بهبود زندگی سالمندان وجود داشت. در این اواخر نیز لوازم خانگی، کامپیوترها و علم رباتیک در بسیاری از محصولات با یکدیگر ترکیب شدند تا آن‌ها را باهوش‌ تر کنند و در نتیجه زندگی راحت تری را برای همه افراد به وجود آورند.

خانه هوشمند چیست ؟
 
تاریخ : دوشنبه 26 آذر 1397  ساعت: 11:20 AM
ادامه مطلب

خانه هوشمند، آینده خانه های ما

اولین باری که واژه خانه هوشمند به گوشتان خورده چه تصوری از آن در ذهن داشته اید؟ شاید خیلی به واقعیت نزدیک بوده و شاید هم خیلی دور. به هر حال هرچه که بوده با پیشرفتهایی که در زمینه هوشمند سازی ساختمانها رخ داده، شاهد این هستیم که روز به روز بر قابلیتهای خانه ها افزوده گردیده. اما این به چه معناست و اصلا خانه هوشمند چیست و چه ویژگی هایی دارد؟

 
 

تعریف خانه هوشمند

هنگامی که شما خانه نیستید، ذهن شما کمی شروع به شک و تردید می کند، آیا اجاق گاز را خاموش کرده ام؟ آیا زنگ امنیتی را تنظیم کردم؟ آیا بچه ها مشق شب خود را انجام می دهند یا تلویزیون تماشا می کنند؟ با زندگی کردن در یک خانه هوشمند، می توانید تمام این نگرانی ها را با یک نگاه سریع به گوشی های هوشمند یا تبلت خود برطرف کنید.

شما می توانید دستگاه ها و لوازم خانگی خود را در خانه خود به گونه ای متصل کنید تا بتوانند با یکدیگر و با شما ارتباط برقرار کنند. هر دستگاهی که در خانه شما قرار دارد، که از برق استفاده می کند می تواند در شبکه خانگی و تحت فرمان شما قرار گیرد. خواه شما این فرمان را با صدا، کنترل از راه دور، تبلت یا گوشی هوشمند بدهید، خانه واکنش نشان می دهد. اکثر برنامه ها مربوط به روشنایی، امنیت خانه، نمایش خانگی، سرگرمی و تنظیم وسائل حرارتی و برودتی است.

وقتی که صحبت از یک خانه هوشمند می شود ممکن است باعث شود که شما به بیل گیتس، که بیش از ۱۰۰ میلیون دلار برای ساخت خانه های هوشمند خود صرف کرده است فکر کنید. اما اینگونه نیست و با پیشرفت تکنولوژی و استفاده از متریال جدید اکثر افراد با داشتن درآمد نرمال قادر به داشتن یک خانه هوشمند هستند. پیش بینی شده بود که فروش سیستمهای اتوماسیون تا سال ۲۰۱۸ به بیش از ۴۰ میلیون دلار افزایش یابد که بخش عمده ای از این امر به علت موفقیت فشرده سازی و پیشرفت قابلیت های گوشی های هوشمند و تبلت های امروزی است. این کامپیوترهای فوق العاده ی قابل حمل در همه جا هستند و اتصالات اینترنتی ثابت آنها به این معنی است که می توان آنها را برای کنترل تعداد زیادی دستگاه های آنلاین دیگر پیکربندی کرد.

خانه هوشمند
تاریخ : یک شنبه 25 آذر 1397  ساعت: 11:13 AM
ادامه مطلب

صفحات سایت

تعداد صفحات : 55