بهترین کیس برای پناهندگی در ترکیه

 معایب و خطرات پناهندگی

 • شرایط سخت زندگی در کمپ ها که در برخی کشورها دست کمی از زندان ندارند

 • در این روش، کسانی که (قاچاقچیان و افراد ذینفع) به شما هزاران وعده و وعید داده اند، هرگز هیچ مسئولیتی در قبال جان و مال شما را نخواهند پذیرفت.
 • از آنجایی که قوانین پناهندگی بسیار دستخوش تغییرات سختگیرانه بیشتری میشود، افراد ناچارند برای اخذ اقامت کشور مورد نظر، از کیس ها و دلایل تقلبی و دروغین برای پناهندگی استفاده نماید. 
 • در صورت تشخیص دروغین بودن کیس، برخوردهای بسیار سختگیرانه ای خواهد شد، و فرد باید به کشور خود برگردد. در ضمن این موضوع در پرونده و سابقه شخص ثبت شده و تبعات این موضوع همواره باعث آزار شخص خواهد بود.
 • پناهندگی در بیشتر موارد از طریق مسیرها و راه های صعب العبور انجام میشود، که هر لحظه تا رسیدن شخص به کشور مورد نظر، استرس و اذیت و خطر از دست دادن جان وجود دارد. 
 • بعد از رسیدن به کشور مورد نظر نیز، مراحل اخذ پذیرش و مدتی که بلاتکلیف و در شرایط سخت کمپ ها به سر برده میشود نیز بخش سختی از این مسیر است. در نهایت اینکه به هر حال، یک پناهنده از وجهه اجتماعی خوب و مناسبی برخوردار نخواهد بود. 
 • پناهنده به دلیل اینکه اعلام می دارد در کشور خود ایمن نیست، اجازه ورود به کشور خود را نداشته و حداقل تا 5 سال بعد از خروج خود از مبدا، امکان بازگشت به کشور را نخواهد داشت.

بهترین کیس برای پناهندگی در آلمان برای ایرانیان

 پر ریسک بودن مسیر پناهندگی از هیچ کسی پوشیده نیست. در این میان، گاها پناهنده تا چند سال امکان تحصیل در کشور مقصد را ندارد. همین موضوع نیز باعث سرد شدن وی از ادامه تحصیل و میل پیشرفت میشود. 

همان گونه که گفتیم پناهجو به فردی گفته میشود که در کشور خودش به علت برخی مسائل (سیاسی، جنگ های داخلی، اجتماعی، جنسیتی، نژاد و دین و مذهب) ، مورد آزار و اذیت جسمی و جانی و مالی قرار گرفته باشد.

بهترین کیس برای پناهندگی در ترکیه

اما با توجه به این موارد باز هم از ما سوالاتی از این قبیل می شود که بهترین کیس برای پناهندگی در ترکیه برای ایرانیان چیست؟ و یا بهترین کیس برای پناهندگی در آلمان برای افغانها کدام است؟

در مورد بهترین کیس برای پناهندگی در ترکیه باید بگوییم که شما اگر می خواهید برای پناهندگی در آلمان اقدام نمایید باید با توجه به شرایط خودتان در کشور فعلی که هستید کیس خود را مشخص نمایید و برای این مورد نمی توان یک کیس ثابت را در نظر گرفت .

در حال حاضر کیس های پناهندگی آلمان مربوط به مسائل و کیس های سیاسی، مذهبی، اجتماعی می باشد و شما اگر هریک از این موارد را به عنوان کیس پناهندگی در نظر می گیرید توجه داشته باشید که باید به اندازه کافی شواهد و اسناد هم برای اثبات آن و رد نشدن درخواست تان ارائه دهید.

با توجه به این اوصاف شخص متقاضی پناهندگی باید یکی از این موارد را بعنوان دلیل پناهنده شدن خود معرفی کند و برای این دلیل اسناد و شواهد کافی داشته باشد. این نکته را به یاد داشته باشید که با توجه به خبره بودن و با تجربه بودن ماموران و کارشناسان سفارت و اداره مهاجرت، شخص متقاضی اصلا و به هیچ عنوان نباید دروغ بگوید چرا که سریعاً متوجه خواهند شد.

معرفی بهترین روش های مهاجرت و اخذ اقامت و ویزا در mohajermagادامه مطلب

نوشته شده در : سه شنبه 21 شهریور 1396  ساعت :2:56 PM   |   توسط : نظرات (0)

درباره ما

معرفی بهترین روش های مهاجرت و اخذ اقامت و ویزا تحصیلی، کاری، سرمایه گذاری، پناهندگی کانادا، استرالیا، امریکا، ترکیه، اتریش، آلمان، انگلستان

بایگانی

آمار بازدیدها

 • کل بازديد : 8334
 • تعداد کل مطالب : 3
 • تعداد کل نظرات : 0
 • تاریخ ایجاد وبلاگ : دوشنبه 9 بهمن 1396 

تماس با ما

پست الکترونيکي :
وب سایت :

خبرنامه