تاريخ : دوشنبه 23 مرداد 1396  | 9:14 PM | نویسنده : مهدی گلشنی

حضور فرمانده کل سپاه در منزل شهید حججی + تصویر

طی مراسمی که برای یادبود شهید محسن حججی در نجف‌آباد اصفهان برگزار شد، سرلشکر جعفری فرمانده کل سپاه پاسداران نیز حضور یافت.

حضور فرمانده کل سپاه در منزل شهید حججی+ تصویربه گزارش خبرنگار حوزه سیاسیون  گروه فضای مجازی باشگاه خبرنگاران جوان؛ روز گذشته مراسم یادبودی برای شهیدمحسن حججی در نجف‌آباد اصفهان برگزار شد، مراسمی که شور و جمعیت حاضر  در آن بی نظیر بود، خانواده‌های اصفهانی و حتی مردمی از دیگر شهرهای کشور برای حضور در این مراسم خود را به مسجد جامع نجف آباد رسانده بودند و علاوه بر فضای بزرگ مسجد خیابان‌های اطراف نیز مملو از جمعیتی بود که برای همدردی با خانواده شهیدِ بی سر آمده بودند.

آیت‌الله سید یوسف طباطبایی‌نژاد نماینده ولی فقیه در استان اصفهان، سعید جلیلی عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام، سرلشکر محمد علی جعفری فرمانده  سپاه پاسداران انقلااب اسلامی، سردار محمد پاکپور فرمانده نیروی زمینی سپاه و چند تن از خانواده‌های شهدا نیز در این مراسم حضور داشتند و علاوه بر مزین شدن مراسم به پرچم سبز حرم مطهر رضوی، سیدرضا نریمانی شعر معروف "منم باید برم" را مداحی کرد.

در این مراسم شخصیت‌های لشکری و کشوری نیز برای ابزار همدردی با خانواده شهیدِ بی سر، محسن حججی که به دست داعش به اسارت گرفته شده و سپس به  شهادت رسید، در منزل این شهید حضور پیدا کردند.

صفحه منتسب به سرلشکر جعفری فرماندهی کل سپاه پاسداران عکسی از حضور وی در منزل شهید مدافع حرم، محسن حججی منتشر کرده است.

حضور فرمانده کل سپاه در منزل شهید حججی+ تصویر

انتهای پیام/


ادامه مطلب
نظرات 0

ارادت خاص عروس و داماد اهوازی به پاسدار شهید محسن حججی + عکس

عروس و داماد اهوازی مراسم ازدواج خود را با نام پاسدار شهید محسن حججی، متبرک کردند.

ماشین عروسی که سوژه این روزهای فضای مجازی شد + عکسبه گزارش خبرنگار حوزه اخبار داغ گروه فضای مجازی باشگاه خبرنگاران جوان؛ حال و هوای این روزهای کشور، بار دیگر با عطرشهادت و رشادت معطر شده؛ تصاویر، فیلم‌ها و دلنوشته‌های متعددی به نشان ارادت و عشق قلبی مردم به مقام شهدا و در وصف پاسدار شهید مدافع حرم،محسن حججی  در این چند روز به اشتراک گذاشته شد.

در این میان، ابتکار یک زوج  اهوازی در برگزاری مراسم ازدواجشان، در نوع خود به سوژه جالبی در فضای مجازی تبدیل شد. این عروس و داماد، ماشین عروسیشان را با تصویری از شهید پاسدار محسن حججی تزئین کردند و با نوشتن چند جمله کوتاه  روی دست‌های خود علاقه و ارادت ویژه‌ خود را به این شهید بزرگوار ابراز کردند، آنها نوشتند: "نه املیم ونه قدیمی فقط شادیمان را مدیون توایم".

 

پاسدار شهید محسن حججی

 

انتهای پیام/


ادامه مطلب
نظرات 0

نیمی از دختران انگلیسی در شبکه‌های اجتماعی مورد آزار و اذیت قرار می‌گیرند

موسسات اجتماعی غیرانتفاعی انگلیس اعلام کرده اند نیمی از دختران انگلیسی نوعی از آزار و اذیت را در شبکه های اجتماعی تجربه کرده اند.

نیمی از دختران انگلیسی در شبکه هاب اجتماعی مورد آزار و اذیت قرار میگیرندبه گزارش خبرنگار حوزه اخبار داغ گروه فضای مجازی باشگاه خبرنگاران جوان؛ موسسات اجتماعی غیرانتفاعی انگلیسی با اعلام اینکه بر اساس تحقیقات انجام شده نیمی از دختران انگلیسی به نحوی در فضای مجازی مورد آزار و اذیت قرار می‌گیرند، خواستار  اقدامی جدی برای مقابله با جنسیت گرایی ها در فضای مجازی شدند.

به گزارش گاردین بر اساس نظرسنجی صورت گرفته از سوی موسسه غیرانتفاعی بین المللی کودکان انگلیس،  از بین 1000 جوان انگلیسی  بیش از نیمی از دختران به نحوی مورد آزار و اذیت یا سوء استفاده در فضای مجازی قرار گرفته اند، همچنین این آزار در مورد 40 درصد از پسران نیز اتفاق افتاده است.

این نظرسنجی به طور دقیق بین 1002 جوان 11 تا 18 ساله از سراسر انگلستان انجام شده است که 235 مورد از 486 دختر و 202 نفر از 510 پسر از آزار و اذیت خود درفضای مجازی خبر داده بودند (66 مورد نیز جزو خطای نظرسنجی محسوب شدند).

از میان این جوانان 23 درصد از دختران و 13 از پسران اعلام کرده اند که به طور مداوم مورد آزار و اذیت قرار گرفته اند. این آزار و اذیت‌ها از تحقیرهای جنسیتی تاسوءاستفاده‌های جنسی را شامل می‌شود.

این موسسه اعلام کرد  که این آزار و اذیت ها در سنین یاد شده موجب وارد آمدن فشارها و خسارت های  روحی جبران ناپذیری به این جوانان و نوجوانان شده است که میتواند آینده آنها و در نتیجه جامعه را تحت تأثیر قرار دهد، بر همین اساس خواستار اقدامی جدی برای مقابله با جنسیت گرایی ها و تبعیض ها در دنیای آنلاین  شدند.

انتهای پیام/


ادامه مطلب
نظرات 0

حمایت ربع پهلوی از فوتبالیست‌هایی که مقابل رژیم صهیونیستی بازی کردند + سند

ربع پهلوی فرزند شاه مخلوع ایران با انتشار پست‌هایی در فضای مجازی از دو فوتبالیستی که در مقابل تیم رژیم صهیونیستی بازی کردند حمایت کرد.

حمایت ربع پهلوی از فوتبالیست‌هایی که مقابل رژیم صهیونیستی بازی کردندبه گزارش خبرنگار حوزه اخبار داغ گروه فضای مجازی باشگاه خبرنگاران جوان؛ 13 مرداد ماه بود که خبر بازی دو بازیکن ایرانی فوتبال تیم پانیونیوس در برابر تیم رژیم صهیونیستی به سرعت در فضای مجازی پیچید.

مسعود شجاعی و احسان حاج صفی در بازی برگشت تیم پانیونیوس یونان در مرحله سوم بازی‌های مقدماتی لیگ اروپا در مقابل تیم مکابی رژیم اشغالگر قدس به میدان رفتند که این امر با واکنش‌های بسیاری مواجه شد.

در تمام میادین ورزشی هرجا تیم ایرانی در برابر تیم رژیم صهیونیستی قرار گرفته است ورزشکاران با رضایت تمام از بازی انصراف داده‌اند زیرا همه ملت ایران معتقدند اسرائیل یک رژیم جعلی است و فجایای انسانی که از سوی رژیم اشغالگر قدس صورت گرفته بر هیچ فردی پوشیده نیست.

هرچند که بسیاری از کاربران واکنش‌هایی در نکوهش این رفتار بازیکنان فوتبال داشتند، برخی دیگر که همواره به دنبال دشمنی با جمهوری اسلامی ایران بوده و هر فردی را که با منافع آنها همسو شود زیر چتر حمایت خود می‌گیرند، از حاج صفی و شجاعی حمایت کردند.

ربع پهلوی ، یکی از این افراد معاند است که رفتار این دو بازیکن فوتبال با مذاقش خوش آمده و در دو پست توییتری و اینستاگرامی به صورت رسمی از آنها حمایت کرده است.

فرزند شاه مخلوع ایران در پست‌های خود نوشته :

" نفرت و تعصب جایی در سیاست، و سیاست جایی در ورزش ندارد. مانند میلیونها ایرانی در کنار مسعود شجاعی، احسان حاج‌صفی و همه افتخارآفرینان تیم ملی فوتبال ایران هستم".

البته منظور وی از میلیون‌های ایرانی قطعا تعداد اندکی خائن هستند که در مواقع ضرور عینک بزرگ بینی بر چشم زده و همه چیز را به نفع خود می‌بینند.

حمایت ربع پهلوی از فوتبالیست‌هایی که مقابل رژیم صهیونیستی بازی کردند

 

حمایت ربع پهلوی از فوتبالیست‌هایی که مقابل رژیم صهیونیستی بازی کردند

انتهای پیام/


ادامه مطلب
نظرات 0
تاريخ : دوشنبه 23 مرداد 1396  | 9:13 PM | نویسنده : مهدی گلشنی

هشدار امنیتی برای استفاده از 4 هزار نرم‌افزار اندرویدی

تحقیقات صورت‌گرفته توسط شرکت Lookout نشان می‌دهد حدود چهار هزار نرم‌‌افزار اندرویدی تا کنون اطلاعات کاربران را به سرقت می‌بردند.

کشف 4 هزار نرم افزار که اطلاعات گوشی شما را به سرقت می‌برندبه گزارش خبرنگار حوزه دریچه فناوریگروه فضای مجازی باشگاه خبرنگاران جوان؛ منابع معتبر خبری به تازگی از کشف 4 هزار برنامه اندرویدی که در اصل بدافزار بوده و به شکل مخفیانه اطلاعات کاربران را به سرقت می‌برده‌اند خبر داده‌اند. این 44 هزار برنامه که طی یکی دو سال اخیر توسط فرد خاصی در اینترنت منتشر شده است، به طور مخفیانه صدای کاربران را ضبط واطلاعات گوشی آنها را سرقت می‌کردند.

جالب است بدانید که 3 برنامه از 4 هزار برنامه کشف شده حتی به برنامه گوگل پلی نیز راه پیدا کرده بود. یکی از این 3 برنامه «Soniac» است؛ این نرم افزار پیش از اینکه توسط گوگل از گوگل پلی حذف شود، تعداد 1000 تا 50000 مرتبه دانلود  شده است.

بدافزار سونیاک یک نرم افزار مرتبط با پیام‌رسان محبوب تلگرام بود که علاوه بر  اینکه صدای کاربران خود را ضبط می‌کرد، به دفترچه تلفن و پیامک های آنها نیز دسترسی داشت و همچنین می‌توانست تصاویر مخفی بگیرد.

دو بدافزار دیگر که به گوگل پلی راه پیدا کرده بودند، «Hulk Messenger» و«Troy Chat» هستند. پس از اینکه شرکت Lookout این بدافزارها را کشف کرد،  گوگل پلی آنها را از لیست نرم افزار های خود حذف کرد.

به هر حال مشخص نیست که چندین هزار نفر در سراسر جهان مورد هجوم این بدافزارهای غیرایمن قرار گرفته اند به همین دلیل است که این گزارش ها لزوم استفاده از نرم افزارهای ایمن و معتبر را به ما گوش زد می‌کنند، تا بار دیگر شاهد  سرقت این‌چنینی اطلاعات نباشیم.

 

انتهای پیام/


ادامه مطلب
نظرات 0
تاريخ : دوشنبه 23 مرداد 1396  | 9:13 PM | نویسنده : مهدی گلشنی

قهرمان بوکس جهان در آغوش پوتین +عکس

قهرمان بوکس جهان که برای مسابقات جهانی به سوچی سفر کرده است مورد محبت رئیس جمهور روسیه قرار گرفت.

قهرمان بوکس جهان در آغوش پوتینبه گزارش خبرنگار حوزه اخبار داغ گروه فضای مجازی باشگاه خبرنگاران جوان؛  ولادیمیر پوتین،رئیس‌جمهوری روسیه را  همه می‌شناسند؛ مرد مرموز و قدرتمندی که در ۱۵ سال گذشته نبض سیاست و اقتصاد روسیه را در  دست دارد. وی  از آن دست سیاستمدارانی است که نه تنها به ورزش احترام می گذارد بلکه خود یک ورزشکار حرفه ای است.

ولی از زمانی که وارد سیاست شده رشته مورد علاقه اش هاکی می باشد، به طوری  که هفته ای یک روز به این ورزش می پردازد.

با برگزاری مسابقات رزمی سابو در سوچی روسیه، پوتین برای تماشای این بازی‌ها عازم سوچی شد که در این بین با  سرجیو ملو جونیور قهرمان بوکس و کینگ بوکس  برزیل  عکس یادگاری گرفت که توجه رسانه ها را به خود جلب کرد.

  قهرمان بوکس جهان در آغوش پوتین

 

انتهای پیام/


ادامه مطلب
نظرات 0
تاريخ : دوشنبه 23 مرداد 1396  | 9:12 PM | نویسنده : مهدی گلشنی

آیا نام اندروید O به خورشیدگرفتگی آتی مرتبط است؟

برخی از خبرها حاکی از آن است که ارتباطی بین عرضه اندروید O و خورشیدگرفتگی پیش رو در 30 مرداد وجود دارد.

آیا نام اندروید O به خورشیدگرفتگی آتی مرتبط است؟به گزارش خبرنگار حوزه اخبار داغ گروه فضای مجازی باشگاه خبرنگاران جوان؛شرکت گوگل نام سیستم عامل موبایلی خود یعنی اندروید را بر اساس خوراکی‌های خوشمزه یا بهتر  بگوییم انواع شیرینی‌ها در جهان انتخاب می‌کند، از طرفی دیگر  نام موقت هر نسخه از اندروید را نیز در زمان توسعه بر اساس حروف الفبای انگلیسی اسم‌گذاری میکند. حال نکته جالب این است که نام شیرینی انتخابی برای توزیع نهایی هر نسخه با همان حرف الفبای  انگلیسی در زمان نام موقت آغاز میشود.

برای مثال اندروید 4.2 ابتدا اندروید J  بود که نام جلی بین (همان جیلی بیلی) برایش انتخاب شد، نام موقت نسخه 4.4 اندروید K و نام نهایی اش کیت کت (یک شکلات معروف)  شد، برای نسخه های 5 ، 6 و 7 نیز به ترتیب نام موقت  L و MM و N  انتخاب شد که در نسخه های نهایی به لالی پاپ ، مارشمالو  و نوقا تغییر نام  یافتند.

برای اندروید 8 که گفته می‌شود در تاریخ 30 مرداد همزمان با خورشیدگرفتگیپیش رو رونمایی خواهد شد، حدس‌هایی مانند Orangee و اختاپوس (یک نوع پاستیل مشهور) پیش بینی شده بود اما برخی از کارشناسان  با توجه به همزمانی این دو رویداد طبیعی و فناوری احتمال انتخاب نام یک بیسکوئیت کرمدار موسوم بهOREO را بیشتر میدهند.

علت این احتمال شباهت بسیار زیاد پدیده خورشیدگرفتگی با این بیسکوئیت ها عنوان شده است.

در ادامه شبیه‌سازی خورشیدگرفتگی کامل در زمان تشکیل حلقه نورانی  با این بیسکوئیت را مشاهده می‌کنید.

آیا نام اندروید O به خورشیدگرفتگی آتی مرتبط است؟

انتهای پیام/


ادامه مطلب
نظرات 0

یادآوری یک خاطره تلخ برای ایرانی‌ها در اینستاگرام محمد بنا

سرمربی تیم ملی کشتی فرنگی کشورمان با انتشار پستی در اینستاگرام، خاطره تلخ شکست ناباورانه حمید سوریان در المپیک ریو را یادآور شد.

به گزارش خبرنگار حوزه ورزشکاران گروه فضای مجازی باشگاه خبرنگاران جوان؛ تصویری که از قهرمان‌های ورزشی‌مان داریم این است که آنها همیشه پیروزند، حتی بدون تمرین و در سخت‌ترین رقابت‌ها، اما روزگار قهرمانی این چنین نیست؛ این را محمد بنا، سرمربی تیم ملی کشتی فرنگی کشورمان می‌گوید.

محمد بنا با انتشار پستی در اینستاگرام با یادآوری خاطره تلخ شکست ناباورانهحمید سوریان در المپیک ریو و همچنین شکست اوسین بولت، اسطوره دوی سرعت جهان؛ از روزگار قهرمانی گفت.

سرمربی تیم کشتی فرنگی ایران، نوشت: " وقتی شکست بولت دونده بزرگ دنیای دومیدانی را در صد متر و چهار در صد متر تیمی در قهرمانی جهان را دیدم، نا خداگاه یاد قهرمان بزرگ کشورمان حمید سوریان در المپیک ریو افتادم! آیا او هم مثل حمید خوب تمرین نکرده بود؟!
آیا قربانیه تمرینات سنتی در اردو شده بود؟!! که بی رمق روی پیست افتاده بود؟
واقعا باید چه فکری کرد؟! فرق حمید بزرگ در کشتی با بولت چه بود؟
روزگار قهرمانی چنین است ، بالا و پایین برد و باخت آغاز و پایان و خیلی دلایل گوناگون دیگر دارد!
فقط اینکه بدانیم ، هرقهرمانی ، فرازی فرودی دارد؛ دلایل گوناگون را باید پذیرفت ، قهرمانی جاودانه نیست که دست ما باشد، خوب یا بد تمام شدنیست، ولی در قلب ها ماندن با خاطرات خوش و تلخش را عشق است."

 

انتهای پیام/


ادامه مطلب
نظرات 0
تاريخ : دوشنبه 23 مرداد 1396  | 9:12 PM | نویسنده : مهدی گلشنی

آغاز ثبت‌نام سومین دوره لیگ بازی‌های رایانه‌ای ایران

ثبت نام برای حضور در سومین دوره لیگ بازی‌های رایانه‌ای کشور (IGL 2017) آغاز شد و تا پنجم شهریور ماه ادامه دارد.

آغاز ثبت‌نام سومین دوره لیگ بازی‌های رایانه‌ای ایرانبه گزارش حوزه دنیای ارتباطاتگروه فضای مجازی باشگاه خبرنگاران جوان؛ پس از استقبال پرشور از دو دوره گذشته لیگ بازی‌های رایانه‌ای ایران، سومین دوره این رقابت‌ها قرار است سیزدهم تا بیست و سوم شهریورماه در برج میلاد تهران و در 55 رشته برگزار شود.

بازی‌های PES 2017 و FIFA 2017 در دو کنسول پلی‌استیشن 4 و ایکس‌باکس 360، بازی ‌Clash Royale و بازی ایرانی Quiz of Kings برای گوشی‌های هوشمند و بازی Counter Strike Global Offensive در قالب تیم‌های پنج‌نفره برای کامپیوتر، رشته‌های سومین لیگ بازی‌های رایانه‌ای ایران هستند.

جوایز ویژه‌ای برای نفرات اول تا سوم هر رشته در نظر گرفته شده است. همچنین به نفر اول رشته‌ای که بیشترین تعداد شرکت‌کننده را داشته باشد، یک دستگاه خودرو ۲۰۶ اهدا خواهد شد. در مجموع این دوره از مسابقات با بیش از یک میلیارد ریال جایزه برگزار می‌شود.

همچنین جدول برنامه‌ی مسابقات پیش از آغاز رویداد اعلام می‌شود تا بازیکنان ساکن شهرستان نیز به راحتی بتوانند برای حضور در تهران و شرکت در مسابقات برنامه‌ریزی کنند.

علاقه‌مندان برای ثبت‌نام در سومین دوره لیگ بازی‌های رایانه‌ای ایران، می‌توانند جهت خریداری بلیت حضور به نشانی evand.com/events/igl2017 مراجعه کنند. لازم به ذکر است مهلت ثبت‌نام در این رقابت‌ها تا پنجم شهریورماه تعیین  شده است.

سومین دوره لیگ بازی‌های رایانه‌ای ایران توسط بنیاد ملی بازی‌های رایانه‌ای و برج  میلاد تهران و با همکاری شرکت مکعب به عنوان نماینده جام جهانی بازی‌های رایانه‌ای ESWC در ایران برگزار می‌شود.

منبع: بنیاد ملی بازی های رایانه ای

انتهای پیام/


ادامه مطلب
نظرات 0
تاريخ : دوشنبه 23 مرداد 1396  | 9:12 PM | نویسنده : مهدی گلشنی

مسابقه‌ای عجیب در چین؛ شنا در آب فلفل + تصاویر

برنده این رقابت فردی است که بتواند مدت طولانی‌تری در آب فلفل بماند و فلفل زیادتری را نیز بخورد.

به گزارش خبرنگار حوزه اخبار داغ گروه فضای مجازی باشگاه خبرنگاران جوان؛ مطمئنا در فصل تابستان هیچ چیز خوشایندتر از شنا کردن یا گرفتن دوش آب سرد به همراه خوردن بستنی و مایعات سرد نیست. اما اگر به شما گفته شود در این فصل گرم سال در آب فلفل شنا کنید و در حال شنا فلفل نیز بخورید شاید کمی تعجب انگیز باشد.

اما به تازگی گروهی از ماجراجویان در شهر " نینگ ژیانگ " استان هونان چین دست به چنین رقابت جالب و عجیبی زدند. این رقبت کنندگان با پریدن در ظرف های بزرگ پر از آب فلفل باید اقدام به خوردن فلفل نیز می کردند.

مسابقه ای عجیب اما مهیج در چین؛ شنا در آب فلفل + تصاویر

مسابقه ای عجیب اما مهیج در چین؛ شنا در آب فلفل + تصاویر

سرانجام کسی که توانسته بود 15 فلفل را در مدت چند دقیقه بخورد به عنوان برنده این رقابت معرفی شد. این مرد عنوان " سلطان فلفل " چین را از آن خود کرد و سکه ای نیز که این عنوان روی آن حک شده بود به وی اهدا شد.

مسابقه ای عجیب اما مهیج در چین؛ شنا در آب فلفل + تصاویر

مسابقه ای عجیب اما مهیج در چین؛ شنا در آب فلفل + تصاویر

 

مسابقه ای عجیب اما مهیج در چین؛ شنا در آب فلفل + تصاویر

انتهای پیام/


ادامه مطلب
نظرات 0

تعداد کل صفحات : 20 :: 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 >