تاريخ : چهارشنبه 24 آبان 1396  | 8:03 PM | نویسنده : مهدی گلشنی

استخدام کارشناس فروش رسانه های تبلیغاتی

یک گروه رسانه ای جهت تکمیل پرسنل خود از افراد با تجربه در زمینه IT در تهران دعوت به همکاری می نماید.

استخدام کارشناس فروش رسانه های تبلیغاتیبه گزارش گروه اقتصادی باشگاه خبرنگاران جوان، یک گروه رسانه ای در نظر دارد جهت توسعه دپارتمان فروش خود از میان واجدین شرایط پس از انجام مصاحبه  تخصصی تعدادی محدودی نیرو در تهران پذیرش نماید.


متقاضیان محترم می توانند رزومه خود را به آدرس ایمیل زیر ارسال نمایند.


آدرس ایمیل: vafaee139@gmail.com

 

 

 

استخدام کارشناس فروش رسانه های تبلیغاتی

انتهای پیام/


ادامه مطلب
نظرات 0
تاريخ : چهارشنبه 24 آبان 1396  | 8:03 PM | نویسنده : مهدی گلشنی

مظنه فروش هر کیلو ورق سیاه

هر کیلو ورق سیاه 6، در بازار با قیمت 2 هزار و 490 تومان به فروش می رسد.

مظنه فروش هر کیلو ورق سیاهبه گزارش خبرنگار نبض بازار گروه اقتصادی باشگاه خبرنگاران جوان، قیمت فروش هر کیلو ورق سیاه در بازار به شرح زیر است:

 

 

 

 

 

 

مظنه فروش هر کیلو ورق سیاه

انتهای پیام/

 


ادامه مطلب
نظرات 0

خرید شنیتسل با آرد از میادین میوه و تره بار چقدر تمام می شود؟

شنیتسل با آرد، در میادین میوه و تره بار با قیمت 12 هزار و 500 تومان به فروش می رسد.

خرید شنیتسل با آرد از میادین میوه و تره بار چقدر تمام می شود؟به گزارش خبرنگار نبض بازار گروه اقتصادی باشگاه خبرنگاران جوان، نرخ مصوب آلایش مرغ در میادین میوه و تره بار به شرح زیر است:

 

 

 

 

عنوان

مصوب

ران مرغ با پوست بدون دنبالچه چربی سر ساق

84,000 ریال

ران مرغ بدون پوست بدون دنبالچه چربی سر ساق

100,000 ریال

مغز ران با پوست

111,000 ریال

مغز ران بدون پوست

118,000 ریال

ساق مرغ با پوست و بدون سر ساق

109,000 ریال

ساق مرغ بدون پوست و سر ساق

120,000 ریال

سینه مرغ با پوست،بدون شش،گردن،بال

101,000 ریال

سینه مرغ بدون پوست،شش،گردن،بال

109,000 ریال

سینه مرغ بدون پوست،شش،گردن،بال،بازو

110,000 ریال

ران و سینه با پوست بدون دنبالچه شش گردن بال

91,000 ریال

ران و سینه بدون پوست بدون دنبالچه شش گردن بال

105,000 ریال

بال کبابی ساده(بدون نوک بال)

88,000 ریال

بال کبابی زعفرانی(بدون نوک بال)

88,000 ریال

بازوی کبابی ساده

100,000 ریال

بازوی کبابی زعفرانی

100,000 ریال

مخلوط بال و بازو کبابی ساده

94,000 ریال

مخلوط بال و بازو کبابی زعفرانی

94,000 ریال

فیله مرغ

158,000 ریال

فیله مرغ زعفرانی

158,000 ریال

گردن مرغ بدون پوست

29,000 ریال

شنیتسل بدون آرد

141,000 ریال

شنیتسل با آرد

125,000 ریال

جوجه چینی

145,000 ریال

جوجه کباب بی استخوان و بدون بازو ساده

155,000 ریال

جوجه کباب بی استخوان و بدون بازو زعفرانی

155,000 ریال

جوجه کباب بااستخوان ساده

111,000 ریال

جوجه کباب با استخوان زعفرانی

111,000 ریال

پا چینی 10 عددی مرغ

90,000 ریال

مرغ کنتاکی

90,000 ریال

سینه مرغ سوخاری

90,000 ریال

دل مرغ پاک کرده

63,000 ریال

جگر مرغ

43,000 ریال

سنگدان مرغ

43,000 ریال

پای مرغ

50,000 ریال

انتهای پیام/

 


ادامه مطلب
نظرات 0
تاريخ : چهارشنبه 24 آبان 1396  | 8:02 PM | نویسنده : مهدی گلشنی

خرید یک گام شمار چقدر آب می خورد؟

گام شمار آی هلث مدل AM3s، در بازار با قیمت 369 هزار تومان به فروش می رسد.

خرید یک گام شمار چقدر آب می خورد؟به گزارش خبرنگار نبض بازار گروه اقتصادی باشگاه خبرنگاران جوان، لیست قیمت برخی از گام شمارهای موجود در بازار به شرح زیر است:

 

 

 

 

 

 

 

خرید یک گام شمار چقدر آب می خورد؟

 

انتهای پیام/


ادامه مطلب
نظرات 0
تاريخ : چهارشنبه 24 آبان 1396  | 8:02 PM | نویسنده : مهدی گلشنی

آخرین تغییرات قیمت نهاده های دامی و کشاورزی

جوجه یکروزه تخمگذار در بازار با میانگین قیمت 3 هزار و 300 تومان بفروش می رسد.

آخرین تغییرات قیمت نهاده های دامی و کشاورزیبه گزارش خبرنگار نبض بازار گروه اقتصادی باشگاه خبرنگاران جوان، لیست قیمت نهاده های دامی و کشاورزی در بازار به شرح زیر است:

 

 

 

 

 

 

 

 

آخرین تغییرات قیمت نهاده های دامی و کشاورزی

انتهای پیام/


ادامه مطلب
نظرات 0

برآورد خسارت 40 میلیارد تومانی به سیستم توزیع برق کرمانشاه

ابراهیم نژاد گفت:برآورد دقیقی از میزان خسارت صورت نگرفته اما در جلسه ستاد بحران توانیر میزان خسارت تا به امروز حدود ۴۰ میلیارد تومان ارزیابی شده است.

 خسارت 40 میلیاردی سیستم توزیع برق کرمانشاهمحمد ابراهیم نژاد مدیر کل بحران و پدافند غیرعامل توانیر در گفتگو خبرنگار اقتصاد و انرژی گروه اقتصادی باشگاه خبرنگاران جوان، اظهار کرد: در ساعات ابتدایی وقوع زلزله کرمانشاه و شهر‌های اطراف، با ارسال گروه‌های مختلف و قراردادن پست سیار ۶۳۳ کیلوولتی، مشکل قطعی در نیروگاه بیستون را که در زمینه فوق توزیع بود را حل کردیم  و اکنون این نیروگاه در وضعیت مناسبی قرار دارد.

مدیر کل بحران و پدافند غیرعامل توانیر عنوان کرد: از لحاظ تامین برق شبکه توزیع از وضعیت بحرانی عبور کرده ایم  و برق رسانی به ساختمان‌هایی که  تخریب نشده یا شبکه توزیع آن آسیب جدی ندیده، آغاز شده است و باید به این موضوع توجه کرد بسیاری از ساختمان‌ها به دلیل تخریب و در هم تنیدگی سیم‌های برق در ساختمان نیاز به بهسازی دارند تا شرایط دریافت برق را داشته باشند.

 ابراهیم زاد در پایان گفت:برآورد دقیقی از میزان خسارت  وارده صورت نگرفته ولی در جلسه ستاد بحران توانیر میزان خسارت حدود ۴۰ میلیارد تومان ارزیابی شده است که با بررسی‌های دقیق‌تر امکان افزایش آن وجود دارد.

انتهای پیام/


ادامه مطلب
نظرات 0
تاريخ : چهارشنبه 24 آبان 1396  | 8:02 PM | نویسنده : مهدی گلشنی

آخرین وضعیت آب ، برق و گاز مناطق زلزله زده

مدیرکل دفتر مدیریت بحران و پدافند غیرعامل وزارت نیرو گفت:ما به پایداری نسبی در حوزه آب و برق رسیده ایم اما در مناطق آسیب دیده به دلیل پیشگیری از حوادث، امکان وصل آب را نداریم .

آخرین وضعیت  آب ، برق و گاز مناطق زلزله زدهبه گزارش خبرنگار اقتصاد و انرژی گروه اقتصادی باشگاه خبرنگاران جوان، جعفرزاده مدیرکل دفتر مدیریت بحران و پدافند غیرعامل وزارت نیرو در برنامه گفتگوی 18:30 شبکه خبر درباره اقدامات این وزارتخانه در کمک رسانی به زلزله زدگان غرب کشور گفت:شب وقوع زلزله 211 سد منطقه بازرسی شد که آسیبی ندیده بودند و در حوزه برق نیز یک نیروگاه از مدار خارج شده بود که پس از مدت یک ساعت و نیم  دروباره به مدار بازگشت.

وی با اشاره به اینکه اکنون در تامین آب و برق مشکلی نداریم گفت:با توجه به پس لرزه های مکرر و گل آلود شدن سرچشمه آب ، نمی توانستیم از اول سیستم آب رسانی از طریق شبکه داشته باشیم ضمن اینکه کیفیت آب برای ما مهم بود زیرا نمی خواستیم با ارسال آب ناسالم مشکلات مردم را چند برابر کنیم.

این مقام مسئول  درباره وضعیت  کنونی مناطق زلزله زده  تصریح کرد: ما به پایداری نسبی در دو حوزه آب و برق رسیده ایم اما در مناطق آسیب دیده به دلیل  پیشگیری از حوادث جدید همچون آب گرفتگی منازل، امکان وصل آب را نداریم از این رو 86 تانکر در سرپل ذهاب آبرسانی را انجام  می دهند .

جعفرزاده ادامه داد: در قصر شیرین از 24 ساعت گذشته آبرسانی به صورت نرمال و از طریق شبکه صورت می گیرد؛ در این مدت یک میلیون و 500 هزار بطری آب توزیع شده است و در خطوط اصلی با نصب شیرهای برداشت مردم می توانند از آب شرب استفاده کنند.

مدیرکل دفتر مدیریت بحران و پدافند غیرعامل وزارت نیرو افزود: در شهر ازگله شبکه آب  پایدار شده است و  تمرکز خود را بر  مناطق روستایی گذاشته ایم زیرا تخریب صورت گرفته در روستاها بیشتر بود.

وی ادامه داد:در حال حاضر  7 مجتمع که هرکدام 10 تا 15 روستا را پوشش می دهند به شبکه آب وصل هستند و مابقی از طریق تانکر آبرسانی می شوند.

در ادامه بوجارزاده سخنگوی شرکت ملی گاز اظهار داشت: در شهرهای قصرشیرین و جوانرود شرایط عادی شده و در شهر ثلاث نیز خانه به خانه مراجعه و گاز را وصل می کنیم .

وی افزود: 4 نانوایی را به گاز وصل کردیم و سی ان جی ها به شبکه وصل شده است. 

این مقام مسئول تصریح کرد:زمانیکه مردم در منازل خویش ساکن شدند درخواست دهند تا با همکاری نظام مهندسی گاز مشترکان وصل شود.

بوجارزاده تاکید کرد:تقاضای ما اینست که هموطنان به هیچ عنوان اقدام به وصل گاز نکنند.

انتهای پیام/


ادامه مطلب
نظرات 0
تاريخ : شنبه 20 آبان 1396  | 7:51 PM | نویسنده : مهدی گلشنی

«آسمان برای تو می‌بارد» به همای سعادت می‌رود

«آسمان برای تو میب‌ارد» به کارگردانی سعید دولتی از هفته آینده در تماشاخانه «همای سعادت» روی صحنه می‌رود.

نمایش «آسمان برای تو می‌بارد» به همای سعادت می‌رودبه گزارش حوزه تئاتر گروه فرهنگی باشگاه خبرنگاران جوان به نقل از  روابط عمومی تئاتر «آسمان برای تو می‌بارد»؛ این نمایش به نویسندگی سیدعلی موسویان و کارگردانی سعید دولتی از یکشنبه، 21 آبان درتماشاخانه «همای سعادت» روی صحنه می‌رود.

سعید دولتی در این رابطه گفت: امشب آخرین اجرای «آسمان برای تو می‌بارد» در پردیس تئاتر شهرزاد خواهد بود و این نمایش از یکشنبه 21 آبان در «همای سعادت» روی صحنه می‌رود.

وی افزود: این نمایش تا پایان آبان با بازی میرمنصور کاظمی، عباس بهمنش، وهاب امین الرعایا، امیر پورخلیل، ماهرخ امینی و محمدحسین قاسمی از ساعت 19:30 در تنها تماشاخانه استاندارد غرب تهران اجرا خواهد داشت.

«آسمان برای تو می‌‌بارد» برگرفته از یک داستان واقعی است که حول محور داستان عدم تفاهم میان پدران مذهبی و فرزندانشان می‌چرخد.

در خلاصه داستان «آسمان برای تو می‌بارد» آمده است: عباس جوانی عاشق موسیقی‌ است و برخلاف میل پدرش حاج داوود که فردی متدین و بازاری است در مهمانی‌ها و جشن‌ها نوازندگی و خوانندگی می‌کند و به همین خاطر پدرش به  او توجهی ندارد و از او حمایت نمی‌کند و بیشتر توجهش به امیرحسین دامادش است. دوستان عباس به او پیشنهاد سفر تایلند می‌دهد و او برای تهیه هزینه سفر به‌ دروغ به پدرش می‌گوید که قصد سفر به کربلا دارد و این دروغ افشا می‌شود  و...

این نمایش کاری از گروه تئاتر «همای سعادت» است.

 

انتهای پیام/


ادامه مطلب
نظرات 0
تاريخ : شنبه 20 آبان 1396  | 7:50 PM | نویسنده : مهدی گلشنی

همکارانم برای بازی در فیلم کودک ریسک نمی‌کنند/ وزن آهوی پیشونی سفید با ستاره‌های سینما بالاتر می‌رفت

پژمان بازغی گفت: سیاست‌گذاری‌های نادرست موجب شده است خیلی از همکاران من با حضور در فیلم کودک ریسک نمی کنند.

همکارانم برای بازی در فیلم کودک ریسک نمی‌کنند/ وزن آهوی پیشونی سفید با ستاره‌های سینما بالاتر می‌رفتپژمان بازغی بازیگر در گفت‌وگو با خبرنگار  حوزه سینما گروه فرهنگی باشگاه خبرنگاران جوان؛ درباره ایفای نقش در فیلم سینمایی «آهوی پیشونی سفید» اظهار کرد: این فیلم در حوزه کودک ساخته شده است و  فصل اول آن را دیده بودم و به نظرم رسید که جای چنین کارهایی در سینمای ما خالی است.

وی در خصوص توجه به سینمای کودک اظهار کرد: ما باید به سینمای کودک توجه کنیم و خود را محدود به سینمای اجتماعی و فقط حضور در فیلم اجتماعی نکنیم چون چشم جهان به جشنواره فجر دوخته شده است، چرا که ما فیلمی را  ساخته ایم که یازده سیمرغ گرفته است اما در هیچ کجای جهان اکران نشده و در هیچ جشنواره خارجی نرفته است.

بازغی گفت: فیلم‌هایی را داریم که در جهان پر سر و صدا بودند اما در جهان دیده نشدند، چون ما سینمای خود را محدود کردیم فکر می‌کنیم که هر چه که اتفاق می‌افتد، همان درست است، اما ما باید به سینمای کودک و انیمیشن توجه کنیم و تکنولوژی آن را هم در اختیار داریم.

این بازیگر گفت: خیلی از همکاران من وقت خود را برای این جشنواره نمی‌گذارند چرا که اعتقاد دارند این فیلم که به جشنواره فجر نمی‌رود و در نهایت روانه جشنواره کودک می‌ شود پس وقت خود را برای فیلمی می‌گذارند که احتمال حضورش در فجر بیشتر است. برای مثال فیلم «آهوی پیشونی سفید» را بازیگران دیگری هم می‌توانستند بازی کنند و اگر ستاره‌های سینما در این فیلم جلوی دوربین می رفتند، وزن آن را بالاتر می‌بردند و ممکن بود فیلم شکل جدیدی به خود بگیرد. البته که من نمی‌گویم کسانی که اکنون در این اثر بازی می کنند بازیگران خوبی نیستند.

بازیگر «آهوی پیشونی سفید» گفت: ما و همکارانمان می‌خواهیم در سالن مطبوعات فجر فیلمی از یکدیگر ببینیم و وقتی فیلمی از ما در جشنواره نیست می‌گویند که کم کار شدی. در حالی که بازیگر سر کار بوده و کار خوبی را هم بازی کرده است اما با توجه به اینکه سیاست‌گذاری‌های ما غلط است خیلی از همکاران من ریسک نمی‌کنند که در سینمای کودک کار کنند.

 

انتهای پیام/ 


ادامه مطلب
نظرات 0

«پرسه در حوالی من» در فرهنگسرای ارسباران نقد می‌شود

فیلم سینمایی «پرسه در حوالی من» به کارگردانی غزاله سلطانی در فرهنگسرای ارسباران نقد و بررسی می‌شود.

«پرسه در حوالی من» در فرهنگسرای ارسباران نقد می‌شودبه گزارش حوزه سینما گروه فرهنگی باشگاه خبرنگاران جوان؛فیلم سینمایی «پرسه در حوالی من» به کارگردانی  غزاله سلطانی، فردا (21 آبان ماه) ساعت 18 در فرهنگسرای ارسباران با حضور عوامل اکران ، نقد و بررسی می‌شود. 

«پرسه در حوالی من» درباره دنیای زنی است که در آستانه سی‌سالگی در دل تهرانِ امروز، به‌دنبال رویای خود می‌رود. 

این فیلم در دومین حضور بین المللی خود در هشتمین دوره فستیوال بین‌المللی «Bridges» کشور یونان در دو شاخه بهترین فیلمبرداری و بهترین تدوین نامزد  دریافت جایزه شد و جایزه بهترین بازیگر زن این رویداد سینمایی را از آن خود کرد. 

غزاله سلطانی (نویسنده و کارگردان)، آنتونیا شرکا (منتقد) و جمعی از بازیگران و عوامل فیلم مهمانان چهارصد و پنجاه و چهارمین نشست باشگاه فیلم تهران هستند.‌ 

انتهای پیام/


ادامه مطلب
نظرات 0

تعداد کل صفحات : 34 :: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 >