وضوی شیطانی!

http://www.upsara.com/images/33ku_1.jpg


ادامه مطلب


[ یک شنبه 28 آذر 1395  ] [ 2:42 PM ] [ فروزان ]
[ نظرات(0) ]

نماز شب شيخ محمد تقى بهلول

عالم ربانى مجاهد خستگی ‏ناپذير حضرت حاج شيخ محمد تقى بهلول می ‏فرمودند: نماز شب، خير دنيا و آخرت را دارد؛ وقتى می ‏گوييم بخوانيد دليل هم داريم كه خير دارد؛ مثلا زمانى كه ما در مدرسه فيضيّه با بقيه رفقا درس می ‏خوانديم روزگار ما خيلى به سختى می ‏گذشت، يك سال كه شب نيمه شعبان مصادف با ايام زمستان بود و هواى قم به حدى سرد بود كه آب در چند ثانيه يخ می بست.
همان شب نيمه شعبان رفتم در مجلس جشنى كه به مناسبت ميلاد حضرت مهدى‏عليه السلام تشكيل شده بود شركت كردم و وقتى به مدرسه برگشتم در مدرسه بسته بود و در حرم هم بسته بود و هوا هم كه خيلى سرد بود و از طرفى ما هم مقيد به خواندن نماز شب بوديم. لذا جلو در حرم آمدم و در همان جا روى زمين شروع به نماز شب خواندن كردم.
نماز كه تمام شد، يك مرد ترك زبان جلو آمد و گفت: حرم كى باز می ‏شود؟ گفتم: يكى دو ساعت ديگر. گفت: دوستانم منتظر من هستند كه بايد بروم شما لطف بفرماييد اين شمعها را بگيريد و هر شب جاهايى كه از حرم تاريك است از طرف من روشن كنيد.
من هم شمعها را گرفتم و بعد آن شخص به من مقدارى پول داد و رفت كه وقتى من توجه كردم ديدم 500 تومان است كه در آن زمان مبلغ قابل توجهى بود به من داده است كه با آن 500 تومان خيلى از مشكلات ما حل شد. بله اين يك نمونه از خير دنيا و آخرت نماز شب است.

منبع : سبطین


ادامه مطلب


[ یک شنبه 28 آذر 1395  ] [ 6:31 AM ] [ فروزان ]
[ نظرات(1) ]

عید زیباى برائت از عدو دارد ربیع...

http://www.upsara.com/images/9ygf_photo_2016-12-17_09-24-48.jpg


✨🌸عید زیباى برائت از عدو دارد ربیع

✨🌸عید میلاد دو دلدار نکو دارد ربیع

✨🌸موسم سرمستى دلهاى شیدا آمده

✨🌸مصطفى با حضرت صادق به دنیا آمده

✨🎉عید شما مبارک🎉 ✨

 


ادامه مطلب


[ شنبه 27 آذر 1395  ] [ 8:26 AM ] [ فروزان ]
[ نظرات(0) ]

بهترین وقت ها برای نماز و دعا

http://s9.picofile.com/file/8278800400/501.jpg

 بهترین وقت ها برای نماز و دعا
 
امام صادق علیه السلام:
اِنَّ اللّهَ فَرَضَ عَلَيْكُمُ الصَّلَواتِ الْخَمْسِ فِى اَفْضَلِ السّاعاتِ، فَعَلَيْكُمْ بِالدُّعاءِ فى اَدْبارِ الصَّلَواتِ؛

خداوند نمازهاى پنجگانه را در بهترين ساعت‌ها بر شما واجب كرد. بنابراين پس از نمازها (كه در بهترين وقت‌ها انجام مى ‏گيرد) دعا كنيد.

🌷 خصال: ج1، ص278


ادامه مطلب


[ شنبه 27 آذر 1395  ] [ 8:18 AM ] [ فروزان ]
[ نظرات(0) ]