تاريخ : جمعه 22 بهمن 1395  | 4:54 PM | نویسنده : مهدی گلشنی

تهدیدات استکبار توخالی است

خبرگزاری فارس: تهدیدات استکبار توخالی است

استاد حوزه و دانشگاه گفت: آمریکا و استکبار هیچ غلطی نمی‌توانند بکنند، وقتی حضور میلیونی مردم در جامعه و ولایت فقیه در کشور است تهدیدات آن‌ها توخالی است و نمی‌توانند کاری کنند.

حجت‌الاسلام حسین مختاری امروز در گفت‌وگو  با خبرنگار فارس در بیرجند اظهار داشت: اگر ملتی در جهان از فرهنگ غنی و قوی برخوردار و شجاع و دلیر باشد می‌تواند در مقابل زورگویان جهان بایستند.

وی با بیان اینکه ملت‌ها با مقاومت و با برخوردار از فرهنگ غنی می‌توانند ده‌ها سال در مقابل قدرت پوشالی استکبار ایستادگی کنند، گفت: باید با داشتن فرهنگی اسلامی و با ایمان و تقوا در مقابل آمریکا ایستادگی کرد.

استاد حوزه و دانشگاه افزود: ملت‌های دیگر نیز از این فرهنگ اسلامی الگوگیری می‌کنند، اگر همین ملت‌ها دست به دست هم دهند و نظام اسلامی اگر تنها نباشد قدرت‌های استکباری عقب‌نشینی خواهند کرد.

مختاری با بیان اینکه باید اتحاد و همدلی و همراهی در ملت‌های منطقه تشکیل شود، تصریح کرد: اگر امت اسلامی با تحریم‌‌های مختلف اذیت می‌شود به این دلیل است که نظام اسلامی تنها است و اگر ملت‌ها با هم باشند به طور قطع استکبار تنها خواهد شد.

وی با بیان اینکه به زودی آرزوهای امت اسلامی در منطقه محقق می‌شود، ادامه داد: با حضور خود در راهپیمایی 22 بهمن به ترامپ و آمریکا نشان دادیم که ما همواره ایستاده‌ایم و تحریم آن‌ها بعد از 40 سال هیچ‌گونه تأثیری بر کشور ایران ندارد.

استاد حوزه و دانشگاه خاطرنشان کرد: اگر دشمنان کاری از دستشان برمی‌آمد منتظر تهدید نمی‌شدند و پیش از این‌ها باید انجام می‌دادند، آمریکا و استکبار هیچ غلطی نمی‌توانند بکنند، وقتی حضور میلیونی مردم در جامعه و ولایت فقیه در کشور است تهدیدات آن‌ها توخالی است و نمی‌توانند کاری کنند.

انتهای پیام/69034/ک20/


ادامه مطلب
نظرات 0
تاريخ : جمعه 22 بهمن 1395  | 4:54 PM | نویسنده : مهدی گلشنی

تخصیص 20 میلیارد ریال برای احداث بیمارستان فاریاب

خبرگزاری فارس: تخصیص 20 میلیارد ریال برای احداث بیمارستان فاریاب

فرماندار فاریاب گفت: بودجه 20 میلیارد ریالی پیش‎ساخت بیمارستان فاریاب تخصیص شده است.

به گزارش خبرگزاری فارس از فاریاب، علی نیک‎نفس ظهر امروز در حاشیه راهپیمایی 22 بهمن ماه اظهار  داشت: فاریاب از اول انقلاب مردمانی ولایی و همیشه در صحنه داشته است.

وی بیان داشت: فاریاب بعد از اینکه به بخش تبدیل می‎شود به برکت انقلاب پیشرفت‎های زیادی داشته است که یکی از این پیشرفت‎ها ارتقا بخش فاریاب به شهرستان است.

نیک‎نفس تصریح کرد: از دیگر پیشرفت‎های شهرستان فاریاب قرار گرفتن آن به عنوان منطقه پایلوت اقتصاد مقاومتی توسط استاندار و همکاری ایشان برای ایجاد شهرک صنعتی است.

فرماندار فاریاب با اشاره به اینکه در بخش طرح سلامت تحولات بسیار خوبی صورت گرفته است، ادامه داد: با همت نماینده مردم پنج شهرستان جنوبی در مجلس شورای اسلامی بودجه 20 میلیارد ریالی پیش‎ساخت بیمارستان فاریاب تخصیص شده است.

وی از احداث و ساخت این بیمارستان در سال 96 خبر داد و افزود: خیران زمین این بیمارستان را اهدا کردند که عملی قابل تقدیر است.

انتهای پیام/2446/خ20


ادامه مطلب
نظرات 0
تاريخ : جمعه 22 بهمن 1395  | 4:48 PM | نویسنده : مهدی گلشنی

حقوق بشر آمریکایی دست‌بند زدن به کودک 5 ساله است

خبرگزاری فارس: حقوق بشر آمریکایی دست‌بند زدن به کودک 5 ساله است

امام جمعه کرمانشاه حقوق بشر آمریکایی را دست‌بند زدن و حبس کردن یک کودک پنج ساله عنوان کرد و گفت: حضور گسترده مردم ایران در راهپیمایی 22 بهمن پاسخی به اظهارات رئیس‌جمهور آمریکا است.

به گزارش خبرگزاری فارس از کرمانشاه، آیت‌الله شیخ مصطفی علما در خطبه‌های نماز عبادی سیاسی جمعه یوم‌الله 222 بهمن در کرمانشاه، اظهار کرد: تفکر امام راحل مبتنی بر آموزه‌های اسلامی موجب شد نظام اسلامی در ایران حاکم شود.

امام جمعه کرمانشاه با اشاره به اینکه امروز اسلام به سرعت در جهان در حال گسترش است و همین موضوع موجب هراس دشمنان شده است، ادامه داد: استقرار جمهوری اسلامی ایران موجب شد اسلام در جهان احیاء شود.

نماینده‌ ولی فقیه در استان کرمانشاه 22 بهمن را استمرار راه امام(ره) توسط ملت بزرگ ایران اسلامی توصیف کرد و با تقدیر از حضور گسترده و دشمن‌شکن مردم در راهپیمایی یوم‌الله 22 بهمن، این حضور پرشور و شعور را اطاعت از فرمایش مقام معظم رهبری مبنی بر دفاع از انقلاب و پاسخ دادن به اظهارات رئیس‌جمهور آمریکا برشمرد.

خطیب جمعه کرمانشاه با اشاره به اینکه پیام 22 بهمن مقاومت و ایستادگی در برابر ظلم و استکبار و همراهی با مستضعفان عالم است، گفت: اقدامات اخیر آمریکایی‌ها موجب رسوایی بیش از پیش آنان در جهان و آگاهی بیشتر مردم جهان نسبت به پوچ بودن ادعاهایشان در مورد حقوق بشر و دموکراسی شد.

وی حقوق بشر آمریکایی را دست‌بند زدن و حبس کردن یک کودک پنج ساله عنوان کرد و متذکر شد: ملت ایران تا زمانی که آمریکا رفتار صحیح نداشته باشد همواره شعار «مرگ بر آمریکا» را سر می‌دهد.

این مسؤول 25 بهمن، سالروز صدور حکم تاریخی امام خمینی(ره) مبنی بر قتل سلمان رشدی، نویسنده کتاب آیات شیطانی را مورد اشاره قرار داد و با اشاره به فرا رسیدن ایام فاطمیه، گفت: حضرت زهرا(س) عصاره فضیلت، تقوا و صفات نیک انسانی است و خداوند متعال سوره کوثر را در شان ایشان نازل کرد.

انتهای پیام/2700/غ


ادامه مطلب
نظرات 0
تاريخ : جمعه 22 بهمن 1395  | 4:48 PM | نویسنده : مهدی گلشنی

اتکا به توانایی داخلی تهدید دشمن را خنثی می‌کند

خبرگزاری فارس: اتکا به توانایی داخلی تهدید دشمن را خنثی می‌کند

امام‌ جمعه قائمیه گفت: اتکا به توانایی‌های داخلی، تهدید دشمن را خنثی می‌کند.

به گزارش خبرگزاری فارس از قائمیه، حجت‌الاسلام حسین انصاری در خطبه‌های نماز جمعه امروز این شهر  با تشکر از حضور گسترده و بی‌سابقه مردم ر راهپیمایی امروز اظهار داشت: قدم برداشتن در راهپیمایی مصداق تقوای سیاسی است و امروز مردم جواب رئیس‌جمهور آمریکا را با حضور خود دادند.

خطیب جمعه قائمیه تصریح کرد: یکی از پیام‌های راهپیمایی 22 بهمن پیام مقاومت و ایستادگی در برابر متجاوزان عالم است و امروز با اتکا به توانایی‌های داخلی، دشمنان نمی‌توانند با تحریم و تهدید کاری از پیش ببرند.

انصاری در ادامه یکی دیگر از پیام‌های راهپیمایی 22 بهمن را صلح و دوستی دانست و افزود: ما حامی ملت‌های مظلوم و ستم‌دیده سوریه، عراق و یمن و فلسطین هستیم.

امام جمعه قائمیه بابیان اینکه مردم رئیس‌جمهور تازه‌کار آمریکا را که الفبای سیاست را نمی‌داند سرجای خود نشاندند تصریح کرد: خط‌ونشان، تحریم و تهدید برای انقلاب و مردم توسط مقامات آمریکا تأثیری در اراده ملت ایران نخواهد داشت.

وی در ادامه با اشاره به قیام امام حسین (ع) اظهار داشت: امروز مردم آمدند که ثابت کنند زیر بار زور و ظلم و تهدیدهای آمریکا نمی‌روند .

انصاری گفت: در انتخابات آمریکا ماهیت پوشالی و خبیثانه و آلوده این کشور برای مردم دنیا مشخص شد.

انتهای پیام/ 2448/ر20/


ادامه مطلب
نظرات 0
تاريخ : جمعه 22 بهمن 1395  | 4:48 PM | نویسنده : مهدی گلشنی

ترامپ بداند، آزموده را آزمودن خطاست

خبرگزاری فارس: ترامپ بداند، آزموده را آزمودن خطاست

مسؤول حوزه نمایندگی ولی فقیه در سپاه شهرستان کرمان گفت: این رجزخوانی دونالد ترامپ بلف است، زیرا به خوبی می‎داند که آزموده را آزمودن خطاست.

به گزارش خبرگزاری فارس از فاریاب، حجت‎الاسلام امین‎رضا کمالی ظهر امروز در مراسم گرامیداشت یوم‎الله 22 بهمن ماه با تبریک 388 سالگرد انقلاب اسلامی اظهار داشت: حضور تمام مردم استان کرمان به ویژه مردم ولایتمدار این شهرستان در راهپیمایی باشکوه 22 بهمن ماه قابل تقدیر است.

وی با تأکید بر اینکه باید قدر نظام جمهوری اسلامی را بدانیم، بیان داشت: ما در زمان شاه از پزشک خارجی استفاده می‎کردیم اما امروز به برکت انقلاب 111 هزار پزشک داریم.

کمالی تصریح کرد: ملت ایران امروز صاحب امن‎ترین کشور دنیا هستند و در تمام عرصه‎های علمی، فناوری و دفاعی حرف برای گفتن دارند.

نماینده ولی فقیه در سپاه شهرستان کرمان ادامه داد: دشمن اسلام و نظام ما را زیر نظر گرفته است اما این رجزخوانی دونالد ترامپ بلف است، زیرا به خوبی می‎داند که آزموده را آزمودن خطا است.

وی با تأکید بر اینکه باید مواظب نفوذ دشمن باشید، افزود: با رهنمودهای مقام معظم رهبری ملت با درایت و همبستگی کشور را از هر نظر پیش می‎برند.

کمالی عنوان کرد: ملت عزیز ایران به هیچ استبدادی باج نمی‎دهند و با سلایق مختلف در راستای حمایت از منافع ملی در کنار هم قرار دارند.

انتهای پیام/2446/ی20/


ادامه مطلب
نظرات 0
تاريخ : جمعه 22 بهمن 1395  | 4:48 PM | نویسنده : مهدی گلشنی

ترامپ از ملت انقلابی ایران هراس است

خبرگزاری فارس: ترامپ از ملت انقلابی ایران هراس است

فرماندار لنده گفت: سخنان و یاوه‌گویی‌هایی ترامپ بر اثر ترس و هراس از این ملت انقلابی است.

به گزارش خبرگزاری فارس از لنده، دارا کریمی‌نژاد قبل از خطبه‌های نمازجمعه امروز شهر لنده با تقدیر از حضور مردم در راهپیمایی 222 بهمن، گفت: حضور و انسجام و اتحاد مردم و مسؤولان مسؤولیت ما را بیشتر کرده است.

وی افزود: گرامیداشت سی‌و هشتمین بهار انقلاب و آزادی ایران از زیر یوغ استکبار و سلطه و برخوردهای متناقض غرب و استکبار در دهه‌های اخیر حقانیت گفتمان انقلاب اسلامی را برای جهانیان آشکار کرد.

فرماندار لنده تصریح کرد: برخی در شعارها می‌گویند ترامپ خبر ندارد که اینگونه سخن می‌گوید ولی من می‌گویم او خبر دارد و سخنان و یاوه‌گویی‌هایش همه بر اثر ترس و هراس از این ملت انقلابی است.

کریمی‌نژاد یادآور شد: با فراگیر شدن گفتمان انقلاب اسلامی ایران همه چیز از دست نظام سلطه خارج شده و جهانیان به ماهیت آمریکا و ایادی استکبار پی برده‌اند و امروز همه شاهد افول نظام سلطه هستیم.

وی خاطر نشان کرد: فقط ایران نیست که با آمریکا و نظام سلطه لج کرده بلکه همه دنیا با رو شدن ماهیت این کشور استکباری در مقابل آن ایستاده‌اند و ماهیت دموکراسی آمریکا را دیدند.

فرماندار لنده با اشاره به دستاوردهای انقلاب اسلامی ایران گفت: چرا همراه دستاوردهای انقلاب خودمان انقلابی در زمینه رفتار و گفتار و کردار و توسعه و پیشرفت شهر و دیارمان در چهارچوب نظام و انقلاب و با توجه به اصول و آرمان‌های آن انجام ندهیم؟تا کی نباید روی پای خودمان بایستیم؟

کریمی‌نژاد افزود: با بهره برداری از دو پتانسیل گردشگری و صنایع دستی و کشاورزی در شهرستان لنده می‌توان این شهرستان را قطب تولید در کشور و استان تبدیل کرد. وضعیت کشاورزی لنده با بهره‌برداری از 2 هزار و 500 هکتار زمین کشاورزی به اوج خود و خودکفایی خواهد رسید که این خود انقلاب خوبی برای توسعه خواهد بود.

رئیس شورای اداری شهرستان لنده خاطرنشان کرد: صنایع دستی و گردشگری از مزایای این شهرستان بوده که می‌تواند موجبات پیشرفت و ترقی باشد و این نعمت‌های خدادادی نه تنها جمعیت 23 هزار نفری که جمعیت 230 هزار نفری را پاسخ می‌دهد.

کریمی‌نژاد به لزوم بهره‌برداری از صنعت گردشگری در این شهرستان اشاره و گفت: بهره برداری از نعمت گردشگری در روستاهای مونه، موگرمون، ایدنک و ... می‌تواند این شهرستان را از وضعیت کنونی رها و به مقصد مطلوب نزدیکتر کند.

فرماندار لنده در ادامه با اشاره به مطالبه مردم از استاندار در خصوص جاده لنده به دهدشت گفت: با پیگیری‌های استاندار کهگیلویه و بویراحمد علیرغم اینکه بودجه‌ای وجود ندارد جاده لنده به سوق و دهدشت تا پایان سال و قبل از ایام نوروز روکش و آسفالت خواهد شد.

انتهای پیام/82013/خ30


ادامه مطلب
نظرات 0
تاريخ : جمعه 22 بهمن 1395  | 4:48 PM | نویسنده : مهدی گلشنی

سرمشق امام تا ابد زنده و جاودانه است

خبرگزاری فارس: سرمشق امام تا ابد زنده و جاودانه است

امام جمعه ریگان با اشاره به اینکه سرمشق امام خمینی (ره) این بود که آمریکا هیچ غلطی نمی‌تواند بکند، گفت: سرمشق امام تا ابد زنده و جاودانه است.

به گزارش خبرگزاری فارس از کرمان، حجت‌الاسلام علی رنجبر ماهانی ظهر امروز در خطبه‌های نماز وحدت‌آفرین جمعه این هفته تبریک یوم‌الله 22 بهمن و قدردانی از حضور مردم ریگان در راهپیمایی 222 بهمن گفت: 22 بهمن امسال مشت محکمی بر رجزخوانی‌ و سیاست‌های غلط استکبار جهانی بود.

رنجبر ماهانی اظهار داشت: 22 بهمن پیامش صلح و دوستی به ملت‌های مظلوم و تحت سلطه مستکبران به ویژه مردم مظلوم فلسطین است.

وی بیان داشت: اماما روحت شاد، یادت گرامی و راحت پر رهرو باد، امام خمینی (ره) سرمشق بزرگی به ملت ایران دادند که شهدای ما از سرمشق امام با خون خود مشق نوشتند.

امام جمعه ریگان با اشاره به اینکه سرمشق امام خمینی (ره) این بود که آمریکا هیچ غلطی نمی‌تواند بکند، ابراز داشت: سرمشق امام تا ابد زنده و جاودانه است.

امام جمعه ریگان گفت: امروز برخی در داخل کشور از آمریکا وحشت دارند و می‌گویند چیزی نگوییم که آمریکا عصبانی شود و می‌گویند کاری نکنیم که آنها عصبانی شوند و برجام ما را پاره کنند.

رنجبرماهانی بیان داشت: این افراد حاضر نیستند، یک موضع انقلابی در مقابل یاوه‌سرایی‌های سردمداران استکبار جهانی بگیرند.

وی گفت: کسانی که از آمریکا می‌ترسند به آنها توصیه می‌کنیم از روی سرمشق امام خمینی (ره) که فرمود آمریکا هیچ غلطی نمی‌تواند، بکند چند مرتبه مشق بنویسند، شاید جرأت آنها کمی بیشتر شود.

امام جمعه ریگان به دیدار ولی‌امر مسلمین با فرمانده‌هان نیروی هوایی و قرارگاه پدافند هوایی ارتش اشاره کرد و بیان داشت: مقام معظم رهبری در جواب رئیس جمهور آمریکا که گفته بود، مردم ایران باید از اوباما تشکر کنند و ایران با آتش‌بازی نکند، معظم‌له فرمودند، چرا از دولت قبلی آمریکا باید تشکر کنیم به خاطر تحریم‌ها و به وجود آوردن داعش یا برای اینکه کشورهای همسایه مانند سوریه و عراق که آتش جنگ را شعله‌ور کرده است، تشکر کنیم.

رنجبرماهانی عنوان کرد: مقام معظم رهبری فرمودند رحمت پروردگار بر امام راحل بزرگوار ما که حقیقت آمریکا را بارها و بارها در بیانات و نوشته‌هایشان گوش‌زد کردند که از شیطان بزرگ پرهیز کنیم.

وی به شهادت حضرت زهرا (س) اشاره و تصریح کرد: این بانوی بزرگوار تنها در مقابل طاغوت زمان ایستاد.

امام جمعه ریگان به صدور حکم تاریخی امام راحل مبنی بر اعدام سلمان رشدی بیان داشت: امام خمینی (ره) تفکرات سلمان رشدی را مطرود اعلام کرد.

رنجبرماهانی از نماینده شرق استان کرمان برای پیگیری مشکلات شرق استان تقدیر و تشکر کرد و بر پیگیری اشتغال جوانان تاکید کرد و از موضع نماینده شرق استان  و پیگیری در راستای مقابله با  ریزگردهای ریگان و توفان‌های شدید شن در این شهرستان قدردانی کرد.

وی گفت: مسئولان استانی نسبت به اشتغال جوانان ریگانی اهتمامی جدی داشته باشند و در صورت حمایت نشدن جوانان به شهرستان‌های همجوار و مرکز استان برای اشتغال مهاجرت می‌کنند و این امر مشکلاتی را برای شهرستان در پی دارد.

انتهای پیام/80014/ق30


ادامه مطلب
نظرات 0
تاريخ : جمعه 22 بهمن 1395  | 4:48 PM | نویسنده : مهدی گلشنی

حضور ملت بزرگترین سرمایه برای حفظ نظام است

خبرگزاری فارس: حضور ملت بزرگترین سرمایه برای حفظ نظام است

فرمانده مرکز آموزش شهدای دریایی شهرستان سیرجان گفت: حضور ملت ایران در صحنه بزرگترین سرمایه برای حفظ نظام است.

به گزارش خبرگزاری فارس از سیرجان، مجید توسلی ظهر امروز پیش از خطبه‎های نماز جمعه این شهر در سخنانی به آمادگی دفاعی ایران اسلامی در برابر هر تهدید خارجی اشاره کرد و اظهار داشت: در سال  1357 قدرت به دست آمریکا و رژیم پهلوی بود، اما ملت ما با نیروی ایمان بر تمام قدرت‎ها پیروز شد.

وی بیان داشت: طی هشت سال جنگ تحمیلی که با هدف نابودی انقلاب اسلامی انجام شد، همین ملت با دست خالی بر تمام ابرقدرت‎های شرق و غرب و مرتجعان منطقه پیروز شد.

توسلی تصریح کرد: امروز ما در موضع اقتداری قرار داریم که هیچ قدرتی نمی‎تواند، تهدیدی برای ما باشد، بنابراین اگر سردمداران جدید آمریکا هیاهوی توخالی دارند، بدانند دیگران هم با این قدرت پوشالی تاختند و عاجز شدند.

وی افزود: امروز ما در سایه تحریم‎های همین مستکبران به استقلال و اقتدار در تمام زمینه‎ها به ویژه بخش نظامی رسیده‎ایم.

فرمانده مرکز آموزش شهدای دریایی شهرستان سیرجان حضور ملت ایران در صحنه را بزرگ‌ترین سرمایه برای حفظ نظام دانست و گفت: امروز جواب تهدیدها این حضور بود.

توسلی عنوان کرد: پیام ملت ما آمادگی برای دفاع است، همان‎طور که با تمام تهدیدها ملت ما شجاع است و همواره آماده دفاع و پاسخگویی هستند.  

انتهای پیام/80015/ی20/


ادامه مطلب
نظرات 0
تاريخ : جمعه 22 بهمن 1395  | 4:48 PM | نویسنده : مهدی گلشنی

مسؤولان مانع از جابه‌جایی پروژه اتان مهر شوند

خبرگزاری فارس: مسؤولان مانع از جابه‌جایی پروژه اتان مهر شوند

امام‌جمعه شهر مهر گفت: نماینده این شهر در مجلس شورای اسلامی از جابه‌جایی پروژه اتان ریکاوری این شهرستان کم‌برخوردار به منطقه توسعه‌یافته دیگری جلوگیری کند.

به گزارش خبرگزاری فارس از مُهر، حجت‌الاسلام اصغر شاکری در خطبه‌های امروز نماز جمعه این شهر با اشاره به راهپیمایی باشکوه 222 بهمن امسال اظهار داشت: زمانی که کاخ سفید دستور می‌داد و کاخ سیاه ستم‌شاهی آن را اجرا می‌کرد گذشته و از زمان انقلاب اسلامی تا به امروز شعارهای انقلاب سال 1357 هنوز زنده است.

وی با اشاره به دیدار همافران نیروی هوایی ارتش با رهبر معظم انقلاب اسلامی گفت: اگر ملت ایران اسلامی از کسی ترس داشتند انقلاب سال 1357 به ثمر نمی‌نشست و امروز که این ملت بزرگ به پیشرفت‌های چشمگیر در حوزه‌های موشکی، صنایع هسته‌ای و موارد متعدد علمی دست‌یافته، دشمنان ما باید از این ملت بترسند.

شاکری ادامه داد: ملت ایران اسلامی از رئیس‌جمهور پیشین آمریکا به سبب ایجاد داعش در منطقه و حمایت و پشتیبانی از فتنه‌گران در سال 88 متنفر است و فقط از رئیس‌جمهور جدید آمریکا به علت اینکه فسادهای درون حاکمیت این کشور که ما اعلام می‌کردیم را افشا کرد تشکر می‌کنیم.

امام‌جمعه شهر مهر بابیان اینکه پروژه اتان ریکاوری در شهرستان مُهر که درصدی از کارهای زیرساختی آن در حال انجام است و قرار بر این شده که این پروژه به محلی دیگر جابه‌جا شود تصریح کرد: این پروژه که تاکنون هزینه‌های بسیاری داشته و آغاز به‌کار آن نیز توسط رئیس‌جمهور ابلاغ‌شده و چشم امید جوانان برای اشتغال است، سزاوار نیست که از یک شهرستان کم برخوردار به یک نقطه توسعه‌یافته دیگری جابه‌جا شود.

شاکری اضافه کرد: از فرماندار این شهرستان و نماینده مردم در مجلس شورای اسلامی می‌خواهیم که به‌صورت جدی این موضوع را پیگیری کرده و مانع از جابه‌جایی این پروژه به‌جای دیگری شوند.

این مسؤول همچنین با تسلیت فرارسیدن شهادت حضرت فاطمه زهرا (س) عنوان کرد: فاطمه (س) سید زنان عالم است و زنی مانند وی نیامده و نخواهد آمد و هیچ مقامی بالاتر از مقام این بانوی بزرگ اسلام وجود ندارد و همگی ما باید به این بانوی بی‌نظیر در دوعالم متوسل شویم.

وی با اشاره به 25 بهمن سال 67 سالروز حکم حضرت امام خمینی (ره) بر ارتداد سلمان رشدی بیان داشت: امام امت در این روز بت‌شکنی کردند و دستور به ارتداد این شخص داده و ما نیز تا به امروز بر اجرای حکم امام بزرگوار اصرار داریم.

انتهای پیام/2448/ق30


ادامه مطلب
نظرات 0
تاريخ : جمعه 22 بهمن 1395  | 4:48 PM | نویسنده : مهدی گلشنی

دستاوردهای انقلاب نتیجه مقاومت مردم است

خبرگزاری فارس: دستاوردهای انقلاب نتیجه مقاومت مردم است

امام جمعه الیگودرز گفت: دستاوردهای انقلاب نتیجه مقاومت مردم است و اگر مسؤولان مردم ‌را حمایت می‌کردند، دستاوردهای امروز نظام بیشتر از این‌ها بود.

به گزارش خبرگزاری فارس از الیگودرز، حجت‌الاسلام محمد علی ارزنده ظهر امروز در جمع نمازگزاران این شهر ضمن قدردانی از حضور مردم در راهپیمایی 222بهمن گفت: روزگاری آمریکا نسبت به ایران با چشم گماشته نگاه می‌کرد، اما امام راحل به مردم و کشور عزت داد، تا جایی که در انتخابات آمریکا بحث ایران و چگونگی موضع‌گیری کاندیداهای ریاست جمهوری آن کشور در صدر اخبار قرار می‌گیرد.

وی افزود: در سی و هشتمین سالروز پیروزی انقلاب اسلامی یک دیوانه احمق در راس کشور آمریکا قرار می‌گیرد که با سخنانش موجبات حضور گسترده‌تر مردم در حماسه 22بهمن را فراهم می‌کند.

ارزنده به دلبستگی عده‌ای نسبت به آمریکا اشاره نمود و گفت: کسانی که در فتنه سال 88 در مقابل آتش زدن پرچم امام حسین (ع) سکوت کردند، امروز مخالف آتش زدن پرچم آمریکا هستند.

وی با اشاره به دستاوردهای نظام گفت: اگر مسؤولان و دولت‌ها بجای جدال سیاسی مردم را حمایت می‌کردند، دستاوردهای نظام امروز ده برابر بود، در حالی که این دستاوردهای موجود هم نتیجه مقاومت مردم است.

خطیب نماز جمعه الیگودرز با اشاره به لزوم توکل مسؤولان بخدا افزود: اگر کسی خدا را کنار بزند و دام کدخدا و در حقیقت در دام شیطان می‌افتد.

وی از فرماندار و دیگر مسؤولان به جهت برگزاری برنامه‌های دهه فجر قدردانی کرد و افزود: مردم ما بی‌نظیرند که به‌رغم مشکلات بازهم در خلق حماسه‌های کم‌نظیر کوتاهی نمی‌کنند.

امام جمعه الیگودرز ضمن قدردانی از تلاش‌های نماینده مردم الیگودرز گفت: جاده الیگودرز به مسجد سلیمان که راه ارتباطی و اتصال به خوزستان است، به مقدار زیادی فاصله تهران جنوب را کاهش خواهد داد و در مواقع بحرانی زمینه امدادرسانی سریع را فراهم می‌کند که انتظار داریم، این موضوع پیگیری شود.

انتهای پیام/2304/ک20/


ادامه مطلب
نظرات 0

تعداد کل صفحات : 74 :: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 >