به سایت ما خوش آمدید . امیدوارم لحظات خوشی را درسایت ما سپری نمایید .

خوش آمدید

هر گونه نظر و پیشنهاد و انتقادی داشتید، در قسمت نظرات اعلام کنید.

موضوعات

مترجم: زهرا کلا

 

قرار گرفتن در معرض آنچه در تلویزیون مشاهده می شود، می تواند اثرات جدی دیگری بر زندگی اجتماعی افراد داشته باشد. به عنوان مثال، قرار گرفتن در معرض نمایش تلویزیونی با محتوای جنسی ممکن است احتمال انحراف جنسی نوجوان را افزایش دهد علاوه بر این، هنگامی که برخی افراد خشونت، جنسیت و هرج و مرج را در تلویزیون تماشا می کنند، ممکن است مستعد این رفتار تقلیدی شوند و فکر کنند که قابل قبول است.  اگرهر کس رفتارهای اجتماعی را که در تلویزیون نشان داده شده است، کپی کند، جامعه ما اخلاقیات را از دست می دهد و بسیاری از سطوح زندگی افراد تخریب می شود.

جامعه به احتمال زیاد بر خلاف انقلاب اجتماعی است که طی آن مهم است که رفتارهای اجتماعی مناسب و قابل قبول (با توجه به تعامل دیجیتال یا مجازی) دوباره تعریف شود. ما در نقطه ای از تاریخ هستیم که تعداد اندکی از افراد به لحاظ ذهنی  - انتقادی واقعیت های اجتماعی جدیدی که توسط فناوری ساخته شده اند و آنچه که این واقعیت ها برای فرد و جامعه اهمیت دارد را مورد توجه قرار می‌دهند. در این بخش، ما چندین تکنولوژی اجتماعی که بر اوقات فراغت تاثیر می گذارند را بررسی می کنیم. این بخش ابتدا به جوامع مجازی، سایت های شبکه های اجتماعی و ابزارهای ارتباطی امروز نگاه می کند. سپس ما به انتقادی در مورد بازی و تلویزیون می پردازیم. فکر کنید چگونه هر تکنولوژی بر زندگی اجتماعی و مهارت های اجتماعی تاثیر می گذارد. به خاطر داشته باشید که این تنها چند تکنولوژی است که ممکن است شما را به طور اجتماعی تحت تأثیر قرار دهد.

استفاده از سایت های شبکه های اجتماعی پیامدهای مثبت و منفی دارد. این شگفت انگیز است که چگونه یک فرد میتواند یک دوست قدیمی از دست رفته را از طریق یک شبکه اجتماعی پیدا کند و ارتباط با آنها را مجددا برقرار کند. در یک جامعه که مردم کاملا متحرک شده اند و خانواده و دوستان اغلب از لحاظ جغرافیایی جدا شده اند،  چنین چیزی از طریق تکنولوژی ممکن میباشد.

ادامه مطلب
کسب درآمد کسب درآمد
چهارشنبه 26 مهر 1396  - 8:47 AM

 

مترجم: زهرا کلا

 

امواج وای فای روی بدن تاثیرات بسیار بدی دارد. از سرطان گرفته تا خطر برای مادران باردار همگی از خطرات سرطان هستند. استفاده از وای- فای، زندگی ما را تا حد بسیار زیاد راحت کرده اما در مورد ایمنی انرژی های نامرئی متصاعد از این فن آوری ها، تردیدهایی وجود دارد. از سال 1997 وقتی که وای- فای به جامعه معرفی شد، محققان درخصوص اثرات بد آن روی سلامتی، تحقیقات بی شماری انجام دادند. نتایج، روشن و درعین حالشوک انگیزاند. وای- فای می تواند اثرات مضری روی سلامت کلی بدن و مغزمان داشته باشد.

بدون شک بارها شنیده اید که تماشای تلویزیون تا لحظاتی قبل از خواب باعث بیخوابی می شود. نور آبی که از صفحه روشن تلویزیون، لپ تاپ و گوشی هاساطع می شود چنین تاثیری دارد. البته امروزه برخی از تولید کننده های سیستم های تصویری میزان نور آبی این دستگاه ها را کاهش داده اند تا خطر بیخوابی را کاهش دهند. با این حال نور آبی باعث کاهش ترشح ملاتونین یا هورمون خواب شده و اختلالاتی در خواب ایجاد می کند.

ادامه مطلب
کسب درآمد کسب درآمد
چهارشنبه 26 مهر 1396  - 8:46 AM

 

مترجم: زهرا کلا

 

طلاق در همه فرهنگ‌ها، بویژه در دین اسلام جز در موارد بسیار ضروری و اجتناب‌ ناپذیر توصیه شده و در کلام رسول اکرم ‌ص از آن به عنوان منفورترین حلال یاد شده است. طلاق همچون قطع عضوی از بدن، برای آنان که گرفتارش می‌شوند تجربه‌ای تلخ و تکان ‌دهنده است.

هر قدر درباره آمار طلاق و پیامدهای آن بیشتر پژوهش کنیم، با واقعیت‌های ناخوشایند بیشتری روبه‌رو می‌شویم که زندگی همه ما را تحت تاثیر قرار می‌دهد. طلاق مانند زمین‌لرزه‌ای است که بنیان خانواده را درهم می‌کوبد و شیرازه آن را از هم می‌گسلد و افزون بر انفجار ناگهانی اولیه، پس‌لرزه‌هایی نیز خواهد داشت که از سر گذراندن آنها گاه بسیار دشوارتر است.

ادامه مطلب
کسب درآمد کسب درآمد
چهارشنبه 26 مهر 1396  - 8:43 AM

 

 

مترجم: زهرا کلا

هنر تعلیم برای سال های بی شماری توسط افراد در سراسر جهان مورد مطالعه قرار گرفته می‌شود و هدف استفاده از آن در هر دو روش مثبت و منفی وجود دارد.

در حقیقت، شانس بسیار خوبی است که شما اقلام کارهایی را یاد بگیرید که علت حمایت برای رای سیاستمداران را بیشتر دارد، زیرا شما روابط خود را بر متقاعد کردن دیگران متمرکز کرده اید. با این حال، با یادگیری در مورد این موضوع، می توانید در مقابل حرکات دور و اطرافیان خود  ابزارهای مهمی را بیابید که می توانند در کسب و کار و حرفه اتان کمک کنند.

در هنگام صحبت کردن برای متقاعد کردن افراد، مهم است که بدانید دقیقا چه چیزی شامل تعلیم است. در ساده ترین حالت، متقاعد کردن نفوذ بر باورها، نیت ها، رفتارها، نگرش ها، انگیزه ها و موارد دیگر می تواند باشد. واژه هایی که معنای مشابهی دارند و ممکن است به تعصب مربوط باشد شامل حرکات شخصی دیگران، تبلیغات، بازاریابی و غیره می شود. اغلب تعلیمات، جنبه ی ذاتی طبیعت بشر است، به ویژه همانطور که در فعالیت های حتی کودکان کوچک دیده می شود.

ادامه مطلب
کسب درآمد کسب درآمد
چهارشنبه 19 مهر 1396  - 3:17 PM

 

🔹پاول دوروف صاحب تلگرام و شبکه اجتماعی وکانتکته در آستانه 33امین سالروز تولد خود هفت رمز موفقیتش را برای جوانان فاش کرد.
🔹سالهاست هفت عامل مسموم کننده زندگی را کنار گذاشته‌ام و به موفقیت‌های زیادی رسیده‌ام.
🔹خوردن گوشت حیوانات، قرص و محصولات دارویی، نیکوتین و تمامی اشکال مواد مخدر، قهوه و چای سیاه و سبز، هر نوع نوشابه و انرژی زا، فست فود، تلویزیون و برنامه‌های وابسته به آن را در زندگی کنار گذاشته ام و در آینده جزئیات دقیق آنرا برای علاقه مندان شرح خواهم داد.
🔹جامعه ای که سنت‌هایش را بر پایه مسمویت خود ساخته است هیچ آینده ای ندارد.

ادامه مطلب
کسب درآمد کسب درآمد
چهارشنبه 19 مهر 1396  - 1:02 PM

 

مترجم: زهرا کلا


در تابستان، همه چیز خشک است. صورت و دست‌های شما پوسته پوسته می‌‌شوند و پاهای شما زیر شلوار مدام دچار خارش می‌‌شوند. در این میان، جوش‌ها هم به خاطر فصل گرما روی صورت شما خودنمایی می‌کنند. در زمستان هم به دلیل نوشیدن مقدار کم آب، پوستتان خشک می‌شود.

هنرپیشه‌های مشهور، نوشیدن آب را پیشنهاد می‌‌کنند. به نظر می‌‌رسد نوشیدن آب، راز پوست‌های نرم و درخشان آن‌هاست که همیشه و در هر حالتی آماده عکس گرفتن هستند.
یکی از آن‌ها می‌گوید که صرفا به خاطر پوست خود آب می‌نوشد، فارغ از اینکه تشنه است یا نه! دیگری می‌افزاید نوشیدن مقدار زیاد آب، سن او را کمتر از واقعیت نشان می‌‌دهد و در نهایت یکی دیگر از بازیگران به این موضوع اشاره دارد که با شروع دهه چهارم زندگی‌اش، هر روز، چهار لیتر آب مصرف می‌کند!

ادامه مطلب
کسب درآمد کسب درآمد
چهارشنبه 19 مهر 1396  - 8:00 AM

 

مترجم: مهناز مزارعی


تعداد زیادی از دختران نوجوان تلاش می‌کنند تا شبیه به مدل‌ها یا هنرپیشه‌های لاغر و مدل‌هایی که آنها در تلویزیون و فیلم‌ها می بینند، شوند. تأثیر رسانه ها بر اختلالات خوردن، این است که تقریبا هر زن و کودک را تحت تاثیر قرار می‌دهد..

رسانه نقش مهمی در تأثیر نظرات و انتخاب مردم دارد. به ویژه از لحاظ ظاهر بدن، رسانه‌ها برخی از تصاویر ایده آل از ظاهر بدن را نشان می‌دهند که به طور مداوم پخش می‌شوند. مجلات، روزنامه‌ها، تلویزیون، رادیو و اینترنت پر از تصاویری از مدل‌های باریک و بلند است که اغلب به عنوان تصاویر محبوب یا مطلوب درنظر گرفته می‌شوند. به نظر می‌رسد بسیاری از افراد مشهور دارای اندامی مناسب با شکم تخت هستند اگر چه بعضی از آنها ممکن است در نتیجه تمرینات شدید و رژیم های سالم باشند تعداد زیادی از مدل‌هایی که به طور غیرمعمول لاغر هستند وجود دارد.

ادامه مطلب
کسب درآمد کسب درآمد
چهارشنبه 19 مهر 1396  - 7:59 AM

 

مترجم: زهرا کلا

 

چاقی یکی از عوامل خطر ابتلا به بیماری های متعدد مزمن است و درمان موفقیت آمیز ان تأثیر مهمی در استفاده از منابع پزشکی، هزینه های مراقبت  بهداشتی و کیفیت زندگی بیماران داشته است. بیش از 60 درصد از جمعیت ما اضافه وزن دارند وپزشکان با چالش عمده در کمک به بیماران در روند کاهش وزن مواجه هستند. رژیم های کم کالری می توانند کل وزن بدن را در مدت کوتاهی به طور متوسط ​​8٪ کاهش دهند. رژیم های کم کالری باعث کاهش وزن سریعتر می شوند، اما به دلیل اثرات جانبی بالینی باید کمتر از 16 هفته استفاده شوند. رژیم های غذایی که به شدت در کربوهیدرات ها محدود شده اند و بر میزان مصرف انرژی تأکید ندارند ممکن است در کوتاه مدت به کاهش وزن کمک کنند.

کی از موارد ی که در اکثر کسانی که تصمیم به لاغری می گیرند مشاهده می شود میل به کسب نتیجه در کمترین زمان است ( بعد از انتخاب راحت ترین روش ) نکته ای که در اغلب تبلیغات روشهای لاغری دیده می شود

ادامه مطلب
کسب درآمد کسب درآمد
چهارشنبه 19 مهر 1396  - 7:58 AM

 

مترجم: زهرا کلا

 

واکنش افراد خوشبین و بدبین به رویدادهای خوشایند زندگی متفاوت از یکدیگر است و این به عادت افراد در نسبت دادن امور به علل مختلف بر می‌گردد که به آن سبک تبیین امور می‌گویند. عموم مردم، خوشبینی را به صورت در نظر گرفتن نیمه پر لیوان یا دیدن لایه‌ای براق در هر پدیده، یا عادت به انتظار پایانی خوش داشتن برای هر دردسر واقعی در نظر می‌گیرند. زاویه تفکر مثبت از مثبت اندیشی و خوشبینی بیانگرآن است که خوشبینی مستلزم تکرار عبارتهایی تقویت کننده با خود است، مانند اینکه من هر روز به انحای مختلف دارم پیشرفت می‌کنم یا تجسم آنکه همه کارها با موفقیت انجام می‌پذیرد.در تمامی‌این موارد، تجلیاتی از خوشبینی و مثبت اندیشی وجود دارد، اما با این حال خوشبینی عمیق تر از اینهاست. پژوهشگران در پی چند سال کندوکاو، به اساس خوشبینی دست یافته اند. مبنای مثبت اندیشی و خوشبینی در عبارت‌های امیدوار کننده یا تجسم موفقیت جای ندارد، بلکه در نحوه تفکر افراد درباره علتها ریشه دارد.هر یک از ما، در نسبت دادن امور به علل مختلف عادت‌های خاصی داریم و این خصلت شخصیتی را سبک تبیین نامیده اند. سطح تبیین در هر فرد در دوره کودکی شکل می‌گیرد و در صورتی که از خارج، دخالتی در آن اعمال نشود، سرتاسر عمر پابرجا می‌ماند. افراد در تبیین اینکه چرا هر رویداد خوب یا بد، برای او اتفاق افتد، از سه بعد استفاده می‌کنند؛ تداوم، فراگیر بودن، شخصی‌سازی.

ادامه مطلب
کسب درآمد کسب درآمد
چهارشنبه 19 مهر 1396  - 7:57 AM

 

مترجم: زهرا کلا

 

هر شب میلیون ها نفر از مردم سراسر جهان در مقابل تلویزیون خود نشسته اند. برای بسیاری از ما تلویزیون منبع اصلی سرگرمی میباشد. اکثر بچه ها وقتی به مدرسه می روند، تماشای تلویزیون را شروع می کنند. هنگامی که یک فرد پس از کار خسته می شود، ممکن است تلویزیون بهترین راه برای استراحت باشد. کنترل از راه دور مهم ترین چیز در بسیاری از خانه ها و خانواده ها است. بسیاری از ما تلویزیون را ورود به دنیای فانتزی می دانیم. زندگی بدون تلویزیون در دنیای معاصر بسیار دشوار خواهد بود.

تلویزیون در سال 1935 اختراع شد. پس از یک دوره کوتاه مدت، بسیار محبوب شد. در ابتدا بسیار گران بود و فقط چند نفر می توانستند از آن استفاده کنند. با این حال، به زودی پس از نصب تلویزیون در اکثر خانه ها  تلویزیون در سراسر جهان مورد استفاده قرار گرفت. همانطور که محبوبیت تلویزیون به سرعت در حال افزایش بود، بسیاری از ایستگاه های تلویزیونی، برنامه ها، و فیلم ها ظاهر شدند. با توجه به پیشرفت تکنولوژیکی، اکثر ایستگاه ها برای افراد در هر قسمت از جهان در دسترس هستند. تلویزیون تبدیل به یک بخش بسیار مهم و تاثیرگذار از فرهنگ شد.

ادامه مطلب
کسب درآمد کسب درآمد
چهارشنبه 19 مهر 1396  - 7:56 AM

صفحات سایت

تعداد صفحات : 14

جستجو

آمار سایت

کل بازدید : 188817
تعداد کل پست ها : 1817
تعداد کل نظرات : 4
تاریخ ایجاد بلاگ : یک شنبه 4 مرداد 1394 
آخرین بروز رسانی : سه شنبه 15 خرداد 1397 

نویسندگان

س . م

امکانات جانبی