به سایت ما خوش آمدید . امیدوارم لحظات خوشی را درسایت ما سپری نمایید .

خوش آمدید

هر گونه نظر و پیشنهاد و انتقادی داشتید، در قسمت نظرات اعلام کنید.

موضوعات

 

 

مترجم: زهرا کلا

هنر تعلیم برای سال های بی شماری توسط افراد در سراسر جهان مورد مطالعه قرار گرفته می‌شود و هدف استفاده از آن در هر دو روش مثبت و منفی وجود دارد.

در حقیقت، شانس بسیار خوبی است که شما اقلام کارهایی را یاد بگیرید که علت حمایت برای رای سیاستمداران را بیشتر دارد، زیرا شما روابط خود را بر متقاعد کردن دیگران متمرکز کرده اید. با این حال، با یادگیری در مورد این موضوع، می توانید در مقابل حرکات دور و اطرافیان خود  ابزارهای مهمی را بیابید که می توانند در کسب و کار و حرفه اتان کمک کنند.

در هنگام صحبت کردن برای متقاعد کردن افراد، مهم است که بدانید دقیقا چه چیزی شامل تعلیم است. در ساده ترین حالت، متقاعد کردن نفوذ بر باورها، نیت ها، رفتارها، نگرش ها، انگیزه ها و موارد دیگر می تواند باشد. واژه هایی که معنای مشابهی دارند و ممکن است به تعصب مربوط باشد شامل حرکات شخصی دیگران، تبلیغات، بازاریابی و غیره می شود. اغلب تعلیمات، جنبه ی ذاتی طبیعت بشر است، به ویژه همانطور که در فعالیت های حتی کودکان کوچک دیده می شود.

ادامه مطلب
کسب درآمد

 

تعقیب یک جنبه ی بسیار مهم فرآیند سیاسی، فروش و کسب و کار، روابط میان فردی، ساختارهای اجتماعی مانند ادیان سازمان یافته، نظامی و غیره بسیار کمک کننده است. در حالی که اغلب تعلیم در جنبه های روانشناسی، جامعه شناسی و (بیشتر از همه) روانشناسی اجتماعی تهیه شده است؛ همچنین یک جنبه عصبی برای متقاعد کردن وجود دارد. احتمال انسداد فردی شما در مورد انگیزه، بسیار بستگی به شبکه های اجتماعی موجود، نحوه ی مطرح شدن و مشارکتتان در گروه های اجتماعی دارد.

هنگام تعیین زمان، مکان، هدف و سبک اعتقادات، روش های بی شماری از متقاعد کردن و ملاحظات اخلاقی متعدد وجود دارد اخلاق یک شاخه ای از فلسفه است که مفاهیم درست و غلط را ارزیابی و پردازش می کند. اخلاق، همانند ایده ی اخلاقی، به تعیین اینکه چگونه فرد یا گروه باید عمل کنند، کمک می کند.

 اگر چه جنبه های مختلف در مطالعه ی اخلاق وجود دارد، اما همه متعهد به تعیین اینکه آیا یک اقدام خاص ممکن است درست یا غلط باشد و در چه شرایطی تصمیم نهایی تغییر می یابد، در نظر گرفته می شود. ملاحظات اخلاقی را باید تقریبا در هر تصمیم زندگی از آنچه شما به فرزندانتان آموزش می دهید، باور کنید که چگونه کارشان را انجام میدهند. در حقیقت، کالج ها و دانشگاه ها در سراسر جهان اخلاقیات مربوط به هر حوزه تحصیل یا حرفه را آموزش می دهند، زیرا سوالات اخلاقی در طول زندگی ما بسیار فراگیر هستند.

به همین دلیل آسان است که درک کنیم که اخلاق در موضوع تعلیم بسیار مهم است. فعل اطاعت ممکن است کلمه ی ساده ای باشد که به کودک شما را یادآوری میکند که اگر آنها شام خود را به پایان برسانند، می توانند دسر را هم در اختیار داشته باشند، تا جایی که یک بزرگ خانه را متقاعد میکند. بعضی از افراد به طور طبیعی متقاعد می شوند، در حالی که دیگران به هیچ وجه توانایی متقاعد دیگر افراد را ندارند. اگرچه اهمیت صداقت هرگز نباید بیش از حد تعریف شود و در واقع یک ارزش مهم است که تقریبا همه با هم با آن موافق هستند و حتی لازم نیست که تردید غیر اخلاقی یا اخلاقی باشد؛ در واقع، با استفاده از تکنیک های متقاعد کننده که اغلب عملی هستند، می تواند کارساز و مهم باشند.

واضح است که هنگام تصمیم گیری اخلاقی برای متقاعد کردن یا نپذیرفتن، زمان، مکان و سایر عوامل کاهش دهنده مربوط به استفاده از تضمینتان باید تمام موارد در نظر گرفته شود. همانطور که مهارت های قانع کننده ای را ایجاد می کنید و بهتر می دانید که چه کسی یا چیزی برای متقاعد کردن شما کار می کند، ضروری است که اخلاقیات کاری را رعایت کنید. پس از همه، در حالی که هر کس مسئول اقدامات خود است، بسیاری از مردم تاکتیک های قانع کننده ای را مطالعه نمی کنند و اگر به احتمال قوی تاثیری بر باورها، رفتارها و تصمیمات فرد نداشته باشند، استفاده ای ندارند.

توافق سیاسی

صحنه‌ی سیاسی یکی از مکان های واضح است که استفاده از تکنیک های متقاعد کننده را می توان مشاهده کرد. در فرآیند سیاسی، ما به شدت متقاعد می شویم و البته همه ی سیاستمداران در عموم کار نمی کنند. در حقیقت، سیاست متقاعد کننده می تواند از سیاستمداران به مردم، از مردم به سیاستمداران، از گروه های علاقمند خاص به مردم یا سیاستمداران، از سیاستمداران یا عموم به گروه های خاص، در سازمان های مختلف دولت، بین احزاب سیاسی و مردم، سیاستمداران و غیره باشد. هنگامی که مردم از عبارت "همه چیز سیاسی است"، استفاده می کنند، آنچه که واقعا برای آنها معنی دارد، این است که عناصر متقاعد کردن و قدرت در هر جنبه ای از زندگی ذاتی است.

تعارض کمپین

نوع متقاعد سازی های سیاسی بیشتر موفق به متقاعد کردن هستند. اگر چه ما معمولا به یک منازعه در طی چند ماه در انتخابات فکر می کنیم، اما سیاستمداران در واقع سیصد و شصت و پنج روز از هر سال تا زمان بازنشستگی از سیاست یا مرگ، مبارزه می کنند.

 اگر چه کمپین های آنها در طول زمان (به عنوان مثال زمانی که آنها انتخاب شده اند) فعالیت می کنند، مقامات منتخب با هدف واگذاری مجدد به طور دائم با مردم ارتباط برقرار می کنند (ممکن است اهداف دیگر نیز داشته باشند). اگر شما آخرین انتخابات ریاست جمهوری را به یاد داشته باشید را تصور کنید، احتمالا به یاد مخاطبان تلویزیونی متعدد و همچنین شنیدن تبلیغات در رادیو و دیدن آنها در روزنامه ها و خبرهای آنلاین خواهید افتاد. بسته به منطقه ی جغرافیایی شما، انتخابات برای دولت محلی، دولت ایالتی، مجلس نمایندگان ایالات و مجلس، ممکن است همانند بسیاری از آگهی های بازرگانی و نهادهای متقاعد کننده مشابه باشند.

با این حال، تبلیغات و آگهی های تبلیغاتی تنها شکل متقاعد کننده ای نیست که در مبارزات انتخاباتی استفاده می شود. از وزیر مطبوعات به خبرنگار روزنامه محلیشان، سیاستمداران برای ایجاد یک شبکه ای از طرفداران و تأیید کنندگان، همراه با استخدام افراد و شرکت های بازاریابی، با هدف متقاعد ساختن عموم مردم در انجام کارهایشان به عنوان مقام رسمی کار بسیار عالی برای خود می کنند.

 در حقیقت، افراد متفاوتی از سیاست اغلب اتهامات مربوط به «بی توجهی رسانه» به طور کلی یا نهادهای خاصی را مطرح می کنند. در هر صورت، دانش نسبتا رایجی است که برای بسیاری از افراد، در کسب و کارها و رسانه های خبری در مورد سیاست به چشم می خورد، و آنها از این تعصب برای متقاعد کردن عموم مردم و اعتقاد به حامی یا حمایت از یک حزب سیاسی و سیاستمدار خاص، به سادگی یک طرف مسئله است. سیاستمداران همچنین در رویدادهای اجتماعی شرکت می کنند و برخی از نقش های غیر سیاسی را نیز انجام می دهند که برای متقاعد کردن شما به این که آنها یک شخص منتخب هستند و ارزش های مشابه شما را دارند و شما باید به آنها رأی بدهید می پردازند.

اصول و قواعد قانونی

در حالی که اکثریت قریب به اتفاق سیاستمداران، حتی در خارج از چرخه ی انتخابات، طراحی شده اند تا مردم را در انتخابات بعدی برای رای دادن متقاعد کنند، چندین دوره است که سیاستمداران از تاکتیک های متقاعد کننده برای اهداف دیگر استفاده می کنند. در ابتدا، هنگامی که سیاستمداران برای متقاعد کردن مردم حتی زمانی که از انتخاب مجددشان خجالت زده نمیشوند،کار می کنند، پس رأی شما یا حمایت از یک موضوع خاص یا حزب سیاسی آنرا تأمین می کند.کسب درآمد
چهارشنبه 19 مهر 1396  - 3:17 PM

جستجو

آمار سایت

کل بازدید : 189071
تعداد کل پست ها : 1817
تعداد کل نظرات : 4
تاریخ ایجاد بلاگ : یک شنبه 4 مرداد 1394 
آخرین بروز رسانی : سه شنبه 15 خرداد 1397 

نویسندگان

س . م

امکانات جانبی