با خرید از جی‌ال‌ایکس از کالای ایرانی حمایت کنید

شما می‌توانید در مراحل خرید از جی‌ال‌ایکس، با وارد کردن کد بازاریابی من به شناسه GM73034546 از مقداری تخفیف بیشتر بهره‌مند شوید.

 


ادامه مطلب
[ یک شنبه 18 تیر 1396  ] [ 1:49 AM ] [ حمید درویشی شاهکلایی ]
[ نظرات0 ]

زن، کلفت خانه نیست!

#در_محضر_اهل_بیت

خانواده مقاومتی (۷۶)- همسر تو کلفت تو نیست!
تا قبل از ازدواج مجبور بود همه کارهایش را خودش انجام دهد. یا تنبلی می‌کرد و بی‌خیالش می‌شد، یا به هر زحمتی بود بالاخره انجامش می‌داد. اما حالا که ازدواج کرده از کوچک‌ترین تا بزرگ‌ترین کارهایش را به همسرش می‌گوید. گاهی می‌بینی سر سفره غذا همسرش ده بار بلند می‌شود تا هر بار چیزی برای آقا بیاورد، ولی این بزرگوار از جایش تکان نمی‌خورد! و همین روش را برای بچه‌داری و خانه‌داری به کار می‌گیرد. به شوخی هم که شده به دوستانش می‌گوید: زن گرفته‌ایم که عصای دست‌مان باشد! انگار نشنیده امیرالمؤمنین (علیه‌السلام) فرمودند:
فَإِنَّ الْمَرْأَةَ رَيْحَانَةٌ وَ لَيْسَتْ بِقَهْرَمَانَة
همانا زن مانند گل (لطیف) است نه کلفت (خدمتکار)!
قبل از این جمله مولا فرموده بود: زن را بیش از توانش به کار وا مدار، چون این روش برای حال او بهتر و برای آرامش خاطر و دوام زیبایی او مناسب‌تر است.


@masjednama | masjednama.ir
ادامه مطلب
[ یک شنبه 14 بهمن 1397  ] [ 11:23 AM ] [ حمید درویشی شاهکلایی ]
[ نظرات0 ]

حمایت از کسب و کار سفرمی

با کلیک روی این لینک و ثبت نام در سایت سفرمی، شما می‌توانید بلیط قطار، هواپیما و رزرو هتل‌ها را با ۲۰ هزار تومان تخفیف ارزان‌تر انجام بدهید!

https://goo.gl/tY6Vnt
ادامه مطلب
[ سه شنبه 8 خرداد 1397  ] [ 12:55 PM ] [ حمید درویشی شاهکلایی ]
[ نظرات0 ]

حمایت از کالای چینی با کد تخفیف

پیشنهاد
پویش [حمایت از کالای چینی] (http://basalam.ir/new/page/chin) را یادتان هست؟
مردم دهستان #چین، امروز خوشحال‌ترند. جنب‌وجوش آماده‌سازی و ارسال این سفارش‌ها خاطره شیرینی را برای اهالی به وجود آورده است. آن‌ها امروز می‌توانند به بازارهایی بسیار بزرگ‌تر از دهستان خودشان و شهر یاسوج فکر کنند. امروز خیلی‌ها دوست دارند باز هم نان تیری بخورند، در جیب بچه‌شان به جای چیپس و پفک، کشک محلی چین بگذارند و غذاهایشان را با کره و روغن محلی چین بپزند.

چین نشان داد که ظرفیت‌های بزرگی برای احیای روستاهای کشور وجود دارد و می‌شود از فناوری‌های جدید برای روستاها نیز استفاده کرد؛ فقط کمی همت و امید می‌خواهد و اندکی عشق و محبت.

راستی فقط چین نیست؛ برای خرید محصولات روستاهای مختلف ایران، امروز اقدام کنید!

با این کد تخفیف سلام‌رسان می‌توانید اولین خرید خود را با ۱۰ درصد تخفیف انجام بدهید:
Slmvagb5
در بازار اجتماعی با سلام: basalam.ir

www.PavaraQi.ir | @PavaraQi
ادامه مطلب
[ سه شنبه 8 خرداد 1397  ] [ 12:24 PM ] [ حمید درویشی شاهکلایی ]
[ نظرات0 ]

حکایت آن سه فازمتر ایرانی

🔴حکایت فازمترایرانی

👈🔻حدودا ٣٤-٥ سال پيش ١٥_١٦ سالم بود كه پدرم ١٠٠ تومن بهم داد تا برم فازمتر بخرم
مغازه دار دو تا فازمتر گذاشت روى ميز و گفت، قيمت اين هست ٢٠ تومن و اين يكى ١٠٠ تومن.
ظاهر هر دو فازمتر يكى بود و فرق آنچنانى نداشت.
پرسيدم، چه فرقى با هم دارند؟
گفت، فازمتر ١٠٠ تومنى خارجى ست و دوام بيشترى دارد و ٢٠ تومنى ايرانى است و زود خراب مى شود!

سريع گفتم، سه تا فازمتر ايرانى بده!

فروشنده با تعجب گفت، چرا سه تا؟
گفتم، هر كدام خراب شد از آن يكى استفاده مى كنيم
فروشنده گفت، خب، چرا خارجى اش را نمى خرى تا خيالت راحت باشد؟
گفتم اولا براى كمك به توليدكنندگان ايرانى و دوم اينكه، يعنى سه فازمتر ايرانى، كار يك فازمتر خارجى را نمى كند؟
سوم اينكه ٤٠ تومن هم صرفه جويى شده.

امروز ٣٤ سال از آن زمان مى گذرد و تا ١٥ سال بعد از آن روز، هر سه فازمتر سالم بودند
يكى از آنها را بچه ها خراب كردند و يكى ديگر گم شد و سومى مثل روز اول سالم است و هنوز از آن استفاده مى كنيم.

خدا هدايت كند آنهايى را كه اين اين تخم لق و اين تفكر غلط كه "جنس ايرانى بدرد نمى خورد و خارجى خوب است" را در ذهن ما كاشتند!
#تولید_داخلی
#اقتصاد_مقاومتی

ارسالی از مهدی رجبی
ادامه مطلب
[ یک شنبه 13 اسفند 1396  ] [ 10:57 AM ] [ حمید درویشی شاهکلایی ]
[ نظرات0 ]

عزت ملی ما که به باد رفت

🎥 ۱۲ اسفند ۹۶ | وقتی در فرودگاه کرواسی کسی از ظریف استقبال نمی‌کند!

در اتفاقی عجیب و کم نظیر، هیچ مسئولی از کشور کرواسی برای استقبال از وزیر امور خارجه کشورمان به فرودگاه نرفت! 

👈 محمدرضا صادق، سفیر ایران: هوا سرده وگرنه می‌اومدند!  
🎥 aparat.com/v/KM4pm
yjc.ir/fa/news/6456159

🔸 ۹ اسفند ۹۶ | دویچه‌وله آلمان: 
شرکت‌های نفتی اروپا در پسابرجام از سوخت‌رسانی به هواپیمای حامل ظریف به علت تحریم‌های آمریکا خودداری کردند!
p.dw.com/p/2tR3F

🔸 ۱۳ تیر ۹۳ | حسن روحانی:
عزت ملی‌ خود را پاس می‌داریم؛ "ارزش‌مداران خیلی غصه نخورند"، ما می‌دانیم چه‌کار می‌کنیم؛ وزارت خارجه و تیم مذاکره‌کننده ما کاملاً تخصص لازم را دارند؛ روابط‌مان را با کشورها نزدیک و نزدیک‌تر می‌کنیم؛ والله و بالله و تالله که سال‌های ۸۴ تا ۹۲ گذشت و تکرار نمی‌شود
isna.ir/news/93041005821

🔸 ۹ خرداد ۹۲ | حسن روحانی:
ای امان، ای امان از شعارهای بی‌محتوا؛ سیاست‌خارجی، شناخت دنیا را می‌خواهد؛ والله‌العظیم! 
tasnimnews.com/fa/news/1392/03/09/66582

@maktubat
ادامه مطلب
[ یک شنبه 13 اسفند 1396  ] [ 8:32 AM ] [ حمید درویشی شاهکلایی ]
[ نظرات0 ]

فتنه‌گران ۱۳۸۸ الان کجا هستند؟!

بسم الله الهادی

دیشب مشغول دیدن مستندی از فتنه 88 بودم، برایم جالب بود که اکثر فتنه گران و یا پیاده نظام آنان الان صاحب منصب هستند!


🆔 @Jabbarpur
ادامه مطلب
[ یک شنبه 1 بهمن 1396  ] [ 8:48 AM ] [ حمید درویشی شاهکلایی ]
[ نظرات0 ]

کتاب‌خوانی نمایندگان مجلس ما

بخوانید از خوی خود بزرگ بینی، قلدری و زورگویی نمایندگان مجلس از زبان #هادی_سامع خبرنگار پارلمانی تابناک:


💬 🔸یک گزارش ساده درباره کتابخوان نبودن نماینده های مجلس نوشتم و حالا یک ماه است هر وقت به مجلس می روم یکی از نماینده ها جلویم را می گیرد و تهدید می کند.

 💬 🔹یکی می خواهد «پدرم را در بیاورد» یکی هم می خواهد «ممنوع الورودم کند»، دیگری می خواهد مرا «بدهد دست آدمهایش» و آن یکی قهر کرده. با این نماینده ها فکر نمی کنم به جایی برسیم.

💬 🔸 #محسن_علوی آقازاده وزیر اطلاعات که الان نماینده مردم لامرد هستند امروز توی مجلس مرا تهدید کرد که پدر من را در خواهد آورد. گفتم چه شده گفت چرا فلان گزارش و فلان حرفی که من زدم را منتشر کردی. گفتم برادر من خودت این حرف ها را زدی. گفت «پدرت را در می آورم حالا ببین چیکارت می کنم!»

📷 t.me/maktubmed/4989
—---------------------
 🔴 محسن علوی پبشتر در پاسخ به اینکه آخرین کتابی که خواندید چه زمانی بود گفت: آخرین سال دانشگاه آخرین کتاب را خوانده ام، خیلی وقت کتاب ندارم اما قرآن می خوانم و از قیمت ها هم خبر ندارم. البته قیمت ها متفاوت است و جنس خوب و بد هم دارد.

🔗 گزارش تابناک :
goo.gl/zDw5XR

🔗 توییت هادی سامع:
 goo.gl/EjfAjh
ادامه مطلب
[ شنبه 30 دی 1396  ] [ 8:19 AM ] [ حمید درویشی شاهکلایی ]
[ نظرات0 ]

آقایان! واقعا متوجه نیستید؟

واقعا متوجه نيستيد؟

بعد از اعتراض عمومي نسبت به رونمايي كشتي قرآن مطلا در قم برخي بزرگواران نسبت به اين موضوع واكنش نشان داده و توضيحاتي منتشر كرده اند از اين قبيل كه اين اثر هنري كلا هفتاد كيلو وزن داشته و در ساخت آن كلا صد و چهل گرم طلا به كار رفته است!
در ابتدا احساس نمي كردم اين واكنش ها پاسخي نياز داشته باشد و آن را نوعي تكميل اطلاعات و توجيه حاشيه اي تلقي مي كردم، اما پس از آن كه برخي فضلاي اهل عقل و فهم اين شرح و توضيح را بازنشر كردند دچار حيرت و شگفتي جدي شده ام و دلم مي خواهد با همين حيرت از آنان بپرسم كه واقعا متوجه نشده ايد يا داريد مزاح مي فرماييد؟
مگر ايراد و اشكال اين كار در ميزان طلاي مورد استفاده در ساخت كشتي قرآني بوده كه توضيح مي دهيد ميزان طلا فلان قدر است و مگر بحث بر سر منبع تأمين مالي بوده كه شرح مي دهيد خود هنرمند صاحب اثر هزينه را تأمين كرده است؟
مگر وقتي امير مؤمنان به كارگزار خود نامه اي عتاب آميز نوشت و از او به خاطر شركت در مهماني اشرافي گلايه كرد بحث بر سر اين بود كه چند بشقاب بر سر سفره بوده يا هزينه شام و ناهار از بيت المال تأمين شده؟
دوستان بزرگوار! آيا واقعا متوجه نيستيد كه اصل و اساس اين كار محل اشكال و ايراد است؟ اين كه بعد از سي و نه سال انقلاب اسلامي -آن هم در شهر مقدس قم- كار به افتتاح كشتي مطلا برسد دردناك و تأثر آفرين است و با ماهيت آموزه هاي ديني و تفكر انقلابي تعارض دارد! مگر بحث بر سر ميزان طلا يا منبع تأمين مالي بوده است؟
اين پاسخ ها و توجيه ها مثل اين است كه كسي پايش را به سمت پدرش دراز كند و هنگامي كه به خاطر بي احترامي مورد انتقاد قرار گيرد پاسخ دهد من فقط پايم را هفتاد سانتيمتر دراز كرده بودم نه هفتاد و سه سانتيمتر! 
يا فرض كنيد كسي كه جيب ديگران را زده بگويد من فقط هفتاد هزار تومان دزديدم نه هفتاد و پنج هزار تومان!
بزرگواران! اشكال از تفكري است كه حضور روحانيان و معممين بزرگوار -چه رييس جمهوري و چه امام جمعه- را به جاي كوخ محرومان و كلبه خرابه مستضعفان در رونمايي كشتي مطلا روا مي داند و توجيه مي كند!
بحث بر سر رفتار و كرداري نمادين است كه قرآن كريم را در ورق طلا يا صفحه نقره منحصر مي سازد و ما را به نقش و نگار دين سرگرم مي كند، در همان حال كه از عمل به قرآن در صحنه هاي زندگي غافل هستيم.
مسأله غفلت از قرآن در عمل و مشغول شدن به آن در ظاهر است و به دليل همين نقش نمادين اگر مثلا اين رونمايي در موزه فلان مؤسسه هنري در اروپا و با حضور غير روحانيان از مسلمانان ساكن اروپا رخ مي داد هيچكس ايرادي نمي گرفت!
اگر يك كت وشلواري كراواتي در "رم" از آن رونمايي مي كرد خيلي فرق داشت با رونمايي آن با حضور يك عمامه به سر در "قم" و آن هم در شرايطي كه ميليونها نفر از مردم مسلمان و صاحبان همين قرآن به خاطر چند ميليون تومان و چند صد هزار تومان گرفتار فقر و فحشا هستند!
من البته كاملا به نيت و قصد هنرمند محترم صاحب اثر و همه دوستان و همراهان او -كه برخي را مي شناسم و به صدق نيت و تلاش و همت شان آگاهم- اطمينان دارم اما بياييد بدبينانه قضاوت كنيم و از خود بپرسيم آيا امكان ندارد روزي كسي بيايد و از جيب خودش هزينه كند تا ما را به دست خود دچار حركت ها و رفتارهايي سازد كه با روح فرهنگ علوي و اساس رويكرد انقلابي منافات دارد؟
مگر در طول تاريخ شيعه و لااقل در تاريخ معاصر -از دوره مرحوم آقاسيد ابوالحسن اصفهاني تا كنون- كم بوده اند افرادي كه يا با نقشه هاي طراحي شده سفارت انگليس يا با نيات صادقانه فردي خواسته اند براي مرجعيت تقليد و زعامت حوزه هديه اي بياورند و عكسي بگيرند و ... و مگر براي رنگ كردن ديوار حسينيه جماران به مرحوم امام راحل كم اصرار كردند و مگر نبود يكي از مريدان و مقلدان ثروتمند مرحوم شهيد سيدمحمدباقر صدر كه مي خواست براي ايشان از پول حلال خودش خانه بخرد اما هرچه كرد ايشان نپذيرفت و تا زمان شهادت مستأجر باقي ماند؟
دوستان بزرگوار، به خدا بحث بر سر گرماژ طلاي به كار رفته در كشتي مطلا نيست، نگراني از مسيري است كه داريم به نام دين و حوزه و انقلاب و روحانيت مي رويم و درست در تلخ ترين شرايط روزگار انقلاب و كشور مخاطب ما را با روحانيتي روبرو ساخته كه به خاطر سرقت يك گوسفند حكم به قطع انگشتان دست مي دهد و در رونمايي كشتي مطلا شركت مي كند! 
به خدا بحث جدي تر از صدوچهل گرم طلاست!  
كانال نوشته هاي محمدرضا زائرى 
ادامه مطلب
[ شنبه 30 دی 1396  ] [ 8:16 AM ] [ حمید درویشی شاهکلایی ]
[ نظرات0 ]

روایت فتنه را به نسل‌های بعد برسانید

#روایت_فتنه 
📢روایت یکی از دانشجویان دهه هشتادی از روزهای #فتنه ؛ حوالی دانشگاه امام صادق(ع)

اول: کسیکه بدنش شدید سوخته باشه، سیستم عصبی اش بهم می ریزه و تشنج میکنه.
دوم: خرداد88، تو میدون کاج، #فتنه_گر ها یکی از بچه‌های بسیجی رو وسط میدون اینقدر زدند تا بیحال شد. روش بنزین ریختن و زنده زنده آتیش زدنش.
با هر چیزی که دم دست گیر آوردیم زدیم وسط جمعیت و بدن نیمه جون اون بنده خدا رو کشیدیم بیرون. برای اینکه نتونیم نجاتش بدیم، کلی پاره آجر و قلوه سنگ برامون پرت کردن ولی بالاخره با دادن چند زخمی، بهش رسیدیم.
سوم: توی پیاده رو، بیهوش افتاده بود. بوی خون و لباس و گوشت نیم سوخته اش بلند بود. هرچند دقیقه یکبار به هوش می اومد، تشنج میکرد میگفت: «دیدید چی شد؟ خانوم #حضرت_زهرا نجاتم داد...» و دوباره از حال میرفت...
چهارم: بالاخره ماشین پیدا شد، بردنش به سمت بیمارستان های #شهرک_غرب. می گفتن چند تا بیمارستان بردیمش ولی وقتی میدین هم حزبی شون نیست و پارچه سبز نداره، پذیرشش نمیکردن و اون مظلومانه، داشت بال بال میزد... بالاخره جایی پذیرش شده بود و به کوری چشم فتنه گرها زنده ماند.
پنجم: فرداش فتنه گرها از لحظه حمله بچه‌ها برای نجات جان اون بنده خدا فیلم منتشر کردن: «حمله #لباس_شخصی ها به مردم!»
#روایت_فتنه
#میرحسین_موسوی #خاتمی #جنبش_سبز
#مرگ_بر_منافق #مرگ_بر_امریکا

📅شنبه ۹دی
🕰ساعت ۱۸:۳۰
🏛تالار آیت‌الله مهدوی(ره)

@basijisu_ir
ادامه مطلب
[ چهارشنبه 6 دی 1396  ] [ 10:26 PM ] [ حمید درویشی شاهکلایی ]
[ نظرات0 ]