به سایت ما خوش آمدید . امیدوارم لحظات خوشی را درسایت ما سپری نمایید .

خوش آمدید

هر گونه نظر و پیشنهاد و انتقادی داشتید، در قسمت نظرات اعلام کنید.

لینک های سایت

شركت HP‌ مي گويد با همكاري ياهو و اپل قصد دارد استفاده از چاپگرهاي خود براي پرينت گرفتن با استفاده از امكانات وب را تسهيل كند.


  HP‌قصد دارد 10 چاپگر خود را به امكاناتي مجهز كند كه با استفاده از آنها بتوان از طريق گوشي هوشمند يا رايانه متصل به اينترنت فرمان پرينت صادر كرد.
چاپگرهاي ياد شده از مدل ها و سري هاي مختلف هستند و از جمله آنها مي توان به Photosmart، Officejet، LaserJet و Designjet اشاره كرد.
كارشناسان مي گويند آمار نشان مي دهد هم اكنون 85 درصد از مالكان گوشي هاي هوشمند دوست دارند با استفاده از گوشيهايشان پرينت بگيرند و افزوده شدن چنين قابليتي به گوشي هاي آنها بازار پرجاذبه جديدي را به وجود خواهد آورد. امر همچنين نشان مي هد همه ساله 200 ميليارد سند آنالوگ به ديجيتال مبدل مي شود.
درآمد واحد پرينت و چاپ شركت HP‌ در سه ماهه سوم سال مالي 2010 با 9 درصد رشد به بالغ بر 6.2 ميليارد دلار رسيده و همين مساله نشان مي دهد كه مي توان تا حد زيادي به درامد زايي استفاده از چاپگر در محيط وب اميد داشت.
همچنين انتظار مي رود اين فناوري در آينده با سرويس هاي كلود كامپيوتينگ پيوند بخورد.
ادامه مطلب
چهارشنبه 31 شهریور 1389  - 11:02 PM

گوگل روز دوشنبه اعلام كرد كه دسترسي به امكانات سرويس اسناد اين شركت بر روي رايانه لوحي آپد شركت اپل تسهيل شده است.


با اين به روزرساني كاربران سرويس اسناد گوگل راحت تر مي توانند اسناد موردنظرشان را ويرايش كند و آنها را با ديگر كاربران به اشتراك بگذارند.
قرار است دسترسي به اين امكانات از چند هفته آينده ممكن شود.
با اين به روزرساني كاربران رايانه شخصي، مك، آي پد و آيفون مي توانند در آن واحد با استفاده از سرويس اسناد گوگل يك سند را ويرايش كنند. با توجه به سابقه همكاري هاي گوگل و اپل انجام چنين همكاري دور از ذهن نبود.
در همين حين اعلام شده كه قرار است نسخه جديد سيستم عامل اندرويد گوگل و همين طور آي پد در هفته هاي آينده عرضه شوند و جزئيات بيشتري در مورد هر يك از آنها در آينده نزديك اعلام خواهد شد.
كارشناسان مي گويند با اين همكاري هم بر تعداد كاربران سرويس اسناد گوگل افزوده مي شود و هم استقبال از آي پد در بازار بيشتر خواهد شد.
ادامه مطلب
چهارشنبه 31 شهریور 1389  - 11:01 PM

فروش جهاني نرم افزارهاي تجاري و مورد استفاده شركت ها امسال بيش از 4 درصد افزايش خواهد يافت.


  به نقل از پي سي مگ، پيش بيني مي شود اين روند حداقل تا سال 2014 به طور مستمر ادامه يابد.
جديدترين تحقيقات انجام شده توسط مؤسسه پژوهشي گارتنر نشان مي دهد كه فروش نرم افزار با 4.5 درصد افزايش در سال 2010 ميلادي به 232 ميليارد دلار مي رسد.
اين رقم در سال 2011 معادل 246.6 ميليارد دلار و در سال 2014 برابر با 297 ميليارد دلار خواهد بود.
اين در حالي است كه در سال 2009 فروش نرم افزار 2.6 درصد كاهش يافت و بحران اقتصادي شركت هاي تجاري را مجبور كرد تا از بسياري از خريدهاي خود در اين زمينه صرف نظر كنند.
عليرغم اينكه بازار از نظر اقتصادي هنوز به طور كامل باثبات نشده، اما به نظر مي رسد كه شركت ها و موسسات تصميم خود را براي خريد نرم افزارهاي جديد و مورد نياز خود گرفته اند.
خريد رايانه هاي جديد و نو كردن سيستم هاي قديمي،‌افزايش تقاضا براي تامين امنيت و حل بسياري از مشكلات كاري و اداري با استفاده از نرم افزارهاي مدرن از جمله عواملي است كه موجب تقويت فروش نرم افزار مي شود. بيشترين رشد فروش نرم افزار نرم افزار با 11.5 درصد مربوط به منطقه آسيا – اقيانوسيه خواهد بود و اروپاي غربي با تنها 2.7 درصد رشد در رتبه اخر است.

ادامه مطلب
چهارشنبه 31 شهریور 1389  - 11:00 PM

اتحاديه بين المللي مخابرات با انتشار گزارشي اعلام كرد راه اندازي شبكه هاي پرسرعت ثابت و همراه اينترنت و محلي به دولت هاي جهان امكان خواهد داد تا امكانات بيشتري براي بهبود كيفيت زندگي شهروندان ارائه دهند.


به نقل از ايفورميشن ويك، در گزارش تازه اين اتحاديه كه توسط كميسيون توسعه ديجيتال آن تهيه شده از دولت ها خواسته شده تا ارائه خدمات اينترنت پرسرعت را در صدر اولويت هاي خود قرار دهند.
آقاي توره دبير كل اين اتحاديه در گزارش ياد شده تصريح كرده كه تلاش براي ارائه خدمات اينترنت پرسرعت امري ضروري براي توسعه صنايع مهم در آينده است و بدون آن توسعه و پيشرفت بسياري از علوم و صنايع در جهان امروزي ممكن نخواهد بود.
به اعتقاد وي، اينترنت پرسرعت رشد و توسعه كشورها در حوزه سلامت، بهداشت، اموزش، تجارت، حمل و نقل و انرژي را تسريع كرده و موجب صرفه جويي هاي گسترده در وقت، هزينه و انرژي مي شود.
بر اساس آمار اين اتحاديه استفاده از اينترنت پرسرعت در كشورهايي با سطح درآمد كم يا متوسط باعث رشد اقتصادي 1.5 درصدي خواهد شد. هم اكنون در بسياري از اين كشورها به ازاي هر 100 شهروند تنها 3.6 اتصال اينترنت پرسرعت موجود است، حال آنكه اين رقم در كشورهاي در حال توسعه به ازاي هر 100 نفر 22.6 است.
همچنين در كشورهاي كمتر توسعه نيافته از هر 100 نفر تنها 1.3 نفر به اينترنت همراه دسترسي دارند، اما اين رقم در كشورهاي توسعه يافته به ازاي هر 100 نفر معادل 40 نفر است.

ادامه مطلب
چهارشنبه 31 شهریور 1389  - 11:00 PM

سيسكو روز گذشته از عرضه دوربين هاي ديجيتال تازه خود به نام هاي UltraHD و MinoHD خبر داد.

http://www.allreviews.com/camcorders/files/2009/11/flip-ultrahd-minicam-hr.jpg
  UltraHD با حافظه 8 گيگابايتي تصاوير ويديويي را با دقت 720p ثبت مي كند. و مي تواند با سرعت 60 فريم در ثانيه تصويربرداري كند.
اين دوربين مجهز به فناوري خاصي براي تثبيت تصاوير است. باتري ليتيومي اين دوربين هم از نوع قابل شارژ است. قيمت اين دوربين كه در رنگ هاي سياه، سفيد يا بر حسب نظر خريدار عرضه مي شود 200 دلار است.
اين دوربين مجهز به سخت افزاري به نام FlipPort است كه به كاربران امكان مي دهد سخت افزارهاي جانبي مختلف را به راحتي به آن متصل كنند.
علاقه‌مندان همچنين مي توانند يك پوشش ضد آب و همين طور لنزهاي اضافي را با پرداخت 30 و 50 دلار براي اين دوربين خريداري كنند. iGo هم نام پروژكتور قابل حمل اين دوربين است كه به قيمت 350 دلار عرضه مي شود.
MinoHD هم در دو مدل 8 و 4 گيگابايتي و با امكانات محدودتر به قيمت 230 و 180 دلار عرضه مي شود.
ادامه مطلب
چهارشنبه 31 شهریور 1389  - 10:56 PM

صفحات سایت

تعداد صفحات : 79

جستجو

آمار سایت

کل بازدید : 4943978
تعداد کل پست ها : 30564
تعداد کل نظرات : 1029
تاریخ ایجاد بلاگ : پنج شنبه 19 شهریور 1388 
آخرین بروز رسانی : دوشنبه 19 آذر 1397 

نویسندگان

ابوالفضل اقایی

امکانات جانبی

عمارنامه : نجوای دیجیتال بصیرت با دیدگان شما AmmarName.ir
فا تولز - ابزار رایگان وبمستر
Learning Products