به سایت ما خوش آمدید . امیدوارم لحظات خوشی را درسایت ما سپری نمایید .

خوش آمدید

هر گونه نظر و پیشنهاد و انتقادی داشتید، در قسمت نظرات اعلام کنید.

لینک های سایت

بلندگوي تخت روميزي

تا پيش از اين بلندگوهاي فلت‌پنل Audiophile هواداران زيادي داشت، اما به‌دليل اندازه‌شان (كه 6 پا ارتفاع داشت) كمتر كسي سراغشان مي‌رفت. حالا آديوفيل بلندگوي تخت كوچك‌تري توليد كرده است كه مي‌تواند به همان اندازه قدرت صدا داشته باشد و حجم بسيار كمي را هم اشغال كند.

بقيه در ادامه مطلب

 

ادامه مطلب
دوشنبه 31 مرداد 1390  - 12:55 PM

صاحبان سایت‌ها با خوراك‌های فیدبرنر (feedburner) آشنایی دارند و می‌دانند كه بتازگی امكان انتقال خوراك‌ها در این سیستم در اختیار كاربران قرار گرفته است.

اگر اخیرا سایت خود را فروخته‌اید یا به هر دلیل دیگر یك نام كاربری دیگر در فیدبرنر برای خود ایجاد كرده‌اید و می‌خواهید اعضای قبلی خود را از دست ندهید، می‌توانید به روش زیر خوراك‌های موردنظرتان را از اشتراك قبلی به اشتراك جدیدتان منتقل كنید. 

1‌‌ـ‌ به بخش كاربری خود در فیدبرنر وارد شوید.

2‌‌ـ‌ خوراك مورد نظرتان را كه قصد انتقالش را دارید انتخاب و روی گزینه Transfer Feed كلیك كنید.

3‌‌ـ‌ نشانی ایمیل كاربر مقصد خوراك را وارد كنید.

4‌‌ـ‌ پس از طی مراحل فوق، یك ایمیل حاوی لینك تایید به ایمیل موردنظر شما ارسال می‌شود. در صورتی كه ایمیل باز شود و لینك تایید در آن كلیك شود، كاربر مقصد باید به بخش كاربری خود در فیدبرنر وارد شود و با انتقال خوراك‌ها موافقت كند. عملیات انتقال خوراك نیز بلافاصله پس از موافقت كاربر آغاز می‌شود.

ادامه مطلب
دوشنبه 31 مرداد 1390  - 12:41 PM

با ارتقای نرم‌افزار آیفون و آی‌پد به iOS5 این امكان در اختیار كاربران قرار می‌گیرد تا با استفاده از مرورگر سفری، صفحات وب را پشت دیگر برنامه‌ها باز كنند. به این ترتیب كاربران می‌توانند هنگام باز شدن یك صفحه وب نیز به انجام كارهای دیگر همچون بازی یا مشاهده فیلم بپردازند و نیازی نیست تا باز شدن كامل صفحه و خروج از مرورگر منتظر بمانند.

به كمك این قابلیت حتی اگر اتصال اینترنت شما از سرعت خوبی برخوردار نباشد نیز می‌توانید درخواست باز شدن صفحات وب در پشت برنامه‌ها را ارسال كنید و به انجام كارهای دیگر همچون بازی كردن بپردازید تا گذشت زمان را احساس نكنید. سپس به مرورگر مراجعه كرده و صفحات وب را كه كاملا بارگذاری شده‌اند براحتی مشاهده كنید.

فعال‌سازی این قابلیت نیازمند تنظیمات زیر است:

1‌‌ـ‌ ابتدا به بخش Settings بروید، سپس گزینه Safari را انتخاب كنید.

2‌‌ـ‌ به بخش Open Links مراجعه كنید و گزینه In Background را به حالت انتخاب درآورید.

از این پس شما می‌توانید صفحات وب را در پشت دیگر برنامه‌ها نیز باز كنید.

ادامه مطلب
دوشنبه 31 مرداد 1390  - 12:38 PM

یكی از امكانات موجود در تمام نرم‌افزار‌ها قابلیت سفارشی‌كردن بخش‌های موجود در آنهاست. مرورگر سیستم‌عامل اندروید نیز همین امكان را دارد و برای استفاده از آن می‌توانید تنظیمات دلخواهتان را نیز روی آن اعمال كنید.

اما گاهی اوقات اعمال این تنظیمات برای برخی كاربران خوشایند نیست. حتی خود شما ممكن است پس از مدتی كه تنظیمات خاصی را فعال كردید بخواهید همه چیز را به حالت اول برگردانید! برای انجام این كار می‌توانید به روش زیر عمل كنید:

1‌‌ـ‌ ابتدا Browser را اجرا كنید.

2‌‌ـ‌ دكمه Menu را فشار دهید و گزینه More را انتخاب كنید.

3‌‌ـ‌ در پنجره به‌ نمایش در آمده گزینه Settings را انتخاب كنید و در نهایت با انتخاب گزینه Reset to default، تمام تنظیمات مرورگر را به حالت اولیه بازگردانید.

ادامه مطلب
دوشنبه 31 مرداد 1390  - 12:37 PM

یكی از امكانات آفیس 365 قابلیت استفاده از نرم‌افزار اوت‌لوك به‌صورت متمركز است. به‌این ترتیب مجموعه‌ای از كاربران می‌توانند به‌عنوان كاربران زیرشاخه یك سازمان از سیستمی یكپارچه استفاده كنند.

 اما كاربرانی كه از این سرویس استفاده می‌كنند ممكن است به نحوی با افراد دیگری خارج از سازمان نیز ارتباط داشته باشند، به‌عنوان مثال سرویس‌دهندگان به سازمان، همكاران خارج از سازمان و هر فرد دیگری كه به‌نوعی با سازمان در ارتباط است اما در شبكه كاربران شما وجود ندارد نیز می‌تواند مرتبط با سازمان شما باشد و در اختیار داشتن اطلاعات تماس آنها برای كاربران سازمان ضروری است. اگر شما هم با این مشكل مواجهید و می‌خواهید این افراد را نیز به فهرست تماس‌های كاربران سازمان اضافه كنید، می‌توانید به روش زیر عمل كنید:

1‌‌ـ‌ ابتدا وارد بخش كاربری خود در سرویس آفیس 365 شوید.

2‌‌ـ‌ از منوی بالای سایت، روی گزینه Admin كلیك كنید.

3‌‌ـ‌ در صفحه‌ به‌نمایش درآمده از بخش Outlook، روی گزینه General Settings كلیك كنید.

4‌‌ـ‌ از بالای صفحه با كلیك روی External Contacts گزینه New را انتخاب كنید.

5‌‌ـ‌ اطلاعات موردنیاز خود از هر كاربر را وارد و گزینه Save را انتخاب كنید.

6‌‌ـ‌ از این پس كاربرانی كه به این روش اضافه شوند در فهرست تماس‌های خارج سازمانی شما قرار می‌گیرند و مجموعه كاربران شما می‌توانند به اطلاعات آنها دسترسی داشته باشند.

ادامه مطلب
دوشنبه 31 مرداد 1390  - 12:35 PM

صفحات سایت

تعداد صفحات : 8

جستجو

آمار سایت

کل بازدید : 4946544
تعداد کل پست ها : 30564
تعداد کل نظرات : 1029
تاریخ ایجاد بلاگ : پنج شنبه 19 شهریور 1388 
آخرین بروز رسانی : دوشنبه 19 آذر 1397 

نویسندگان

ابوالفضل اقایی

امکانات جانبی

عمارنامه : نجوای دیجیتال بصیرت با دیدگان شما AmmarName.ir
فا تولز - ابزار رایگان وبمستر
Learning Products