جمعه 4 فروردین 1391  ساعت 9:17 PM | | نوشته ‌شده به دست تارنمای گیمی | ( نظرات 0 )

یک بازی دیگر در سال نو منتشر شد؛

بازی با شلیک‌های آتشین در تعطیلات عید نوروز

بازی شلیک‌‌های آتشین به مناسبت فرا رسیدن سال نو و آغاز تعطیلات عید نوروز در کافه بازار منتشر شد.

به گزارش روابط عمومی بنیاد ملی بازی‌های رایانه‌ای، بازی شلیک‌های آتشین (فایرشاتس) یک بازی آنلاین چند نفره با گرافیک مناسب است که به مناسبت فرا رسیدن سال 1394 برای علاقه مندان به بازی های ایرانی منتشر شد.

بازی "شلیک‌های آتشین" یک بازی ایرانی و رایگان است که به صورت سه بعدی و کاملا آنلاین با تکنولوژی انتقال بلادرنگ دیتا پیاده سازی شده که مطمئنا بسیاری از کاربران تا به حال چنین سبکی را در بازیهای ایرانی تجربه نکرده اند و این بازی تجربه ی بسیار لذت بخشی را برای همه به ارمغان خواهد آورد. 

این بازی تعطیلات عید نوروز شما را به هیجانی ترین و به یادماندنی ترین لحظات تبدیل خواهد کرد علاقه مندان به بازی های آنلاین گروهی هم اکنون می توانند از طریق کافه بازار و مایکت بازی را دانلود کنند.

تیم تولید کننده بازی رایانه‌ای شلیک های آتشین را "محمد زینالی"، مدیر فنی بازی و" رضازمانی" مدیر پروژه بازی تشکیل می دهند؛ در این بار شما حماسه ساز جنگی خواهید بود !. حماسه ای افسانه ای در نبرد تانک ها. همین حالا به دوستانتان بپیوندید و با هزاران کاربر به صورت رایگان بازی کنید.

امکانات این بازی شامل :" امکان بازی کاملا زنده با سایر دوستان"،" قابلیت استفاده از اینترنت تلفن همراه (3G) برای استفاده از بازی"،" وجود ده ها تانک ها" و" بروزرسانی ماهانه بازی به صورت کاملا زمان بندی شده" و "اجاره آیتم" است.

کاربران در این بازی به یک فرمانده زبردست تبدیل می شوید تا فرماندهان دیگر در سراسر دنیا را که کیلومترها از شما فاصله دارند به چالش بکشید.

شلیک های آتشین جایی است که باید در آن تاکتیک داشته باشید تا رقیب هایتان را غافلگیر کنید. هر چقدر در بازی جلوتر بروید و ماموریت های محوله تان را به خوبی انجام دهید، خواهید دید که امکاناتی از بازی برای شما فعال می شوند که شاید رقیبان شما نداشته باشند و این یکی از اهرم های قدرت شماست تا متمایز بمانید.

هرکس بسته به علاقه‌مندی‌های خود ممکن است جذب بخشی از بازی فایرشاتس شود. مثلا بعضی از کاربران مدام دوست دارند در نبردها پیروز شوند و درجه های نظامی شان را ارتقا دهند. بعضی ها در چت بازی کاری به جز کری خواندن و کل کل با حریفان شان را ندارند ! بعضی ها هم همه جا سرک می کشند و دوستان شدن را به ارتش شان دعوت می کنند.

تیم سازنده بازی ضمن دعوت از تمامی گیمرهای ایرانی بابت ایرادات احتمالی در نسخه اول بازی پوزش خواسته از کاربران می خواهند اشکالات بازی را از طریق وب سایت رسمی این بازی www.fireshots.ir  با آنها در میان بگذارید تا در اولین بروزرسانی اعمال کنند.

 عناوین آخرین مطالب