یک شنبه 29 شهریور 1394  ساعت 2:03 AM | | نوشته ‌شده به دست تارنمای گیمی | ( نظرات 0 )

به نام خدا

هشت سال دفاع مقدس،دوران افتخار ملت ایران است.

مقام معظم رهبری(مدظله العالی)

 

 

سلام خوبین؟خوشین؟سلامتین؟حالین؟حولین؟بازی ایرانی بازی می کنین؟راستی خوش می گذره؟خب خداروشکر

دوران افتخار....

اینم یه سری مطلب و عکس دیگه از بازی دوران افتخار

بازی خوبی و به مخاطب صحنه ها و احساسات رزمنده ها رو نشون می ده(ولی اینو هم بگم که هیچ فیلم و بازی ای نمی‌ تونه اون دوران رو به خوبی به مخاطب نشون بده)و آهنگی که رو بازی هست شما رو گاهی اوقات تو حس و حال جنگ قرار می ده و ماموریت هاش هم خوب و جذاب هستن.

شما تو بازی شاهد اتفاقات اندکی از یه جنگ تحمیل شده هستین که همیشه واسه ی این ملت افتخاره،شما تو بازی شاهد این هستین که چطوری نیروهای ایرانی با امکانات و تجهیزات اندک مقابل یه دنیا دشمن واستادن تا نشون بدن که ایرانی هستن و مسلمون و غیرتشون این اجازه رو نمی ده که از خاک و ناموسشون دفاع نکنن اونم وقتی که رهبرشون فرنان داده.

اونا جلوی دشمنی وایسادن که همه چیز داشت و انگار هیچی نداشت و بر عکس دشمنشون اونا هیچی نداشتن و انگار همه ی تجهیزات دنیا رو داشتن،اونا غیرت و شرافت داشتن و دارن یعنی داریم و ان شاء الله با ادامه ی راهشون باقی مونده های لشکر کفر و شرک و ظلم و رو هم نابود می کنیم.

من پیشنهاد می کنم بازی رو بگیرید و نگاه به کیفیت معمولیش نکنید

حتماً استفاده از آر پی جی۷،دوشکا،تانک و چیزهای دیگه واستون جذاب،می دونید بازی داستان خوبی داره و شما رو خوب تو قصه قرار می ده

و طراحی سلاح ها،خودروها،ابزار های دیگه و همین طور آدم ها خیلی خوب راستی تو دو مرحله ی پایانی که با منافق ها درگیریم گروه منافق ها دو دسته هستن هم مرد و هم زن.

فقط چندتا بدی داشت برای مثال کیفیت اجزاء محیط می تونست بهتر باشه یا هوش مصنوعیشون از اینی که بود بهتر باشه

صحنه هایی بود که نفرات دشمن یه جا می ایستادن و تکون نمی خوردن و شما می تونستید راحت اونا رو بزنید

اما از حق نگذریم بازی خوبی هاش ۱۰۰ برابر بدی هاش بود

انفجار ها و برخورد های گلوله ها با محیط و اجزاء عالی بود

اجرای بازی(گیم پلی)خوب بود ولی اینم می تونست بهتر باشه.

زمان بازی خیلی کمه و ای کاش بیشتر بود یا عملیات های بیشتری رو درش می گونجوندن.

به هر حال من بازم پیشنهاد می کنم این بازی رو تهیه کنید و ازش لذت ببرید.

دعا برای عاقبت بخیری،پیروزی و سلامتی ایرانی ها و مسلمین یادتون نره

(فارسی را پاس بدارید و بازی ها و محصولات ایرانی رو رها نکنید)

قربانتووون فداتووووون بوس بوس

خداحافظ یاعلی شب و روزتونم آبی استقلالی

حسین بهمنی یه استقلالی از ایران از اهواز

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

دعا برای عاقبت بخیری،پیروزی و سلامتی ایرانی ها و مسلمین یادتون نره

(فارسی را پاس بدارید و بازی ها و محصولات ایرانی رو رها نکنید)

قربانتووون فداتووووون بوس بوس

خداحافظ یاعلی شب و روزتونم آبی استقلالی

حسین بهمنی یه استقلالی از ایران از اهواز

 یک شنبه 22 شهریور 1394  ساعت 12:22 AM | | نوشته ‌شده به دست تارنمای گیمی | ( نظرات 0 )

به نام خدا

نویسنده: حسین بهمنی:

 

هشت سال دفاع مقدس دوران افتخار ملت ایران است

مقام معظم رهبری(مدظله العالی)

سلام خوبین؟خوشین؟سلامتین؟حالین؟حولین؟خوش می گذره؟بازی ایرانی بازی می‌ کنین؟قربانتوووووووون

دوران افتخار

بچه ها بازی به دستم رسید یعنی چهاردهم اومد اما دیشب ازمسافرت بر گشتیم و امروز بازی رو انجام دادم

تو این مطلب یه چند تا عکس واستون می ذارم و مقداری درباره ی بازی براتون می نویسم.

بازی کیفیت قابل قبولی داره و اجرای بازی خوبی داره و بازی بدون سی دی اجرا می شه و فقط باید کد فعال سازی رو دریافت کنین اما نمی دونم تا چند بار امکانش هست.

سر خوردن از خاکریز ها اثرات واقعی خمپاره ها گلوله های دشمن که می تونید اون ها رو موقع عبور از بالای سرتون یا کنارتون ببینید و انواع سلاح های داخل بازی که مربوط به دوران دفاع مقدس می شه.

هوش مصنوعی بازی یه طورایی قابل تمجید نیست

به عنوان مثال تو یه قسمت باید فرمانده رو دنبال کنین و به جایی می رسید که فرمانده بین شیش هفت نفر عراقی گیرد افتاده و اصلا عکس العملی از خودش نشون نمی ده هر چقدر هم که بهش شلیک می کنن انگار نه انگار البته این موضوع رو هم تو ارتش ها شاهدیم یه قسمت اشکان تو یه گودی و چند نفر از بیرون گودی بهش شلیک می کنن و نه اون چیزیش می شه و نه سرباز ها از جاشون تکون می خورن نمی دونم شاید تو مراحل جلو تر هوش مصنوعی ایرانی ها و بعثی ها بیشتر بشه.

انفجار ها هم خیلی طبیعی و مطمئناً وقتی آر پی جی ۷دستتون گرفتین و رفتین واسه زدن تانک ها خیلی کیف می کنین راستی موقعی که صدای سوت خمپاره رو شنیدین سریعا از جلوی خاکریز فاصله بگیرید گاهی اوقات هم که توسط دشمن حمله ی هوایی انجام می شه با زدن دکمه ی اسپیس با دراز کشیدن روی زمین از بمبارونش در امان می مونید.

.

.

.

.

.

.

.

.ادامه مطلب
جمعه 20 شهریور 1394  ساعت 10:35 PM | | نوشته ‌شده به دست تارنمای گیمی | ( نظرات 1 )

در این مقاله نگاه کوتاهی به چند بازی ایرانی داریم؛

1-تراتئون 2-جنون سیاه 3-ارتش های فرازمینی 4-دوران افتخار 5-چند بازی شناخته و ناشناخته دیگر

 

1- تراتئون

تراتئون قرار بود با بازی ارتش های فرازمینی منتشر بشود و اینکار بر عهده 11 ناشر بود. اما بدلایلی که ما نمیدونیم، بعد از انتشار ارتش های فرازمینی تا کنون خبری از نشر این بازی شنیده نشده است. اتفاقا همان موقع ها(اواسط مردادماه که پیشبینی میشد این دو بازی منتشر بشوند-که البته ارتش ها اوایل شهریور منتشر شد- گفت و گوی میان خبرگزاری مهر و سازنده بازی، شک و شبهه را نسبت به انتشار این بازی همزمان با ارتشها تقویت کرده بود.

اینجا

البته در نظرسنجی سایت گیمی و 56 رای ثبت شده، تراتئون تنها 2 رای و 3.5 درصد کل  رای ها را بدست آورد که دربرابر بازی های ارتش های فرازمینی، جنون سیاه و والیبال مدرن و ...البته درحال حاضر، خیلی خوشایند نیست.  اینجا

اما، جدیدا تحرکاتی از سوی سایت این بازی دیده شده که چون خیلی وقت بود تغییری ندیده بودیم ، ولی حالا میتواند نویدی برای نشر این بازی در آینده نزدیک باشد.

اینجا

 

2-جنون سیاه

آخرین خبری که از این بازی شنیدیم، هزینه بالغ بر 400 میلیون تومان است که سازنده میگفت از جانب خودش برای بازی خرج کرده است.

واقعا رقم بالایی است اما این رقم در برابر بازی های بزرگ که میلیون دلار خرج آن ها میشود، خنده دار است.بااین حال بضی از سازندگان بازی ایرانی سعی می کنند تا بازی های خارجی بزرگ را بشکل جدیدی بازسازی کنند و یا شاید بهتر باشد بگوییم از این بازیها تقلید کنند؛

البته نسبتا هم موفق بوده اند که همین خیلی امیدوار کننده است چرا که نشان می دهد آن ها هم می توانند در آینده بازی جدید و نوآورانه ای را خلق کنند.

جنون سیاه هم همین ویژگی را دارد. جدیدا متوجه شدیم ساخت قسمت دوم این بازی هم شروع شده و اطلاعات دیگری هم هست که در اختیارتون میگذاریم:

بازی 12 مرحله دارد

حدود 3 ساعت  گیم پلی کل زمان قسمت اول بازی است

بیش از 30 میان پرده برای بازگویی داستان بازی تعبیه شده

بازی در آینده اتفاق میفتد و «آشام» محققی با افکار پلید و دشمن اصلی ماست که با الگو قرار دادن ضحاک(معروف بین ما ایرانی ها و ...) برای انجام آزمایشات خطرناک کنترل ذهن، صدمات زیادی به انسان ها وارد می کند. داستان با گم شدن شخصیت اول بازی سام -Sam- شروع می شود و ماجرا را از دید این شخصیت دنبال می کنیم تا سرنوشت او مشخص بشود...

 

ارتش های فرازمینی حالت شبکه

3-ارتش های فرازمینی

بلاخره 7-8 شهریور ماه 94 منتشر شد و قریب باتفاق بنظرم منتقدین معتقدند این بازی در بین بازی های ایرانی،که نه باید با بازی های خارجی(که ما میشناسیم!) مقایسه بشود. لازم است همینجا یادآوری کنیم که بازیهای خارجی فقط همین بازی های بزرگی که ما میشناسیم نیستند مثل PES و ... بلکه ما چندین و چند بازی خارجی داری که در سال و حتی در ماه منتشر می شوند.اما چه کنیم که مجبوریم بازی های ایرانی را با بهترین هایشان مقایسه کنیم.

خب.بازی ارتشهای فرازمینی تا همین حالا خیلی ها را راضی کرده است. شاید نمره 5 تا 6  برای این بازی در بین بازی های مستقل(؟!) جهان نمره خوبی باشد.

بازی دوبله خوبی ندارد اما گرافیک آن خیلی خوب است. میان پرده ها خوب نیستند اما داستان بازی بدک نیست.هوش مصنوعی بازی در مراحل اول بازی شاید چندان بچشم نیاد اما در مراحل بعدی بنظر جالب تر می شود-بجز درمورد سفینه های کوچک که بنظر صرفا شما را بعنوان دشمن میشناسند و نه یارانتان را-، اما از یاران خودی انتظار بالایی نداشته باشید چون شلیک های آنها خیلی دیر دشمنان را از پای در می آورد.(البته درجاهایی سفینه های کوچک را خوب میتوانند شکار کنند)

خلاصه بازی خیلی خوب ایرانی ارتشهای فرازمینی منتشر شده. قیمت پشت جلد آن 8000 تومان است و حالت آنلاینش بنظر فعال نیست و امیدواریم بزودی فعال بشود. محیط حالت آنلاین هم خوب است و امیدواریم با انتشار پچ و یا یک آپدیت، بتوانیم در فرصتی مناسب حالت آنلاین بازی را هم تجربه کنیم. بازی ارزش خرید،کاملا دارد.

 

دوران افتخار

4-دوران افتخار

این بازی ایرانی را شاید بشناسید. بهرحال این بازی خبر انتشار رسمی نداشته اما در بعضی نمایشگاه های فرهنگی میشد خریداری کرد. همینطور درحال حاضر ممکنه در بعضی از سایت های فرهنگی مثل کتاب فردا بتوانید بازی را تهیه نمایید.

 

5-از بازی جدید آمیتیس بازی رایان که کیفیت بسیار بالایی هم دارد(پیشبینی میشود و اینطور شنیده شده است) خبری در دست نیست. همینقدر بگوییم که آمیتیس،بعد از خبر عینک واقعیت مجازی که ساخته و پرداخته است خبرهای دیگه ای هم دارد که رو نکرده؛ یعنی بقول جناب خان یه چیزایی تو خودش داره

بازی قتل در کوچه های طهران2 هم احتمالا بزودی منتشر می شود.

 سازندگان بازی گرشاسپ هم درحال ساخت یک بازی ایرانی هستند که نامش جنگ آوران هفت بام است.

 یک شنبه 8 شهریور 1394  ساعت 4:26 PM | | نوشته ‌شده به دست تارنمای گیمی | ( نظرات 2 )

ارتش های فرازمینی منتشر شد

قیمت بازی 8000 تومان است

یادمان باشد بازی 11 ناشر دارد پس گستردی پخش آن پیشبینی میشود و احتمالا در خیلی از شهرهای ایران این بازی برای خرید پیدا میشه - برعکس بعضی از بازی های ایرانی که اصلا در دسترس نبودن-

اولین بازخورد را از حسین بهمنی از این بازی میبینید:

به نام خدا

سلام خوبین؟حالین؟حولین؟سلامتین؟بازی ایرانی بازی می کنین؟فداتووووون

آقا خیلی باحال عالی حرف نداره درجه یک یعنی هرچی بگم کم گفتم دو سه تا قسمت کوچیکش رو رفتم یعنی کف کردم کف هاااااااا

جان شما خخخ 

اجرای بازی(گیم پلی)عالی،کیفیت اجزاء و محیط عالی،داستان پردازی عالی و...

من سعی می کنم هر روز براتون درباره اش بنویسم ولی بی عکس و تو مطالب جداگانه

بازی جالبی تو بازی شما می تونید دو تا اسلحه ی سنگین و یکی هم سبک حمل کنین و اسلحه های جالبی هم داره یه بدی ای کهداره دشمنا به زور می میرن شاید هم این به دلیل نوع لباسی که به تن دارن باشه چون لباسشون یه چیزی در حد لباس زره پوش ها تو شبگرد حداقل از لحاظ ظاهر و البته لباس ما هم همین طوره

تو بازی فیلم هایی هم که پخش می شن خیلی باحال و جالب صداگذاری که عالی اونم با وجود گویندگانی چون

بهزاد فراهانی،بهمن مفید،محمد حاتمی،فریدون محرابی و نسرین صالح

فعلا با اجازه 

(فارسی را پاس بدارید و بازی های ایرانی را رها نکنید)

خداحافظ یا علی شب و روزتونم آبی استقلالی

بوس بوس فداتووووووون

حسین بهمنی یه استقلالی از ایران از اهواز

ادامه اش در ادامه مطلب

 ادامه مطلب
چهارشنبه 4 شهریور 1394  ساعت 3:53 PM | | نوشته ‌شده به دست تارنمای گیمی | ( نظرات 0 )

تبریک میگم میلاد با سعادت آقا امام رضا(ع) رو به همه شما عزیزان!

 

خوبین؟خوشین؟سلامتین؟حالین؟حولین؟چه خبرا؟خوش میذگره؟بازی ایرانی بازی می کنین؟فدااااتووووون

خبر ویژه بالاخره و بعد از مدت ها صبر و تحمل بسیار

ارتش های فرازمینی

به بازار آمد

امروز صبح رفتم سایت سرزمین رایانه دیدم جزو جدیدترین محصولاتشون و قیمتش۸هزارتومن و البته وقتی یه محصولی میاد تو سایتشون تا دو سه روز تو فروشگاهشون نمیاد ولی هنوز تراتئون نیومده

(فارسی را پاس بدارید و بازی های ایرانی را رها نکنید)

فداااتون قربانتوووون ستاره بچیییینید ارتش ها بازی کنیییید

خداحافظ یا علی شب و روزتونم آبی استقلالی

حسین بهمنی یه استقلالی از ایران از اهوازسه شنبه 3 شهریور 1394  ساعت 5:21 AM | | نوشته ‌شده به دست تارنمای گیمی | ( نظرات 2 )

سلام

 

اول ولادت امام رضا (ع) را تبریک میگم!!! مبارک باشه!!!!

و دوم شما را برای دیدن صفحه بازی ارتش های فرازمینی | اتاق ویژه در تارنمای گیمی دعوت می کنم:

 

http://www.gamei.ir/index.php/etarmiesvijeعناوین آخرین مطالب