یک شنبه 31 خرداد 1394  ساعت 4:40 PM | | نوشته ‌شده به دست تارنمای گیمی | ( نظرات 0 )

نسخه طلایی بازی شتاب در شهر منتشر شد


[۳۱ خرداد ۱۳۹۴ ۰۹:۵۳]

بازی شتاب در شهر که یک بازی ماشین سواری ایرانی نقشه باز (Open-World Racing) است که پیش‌تر عرضه شده بود. حالا تیم سازنده این بازی نسخه طلایی این بازی را با امکانات بیش‌تر عرضه کرده است.

به گزارش روابط عمومی بنیاد ملی بازی‌های رایانه‌ای، داستان این بازی درباره فردی به نام نیما است که به عنوان یک راننده حرفه‌ای به شرکت در مسابقات واقع در یکی از شهرهای ایران دعوت می‌شود. هدف این است که نیما تبدیل به بهترین راننده شهر شود.

از نکات قابل توجه این بازی، نقشه باز بودن آن است که به مخاطب اجازه می‌دهد بازی را آن‌طور که علاقه دارد به اتمام برساند و می‌تواند برای رسیدن به این هدف از مسیرهای مختلفی استفاده کند. از دیگر ویژگی‌های این بازی می‌توان به قابلیت شخصی‌سازی یا اصلاحا اسپورت کردن ماشین‌ها اشاره کرد که اجازه تعویض لاستیک و رنگ خودرو را به مخاطب می‌دهد.
در این بازی تقریبا برای هر چیزی رفتار، فیزیک و هوش مصنوعی تعریف شده است. به عنوان مثال زدن یک ضربه آهسته به درخت فقط باعث ریختن کمی برگ و بلند شدن گرد و خاک از ریشه و جایگاه درخت می‌شود ولی زدن ضربه سنگین و محکم (مثلا با سرعت بالاتر از ۱۵۰ کیلومتر در ساعت) باعث کنده شدن و قطع تنه درخت می‌شود.

لازم به ذکر است که این بازی توسط استودیو ایرانی آروین تک و با حمایت بنیاد ملی بازی‌های رایانه‌ای تولید شده است و علاقه‌مندان می‌توانند نسخه طلایی بازی را هم‌اکنون تهیه کنند.پنج شنبه 28 خرداد 1394  ساعت 12:00 AM | | نوشته ‌شده به دست تارنمای گیمی | ( نظرات 0 )

ارتش‌های فرازمینی در تیرماه منتشر می‌شود

بازی پرافتخار ایرانی رونمایی شد

جشن رونمایی از بازی ایرانی «ارتش‌های فرازمینی» با استقبال فعالان و علاقه‌مندان هنر-صنعت بازی‌سازی و با حضور چهره‌های هنری، شامگاه سه‌شنبه 26 خرداد 94 در فرهنگسرای ارسباران برگزار شد و بازار بازی‌های رایانه‌ای کشور شاهد انتشار این بازی در تیر ماه خواهد بود.

بازی رایانه‌ای ارتش‌های فرازمینی یکی از بازی‌های فاخر ایرانی است که تاکنون افتخارات بسیاری را کسب کرده است. از جمله افتخارهای این بازی می‌توان به غزال زرین بهترین بازی اکشن در چهارمین دوره جشنواره بازی‌های رایانه‌ای، بهترین بازی مستقل جهان در سال 2013 از نگاه کاربران سایت معتبر Indiedb و حضور در نمایشگاه E3 2013 آمریکا اشاره کرد.

به گزارش روابط عمومی بنیاد ملی بازی‌های رایانه‌ای، «آریا اسرافیلیان» مدیر استودیو و طراح این بازی در این مراسم که با حمایت بنیاد ملی بازی‌های رایانه‌ای برگزار شد گفت: از مرداد 90 پیش‌تولید بازی ارتش‌های فرازمینی آغاز شد و کار با 10 اصلی نفر آغاز شده و در نهایت پروسه‌ ساخت بازی تا مرداد 93 به‌طول انجامید. در اواسط پروژه پس از دیدن بازخوردهای مثبت مخاطبان تصمیم گرفته شد که بخش شبکه و آنلاین بازی هم راه‌اندازی شود.

اسرافیلیان در مورد تاریخ عرضه بازی گفت: تمامی هماهنگی‌ها برای تولید و انتشار بازی انجام شده و اکنون در پروسه چاپ و بسته‌بندی قرار دارد و می‌توانم بگویم که در تیرماه می‌توانیم شاهد عرضه این بازی به بازار باشیم.

در ادامه این مراسم، کریمی‌قدوسی با رونمایی از بسته حمایتی بنیاد ملی بازی‌های رایانه‌ای گفت: بازی ارتش‌های فرازمینی اولین بازی ایرانی است که از حمایت 150 میلیون تومانی بنیاد ملی بازی‌های رایانه‌ای جهت تبلیغات برخوردار خواهد بود. همچنین بنیاد ملی بازی‌های رایانه‌ای از استودیو راسپینا برای معرفی و نمایش بازی در گیمزکام 2015 حمایت خواهد کرد.

قائم مقام بنیاد ملی بازی رایانه‌ای با تاکید بر نقش تمامی نهادهای تاثیرگذار در این عرصه گفت: خوشبختانه ظرفیت‌های بسیاری در سایر نهادهای مختلف کشور وجود دارد و برای موفقیت صنعت داخلی بایستی حداقل پنج سال با قدرت از بازی‌های ایرانی حمایت شود. در حالی که کشورهای همسایه سرمایه‌گذاری هنگفتی روی این هنر-صنعت-رسانه کرده‌اند، عدم عزم جدی نهادهای مرتبط در این حوزه برای حل مشکلات بازی‌های دیجیتال در کشور، باعث ایجاد بحران در آینده‌ای نزدیک خواهد شد.

در ادامه این مراسم دکتر مرتضی موسویان رئیس مرکز توسعه فناوری اطلاعات و رسانه‌های دیجیتال گفت: صنعت بازی در دنیا به سمتی پیش رفته که متوسط سن بازی‌کننده‌ها به 51 سال رسیده است و این نشان می‌دهد که صنعت بازی به یک محور توسعه برای کشورهای در حال توسعه تبدیل خواهد شد.

در ادامه این جشن، مراسم نمادینی برای رونمایی از بازی ارتش‌های فرازمینی با حضور حسن کریمی‌قدوسی، مهدی افراسیابی و مرتضی موسویان به اجرا درآمد و قاب نمادین بازی توسط باز شده و از دیسک ارتش‌های فرازمینی که به امضای دکتر علی جنتی وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی رسیده بود، رونمایی شد.

 چهارشنبه 27 خرداد 1394  ساعت 12:31 PM | | نوشته ‌شده به دست تارنمای گیمی | ( نظرات 0 )

آیین رونمایی از بازی «ارتش‌های فرازمینی» برگزار شد؛

کریمی‌قدوسی: رشد بازی‌های رایانه‌ای نیازمند عزم جدی همه نهادها است

آیین رونمایی از بازی ایرانی «ارتش‌های فرازمینی» با استقبال فعالان و علاقه‌مندان هنر-صنعت بازی‌سازی کشور و با حضور قائم مقام بنیاد ملی بازی‌های رایانه‌ای و ریاست مرکز توسعه فناوری اطلاعات و رسانه‌های دیجیتال در فرهنگ‎‌سرای ارسباران برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی بنیاد ملی بازی‌های رایانه‌ای، قائم مقام بنیاد ملی بازی رایانه‌ای پس از خیر مقدم به علاقه‌مندان هنر-صنعت-رسانه بازی‌های رایانه‌ای گفت: خوشحال‌ام که پیش از شروع فصل تابستان جشن رونمایی از یکی از بهترین بازی‌های ایرانی برگزار می‌شود. خوشبختانه ظرفیت‌های بسیاری در سایر نهادهای مختلف کشور وجود دارد.

کریمی‌قدوسی خطاب به تمامی نهادهای تاثیرگذار در این عرصه گفت: لطفا این بازی را جدی بگیرید، لطفا نقش اقتصادی بازی‌های دیجیتال را جدی بگیرید، لطفا بازار 20 میلیون بازی‌کننده ایرانی را جدی بگیرید. لطفا فروش 10 هزار میلیاردی بازی‌های دیجیتال در کشور را جدی بگیرید. به سهم کم‌تر از 1 درصد بازی‌های ایرانی و سهم 10 درصدی بازی‌های مجاز دقت کنید که لطمه‌ای جبران ناپذیر خواهد زد. لطفا بازی‌سازان این کشور که از نخبه‌های فنی و هنری دانشگاه‌های ما هستند را جدی بگیرید.  

وی ادامه داد: برای موفقیت صنعت داخلی بایستی حداقل پنج سال با قدرت از بازی‌های داخلی حمایت کنیم. در حالی که کشورهای همسایه سرمایه‌گذاری هنگفتی روی این هنر-صنعت-رسانه کرده‌اند، عدم عزم جدی نهادهای مرتبط در این حوزه برای حل مشکلات بازی‌های دیجیتال در کشور، باعث ایجاد بحران در آینده‌ای نزدیک خواهد شد.

قائم مقام بنیاد ملی بازی‌های رایانه‌ای به پتانسیل‌های بازی ارتش‌های فرازمینی اشاره کرد و درباره بسته حمایتی بنیاد ملی بازی‌های رایانه‌ای برای این بازی گفت: بازی ارتش‌های فرازمینی به عنوان اولین بازی ایرانی از بسته حمایتی جهت تبلیغات این بازی به ارزش 150 میلیون تومان برخوردار خواهد بود. هم‌چنین از تیم تولیدکننده برای نمایش بازی به ناشران خارجی در نمایشگاه گیمزکام آلمان حمایت خواهد شد.

در ادامه این مراسم که با حمایت بنیاد ملی بازی‌های رایانه‌ای برگزار شد، دکتر مرتضی موسویان ریاست مرکز توسعه فناوری اطلاعات و رسانه‌های دیجیتال گفت: صنعت بازی در دنیا به سمتی پیش رفته که متوسط سن بازی‌کننده‌ها به 51 سال رسیده است و این نشان می‌دهد که صنعت بازی به یک محور توسعه برای کشورهای در حال توسعه تبدیل خواهد شد.

لازم به یادآوری است که جشن رونمایی از بازی ارتش‌های فرازمینی که در تیرماه سال جاری در سراسر کشور منتشر خواهد شد، روز سه‌شنبه در فرهنگ‌سرای ارسباران برگزار شد.


 چهارشنبه 27 خرداد 1394  ساعت 6:25 AM | | نوشته ‌شده به دست تارنمای گیمی | ( نظرات 2 )

25 امین خبرنامه گیمی با درج اطلاعاتی از مراسم رونمایی ارتش های فرازمینی ارسال شد. این بازی ایرانی که با کیفیت مطلوبی ساخته شده و مدت ها بود در خان انتشار درجا میزد ، بلاخره قرار است در تیرماه 94 عرضه بشود:

 

به نام خدا

سلام

خبرنامه 25 گیمی فاقد تصویر است؛

 

بلاخره دیروز 26 خردادماه 94 ، سه شنبه ، ا بازی ایرانی ارتش های فرازمینی رونمایی شد.

به بعضی از نکات این رونمایی توجهتان را جلب می کنیم:

1-از شهرام شکوهی برای خوانندگی در این رونمایی دعوت شده بود

2-بازی ارتش های فرازمینی در تیرماه 94 منتشر می شود

3-تنها 10 نفر اصلی در ساخت بازی بودند + 15 نفر دوبلور! که برای این بازی بنظر قابل قبول از نظر کیفیت ایرانی تعداد خیلی کمی است

4-بنیاد ملی بازی های رایانه ای بسته تبلیغاتی 150 میلیونی برای بازی در نظر گرفته است .

5-بازی حالت آنلاین دارد ولی در آغاز سرورهای آنلاین بازی فعال نیست و اگر از بازی استقبال مخاطبین بشود ، یک پچ (فایل رایگان نصبی) عرضه می کنند که با نصبش می توان  آنلاین بازی کرد .

 

برای بازیهای ایرانی آرزوی موفقیت می کنیمسه شنبه 26 خرداد 1394  ساعت 2:58 PM | | نوشته ‌شده به دست تارنمای گیمی | ( نظرات 0 )
 
دبیر سومین همایش آسیب‌شناسی بازی‌های رایانه‌ای:
فراخوان جشنواره بازی‌نگار در اوایل تیرماه آغاز می‌شود

دبیر سومین همایش آسیب‌شناسی بازی‌های رایانه‌ای از آغاز فراخوان جشنواره بازی‌نگار در اوایل تیرماه سال جاری خبر داد.

خبرگزاری فارس: فراخوان جشنواره بازی‌نگار در اوایل تیرماه آغاز می‌شود
  •  

به گزارش خبرگزاری فارس از قم، علیرضا صمدی‌موفق دوشنبه شب در سومین همایش آسیب‌شناسی بازی‌های رایانه‌ای که در سالن همایش پژوهشگاه علوم و فرهنگ اسلامی دفتر تبلیغات برگزار شد، اظهار کرد: در برگزاری این همایش بانک مهر اقتصاد، آستان مقدس حرم حضرت معصومه (س)، سازمان بسیج رسانه استان قم، دفتر تبلیغات اسلامی حوزه علمیه قم، موسسه خواجه نصیرالدین طوسی و موسسه فرهنگی نجات همکاری مناسبی داشته‌اند.

وی بررسی اهداف بازی‌های کامپیوتری را یکی از اهداف این همایش برشمرد و اظهار کرد: فراخوان جشنواره بازی‌نگار در اوایل تیر آغاز شده و سایت‌ آموزش آنلاین آکادمی طوسی با حضور جمعی از کارشناسان عرصه جنگ نرم در این همایش رونمایی می‌شود.

دبیر سومین همایش آسیب‌شناسی بازی‌های رایانه‌ای با بیان اینکه بصیرت یکی از لازمه‌های انسان برای انجام رسالت‌های او است، تصریح کرد: گسترش بصیرت در جامعه اسلامی باید سرلوحه کار مردم قرار گیرد، چراکه ترویج با تکیه بر این عنصر هجمه‌های مختلف دشمن خنثی می‌شود.

وی ایمان را منشأ اصلی بصیرت خواند و ادامه داد: سربازان عرصه جنگ نرم باید نسبت به فناوری‌ها و دستاوردهای نوین جهان آگاهی مناسبی داشته و از آنها برای رسیدن به اهداف خود استفاده کنند.

صمدی با تاکید بر اینکه دشمن با اهداف خاصی هزینه‌های بسیاری را در صنعت بازی‌سازی هزینه می‌کند، عنوان کرد: جوانان جامعه اسلامی باید نسبت به آسیب‌های این بازهای آگاه شوند و با استفاده از ظرفیت‌های داخلی برای مقابله با این تهاجم فرهنگی گام بردارند.سه شنبه 26 خرداد 1394  ساعت 2:56 PM | | نوشته ‌شده به دست تارنمای گیمی | ( نظرات 0 )
مدیرعامل موسسه خواجه نصرالدین طوسی خبر داد
بودجه 4 میلیاردی وزارت ارشاد برای ساخت بازی ایرانی

مدیرعامل موسسه خواجه نصیرالدین طوسی گفت: برای ساخت بازی‌های ایرانی 4 میلیارد تومان به وزارت ارشاد اختصاص داده شده در صورتی که هزینه یکی از بازی‌های کامپیوتری استکبار 900 میلیارد تومان است.

خبرگزاری فارس: بودجه 4 میلیاردی وزارت ارشاد برای ساخت بازی ایرانی
  •  

به گزارش خبرگزاری فارس از قم، مصطفی ضابط دوشنبه شب در سومین همایش آسیب‌شناسی بازی‌های رایانه‌ای که در سالن همایش پژوهشگاه علوم و فرهنگ اسلامی دفتر تبلیغات اسلامی برگزار شد، با بیان اینکه کشورهای استکباری با استفاده از بازهای کامپیوتری جنگ‌های خود را در کشورهای مختلف توجیه می‌کنند، ابراز کرد: شخصیت‌پردازی در بازی‌های رایانه‌ای با توجه به اشخاص حقیقی انجام می‌شود و افراد نسبت به شخصیت‌های حقیقی که دشمن‌های اصلی بازی هستند تنفر شدیدی پیدا می‌کنند.

وی اضافه کرد: آمریکا قبل از برخوردهای نظامی در سوریه بازی کامپیوتری حمله به سوریه را طراحی کرد تا این اقدام ناشایست را به شیوه خاصی برای جوانان و نوجوانان کشورهای مختلف جذاب جلوه دهد.

مدیرعامل موسسه خواجه نصیرالدین طوسی با اعلام این خبر که میانگین سنی افرادی که از بازی‌های کامپیوتری استفاده می‌کنند 35 سال است، مطرح کرد: باورهای اعتقادی مسلمانان در بازی‌های مختلف کشورهای استکباری مطرح شده و در همان بازی‌ها توسط افراد بازی کننده این باورها از بین برده می‌شود.

وی با تاکید بر اینکه شرطی شدن بازی‌کنندگان یکی از آسیب‌های بازی‌های کامپیوتری است، مطرح کرد: صحنه‌های بازی‌های کامپیوتری با توجه به توانایی فرد مخاطب به نمایش گذاشته می‌شود و این موضوع شرطی شدن را برای بازیگران به دنبال خواهد داشت.

ضابط ترویج خشونت را یکی دیگر از آسیب‌های بازی‌های رایانه‌ای برشمرد و خاطرنشان کرد: در بازی‌های کامپیوتری وحشتناک‌ترین نوع کشتار انسان توسط مخاطبین مختلف انجام می‌شود اما افراد نسبت به این کشتارها توجه خاصی ندارند.

وی با اشاره به اینکه بیش از 80 درصد شخصیت انسان تا قبل از 9 سالگی او شکل می‌گیرد، یادآور شد: آزادی انسان در بازی‌ها به شیوه‌ای است که فرد را به سمت حرکت‌های غیرمعقول سوق می‌دهد و این حرکت‌ها می‌تواند ناهنجاری‌های بسیاری برای جامعه به دنبال داشته باشد.

ضابط با بیان اینکه صنعت بازی کامپیوتری رشد قابل توجهی داشته است، ابراز کرد: در آینده از غفلتی که در زمینه ورود به این صنعت انجام شده پشیمان خواهیم بود.

وی گفت: در برخی از کشورها تیم‌های مختلف هزینه‌های گسترده‌ای برای تولید بازی‌ها رایانه‌ای و فیلم‌های سینمایی مختلف انجام می‌دهند، چراکه به خوبی نسبت به تاثیرات این صنعت در عرصه‌های مختلف آگاهی دارند؛ اکنون برای ساخت بازی‌های ایرانی 4 میلیارد تومان به وزارت ارشاد اختصاص داده شده در صورتی که هزینه یکی از بازی‌های کامپیوتری استکبار 900 میلیارد تومان است.

این کارشناس فرهنگی از جایگاه دوم صنعت بازی‌های کامپیوتری در آمریکا یاد کرد و افزود: این صنعت سومین صنعت‌پول‌ساز دنیاست که توانسته توجه کشورهای خاصی را به خود جلب کند.

وی با تاکید بر اینکه نرم‌افزارهای کامپیوتری ارزش‌های مادی خاصی دارند، ابراز کرد: شبکه اجتماعی اینستاگرام با یک کارمند توسط شرکت فیسبوک با قیمت یک میلیارد دلار و شرکت واتس‌آپ با 11 کارمند به لطف ایرانی‌ها 19 میلیارد دلار خریداری شده است.

ضابط از عضویت 400 میلیون کاربر در شبکه اجتماعی واتس‌آپ یاد کرد و گفت:‌ اکنون ارزش اینستاگرام 35 میلیارد دلار است، چراکه با افزایش اعضای این شبکه اجتماعی درآمدها و ارزش مالی این شرکت افزایش پیدا می‌کند.

وی با تاکید بر اینکه رسانه‌ها و شبکه‌های اجتماعی کشورهای استکباری با توانایی‌های مختلف ایران اسلامی را تهدید می‌کنند، اظهار کرد: طلاب باید به عرصه جنگ نرم ورود پیدا کرده و افرادی که در این عرصه حضور دارند باید فعالیت‌های خود را گسترده‌تر و به صورت متمرکز انجام دهند.

مدیرعامل موسسه فرهنگی خواجه نصیر‌الدین طوسی با اشاره به اینکه کشورهای استکباری با استفاده از رسانه‌های خود اهداف مختلفی را پیش گرفته‌اند، تصریح کرد: اینکه جامعه اسلامی با استفاده از ابزارهای مختلف به عرصه جنگ نرم ورود پیدا کرده قابل تقدیر است اما این اقدامات باید گسترش پیدا کند.

وی با بیان اینکه برخی از افراد با استفاده از ظرفیت‌های محدود شخصی برای تولید بازی‌های رایانه‌ای اقدام کرده‌اند گفت: امیدواریم با توجه به حساسیت صنعت بازی‌سازی مسئولان نظام اسلامی توجه بیشتری به این صنعت داشته باشند.

ضابط از نقش مردم جامعه اسلامی برای مقابله با تهاجم‌های فرهنگی یاد کرد و افزود: برای اینکه صنعت بازی‌سازی در جامعه اسلامی تقویت شود مردم باید از تولیدکنندگان بازی‌های داخلی حمایت کنند و به جای استفاده از بازی‌های خارجی فرزندان خود را به سمت بازی‌های داخلی سوق دهند.یک شنبه 24 خرداد 1394  ساعت 3:23 PM | | نوشته ‌شده به دست تارنمای گیمی | ( نظرات 0 )

ارتش‌های فرازمینی رونمایی می‌شود

 
جشن رونمایی از بازی رایانه‌ای «ارتش‌های فرازمینی» که یکی از محصولات فرهنگی فاخر و موفق در عرصه بین‌المللی است، با حمایت بنیاد ملی بازی‌های رایانه‌ای و حضور چهره‌های فرهنگی و هنری برگزار می‌شود.

به گزارش خبرگزاری مهر و به نقل از روابط عمومی بنیاد ملی بازی‌های رایانه‌ای، بازی ارتش‌های فرازمینی نه تنها در عرصه داخلی، بلکه در عرصه بین‌المللی هم موفقیت‌های بسیاری کسب کرده است. به‌طوری که این عنوان توانست در عرض دو هفته مجوز ورود به بزرگ‌ترین فروشگاه دیجیتالی بازی‌ها یعنی «استیم» را کسب کند.

ارتش‌های فرازمینی که در سال ۲۰۱۳ موفق به کسب عنوان برترین بازی مستقل جهان از دید مخاطبان سایت indiedb شد، حالا به تاریخ انتشار خود نزدیک می‌شود و به‌زودی شاهد عرضه این عنوان در سراسر کشور خواهیم بود.

آیین رونمایی از این بازی، سه‌شنبه ۲۶ خرداد ۹۴ راس ساعت ۱۸ در فرهنگ‌سرای ارسباران برگزار خواهد شد. لازم به ذکر است که شرکت در این مراسم برای عموم آزاد است.

 یک شنبه 17 خرداد 1394  ساعت 6:02 PM | | نوشته ‌شده به دست تارنمای گیمی | ( نظرات 0 )
  صدور پروانه ساخت 7 بازی در اولین شورای پروانه ساخت بازی های رایانه ای سال 1394
  ٩ خرداد ١٣٩٤ | ١١:٢٥ صبح  
   
  اولین جلسه شورای پروانه ساخت بازی های رایانه ای در سال جاری با حضور کلیه اعضاء برگزار و از میان نه عنوان پروانه ساخت درخواست شده، با موافقت شورای مذکور ، پروانه ساخت هفت بازی به شرح ذیل از سوی بنیاد ملی بازی های رایانه ای صادر گردید: 1. بازی جام طلایی به نویسندگی آقای محمد مهدی خلیلی با سبک ورزشی- آنلاین 2. بازی گردوی عصبانی به نویسندگی آقای سید عباس قمی با سبک پازل 3. بازی پرچم کی بالاتره به نویسندگی شرکت توسعه گر شیبه ساز با سبک مسابقه ای –آنلاین 4. بازی سلطان ضربه کاشته به نویسندگی آقای امیر محمد رضایی نویریان با سبک ورزشی 5. بازی درخت جادویی به نویسندگی آقای محسن نکو همت مطلق و خانم مریم نکو همت مطلق با سبک فانتزی 6. بازی کوهستان سرد به نویسندگی آقای آرش امیری با سبک اکشن 7. بازی جنگ سرخ به نویسندگی گروه فنی سوشیانت رایانه پارس با سبک استراتژی لازم به ذکر است متقاضیان دریافت پروانه ساخت می بایستی فرم مربوطه را از وب سایت www.Ebazi.Org دریافت و ضمن تکمیل آن به همراه مدارک به معاونت نظارت و ارزشیابی تحویل نمایند.

 چهارشنبه 13 خرداد 1394  ساعت 7:52 PM | | نوشته ‌شده به دست تارنمای گیمی | ( نظرات 0 )

فراخوان جشنواره رضوی در بخش گیم اعلام شد

%d9%81%d8%b1%d8%a7%d8%ae%d9%88%d8%a7%d9%86-%d8%ac%d8%b4%d9%86%d9%88%d8%a7%d8%b1%d9%87-%d8%b1%d8%b6%d9%88%db%8c-%d8%af%d8%b1-%d8%a8%d8%ae%d8%b4-%da%af%db%8c%d9%85-%d8%a7%d8%b9%d9%84%d8%a7%d9%85-%d8%b4%d8%af

گروه فضای مجازی: اداره‌کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان لرستان، از ۲۶ تا ۲۸ مردادماه، جشنواره رضوی در بخش گیم را برگزار می‌کند.

به گزارش خبرگزاری بین‌المللی قرآن(ایکنا)، اداره‌کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان لرستان از ۲۶ تا ۲۸ مردادماه به مناسبت میلاد باسعادت عالم آل محمد(ص)، حضرت علی بن موسی‌الرضا(ع) و حضرت فاطمه معصومه(س) و همزمان با دهه کرامت، جشنواره رضوی در بخش گیم را برگزار می‌کند.

اشاعه و ترویج فرهنگ رضوی، گسترش فعالیت‌های فرهنگی هنری و مذهبی مرتبط با سیره ائمه معصومین به ویژه امام رضا(ع) و گرامیداشت تولیدکنندگان و پدید‌آورندگان آثار برتر فرهنگی هنری در زمینه سیره، شخصیت و معارف امام رضا(ع) و کمک به انتشار گسترده‌تر این آثار از اهداف این جشنواره به شمار می‌رود.

علاقه‌مندان در بخش بازی‌های رایانه‌ای می‌توانند در انواع بازی‌های PC، بازی‌های کنسولی، برخط، فلش و تلفن همراه شرکت کنند.

علاقمندان برای شرکت در این بخش از جشنواره می‌توانند اینجا را کلیک کنند.

 دوشنبه 11 خرداد 1394  ساعت 6:44 PM | | نوشته ‌شده به دست تارنمای گیمی | ( نظرات 0 )

فراخوان پنجمین جشنواره بازی‌های رایانه‌ای تهران منتشر شد

فراخوان پنجمین جشنواره بازی‌های رایانه‌ای تهران، به دبیری «متین ایزدی» منتشر شد. مهلت ارسال آثار، بر اساس این فراخوان تا ۳۱ خرداد ۹۴ تعیین شده است.

به گزارش دبیرخانه دائمی جشنواره بازی‌های رایانه‌ای تهران، در این جشنواره تمامی بازی­ها اعم از مستقل و غیر مستقل قادر به شرکت بوده و تمامی آثار بدون توجه به شرایط تیم سازنده (مستقل یا غیر مستقل) مورد داوری قرار می­گیرند. همانند دوره‌ی گذشته، آثار براساس ژانر دسته‌بندی خواهند شد و اساسا تفکیکی بین بازی‌های بزرگ و کوچک صورت نخواهد گرفت.

دبیرخانه دائمی این جشنواره از تمام بازی­سازان دعوت به عمل می­آورد تا در بزرگترین رویداد بازی­سازی سال که در شهریور ماه ۱۳۹۴ برگزار می­گردد، شرکت کنند. علاقه­مندان برای حضور و ثبت­ نام در این جشنواره می­توانند جهت کسب اطلاعات بیشتر و مطالعه اخبار و مقررات جشنواره، بر روی لینک زیر کلیک کرده و فایل کامل فراخوان را دریافت کنند.

دریافت فراخوان پنجمین جشنواره بازی‌های رایانه‌ای تهران

منبع:سایت جشنواره

 

مهلت ارسال آثار 94/3/31 

 
عناوین آخرین مطالب