آموزش وبلاگ نویسی
معرفی سایت های اشتراک مطالب(1)
نوشته شده توسط مسئول وبلاگ ها راسخون در ساعت 9:11 AM

اشتراک مطالب ، امکان مفیدی است که با استفاده از آن میتوان مطالب مورد علاقه یا نوشته های خود را در دید دیگران قرار داد ؛

این امکان میتواند کمک بزرگی به وبلاگ نویسانی باشد که علاقه دارند بازدید مطالب خود را بالا ببرند و پست های خود را با دیگران به اشتراک بگذارند .

در ادامه سایت های ایرانی اشتراک گذاری مطالب معرفی می شوند :

 

افسران :

سایت افسران یکی از سایت های اجتماعی اشتراک گذاری مطالب است ، در قسمت درباره ما این سایت آمده است :

با توجه به تأکيدات ويژه رهبر معظم انقلاب نسبت به مقابله با جنگ نرم دشمن و توصيه ايشان مبني بر اينکه «خودتان در مجامع فکري‌تان به دنبال راهکار باشيد»، تصميم گرفتيم تا شبکه افسران را به منظور اهداف زير راه‌اندازي کنيم: - ايجاد بستر براي هم‌فکري و بيان ديدگاه‌ها - شبکه توزيع براي بيشتر ديده شدن محتواهاي توليدشده - انتشار سريع محتوا، ايده يا اطلاع - بسترسازي براي آزمون ايده‌هاي نو قبل از اجرا - توانمندسازي افسران جوان در مقابله با جنگ نرم دشمن

 

 

افسران مي‌تواند مرجع خبري افرادي باشد که علاقه‌مند به دنبال کردن اخبار روز در موضوعات مختلف هستند. همه در افسران به هم کمک مي‌کنند تا بهترين اخبار روز توسط علاقه‌مندان به آن موضوعات ديده شود؛ اين کار توسط اضافه کردن محتواهاي گوناگون از سايت‌هاي متنوع موجود در فضاي وب به شبکه افسران و امتياز دادن و همچنين انتخاب تيتر دلخواه توسط هر کاربر ميسر است. افراد فعال و مولد در فضاي وب، مي‌توانند بهره بيشتري از شبکه خبري‌ـ‌اجتماعي افسران ببرند. افسران بستري براي توزيع بهتر، سريعتر و گسترده‌تر محتواهاي توليد شده توسط اين افراد است که طبيعتاً علاقه‌مند هستند مخاطبين بيشتري داشته باشند. از سوي ديگر افسران مي‌تواند مورد توجه کساني قرار بگيرد که سعي دارند با ديدگاه‌ها و نظرات مردم بدون واسطه ارتباط داشته باشند.

آدرس سایت :  www.afsaran.ir

 

------------------------------

 

قرارگاه سایبری 702

این سایت هم یکی از سایت های اشتراک گذاری مطالب است که امکانات کامل و مفیدی را به کاربران خود ارائه می کند ، در قسمت معرفی این سایت آمده :

۷۰۲ عدد حروف ابجد کلمه‌ی بصیرت است، با توجه به وظیفه ی عظیم و رسالت بزرگی که بر دوش فعالین فرهنگی و سایبری  در حفظ و اشاعه ی ارزشهای دینی و ملی و اسلامی می باشد ،۷۰۲توسط عده ای از وبلاگ نویسان دغدغه مند استان کرمان  سازماندهی و راه اندازی شده است ، و هیچ‌گونه وابستگی به نهاد، حزب و گروه‌ سیاسی و… ندارد و کاملا خودجوش می باشد .

۷۰۲  متشکل از هیئت مدیره ای است که  توسط اکثریت اعضا تایید و منتخب شده اند .و با ورود و عضویت در ۷۰۲ نه تنها می توان عقاید و اعتقادات را به اشتراک گذاشت بلکه نقاط ضعف و قوت  نظرات و تحلیل ها و نگاشته هایمان آشکار خواهد شد و ما را به سمت بهتر شدن پیش خواهد برد .

۷۰۲ راهی است برای تعامل و تبادل نظر در زمینه های مختلف .

 

 

اهداف۷۰۲

۱-لبیک به رهبر انقلاب اسلامی

۲- راه اندازی جایی برای نظریه پردازی آزاد

۳- جهت‌دهی و هدایت فعالیت سایبری در مسیری ارزش‌مند و هدف‌دار.

۴- اثرگزاری بر فضای مجازی، گامی موثر در گسترش و نشر ارزش‌های اصیل اسلامی

۵- مقابله با تهدیدات نرم

۶-برقراری ارتباط و تعامل با علاقمندان فعالیتهای سایبری در سراسر ایران و جهان

 

آدرس سایت :  www.702.ir

 


»