به سایت ما خوش آمدید . امیدوارم لحظات خوشی را درسایت ما سپری نمایید .

خوش آمدید

هر گونه نظر و پیشنهاد و انتقادی داشتید، در قسمت نظرات اعلام کنید.

لینک های سایت

 

تازه‌ترین نسخه نرم‌افزار Fours quare با استقبال علاقه‌مندان این سرویس در جهان روبه رو شده است.

دنیای اقتصاد، با استفاده از این نرم‌افزار می‌توان در یک مکان Check-In کرد و از این طریق به دوستان خود گفت که هم اکنون در کجا قرار دارید.

Fours quare

همچنین امکان نوشتن نقدها و بازخوردها روی مکان‌های مختلف از جمله رستوران، سینما، کافه و… وجود دارد. حالا با نسخه جدید امکانات جدیدی به این نرم‌افزار اضافه شده که می‌توان فهمید مثلا در اطراف شما چه رستوران یا مکان محبوبی وجود دارد. درجه بندی محبوبیت یک مکان بر اساس تعداد نظرات و میزان Check-In کاربران صورت می‌گیرد.

ادامه مطلب
سه شنبه 27 فروردین 1392  - 5:51 PM

 

شاید اشتباهی تصور کنید که یاهو دراپ باکس را خریداری کرده است. باید بگوییم خیر , در واقع این فقط ادغام وهمکاری بین سرویس یاهو میل و درایو ابری Dropbox است.

در حالی که جی میل به سرویس Google drive و هات میل و اوت لوک به SkyDrive تکیه کرده اند,  یاهو به جای هدر دادن وقت و سرمایه خود برای اضافه کردن سرویس مشابه تصمیم به همکاری و ادغام با Dropbox برای استفاده در سرویس ایمیل خود کرده است. این واقعا یک ایده خوب برای مقابله و خنثی کردن بعضی از فعالیت های رقبای دیرینه یاهو یعنی گوگل و مایکروسافت است.

از طرفی محدودیتی های از نظر تعداد و حجم فایل های پیوست شده در سرویس ایمیل یاهو وجود داشت و حال با ادغام شدن درآپ باکس شما می توایند فایل ها را مستقیما از درایو ابری خود و با حجمی حتی بیسشتر از ۲۵MB به ایمیل خود پیوست کنید.

چگونگی استفاده از Dropbox در یاهو!

 dropbox-gets-yahoo-

این بسیار ساده است. ایمیل جدید خود را ایجاد کنید و مثله همیشه برای پیوست کردن فایل ها بر روی گزینه “attachment” کلیک کنید. اکنون دو انتخاب برای شما نمایش میابد.

پیوست فایل از درایو رایانه شخصی

پیوست  و اشتراک گذاری فایل از درایو ابری Dropbox

 dropbox-gets-4-

حال باید مجوز دسترسی یاهو به درایو ابری را صادر کنید. برای اینکار باید مشخصات حساب خود در Dropbox را در پنجره باز شده وارد کنید. سپس بر روی گزینه  “Sign up” کلیک کنید.

ممکن است هنوز حساب Dropbox خود را ایجاد نکرده باشید. منتظر چه هستید یه سایت www.dropbox.com مراجعه کنید و به رایگان صاحب درایو ابری شوید.

 dropbox-gets-yahoo2-

اکنون قادر هستید هر آنچه که در Dropbox  ذخیره کرده اید را به ایمیل یاهو پیوست کنید. فایل های خود را انتخاب کنید و بر روی گزینه “Choose” کلیک کنید. کار تمام است.

 dropbox-gets-yahoo3-

هنگامی که به حساب ایمیل خود در یاهو وارد می شوید در واقع به حساب Dropbox خود نیز دسترسی دارید. بنابراین در صورت لزوم  می توانید فایل های پیوست شده به ایمیل های دریافتی را در درایو ابری خود ذخیره کنید. برای این کار کافی است بر روی فایل مورد نظر راست کلیک و گزینه “Save to Dropbox” را برگزنید.

بهتر است بدانید همه سود این ویژگی جدید برای یاهو نیست. بلکه کمپانی Dropbox نیزاز این ادغام به خوبی استقبال کرده است. بر اساس آمار تعداد کاربران این سرویس ذخیره سازی ابری از مرز ۱۰۰ میلیون  نفر عبور کرده است که رقیب جدی و سرسخت دو سرویس Google drive و Sky Drive  محسوب می شود.

ادامه مطلب
سه شنبه 27 فروردین 1392  - 5:48 PM

صفحات سایت

تعداد صفحات : 33

جستجو

آمار سایت

کل بازدید : 4723921
تعداد کل پست ها : 30564
تعداد کل نظرات : 1029
تاریخ ایجاد بلاگ : پنج شنبه 19 شهریور 1388 
آخرین بروز رسانی : دوشنبه 19 آذر 1397 

نویسندگان

ابوالفضل اقایی

امکانات جانبی

عمارنامه : نجوای دیجیتال بصیرت با دیدگان شما AmmarName.ir
فا تولز - ابزار رایگان وبمستر
Learning Products