هزینه جراحی شقاق در بیمارستان دولتی


هزینه عمل جراحی شقاق در بیمارستان دولتی که اسفنکتروتومی نامیده می شود با توجه به هزینه های جانبی مثل داروی بیهوشی، هزینه آزمایشات قبل عمل، هزینه اتاق عمل و بستری شدن در بیمارستان محاسبه می شود که در نهایت بیشتر از هزینه لیزر شقاق خواهد شد.

مقایسه هزینه لیزر شقاق در کلینیک و بیمارستان دولتی
با توجه به اینکه هزینه درمان شقاق با لیزر در کلینیک، توسط بیمه تحت پوشش قرار داده نشده اما با این حال باز هم هزینه لیزر به صرفه تر خواهد بود.

درمان سنتی شقاق در بیمارستان های دولتی با هزینه های جانبی مثل بستری در بیمارستان قبل و بعد از عمل، بیهوشی، عوارض و نقاهت طولانی بعد از عمل و امکان عود مجدد شقاق همراه است. در صورتی که در روش نوین لیزر درمانی بیمار یکبار برای همیشه بدون هیچ گونه عوارض و امکان عود مجدد، درمان می شود.

علاوه بر این ممکن است در برخی از بیمارستان های خصوصی نیز تمامی هزینه ها با بیمه نباشد و به غیر از بیمه، لازم به پرداخت هزینه اضافی هم باشد.

درمان شقاق در ونک لیزر با پیشرفته ترین دستگاه های لیزر و توسط پزشکان متخصص با تجربه در یک جلسه سرپایی بدون درد و بیهوشی انجام می شود و تا به این لحظه یک مورد هم گزارش نشده که بازگشت یا عود مجدد بیماری داشته باشد.



نوشته شده در : سه شنبه 19 اسفند 1399  ساعت :2:54 PM   |   توسط :ahmadi نظرات (0)

درباره ما

کلینیک تخصصی پرتو درمانی. درمان بواسیر، شقاق، کیست مویی و فیستول بدون درد و خونریزی، در مجموعه ی ما با پیشرفته ترین دستگاه ها انجام میشود.

بایگانی

آمار بازدیدها

  • کل بازديد : 17098
  • تعداد کل مطالب : 91
  • تعداد کل نظرات : 0
  • تاریخ ایجاد وبلاگ : دوشنبه 9 بهمن 1396 

تماس با ما

پست الکترونيکي :
وب سایت :

خبرنامه