آیا استفاده از موبایل هنگام رعد و برق خطرناک است؟

احتمالا بارها شنیده اید که دوستان و اطرافیان توصیه می کنند تا هنگام رعد و برق از موبایل استفاده نکنید، چرا که خطر برخورد صاعقه با شما را زیاد می کند! در گذشته این موضوع بسیار گفته می شد اما ما حقیقت ماجرا را برایتان شرح خواهیم داد.


 

مرتبط: آیا صحبت کردن با موبایل در حال شارژ خطرناک است؟

 


در خلاصه بگوییم که استفاده از موبایل هنگام رعد و برق هیچ خطری را برایتان ایجاد نمی کند، خدای ناکرده صاعقه ممکن است به شما برخورد کند، اما دلیلش استفاده از موبایل نیست. منظور از استفاده از موبایل مکالمه با آن است. اگر از کسانی که می گویند هنگام رعد و برق با موبایل صحبت نکن، دلیلش را بپرسید احتمالا نتوانند دلیل درستی بیاورند اما ما برایتان همه چی را شرح خواهیم داد تا نگران این مسئله نباشید.

رعد و برق دیجی دکی

اما جالب است بدانید که استفاده از تلفن های زمینی سیم دار در این مواقع واقعا خطرناک محسوب می شود! ممکن است صاعقه به ساختمان یا صاعقه گیر ساختمان برخورد کند. بار الکتریکی بسیار زیادی از ساختمان به زمین عبور می کند. ممکن است این بار روی خطوط سیم تلفن هم بیفتد و اگر شما مشغول مکالمه با آن باشید، خطر برق گرفتگی بسیار زیاد خواهد بود. این موضوع که در گذشته بسیار زیاد درباره اش گفته می شده است باعث می شود تا نسبت به موبایل هم تعمیم داده شود، اما ماجرا این طوری نیست.


توصیه اکید داریم که هنگام رعد و برق به هیچ عنوان اقدام به گرفتن سلفی نکنید!


صاعقه تخلیه بارهای الکتریکی زیاد ابرها از طریق قطرات باران و رطوبت به زمین است. درواقع یک جریان الکتریکی بسیار قوی بین ابر تا زمین. این جریان به صورت امواج الکترومغناطیسی قابل تحلیل هستند. امواج در بخش های نوک تیز قوی تری از سایر بخش ها  هستند، برای همین هست که می گویند هنگام رعد و برق در بلندی ها نباشید، زیر درختان نروید، کنار آنتنهای بلند نایستید و … حتی خودتان هم اگر بلندتر از نقاط اطرافتان باشید، به یک محل مناسب برای این امواج تبدیل خواهید شد. از طرفی دیگر امواج موبایل همه جا هستند. درواقع صحبت کردن یا نکردن شما تغییر آنچنانی ای در این امواج ایجاد نمی کنند. اگر قرار بود صاعقه از طریق این میدان های الکترومغناطیسی به شما آسیب برساند، در حالت عادی هم این اتفاق رخ می داد. نکته قابل توجه دیگر هم این است که این دو نوع موج در طیف مغناطیسی نسبت به هم بی ارتباط هستند.

اما همانطور که گفتیم، ایجاد نقاط بلندتر و تیزتر جایگاه مناسبی برای فرود آمدن صاعقه هستند، بنابراین توصیه اکید داریم که هنگام رعد و برق به هیچ عنوان اقدام به گرفتن سلفی نکنید! چرا که هنگام سلفی گرفتن چه با دست و چه با دسته های سلفی شما یک نقطه نسبتا بلندتر و تیزتری ایجاد می کنید که خطر برق گرفتگی شما را افزایش خواهد داد. و چنانچه هنگام مکالمه دچار صاعقه شدید، دلیلش مکالمه نبوده بلکه علت اصلی آن بودن در جای نامناسب در زمان نامناسب هست!

منبع: تعمیرات موبایل در هر مکان در هر زمان

ادامه مطلب

نوشته شده در : چهارشنبه 12 دی 1397  ساعت :4:48 PM   |   توسط :اِلبان نظرات (0)

کاهش امواج موبایل و افزایش عمر باتری آن با دقت در یک نکته کوچک

گوشی های موبایل این روزها در دست تقریبا تمام افراد، از سنین کم تا سن های بالا دیده می شود. مطالعات زیادی در زمینه تاثیر امواج موبایل انجام شده و هنوز به صورت صد در صد نتوانسته اند رابطه مستقیمی بین سرطان و امواج موبایل پیدا کنند. اما به هر حال خطرناک بودن آن محتمل تر از بی خطر بودنش است. در این پست می خواهیم راجع به یک نکته ظریف برای کاهش امواج موبایل و تاثیر آن روی شما و در نتیجه افزایش عمر باتری اشاره کنیم.


در گوشی های امروزی قدرت گیرندگی و فرستندگی آنتن داخل گوشی بر اساس سیگنال های دریافتی تغییر می کند


اگر به خاطر داشته باشید، آنتن گوشی های موبایل در ابتدا به صورت میله هایی از گوشی بیرون می آمدند و بعد از مدتی گوشی ۳۳۱۰ نوکیا به عنوان اولین گوشی بدون آنتن خارجی معرفی شد. بله، آنتن ها از بیرون و شکل میله ای به درون و شکل صفحه در آمدند. معمولا آنتن گوشی ها در پشت گوشی و در بخش بالایی یا پایینی گوشی قرار گرفته اند. از روی دفترچه راهنمای گوشی و کمی جستجو می توانید متوجه شوید که آنتن گوشی شما در کدام قسمت آن واقع شده است.

آیا تا به حال تاثیر دست خودتان را روی سیگنال های رادیو دیده اید؟ وقتی با دست روی آنتن رادیو را می پوشانید، امواج رسیده به آن ضعیف تر شده و باعث ایجاد نویز می شوید. در گوشی موبایل هم همین موضوع مطرح است. اگر شما با دست خود روی آنتن آن را بپوشانید امواج تضعیف می شوند.

کاهش امواج موبایل دیجی دکی

نکته قابل توجه این است که در گوشی های امروزی قدرت گیرندگی و فرستندگی آنتن داخل گوشی بر اساس سیگنال های دریافتی تغییر می کند. یعنی اگر مثلا دست شما روی آنتن گوشی باشد، برای آنکه بتوانید از کیفیت آنتن دهی مطلوبی برخوردار باشید، گوشی با قدرت بالاتری امواج منتشر خواهد کرد.


مرتبط: راههای افزایش عمر باتری


این قدرت بیشتر از دو منظر قابل بررسی است. اول اینکه قدرت بیشتر به معنای نیاز بیشتر به استفاده از باتری و در نتیجه زودتر خالی شدن شارژ گوشی است و از جهت دیگر، به معنای قرار گرفتن در معرض امواج قوی تر و زیان بار تر بودن آن است. پس برای کاهش امواج موبایل باید این قدرت در کمترین حالتش باشد.


مرتبط: نحوه صحیح قرار دادن گوشی داخل جیب


در نتیجه برای کاهش امواج موبایل خوب است در ابتدا مطالعه کنید که آنتن گوشی شما در کجای آن واقع شده است، بعد هنگام مکالمه مراقب باشید که دستتان روی آن نباشد. اگر از هندزفری های سیمی استفاده کنید که چه بهتر. در زمان های غیر از مکالمه هم مراقب باشید که گوشی را در چه جهتی قرار می دهید. اگر در جیبتان هست، به طوری قرار بگیرد که امواج از پای شما رد نشوند و از سمت پارچه منتقل شوند. اگر روی میز می گذارید می توانید به صورت پشت به بالا بگذارید تا هم حواستان کمتر پرت شود و هم اینکه سیگنال ها راحت تر مخابره شوند و باتری گوشی کمتر استفاده شود. اگر آنتن گوشی ضعیف است سعی کنید استفاده نکنید.

منبع: تعمیر آیفون ، دیجی دکی

ادامه مطلب

نوشته شده در : سه شنبه 11 دی 1397  ساعت :4:45 PM   |   توسط :اِلبان نظرات (0)

تعویض باتری گوشی چه زمانی باید انجام شود و چقدر واجب است که انجام شود؟

امروزه گوشی های هوشمند در دستان ما دیگر تنها برای ارسال پیامک و برقراری تماس به کار نمی روند، بلکه بسیاری از کارهای ما به واسطه آنها انجام می گیرند و یا مدیریت می شوند. یکی از اجزای مهم گوشی باتری آن است که این جز نیز عمر جاودانه نداشته و باید در زمان مناسبش نسبت به تعویض باتری اقدام کرد. در ادامه برایتان از زمان و چرایی تعویض باتری توضیحاتی خواهیم آورد.

اگر گوشی شما زود شارژ خالی می کند (زودتر از روزهای ابتدایی که گوشی را تهیه کرده اید) و نرم افزار سنگین خاصی که در پس زمینه کار می کند و یا با آن کار می کنید هم ندارید، اگر زمان شارژ گوشی شما بسیار بلند و یا خیلی کوتاه شده، اگر باتری گوشی شما ناگهان خالی می شود، اگر میزان شارژ نگه داشتن گوشی شما با درصد ها و علامت های روی نشانگر باتری آن تطابق ندارد، اگر می بینید که باتری تغییر شکل داده (در گوشی هایی که در آنها باز شده و کاربر به راحتی می تواند باتری و داخل گوشی را ببیند)، اگر هنگام شارژ کردن گوشی شما بیش از حد داغ می کند، همه و همه نشاندهنده خراب شدند باتری گوشی شما هستند و به نوعی می گویند باید به فکر یک باتری جدید برای گوشی خود باشید!


مرتبط: دلیل آتش گرفتن گوشی چیست؟


اما اگر هریک از نشانه های بالا در گوشی شما ظاهر شد چرا باید باتری را عوض کرد؟ دو علت مهم را می توانیم ذکر کنیم. ۱- آسیب ندیدن گوشی ۲- قابل اطمینان بودن گوشی.

تعویض باتری دیجی دکی

هنگامی که باتری گوشی شما خراب است و نیاز به تعویض دارد، استفاده بیشتر از آن می تواند به گوشی شما و به سایر بخش های آن آسیب های جدی وارد کند. معمولا در باتری های امروزی، بعد از خراب شدن و شارژ نگه نداشتن، به دلیل شارژ های مکرر و زیاد، باتری باد می کند. این تغییر شکل دادن باتری به شدت برای سایر بخش های گوشی خطرناک بوده و به آنها آسیب می زند. علاوه براین تغییر شکل، مسئله داغ شدن هم می تواند خطرناک باشد.

گوشی را می خواهیم تا همیشه از آن استفاده کنیم. اما اگر خراب بودن باتری و زود شارژ خالی کردن آن اجازه کار به شما ندهد، دیگر چه بهره ای از گوشی می توانید ببرید؟


اگر خدای ناکرده باتری گوشی شما خراب شد،  با درخواستی در سایت WWW.DIGIDOKI.COM نسبت به تعویض آسان آن اقدام کنید.


حال اگر باتری گوشی خراب شد چه باید کرد؟ راه حل بسیار ساده هست. تنها کافی است تا وارد سایت www.digidoki.com شده و یک درخواست ثبت کنید. این ثبت درخواست کمتر از ۳۰ ثانیه از شما وقت خواهد گرفت. بعد از ثبت درخواست در اسرع وقت تعمیرکاری با شما تماس خواهد گرفت، تعمیرکاری که قبلا در واحد فنی دیجی دُکی مورد آزمایش قرار گرفته و کاملا حرفه ای و کاربلد هست. با شما صحبت خواهد کرد و بعد از اعلام هزینه چنانچه شما تمایل داشته باشید، در وقتی که شما می خواهید به آدرسی که شما می خواهید خواهد آمد تا نسبت به تعویض باتری گوشی شما در جلوی چشمانتان اقدام کند. شما تمام مراحل بعد از ثبت درخواست را می توانید به راحتی از طریق لینکی که به شما ایمیل می شود (ایمیلی که هنگام ثبت درخواست در سیستم وارد کرده اید) دنبال کنید. ضمنا با توجه به گارانتی یک ماههقطعه تعویضی می توانید با خیال راحت تری این کار را بکنید.

 

منبع: تعویض باتری موبایل دیجی دکی

ادامه مطلب

نوشته شده در : دوشنبه 10 دی 1397  ساعت :4:41 PM   |   توسط :اِلبان نظرات (0)

تعویض صفحه نمایش شکسته تا چه حد واجب است؟

امروزه گوشی های موبایل به ادوات جدانشدنی از ما تبدیل شده اند. علاوه بر کارکرد ارتباطی، دریچه به فضای مجازی و تمامی کاربردهای آن هستند. خراب شدن گوشی موبایل می تواند آزار دهنده باشد. یکی از موارد بسیار شایع در خرابی های گوشی شکسته شدن صفحه نمایش آن است. در این پست می خواهیم در رابطه با ضرورت تعویض صفحه نمایش شکسته و روش های موجود برای انجام آن برایتان توضیحاتی ارائه نماییم.


مرتبط: درخواست برای مشاوره رایگان نرم افزاری


با توجه به آمار منتشره از سوی تیم دیجی دکی، یکی از موارد زیاد خرابی های گزارش شده، شکستگی صفحه نمایش بوده که این آمار در میان بانوان ۴% بیشتر از آقایان بوده است. افتادن گوشی هنگام درآوردن آن از کیف و جیب، برخورد با دیگران هنگام صحبت و افتادن گوشی بر روی زمین، بازی کردن کودکان با گوشی و … همگی از عواملی هستند که می توانند باعث شکستگی صفحه نمایش گوشی شوند.

اما حالا وقتی که صفحه نمایش گوشی می شکند چه باید کرد؟ آیا تعویض صفحه نمایش امری ضروری است؟

در رابطه با ضرورت تعویض صفحه نمایش باید بگویم که اگر می خواهید همچنان از گوشی خود استفاده کنید و مدتی طولانی از آن بهره ببرید، بایستی صفحه نمایش شکسته گوشی خود را قطعا تعویض نمایید. ممکن است بگویید که من الان یکی دو ماهی هست که دارم از گوشی صفحه شکسته ام استفاده می کنم و هیچ مشکلی پیش نیامده!؟ پس چرا آن را عوض کنم؟ حق با شماست. گوشی شما در صورتی که تاچ آن آسیب ندیده باشد کار خواهد کرد، اما گوشیتان قطعا همچون گذشته نخواهد بود. با وجود ترک ها امکان نفوذ آب و گرد و خاک به داخل گوشی بسیار زیاد می شود. که این امر خود منجر به خرابی مدارات داخلی گوشی و در نتیجه از کار افتادن گوشی شما می شود. اگر گوشی شما مجددا بر زمین بیفتد یا ضربه ببییند، دیگر صفحه نمایشی ندارد تا از بخش های داخلی محافظت کند! هنگام مکالمه و گرم شدن گوشی ممکن است قطعات شکسته صفحه نمایش کمی جابجا شوند و به خود شما آسیب وارد کنند.


اگر خدای ناکرده صفحه نمایش گوشی شما شکست، حتما درخواستی در سایت WWW.DIGIDOKI.COM بگذارید.


خلاصه تعویض صفحه نمایش امری ضروری خواهد بود. خوشبختانه این کار هم به سادگی هر چه تمام تر امکان پذیر هست. کافی است وارد سایت www.digidoki.com شوید و یک درخواست ثبت کنید. این ثبت درخواست کمتر از ۳۰ ثانیه از شما وقت خواهد گرفت. در اسرع وقت تعمیرکاری با شما تماس خواهد گرفت، تعمیرکاری که قبلا در تیم دیجی دُکی مورد آزمایش قرار گرفته و کاملا حرفه ای و کاربلد هست. با شما صحبت خواهد کرد و بعد از اعلام هزینه چنانچه شما تمایل داشته باشید، در وقتی که شما می خواهید به آدرسی که شما می خواهید خواهد آمد تا صفحه نمایش گوشی شما را در جلوی چشمانتان تعویض کند.

تعویض صفحه نمایش دیجی دکی

اما اگر فکر می کنید این کار برای گوشی شما فایده ندارد، نمی ارزد، حتما به صورت پیوسته و دوره ای از گوشی خود پشتیبان تهیه کنید، چراکه همانطور که گفتیم، هر آن ممکن است گوشی شما برای همیشه از کار بیفتد که با توجه به اینکه هزینه اضافی برای آن بی فایده است، تعمیر گوشی در این مرحله هم احتمالا نیاز نخواهد بود، اما مانند روش گفته شده در بند قبل به راحتی می توانید این کار را نیز انجام دهید.

به عنوان جمع بندی، اگر خدای ناکرده صفحه نمایش گوشی شما شکست، حتما درخواستی در سایت www.digidoki.com بگذارید. یک مشاوره رایگان تلفنی می شوید. اگر نخواستید صفحه نمایش شکسته را عوض نمی کنید و اگر خواستید هم به راحتی این کار برایتان انجام خواهد گرفت. آن هم با گارانتی یک ماهه!

 

منبع: تعویض صفحه نمایش گوشی دیجی دکی

ادامه مطلب

نوشته شده در : یک شنبه 9 دی 1397  ساعت :4:39 PM   |   توسط :اِلبان نظرات (0)

انتقال مالکیت در طرح رجیستری حتی وقتی فروشنده این کار را نکرده باشد

بلاخره بعد از سال ها تلاش دولت های پیشین، طرح رجیستری برای گوشی های همراه فعال شد و به داستان تقریبا ده ساله قاچاق گوشی به نوعی پایان داد. اما این طرح رجیستری نیاز به آموزش های خاص خودش را دارد که کم و بیش از طریق همین بلاگ آنها را برایتان شرح داده ایم. در این پست می خواهیم در رابطه با نحوه انتقال مالکیت هنگام خرید و فروش گوشی های دست دوم توضیحاتی ارائه دهیم، حتی وقتی فروشنده صاحب گوشی نباشد.

در هنگام خرید گوشی دست دوم علاوه بر مسائلی که در گذشته برایتان شرح داده ایم، لازم هست از این به بعد برای گوشی هایی که در ابتدا در زمان اجرای طرح رجیستری خریداری شده بودند، از لحاظ رجیستر بودن هم کنترل کنید. این کنترل شامل دو مورد می شود اول اینکه گوشی رجیستر شده باشد، که از طرق مختلفی که گفته ایم و یا انداختن سیم کارت و استفاده کردن از آن قابل کنترل است و دیگری بحث انتقال مالکیت گوشی در طرح رجیستری است.


مرتبط: نکات مهم در خرید گوشی دست دوم


اگر مستقیما از صاحب گوشی، گوشی را خریداری می کنید که همان موقع از او بخواهید قبل از در آوردن سیم کارتش از طریق سامانه همتا و یا با شماره گیری *۷۷۷۷# گزینه انتقال مالکیت را انتخاب کند و باتوجه به دستورات ذکر شده روند کار را ادامه دهد. اما اگر از یک مغازه دار یک گوشی دست دوم را تهیه می کنید، ممکن است صاحب گوشی نباشد و یا گوشی با سیم کارت صاحب مغازه رجیستر نشده باشد! نگران نباشید، برای این مورد هم امکاناتی فراهم شده است.

برای این منظور به ترتیب زیر اقدام می کنیم:

وارد سایت همتا به نشانی http://hamta.ntsw.ir/ بشوید

در این سایت یا باید ثبت نام کنید و یا می توانید با شماره موبایل و رمزی که به آن شماره موبایل ارسال می شود وارد شوید.

در ستون سمت راست سایت بخشی تحت عنوان وضعیت شناسه دستگاه (IMEI) وجود دارد. آن را انتخاب کنید

انتقال مالکیت دیجی دکی

در صفحه جدید شناسه گوشی مورد نظر (با توجه به بحث اینجا گوشی دست دوم خریداری شده) را وارد کنید. اگر گوشی قبلا رجیستر نشده باشد، چیزی برای نمایش وجود نخواهد داشت.

بعد از وارد کردن شماره شناسه، شماره آخرین سیم کارتی که با این شناسه در سامانه رجیستر شده است نمایش داده خواهد شد. می توانید شماره را برداشته و به صاحب قبلی تماس بگیرید و از او بخواهید تا انتقال مالکیت بدهد.


مرتبط: کنترل کردن رجیستر بودن گوشی چگونه است؟


اما نکته مهم این است که این شناسه نباید در کارتابل شخص دیگری وارد شده باشد، وگرنه در این بخش چیزی نشان داده نخواهد شد. استفاده دیگری هم که در این سامانه می توانید داشته باشید، امکان دیدن تمام نقل و انتقالات پیشین گوشی است! در بخش سوابق انتقال مالکیت

 

منبع: تعویض باطری موبایل دیجی دکی

ادامه مطلب

نوشته شده در : جمعه 7 دی 1397  ساعت :4:32 PM   |   توسط :اِلبان نظرات (0)

IOS 11.3 و ویژگی هایی که این نسخه از به روز رسانی به گوشی آیفون شما اضافه می کند

باز هم داستان تکراری به روز رسانی های پی در پی اپل بعد از استیو جابز برای پوشاندن باگ های نسخه های قبلی و این بار iOS 11.3 آمده تا بسیاری از شکایات iOS 11.2 را تمام کند، اما باید دید که در عمل چه اتفاقی خواهد افتاد.

یکی از ویژگی ها مربوط به آیفون ده است و قابلیت فیس آی دی آن که باعث می شود والدین بتوانند بعد از یک بار وارد کردن رمز خود از دفعات بعدی با کمک فیس آیدی اپ از اپ استور دانلود و نصب نمایند.


مرتبط: نحوه انجام به روز رسانی در آیفون

 


مهم ترین و حیاتی ترین ویژگی برای شرکت اپل اضافه شدن امکاناتی در بخش باطری و عملکرد گوشی است. بعد از به روز کردن گوشی خود اگر در تنظیمات به بخش باطری گوشی وارد شوید، یک گزینه جدید خواهید دید به نام Battery Health. وقتی وارد آن شوید دو مورد به شما نشان داده می شود. یکی حداکثر ظرفیت باطری (Maximum Capacity) که می گوید باطری شما چند درصد حالت اولیه اش کارایی دارد و دیگری سرعت عملکرد گوشی شما. در iOS 11.3 اگر باطری گوشی شما ضعیف شده باشد، یک گزینه در این بخش اضافه می شود که شما انتخاب کنید بین سرعت عملکرد گوشی و یا مدت زمان نگاه داشتن شارژ باطری. یعنی یا گوشی شما مانند گذشته با سرعت کار کند، که طبیعتا به معنای زودتر خالی شدن شارژ باطری است و یا اینکه اگر برایتان سرعت بالاتر مهم نیست، با انتخاب سرعت پایین تر طول عمر و زمان نگه داشتن شارژ باطری را افزایش می دهید.
iOS 11.3 دیجی دکی  iOS 11.3 دیجی دکی

مورد دیگر که باز هم مربوط به آیفون ده هست در مورد واقعیت مجازی و انیموجی هاست که در این زمینه به روز رسانی و بهینه سازی دارد.

مورد دیگر در iOS 11.3 اضافه شدن امکانی جالب در اپ سلامت اپل هست. البته این قابلیت در ایران کاربردی ندارد، اما از این قرار هست که شما با فعال کردن آن می توانید اطلاعات سلامتی خود را از مراکز درمانی تعریف شده در اپ جمع آوری کنید و به اصطلاح پرونده های پزشکی خود را در یک جا در گوشی خود داشته باشید!

در اپ استور هم به روز رسانی تاثیراتی داشته. حتما ندانستن اندازه به روز رسانی های اپ های مختلف برایتان ناراحت کننده بوده، اینکه نمیشد فهمید که هر به روز رسانی برای هر اپ چه حجمی دانلود خواهد کرد. اما دیگر نگران نباشید. در iOS 11.3 پایین هر اپی که نسخه به روز تری دارد می توانید اندازه حجم مورد نیاز برای دانلود را ببینید. ضمنا در iOS 11.3 می توانید نظرات دیگران را برحسب موارد موجود دسته بندی کنید.

iOS 11.3 دیجی دکی iOS 11.3 دیجی دکی

در نرم افزار خبر نیز حالا می توانید دمای بیرون و فیلم های مربوط به خبر مورد علاقه تان را ببینید

اگر از اپ موسیقی اپل استفاده می کنید می توانید از این پس نماهنگ ها را هم به صورت لیست وار ببینید

نکته دیگر در مورد اعلام استفاده اپ و گوشی از اطلاعات شما است. برای اولین بار بعد از به روز کردن گوشی وقتی که از اپی استفاده می کنید به شما تذکر داده می شود که این اپ می خواهد از اطلاعات شما استفاده کند و به شما این آگاهی داده می شود که اگر نخواستین به آن اجازه ندهید و از اپ استفاده نکنید.

iOS 11.3 دیجی دکی

به روز رسانی های امنیتی کوچکی هم در این نسخه هستند.

گوشی های آیفون ۵اس به بعد می توانند از این نسخه استفاده کنند، اما با توجه به اینکه نسخه بتا (آزمایشی) iOS 11.4 اخیرا رونمایی شده است توصیه داریم که عجله نکنید!

منبع: تعمیرات گوشی دیجی دکی

ادامه مطلب

نوشته شده در : چهارشنبه 5 دی 1397  ساعت :4:26 PM   |   توسط :اِلبان نظرات (0)

درباره ما

اِلبان ایجاد شد تا مانع از تکرار تجربه تلخ تعمیرات موبایل ما برای دیگران باشد.

بایگانی

آمار بازدیدها

  • کل بازديد : 69317
  • تعداد کل مطالب : 478
  • تعداد کل نظرات : 0
  • تاریخ ایجاد وبلاگ : پنج شنبه 22 مهر 1395 

تماس با ما

پست الکترونيکي :
وب سایت :

خبرنامه