فرمانده ناتو: به دنبال تقویت توان برای مهار روسیه هستیم

فرمانده کل نیروی نظامی ناتو در اروپا اعلام کرد این سازمان به منظور مهار روسیه به دنبال افزایش نیرو‌، هواپیما‌های جاسوسی و منابع در اروپاست.

فرمانده ناتو: به دنبال تقویت توان برای مهار روسیه هستیمبه گزارش گروه بین الملل باشگاه خبرنگاران جوان به نقل از خبرگزاری رویترز، «کرتیس اسکاپاروتی»، فرمانده کل نیروی نظامی ناتو در اروپا، اعلام کرد به منظور حفظ برتری نظامی آمریکا و مهار روسیه با توجه به برنامه‌های مسکو برای نوسازی ساختار ارتش این کشور، به دنبال نیرو‌های بیشتر، هواپیما‌های جاسوسی بیشتر و افزایش منابع در اروپا است.

ژنرال کرتیس اسکاپاروتی، رئیس فرماندهی نیرو‌های آمریکایی و نیز فرمانده کل نیروی نظامی ناتو در اروپا، شب گذشته پس از دیدار با مقامات ارشد دفاعی از سراسر اروپا اعلام کرد مهار و بازدارندگی روسیه یکی از وظایف اصلی و محوری وی در این سمت است.

وی به خبرنگاران گفت: ممکن است منابعی که هم اکنون بر مبارزه با تروریسم تخصیص یافته است، به سمت دیگری هدایت شود.

اسکاپاروتی افزود: «به لحاظ ساختار نیرو‌ها در هریک از حوزه‌ها ضرورت افزایش نیرو وجود دارد، تقویت نیرو‌های آمریکایی در بخش‌های معینی از نیروی هوایی، زمینی و دریایی به من کمک خواهد کرد تا در انجام وظیفه خود یعنی بازدارندگی و مهار روسیه بهتر عمل کنم و برای شناخت نحوه فعالیت و عملکرد مسکو در موقعیت بهتری قرار بگیرم».

وی تصریح کرد ارتش آمریکا از سامانه‌های هشداردهنده و کنترل هوایی کافی در اروپا برخوردار است، ولی با توجه به ویژگی‌های جغرافیایی و دیگر ملزومات خاص، او خواستار استقرار هواپیما‌های بیشتر جاسوسی، نظارتی و شناسایی در اروپا شده است.

این ژنرال آمریکایی گفت: با دیگر سران و مقامات ارشد نظامی درباره لزوم هماهنگی بهتر تلاش‌ها در مبارزه با تروریسم به منظور رهاسازی منابعی که بتوان از آن در جهت مقابله با «چالش‌های فزاینده روسیه و چین» بهره برداری کرد، گفتگو کرده است.

در دیدار سه روزه فرماندهان ارشد نظامی و مقامات دفاعی ناتو در ویسبادن در مجاورت فرانکفورت آلمان، مذاکرات فشرده‌ای در زمینه تغییر ماهیت تهدیدات، پیشرفت در مبادله اطلاعات و تلاش‌ها به منظور هماهنگی بهتر میان نهاد‌های دولت‌های مربوط صورت گرفت.

اسکاپاروتی تاکید کرد بهبود روند مبادله اطلاعات میان دولت آمریکا و متحدان این کشور در اروپا در طول یکسال گذشته به مقامات کمک کرده است تا بسیاری از حملات بالقوه را خنثی سازند.

انتهای پیام/


ادامه مطلب
نظرات 0

بیانیه وزارت خارجه کره شمالی در پی لغو نشست مقامات پیونگ‌یانگ و واشنگتن

معاون وزیر خارجه کره شمالی تصمیم ترامپ مبنی بر لغو ملاقات خود با رهبر کره شمالی را «مایه تاسف» دانست.

به گزارش گروه بین الملل باشگاه خبرنگاران جوان به نقل از اسپوتنیک، در پی اعلام لغو نشست آتی سران آمریکا و کره شمالی، پیونگ یانگ اعلام کرد این تصمیم با خواسته‌های جهانی در تضاد است. 

در این بیانیه که از جانب کیم کی گوان، معاون وزیر خارجه کره شمالی، اعلام شد و خبرگزاری رسمی این کشور آن را منتشر کرد، آمده است کیم جونگ اون، رهبر کره شمالی، برای برگزاری نشست با آمریکا تلاش خود را کرده است و پیونگ یانگ همچنان آماده است در هر زمان با آمریکا وارد گفتگو شود. معاون وزیر خارجه کره شمالی متذکر شد نشست با آمریکا برای پایان بخشیدن به «روابطِ به شدت خصمانه» لازم است.

در این بیانیه آمده است: «ما انتظارات بسیاری از اقدامات رئیس جمهور ترامپ برای برگزاری نشست کره شمالی و آمریکا داشتیم. بار دیگر به آمریکا می‌گوییم آماده ایم در هر زمان برای حل مشکلات اقدام کنیم.»

در بیانیه کره شمالی همچنین آمده است: «ما به تعهد خود برای تلاش حداکثری به منظور رسیدن به صلح و ثبات در جهان و شبه جزیره کره پایبندیم و آماده ایم به آمریکا زمان و فرصت برای این امر را بدهیم. اعلام ناگهانی لغو نشست سران کره شمالی و آمریکا برای ما غیرمنتظره بود و آن را مایه تاسف می‌دانیم.»

روز پنجشنبه، دونالد ترامپ در پیامی توییتری، نامه‌ای خطاب به کیم جونگ اون منتشر و در آن اعلام کرد نشستی که قرار بود با حضور سران دو کشور در سنگاپور برگزار شود، لغو شده است.

وی در این نامه مدعی شد «خشم بسیار و دشمنی آشکار» کره شمالی موجب شده است برگزاری این دیدار در حال حاضر، مناسب نباشد.

انتهای پیام/


ادامه مطلب
نظرات 0

واکنش ترامپ به ورزشکارانی که هنگام پخش سرود ملی آمریکا زانو می‌زنند

ترامپ به اقدام بازیکنان فوتبال آمریکایی که هنگام پخش سرود ملی این کشور در اعتراض به خشونت پلیس نسبت به سیاهپوستان زانو می‌زنند، واکنش نشان داد.

واکنش ترامپ به ورزشکارانی که هنگام پخش سرود ملی آمریکا زانو می‌زنندبه گزارش گروه بین الملل باشگاه خبرنگاران جوان به نقل از خبرگزاری فرانسه، «دونالد ترامپ»، رئیس جمهور آمریکا، روز پنجشنبه گفت آن دسته از بازیکنان فوتبال آمریکایی که هنگام پخش سرود ملی این کشور در شروع رقابت‌های این ورزش - که اغلب آن‌ها نیز سیاه پوست هستند و به خشونت بیش از حد پلیس معترض هستند - زانو بزنند و سرپا نایستند، شاید نباید در این کشور باشند.

اظهارات جنجال برانگیز ترامپ در شرایطی صورت گرفت که ویدیوی سوال برانگیز دیگری از مواجهه پلیس آمریکا با یک مرد جوان سیاهپوست آمریکایی در این کشور منتشر شد که از قضا یک بازیکن حرفه‌ای بسکتبال بود.

ترامپ از قانون جدید لیگ ملی فوتبال آمریکا استقبال کرد که به موجب آن بازیکنان باید حتما در شروع مسابقات و زمان پخش سرود ملی این کشور به حالت خبردار بایستند.

انتهای پیام/


ادامه مطلب
نظرات 0
تاريخ : جمعه 4 خرداد 1397  | 1:11 PM | نویسنده : مهدی گلشنی

واکنش فرانسه به شروط رهبر انقلاب برای ادامه برجام

سخنگوی وزارت امور خارجه فرانسه در اظهاراتی به شروط اخیر رهبر انقلاب برای ادامه برجام با اروپایی‌ها واکنش نشان داد.

فرانسه: شروط ایران را در نظر خواهیم گرفتبه گزارش گروه بین الملل باشگاه خبرنگاران جوان به نقل از خبرگزاری کویت، فرانسه اعلام کرد که شروط رهبر انقلاب درباره ادامهبرجام با کشورهای اروپایی را مد نظر قرار داده است.

 «اگنس وان در مال» سخنگوی وزارت امور خارجه فرانسه در یک نشست خبری در پاسخ به سئوالی درباره هفت شرط رهبر انقلاب برای ادامه برجام با کشورهای اروپایی گفت: «ما شروط آقای خامنه‌ای را در نظر گرفته‌ایم.»

گفتنی است مقام معظم رهبری در دیدار روز چهارشنبه گذشته خود با مسئولان و کارگزاران نظام هفت شرط را برای ادامه حضور ایران در برجام پس از خروج آمریکا از آن تعیین کردند.

سخنگوی وزارت امور خارجه فرانسه همچنین در این نشست خبری با تکرار اظهارات روز گذشته «ژان-ایو لو دریان» وزیر خارجه فرانسه گفت: "برجام نمرده است. شرکای اروپایی توافق هسته‌ای ایران بر سر ضرورت زنده نگه داشتن این توافق اتفاق نظر دارند و عزم خود را برای حفاظت از منافع شرکت‌های خود در ایران نشان داده‌اند."

وی اضافه کرد: "ما هنوز از برجام خارج نشده‌ایم و خواهان احترام به آن هستیم. به همین دلیل، ایران نیز باید به تعهدات خود پایبند باشد."

 «اگنس وان در مال» در عین حال مدعی شد: "تمایل اروپا به باقی ماندن در برجام به هیچ وجه مانع از پرداختن به موضوعات مورد نگرانی ما در ارتباط با ایران بویژه درباره برنامه موشک‌های بالستیک و حضور نظامی مستقیم یا غیرمستقیم این کشور در منطقه نمی‌شود."

انتهای پیام/


ادامه مطلب
نظرات 0

تصمیم اخیر ترامپ درباره کره شمالی، معترضان خشمگین کره جنوبی را به خیابان‌ها کشاند+ تصاویر

شهروندان خشمگین کره جنوبی پس از عقب‌نشینی رئیس‌جمهور آمریکا از دیدار با رهبر کره شمالی، در سئول دست به تظاهرات زدند.

به گزارش گروه بین‌الملل باشگاه خبرنگاران جوان به نقل از یورونیوز، شهروندان خشمگین کره جنوبی روز جمعه پس از انتشار خبر لغو نشست سران کره شمالی و آمریکا از سوی دونالد ترامپ، به خیابان‌های سئول آمدند و خشم خود را از این تصمیم او که به گفته آن‌ها پس از سال‌های طولانی فرصت آن‌ها برای زندگی در صلح را از بین برده است، ابراز کردند.

شرکت‌کنندگان در راهپیمایی سئول عمدتا دانشجویان و فعالان حقوق بشر بودند. معترضان کره‌ای همچنین مقابل سفارت آمریکا در سئول دست به تجمع زدند. آن‌ها این تصمیم ترامپ را محکوم و حتی عکس‌های او را پاره کردند.

تصمیم اخیر ترامپ درباره کره شمالی، معترضان خشمگین کره جنوبی را به خیابان‌ها کشاند+ تصاویر

تجمع در مقابل سفارت آمریکا در سئول

 

تصمیم اخیر ترامپ درباره کره شمالی، معترضان خشمگین کره جنوبی را به خیابان‌ها کشاند+ تصاویر

 ترامپ روز پنج‌شنبه و پس از چند ماه تلاش دیپلماتیک، دیدار خود با رهبر کره شمالی را که قرار بود ۱۲ ژوئن در سنگاپور انجام شود، لغو کرد. 

مون جائه‌این، رئیس جمهور کره جنوبی، نیز که برای برگزاری این نشست به سختی تلاش و حتی این هفته در دیدار با دونالد ترامپ اهمیت استفاده از این فرصت نادر را به او تاکید کرده بود، اعلام کرد که از خبر لغو این دیدار «بهت‌زده» شده است.

خبر عهدشکنی آمریکا در حالی اعلام شد که کره شمالی روز پنج‌شنبه طبق وعده‌ای که پیش‌تر داده بود، سایت هسته‌ای «پونگی‌ری» را که پیش از این شش آزمایش هسته‌ای در آن انجام شده بود، تخریب کرد. رهبر کره شمالی حتی برای نشان دادن حسن نیت خود، سه شهروند آمریکایی زندانی در این کشور را آزاد کرد.

انتهای پیام/


ادامه مطلب
نظرات 0

اسد: همکاری اقتصادی میان سوریه و ایران یکی از راهکارها برای مقاومت در برابر غرب است

رییس جمهوری سوریه گفت: تقویت همکاری‌های اقتصادی میان سوریه و ایران یکی از مهم‌ترین راهکارها برای مقاومت در برابر برنامه‌های غرب است.

به گزارش گروه بین الملل باشگاه خبرنگاران جوان به نقل از تلویزیون المنار، بشار اسد-- رییس جمهوری سوریه -- گفت: تقویت همکاری های اقتصادی میان سوریه و ایران یکی از مهم ترین راهکارها برای مقاومت در برابر برنامه های غرب است.

انتهای پیام/


ادامه مطلب
نظرات 0
تاريخ : جمعه 28 اردیبهشت 1397  | 6:51 PM | نویسنده : مهدی گلشنی

پوتین و مرکل درباره خروج آمریکا از برجام گفتگو کردند

رئیس‌جمهور روسیه گفت: با صداعظم آلمان درباره خروج آمریکا از توافق هسته‌ای ایران گفتگو کرده است.

پوتین و مرکل درباره خروج آمریکا از برجام گفتگو کردندبه گزارش گروه بین‌الملل باشگاه خبرنگاران جوان،ولادیمیر پوتین، رئیس‌جمهور روسیه، در نشست خبری مشترک با آنگلا مرکل، صداعظم آلمان، اعلام کرد با او درباره خروج آمریکا از توافق هسته‌ای ایران گفتگو کرده است.

او در بخشی دیگر از اظهاراتش گفت تلاش‌هایی از طرف آلمان برای مشارکت در بازسازی سوریه وجود دارد.

 رئیس‌جمهور روسیه همچنین در این نشست اعلام کرد کشورش به صادرات گاز به اروپا از طریق اوکراین ادامه خواهد داد.

آنگلا مرکل نیز در این نشست خبری گفت: با روسیه برای دستیابی به راه حل‌های سیاسی برای بحران‌های منطقه تلاش می‌کنیم. روابط ما با آمریکا ادامه دارد و روابط راهبردی با روسیه را نیز حفظ می‌کنیم.

انتهای پیام/


ادامه مطلب
نظرات 0
تاريخ : جمعه 28 اردیبهشت 1397  | 6:51 PM | نویسنده : مهدی گلشنی

سیاست آمریکا تداوم بحران‌افزایی در منطقه است

دستیار ویژه رئیس مجلس گفت: ایران از ابتدا نسبت به پایبندی آمریکا به تعهداتش بی‌اعتماد بود و روشن است که سیاست آمریکا تداوم بحران‌افزایی و ناامنی در منطقه است. 

سیاست آمریکا تداوم بحران‌افزایی و ناامنی در منطقه استبه گزارش حوزه مجلس گروه سیاسی باشگاه خبرنگاران جوان؛ حسین امیر عبداللهیان دستیار ویژه رئیس مجلس شورای اسلامی در امرو بین‌الملل در دیدار  تعدادی از اندیشمندان و صاحب‌نظران غربی و آمریکایی شرکت‌کننده در کنفرانس بین‌المللی افق نو، در سخنانی،  با انتقاد از نقض برجام توسط ترامپ و خروج آمریکا از یکی دیگر از توافقات بین‌المللی، عدم پایبندی واشنگتن به تعهدات خود را مغایر با صلح و ثبات در جهان توصیف کرد.

وی اظهار کرد: جمهوری اسلامی ایران با توجه به تجارب گذشته از ابتدا نسبت به پایبندی آمریکا به تعهداتش بی‌اعتماد بود و روشن است که سیاست آمریکا تداوم بحران‌افزایی، بی‌ثباتی و ناامنی در منطقه است. 

دبیرکل کنفرانس بین‌المللی حمایت از انتقاضه فلسطین در این دیدار با تشریح اوضاع منطقه، نقش مخرب آمریکا و برخی متحدان در ایجاد و حمایت مالی و لجستیکی از تروریست‌ها را عامل اصلی بی‌ثباتی و ناامنی در منطقه دانست.

‎امیر عبداللهیان با بیان اینکه بحران یمن فاجعه انسانی است، افزود: این کشور با تهاجم مشترک آمریکا و عربستان به مردم مظلوم و بی‌گناه یمن وارد سال چهارم مقاومت ارتش و مردم یمن شده است؛ رویکرد سیاسی تنها راه‌حل برای برون‌رفت از بحران در یمن و بحرین است.

همچنین در این دیدار، تحلیل‌گران غربی و آمریکایی ضمن تشریح دیدگاه‌های خود، اقدام آمریکا در نقض عهدهای بین‌المللی، سیاست جنگ‌طلبانه ترامپ و حمایت‌های کاخ سفید از رژیم جعلی صهیونیستی را نیز مطرح کردند.

شرکت‌کنندگان آمریکایی و غربی حاضر در ملاقات، اقدام آمریکا در انتقال سفارت به بیت‌المقدس و جنایات صهیونیست‌ها را محکوم و بر تبعات خطیر آن تأکید کردند.

امیرعبداللهیان دستیار ویژه رئیس مجلس در امور بین‌الملل نیز در پایان، ضمن تبیین اقدامات مهم جمهوری اسلامی ایران و متحدین در خُرد کردن استخوان‌های تروریسم و داعش در منطقه، تأکید کرد: زمان به نفع رژیم صهیونیستی نیست، آینده نزدیک اثبات می‌کند که مقاومت فلسطین اجازه بقای سفارت آمریکا در بیت‌المقدس را نخواهد داد.

انتهای پیام/


ادامه مطلب
نظرات 0
تاريخ : جمعه 28 اردیبهشت 1397  | 6:50 PM | نویسنده : مهدی گلشنی

امروز آمریکا از هر زمان دیگری در جهان اسلام منفورتر است

رئیس‌جمهور گفت: انتقال سفارت آمریکا به قدس شریف بر خلاف قوانین و مقررات بین‌المللی است و آمریکا از هر زمان دیگر در جهان اسلام منفورتر است.

امروز آمریکا از هر زمان دیگری در جهان اسلام منفورتر استبه گزارش حوزه دولت گروه سیاسی باشگاه خبرنگاران جوان؛ حجت الاسلام حسن روحانی رئیس جمهور امروز جمعه 28 اردیبهشت پیش از ترک تهران برای شرکت در اجلاس فوق العاده سران سازمان همکاری اسلامی در استانبول، به خبرنگاران در فرودگاه مهرآباد گفت: انتقال سفارت آمریکا به قدس شریف بر خلاف قوانین و مقررات بین المللی است و آمریکا از هر زمان دیگر در جهان اسلام منفورتر است.

رئیس جمهور با بیان اینکه سفر به استانبول به دعوت آقای اردوغان رئیس جمهور ترکیه و رئیس دوره ای سازمان همکاری اسلامی برای شرکت در اجلاس فوق العاده سران این سازمان انجام می گیرد، گفت: این اجلاس با هدف بررسی دو حادثه فاجعه بار انجام می گیرد که نخستین مورد به انتقال غیرقانونی و فاجعه‌آمیز سفارت آمریکا به بیت‌المقدس باز می گردد و حادثه دوم نیز موضوع کشتار بی‌رحمانه مردم فلسطین توسط رژیم صهیونیستی است.

روحانی انتقال سفارت آمریکا به قدس شریف را برخلاف مقررات و قواعد بین‌المللی و مصوبات شورای امنیت برشمرد و تاکید کرد: بی‌تردید این کار خشم کشورهای مسلمان جهان را برانگیخته و از هر زمان دیگر امروز آمریکا در دنیای اسلام و در افکار عمومی جهان اسلام ، منفورتر شده است.

رئیس جمهور گفت: موضوع دیگر کشتار وسیع مسلمانان فلسطین است که برای دفاع از سرزمین خود و بازگشت به خانه‌هایشان تلاش می کنند. صهیونیست ها مردم فلسطین را که در یک راهپیمایی مسالمت آمیز و غیرمسلحانه شرکت کرده بودند به خاک و خون کشیدند و ده‌ها فلسطینی را شهید و ‌هزاران نفر آنان را مجروح  کردند.

روحانی گفت: این جنایت اول صهیونیست‌ها نیست، چرا که در طول 70 سال گذشته پیوسته این جنایات را تکرار کرده اند و در حقیقت کشتار و مجروح کردن فلسطینی ها در روز نکبت ، تازه ترین جنایت رژیم صهیونیستی از سلسله جنایات 70 ساله صهیونیست ها علیه مردم مظلوم فلسطین است.

رئیس جمهور تاکید کرد: به نمایندگی از ملت بزرگ ایران، می‌خواهم به ملت بزرگ فلسطین تسلیت عرض کنم و بگویم که جمهوری اسلامی ایران همواره مدافع مظلومین بوده و یکی از آرمان‌های مهم این انقلاب، آزادی قدس شریف و فلسطین اشغالی است و ملت ما این آرمان را همچنان مد نظر دارد و این راه را ادامه می‌دهد.

روحانی اظهار کرد: در شرایط امروز، یک بار سنگین مسئولیتی بر دوش همه مسلمانان بویژه دولتمردان جهان اسلام قرار گرفته و آن موضوع دفاع از ملت فلسطین و قدس شریف است که هم دفاع از ارزش‌های اسلامی و هم دفاع از شرایط اندوهبار ملت بزرگ و متمدن فلسطین است.

رئیس جمهور اجلاس استانبول را فرصتی برای سران کشورهای اسلامی جهت اعلام نفرت خود از این اقدام صهونیست ها و بهره گیری از همه ساز و کارها جهت مقابله با آن از جمله در مجمع عمومی سازمان ملل و سایر نهادهای بین‌المللی دانست و تاکید کرد: بی‌تردید صهیونیست‌ها و آمریکایی‌ها دنبال این هستند که توجه دنیای اسلام را از فلسطین به مسایل دیگر منحرف کنند و با این هدف ، هر روز مشکلاتی را در دنیای اسلام بوجود می‌آورند.

روحانی اظهار کرد: آنان  تروریست‌ها را تشویق و حمایت می‌کنند و مسلمان‌ها باید متوجه باشند موضوع فلسطین و قدس همواره مسأله اول دنیای اسلام است و نباید بگذاریم صهیونیست‌ها کاری کنند که جنایت آنها عادی و حضور نامشروع آنها به تدریج مشروع جلوه کند.

رئیس جمهور با بیان اینکه مردم فلسطین صاحبان واقعی این سرزمین هستند و قدس حرم شریف و اولین قبله‌گاه مسلمان‌هاست و مورد احترام همه آنها است، گفت: بی‌تردید این اقدامات نابخردانه‌ای که در این روزها توسط رژیم صهیونیستی و آمریکایی‌ها انجام گرفته تأثیری در این مسیر و در این راه نخواهد داشت و  مسلمان‌ها را مصمم‌تر و مردم فلسطین را برای آزادی سرزمینشان از دست اشغالگران ، از هر زمان دیگر آماده‌تر می‌کند .

روحانی در پایان ابراز امیدواری کرد که اجلاس استانبول اجلاس مفیدی برای مردم مسلمان فلسطین و مسایل منطقه باشد.

انتهای پیام/


ادامه مطلب
نظرات 0
تاريخ : جمعه 28 اردیبهشت 1397  | 6:50 PM | نویسنده : مهدی گلشنی

ترامپ می‌خواهد با قلدری بگوید آمریکا قدرت اول است/مردم نباید تحت تاثیر فضاسازی‌های دشمنان قرار بگیرند

معاون امور زنان و خانواده رئیس‌جمهور گفت: رئیس جمهور آمریکا سعی دارد با قلدری القا کند که آمریکا قدرت اول است که این تلاش تبعات و نتایج منفی زیادی برای این کشور دارد.

ترامپ می خواهد با قلدری بگوید آمریکا قدرت اول است/مردم نباید تحت تاثیر فضاسازی‌های دشمنان قرار بگیرند/امروز بیش از هر زمان دیگری آمریکا منزوی شده استمعصومه ابتکار معاون امور زنان و خانواده رئیس‌جمهور در گفت‌وگو با خبرنگار دولتگروه سیاسی باشگاه خبرنگاران جوان، با اشاره به خروج آمریکا از برجام اظهار کرد: برجام توافقی بین المللی است که در تحقق صلح و امنیت در خاورمیانه و جهان تاثیرگذاری دارد.

وی ادامه داد: متاسفانه سیاست دولت آمریکا و به ویژه با روی کار آمدن ترامپ یک جانبه گرایانه تر شده است و آنان در مقابل توافقات متعدد بین المللی موضع گرفتند.

معاون امور زنان و خانواده رئیس‌جمهور تاکید کرد: رئیس جمهور آمریکا سعی دارد با قلدری القا کند که آمریکا قدرت اول است که این تلاش تبعات و نتایج منفی زیادی برای این کشور دارد.

ابتکار با اشاره به برنامه ریزی و آمادگی دولت برای مدیریت وضعیت کشور، تصریح کرد: خوشبختانه اقتصاد ملی وضعیت امیدوار کننده را به وجود آورده است و مردم نباید تحت تاثیر فضاسازی ها و جوسازی های دشمنان قرار بگیرند.

وی با تاکید بر اینکه مردم نباید اجازه بدهند فضا سازی های دشمن به وحدت و اعتماد آنان آسیب بزند، ادامه داد: امروز بیش از هر زمان دیگری آمریکا منزوی شده است و ما هم در داخل با وحدت و انسجام می توانیم این دوره را سپری کنیم و سربلندی و پیشرفت را برای کشور رقم بزنیم.

انتهای پیام/


ادامه مطلب
نظرات 0

تعداد کل صفحات : 3012 :: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 >