تاريخ : پنج شنبه 14 آبان 1394  | 10:39 AM | نویسنده : مهدی گلشنی
9 کبوتر خونین‌بال در فرودگاه کرمان استقبال شدند

دقایقی پیش 9 کبوتر خونین‌بال در فرودگاه کرمان استقبال شدند

خبرگزاری فارس: 9 کبوتر خونین‌بال در فرودگاه کرمان استقبال شدند
 

به گزارش خبرگزاری فارس از کرمان، دقایقی پیش 9 کبوتر خونین‌بال دوران دفاع مقدس در فرودگاه کرمان استقبال شدند.

از این تعداد 6 شهید گمنام هستند که دو شهید در باغین، دو شهید در دانشگاه آزاد اسلامی سیرجان و دو شهید گمنام نیز در دانشگاه فنی شهید چمران کرمان دفن می‌شوند.

سه شهید بنام کرمان از رزمندگان لشکر 41 ثارالله کرمان هستند که در عملیات والفجر یک به فیض شهادت نائل آمده و در منطقه عمومی فکه تفحص شده‌اند.

شهیدان علی نادرپور از زرند، حسن حسینی‌عامری از اختیارآباد کرمان و ناصر نژادشاه‌بداغی از سیرجان نیز شناسایی شده‌اند که در شهرهای خود تشییع و به خاک سپرده می‌شوند.

دو شهید 19 ساله و 21 ساله مربوط به عملیات والفجر مقدماتی و بدر در شهر باغین، دو شهید 21 ساله مربوط به عملیات والفجر مقدماتی و خیبر در دانشکده چمران و دو شهید 21 و 17 ساله در عملیات والفجر مقدماتی و بدر در دانشگاه آزاد سیرجان تدفین می‌شوند.

پیکر مطهر این شهدا شهدا با مشایعت اقشار مختلف مردم از فرودگاه در مسیر بلوار جمهوری اسلامی، خیابان شهید بهشتی، خیابان شریعتی تا حسینیه ثارالله با حرکت کاروان خودرویی همراهی می‌شوند.

در حسینیه ثارالله مراسم عزاداری و نماز ظهر اقامه و پنج‌شنبه شب مراسم وداع با شهدا در مسجد قائم (عج) شهر کرمان همراه با دعای کمیل برگزار می‌شود.

انتقال پیکر مطهر شهدا به شهرهای سیرجان، باغین، اختیارآباد و زرند در روز جمعه 15 آبان ماه جاری صورت می‌گیرد و روز شنبه 16 آبان مراسم تشییع و خاکسپاری همزمان در کرمان و شهرهای فوق انجام می‌شود.

شهدای کرمان صبح شنبه ساعت هشت و نیم بعد از قرائت زیارت عاشورا از محل حسینیه ثارالله تا چهار راه کاظمی بر دوش مردم تشییع می‌شوند و از آن جا دو شهید با خودرو به دانشگاه فنی شهید چمران و شهید حسن حسینی‌اختیارآبادی به گلزار شهدای کرمان انتقال می‌یابند.

به گزارش فارس، طی سال‌های اخیر در استان کرمان 180 شهید گمنام به خاک سپرده شده که با شش شهید تازه تفحص‌شده در مجموع 186 شهید گمنام در 55 یادمان دفن شده‌اند.

انتهای پیام/2446/الف30


ادامه مطلب
نظرات 0
تاريخ : پنج شنبه 14 آبان 1394  | 10:39 AM | نویسنده : مهدی گلشنی
کشف 18 فقره سرقت با دستگیری 8 سارق در میانه

فرمانده انتظامی شهرستان میانه از کشف 18 فقره سرقت و دستگیری 8 نفر سارق در این شهرستان خبر داد.

خبرگزاری فارس: کشف 18 فقره سرقت با دستگیری 8 سارق در میانه
 

هاشم شعفی امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در میانه اظهار داشت: در پی وقوع چندین تماس از سوی شهروندان مالباخته شهرستان میانه در خصوص سرقت اموال، پلیس آگاهی این شهرستان وارد عمل شد.

وی افزود: در اجرای این عملیات ماموران انتظامی ضمن شناسایی سارقان و تحت نظر قرار دادن آنان در یک عملیات پلیسی موفق به دستگیری 8 سارق شدند که در بازجویی‌های به عمل آمده سارقان به 18 فقره سرقت موتورسیکلت و احشام اعتراف کردند.

فرمانده انتظامی شهرستان میانه علت بسیاری از سرقت ها را ناشی از اعتیاد دانست و گفت: در سایه همدلی و همراهی مردم با پلیس می توان به جامعه ای امن و آرام دست یافت.

انتهای پیام/60002/ح10


ادامه مطلب
نظرات 0
محافظت از خطوط لوله و مخابرات نفت مطابق با استانداردهای بین‌المللی

مدیر شرکت خطوط لوله و مخابرات نفت ایران ـ منطقه شمال غرب گفت: در راستای محافظت از قسمت‌های بیرونی خطوط لوله مطابق با استانداردهای بین‌المللی و روش‌های متداول به کار رفته در دنیاست بهره می‌گیریم.

خبرگزاری فارس: محافظت از خطوط لوله و مخابرات نفت مطابق با استانداردهای بین‌المللی
 

به گزارش خبرگزاری فارس از زنجان، الماس پورزاهدی پیش از ظهر امروز در جمع خبرنگاران با بیان اینکه شرکت خطوط لوله و مخابرات نفت ایران ـ‌ منطقه شمال غرب در حال حاضر دغدغه خاصی در مورد خطوط ندارد، اظهار کرد: این به دلیل آن است که همواره تلاش می‌شود خطوط لوله در این شرکت محافظت شود.

وی با اشاره به محافظت قسمت داخلی و بیرونی خطوط لوله و انجام پیک‌رانی هوشمند تصریح کرد: با انجام پیک‌رانی هوشمند خردگی و یا مشکلات موجود در داخل خطوط لوله دقیقا مشخص شده و نسبت به رفع آن‌ها اقدام می‌شود.

مدیر شرکت خطوط لوله و مخابرات نفت ایران ـ منطقه شمال غرب افزود: در راستای محافظت از قسمت‌های بیرونی خطوط لوله نیز از رنگ‌آمیزی خطوط که مطابق با استانداردهای بین‌المللی و روش‌های متداول به کار رفته در دنیاست بهره می‌گیریم.

پورزاهدی با اشاره به پایش مستمر خطوط لوله نفت در شرکت خطوط لوله و مخابرات نفت ایران ـ منطقه شمال غرب خاطرنشان کرد: پوشش‌های قسمت‌های بیرونی خطوط لوله به طور مستمر مورد بررسی قرار گرفته و در صورت لزوم نسبت به تعویض آن‌ها اقدام می‌شود.

این مسئول بیان داشت: تنها دغدغه‌ شرکت خطوط لوله و مخابرات نفت ایران- منطقه شمال غرب در حال حاضر به سوخت رسانی در کل خطوط مربوط می‌شود که در این راستا همسایگان مسیر خط لوله نباید بدون هماهنگی و اطلاع قبلی روی خطوط این شرکت کار کنند.

وی با اشاره به انجام تمهیدات لازم به منظور جلوگیری از بروز هر گونه مشکلی برای خطوط لوله در فصل سرما تصریح کرد: پیگیری‌های لازم در این زمینه در حال انجام بوده و بررسی‌های مداوم انجام می‌شود تا با مشکل خاصی در این زمینه مواجه نشویم.

مدیر شرکت خطوط لوله و مخابرات نفت ایران ـ منطقه شمال غرب عنوان کرد: در صورت بروز هر گونه مشکلی در فصول سرد سال برای خطوط لوله این شرکت گروه‌های مختلف بلافاصله وارد عمل شده و مشکل ایجاد شده را ظرف 24 ساعت برطرف می‌کنند.

پورزاهدی بیان داشت: روزانه 180 میلیون لیتر فرآورده نفتی از طریق خطوط لوله حوزه عملیاتی شرکت خطوط لوله و مخابرات نفت ایران ـ منطقه شمال غرب انتقال پیدا می‌کند.

این مسئول اظهار کرد: شرکت خطوط لوله و مخابرات نفت ایران ـ منطقه شمال غرب مسئولیت سوخت‌رسانی چهار استان کشورمان را بر عهده داشته و حوزه عملیاتی این منطقه 6 استان البرز، قزوین، زنجان، آذربایجان شرقی، آذربایجان غربی و اردبیل را شامل می‌شود.

انتهای پیام/73010/ش30


ادامه مطلب
نظرات 0
تاريخ : پنج شنبه 14 آبان 1394  | 10:39 AM | نویسنده : مهدی گلشنی
ساده‌اندیشان متوجه هیبت علوی ملت ایران باشند

امام جمعه بافت گفت: ساده‌اندیشانی که دم از ارتباط با آمریکا می‌زنند، متوجه هیبت علوی ملت ایران باشند.

خبرگزاری فارس: ساده‌اندیشان متوجه هیبت علوی ملت ایران باشند
 

حجت‌الاسلام علی مهدی‌زاده در حاشیه آئین 13 آبان در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در بافت، اظهار داشت: طی نیم‌قرن رابطه با آمریکا، این کشور نشان داد جز جنایت‌کاری از او برنمی‌آید و رابطه با آمریکا «یزید زمان» بی‌توجهی به فرامین ولایت است.

وی خاطرنشان کرد: آمریکا قصد از بین بردن ارزش‌های انقلاب اسلامی را دارد، می‌خواهد کشور را استحاله کند، غرب از دو منظر به دنبال تغییر نظام است، اول اینکه به ‌وسیله نفوذ همان‌ طور که مقام معظم رهبری فرمودند «نتیجه نفوذ دشمن استحاله انقلاب است».

مهدی‌زاده بیان داشت: دوم اینکه تغییر در رفتار مردم که نابودی روحیه استکبارستیزی ملت را در پی دارد، تیم مذاکره‌‌کننده خوب پیش رفت، اما غرب از برجام تغییر نظام را می‌خواهد.

وی عنوان کرد: چه برجام به فرجام برسد یا نرسد، این ملت دست از استکبارستیزی و پیروی از ولایت برنمی‌دارد.

مهدی‌زاده تاکید کرد: ساده‌اندیشانی که با آمریکا همکاری می‌کنند، دم از ارتباط با آمریکا می‌زنند و منافع خود را در ارتباط با آمریکا می‌بینند، اینان متوجه باشند، اگر این ملت با اشاره ولایت هیبت علوی خودش را نشان دهد، با همه شما برخوردی قاطع می‌کند.

امام جمعه بافت تصریح کرد: امام حسین(ع) سرش بالای نیزه رفت، اما هرگز به یزید دست نداد و به او لبخند نزد، لذا ملت تا زنده است، از ولایت جدا نمی‌شود.

انتهای پیام/2446/الف20


ادامه مطلب
نظرات 0
فرمانده قرارگاه شهید هراتی و تیپ حضرت علی‎اکبر (ع) سیستان معرفی شد

با حضور فرمانده سپاه سلمان، پرویز آبسالان به عنوان فرمانده قرارگاه شهید هراتی و تیپ حضرت علی‎اکبر (ع) سیستان معرفی شد.

خبرگزاری فارس: فرمانده قرارگاه شهید هراتی و تیپ حضرت علی‎اکبر (ع) سیستان معرفی شد
 

به گزارش خبرگزاری فارس از زابل، دقایقی پیش با حضور سردار حسین معروفی فرمانده سپاه سیستان و بلوچستان و جمعی امام جمعه زابل، مسئولان منطقه سیستان، سران طوایف مختلف و ریش سفیدان، مراسم تودیع و معارفه فرمانده قرارگاه شهید هراتی و تیپ حضرت علی اکبر (ع) سیستان معرفی شد.

در این مراسم از تلاش‌های محمد ناظری فرمانده سابق فرمانده تیپ حضرت‎علی اکبر(ع) سیستان و فرمانده قرارگاه شهید هراتی قدردانی و پرویز آبسالان به عنوان فرمانده جدید معرفی شد.

پرویز آبسالان پیش از این معاون هماهنگ کننده قرارگاه قدس جنوب شرق بوده است.

انتهای پیام/3139/ش10


ادامه مطلب
نظرات 0
تاريخ : پنج شنبه 14 آبان 1394  | 10:39 AM | نویسنده : مهدی گلشنی
سفر رئیس‌جمهوری به سمنان در هفته پایانی آبان

فرماندار شهرستان سمنان از سفر رئیس‌جمهوری به سمنان در هفته پایانی آبان‌ماه خبر داد.

خبرگزاری فارس: سفر رئیس‌جمهوری به سمنان در هفته پایانی آبان
 

به گزارش خبرگزاری فارس از سمنان، سیدعباس دانایی صبح امروز با حضور در جمع مدیران مقاطع مختلف تحصیلی در آموزش و پرورش شهرستان سمنان، با اشاره به اهمیت و نقش فرهنگیان از ابتدای پیروزی انقلاب تاکنون، بیان داشت: فرهنگیان به‌عنوان قشری بزرگ و پیشرو در صحنه‌های مختلف سیاسی، فرهنگی و اجتماعی همواره فرهنگ‌ساز بوده و الگوی دیگر اقشار در بخش‌های مختلف هستند.

دانایی در این جلسه با تبیین بخشی از عملکرد دولت تدبیر و امید در ارائه خدمات مطلوب‌تر به مردم، تصریح کرد: پیروزی‌های به دست آمده در مذاکرات هسته‌ای و برجام و حضور روحانی به‌عنوان فرزند برومند استان سمنان در اولین سفر رسمی وی به‌عنوان رئیس‌جمهوری اسلامی ایران پس از تصویب برجام، فرصتی مناسب برای نشان دادن وحدت و انسجام و همدلی مردم استان در به تبلور نشاندن ولایت‌مداری و حرکت در مسیر آرمان‌های انقلاب و قدردانی از زحمات ریاست دولت تدبیر و امید است.

فرماندار شهرستان سمنان با اشاره به جایگاه فرهنگیان در اطلاع‌رسانی و تبیین دستاوردهای دولت روحانی ادامه داد: در هفته پایانی آبان‌ماه، مردم استان و به‌ویژه فرهنگیان، رئیس‌جمهوری را در زادگاه خود همچون نگینی در برگرفته و وفاداری و حمایت خود را از مسئولان ارشد نظام به دشمنان نظام و انقلاب ثابت خواهند کرد.

سعید رضایی، رئیس اداره آموزش و پرورش شهرستان سمنان نیز در این جلسه با اشاره به آمادگی فرهنگیان شهرستان برای استقبال پرشور از رئیس‌جمهوری گفت: ما نیز چون اقشار مختلف استان با همدلی، انسجام و وحدت در مراسم استقبال از فرزند برومند استان سمنان حضوری پررنگ و بی‌نظیر خواهیم داشت و با این حضور قدردانی خود از روحانی و دولت تدبیر و امید را بیان می‌کنیم.

انتهای پیام/2249/الف20


ادامه مطلب
نظرات 0
تاريخ : پنج شنبه 14 آبان 1394  | 10:39 AM | نویسنده : مهدی گلشنی
برنامه حضور شهدای گمنام در همدان اعلام شد

از سوی نماینده کمیته جست‌وجوی مفقودین غرب کشور، برنامه حضور شهدای گمنام در همدان اعلام شد.

خبرگزاری فارس: برنامه حضور شهدای گمنام در همدان اعلام شد
 

به گزارش خبرگزاری فارس از همدان به نقل از روابط عمومی کمیته مفقودی غرب کشور، محمدجواد زمردیان جزئیات برنامه حضور دو تن از شهدای گمنام را در همدان اعلام کرد.

وی با تشریح جزئیات این مراسم اظهار کرد: پیکر مطهر دو تن از شهدای گمنام سالهای دفاع مقدس امروز به مناسبت روز دانش‌آموز در همایش مسئولان اتحادیه انجمن‌های اسلامی دانش‎‌آموزان دختر استان قرار دارد.

نماینده کمیته جست‌وجوی مفقودین غرب کشور این برنامه را با هدف تجدید میثاق با شهدا دانست و گفت: پیکر مطهر این دو شهید بزرگوار بعد از نماز مغرب و عشا در یادواره شهدای روستای دینگله کهریز، میهمان مردم این روستا خواهند بود.

وی برگزاری دعای ندبه در مسجد آیت‌الله انصاری را از دیگر برنامه‌های پیش‌بینی شده برای حضور این دو شهید در همدان دانست.

زمردیان ادامه داد: این دو شهید بزرگوار جمعه ساعت 3 بعد از ظهر به شهر سامن وارد شده و با حضور در یادواره شهدای حسین آباد تا اذان مغرب میهمان اهالی شهید پرور این منطقه خواهند بود

وی گفت: پیکر مطهر شهدای گمنام صبح روز شنبه پس از حضور در یادواره شهدای مدافع حرم در سپاه ملایر، ساعت 14 میهمان یادواره شهدای شهر آورزمان بود و پس از آن نیز با ورود به شهر نهاوند از میدان 14 خرداد تا مسجد شهید حیدری، مورد استقبال مردم شهیدپرور این شهر قرار می‌گیرند.

زمردیان حضور در هیئت فاطمیون را از دیگر برنامه‌های حضور دو تن از شهدای گمنام در فیروزان برشمرد و خاطرنشان کرد: پیکر مطهر شهدا ساعت 9 صبح روز یکشنبه 17 آبان ماه از میدان امام، مقابل بخشداری بر دستان پرمهر مردم تشییع شده و در پارک کشاورز این شهر به خاک سپرده خواند شد

لازم به ذکر پیکر مطهر این دو شهید 24 و 27 ساله در مناطق عملیاتی شرهانی و مجنون تفحص شده و متعلق عملیات‌های بدر و محرم است.

انتهای پیام/3140/


ادامه مطلب
نظرات 0
تاريخ : پنج شنبه 14 آبان 1394  | 10:38 AM | نویسنده : مهدی گلشنی
لرستان یکی از ثروتمندترین استان‌های کشور است

استاندار لرستان گفت: لرستان یکی از ثروتمندترین استان‌های کشور است.

 

به گزارش خبرگزاری فارس از خرم‌آباد، هوشنگ بازوند صبح امروز در جلسه گفت‌وگوی دولت و بخش خصوصی در خرم‌آباد با بیان اینکه در نیمه دوم سال 92 در عدم توسعه استان به پارامترهای زیادی دست یافته‌ایم که از مهمترین آنها می‌توان به فرصت‌سوزی‌هایی که در گذشته در استان بوجود آمده بود، نام برد گفت: ماحصل این فرصت‌سوزی‌ها پس‌رفت، توسعه نیافتگی و سرعت کند پیشرفت در استان بوده است.

وی با اشاره به پساتحریم افزود: یک فرصت خوب و استثنایی در دوران پساتحریم در جهت جذب سرمایه‌گذار برای ما بوجود خواهد آمد که ما نیز باید با استفاده از تجربیات فرصت‌سوزی‌های گذشته این فرصت‌ها را از دست ندهیم.

وی با بیان اینکه ایران بازار بکری است که در چارچوب قوانین دولت و مجلس، کشورهای خارجی می‌توانند در آن سرمایه‌گذاری کنند تصریح کرد: استان لرستان نسبت به استان‌های دیگر به دلیل نداشتن زیرساختهای اساسی کار دشوار و سختی را در جهت جذب سرمایه‌گذاری در پیش خواهد داشت.

استاندار لرستان لازمه برقراری ارتباطات با سرمایه‌گذاران را داشتن اطلاعات کافی از استان دانست و گفت: انعکاس این ارتباطات باید به نحوی صورت بگیرد که شاهد عکس‌العمل‌های مثبتی از سوی سرمایه‌گذاران باشیم.

وی عنوان داشت: ما باید اطلاعات مثبتی را به فضای بیرونی استان انتقال دهیم تا بازخورد خوب و مسمرثمر نیز باشیم در غیر اینصورت اطلاعات کاففی ارائه نشده است.

این مسئول با تاکید بر جذب سرمایه‌گذار در استان تصریح کرد: خوشبختانه بخش خصوصی در استان لرستان میل و تمایل زیادی به سرمایه‌گذاری دارد.

بازوند از مدیران دستگاه‌های اجرایی خواست تا به بخش خصوصی اعتقاد بیشتری داشته باشند زیرا تنها راه مبارزه با غول بیکاری در استان را سرمایه‌گذاری و جذب سرمایه‌گذار دانست.

استاندار لرستان مطرح کرد: باید فرهنگ‌سازی مناسبی در راستای سرمایه‌گذاری در بین کارکنان اداری و بدنه کارشناسان بانک‌ها انجام شود تا خدشه‌ای در مراحل اداری برای سرمایه‌گذاران بوجود نیاید.

وی با اشاره به اینکه استان لرستان دارای ظرفیت‌های بزرگی برای سرمایه‌گذاری است، گفت: لرستان یکی از ثروتمندترین استان‌های کشور است و جذب سرمایه‌گذار در این استان دور از ذهن نمی‌باشد.

این مسئول ادامه داد: ما باید از فرصت لرستانی‌های مقیم خارج از کشور استفاده کنیم و با برقرار کردن یک ارتباط خوب از آنها برای دعوت از سرمایه‌گذاران کمک بخواهیم.

بازوند با بیان اینکه بخش خصوصی نیز باید از این فرصت‌های بوجود آمده در استان در رابطه با جذب سرمایه‌گذار استفاده کند و خیلی قوی وارد این عرصه شود اظهار کرد: ما باید بسترهای لازم را برای سرمایه‌گذاران در استان فراهم کنیم و ظرفیت‌ها و پتانسیل‌های مثبت استان را به خوبی و در خور شایستگی معرفی کنیم.

انتهای پیام/2304/الف


ادامه مطلب
نظرات 0
تاريخ : پنج شنبه 14 آبان 1394  | 10:38 AM | نویسنده : مهدی گلشنی
رونمایی اشعار بصیرتی مداحان نخبه و پیشکسوت

مسئول سازمان بسیج مداحان سیستان و بلوچستان گفت: به مناسبت هفته بسیج امسال از اشعار بصیرتی مداحان نخبه و پیشکسوت رونمایی می‌شود.

خبرگزاری فارس: رونمایی اشعار بصیرتی مداحان نخبه و پیشکسوت
 

به گزارش خبرگزاری فارس از زاهدان به نقل از پایگاه اطلاع‌رسانی سپاه سلمان، ‌یوسف ارجونی‌ ضمن گرامی داشت 5 آذر سالروز تشکیل بسیج مستضعفین اظهار داشت: در این هفته برنامه‌های متنوعی توسط سازمان بسیج مداحان در سطح استان برنامه‌ریزی و اجرا خواهد شد.

وی افزود: برگزاری دعای کمیل و دعای ندبه در همه شهرستان‌ها و به صورت خاص در مرکز استان در مسجد امام رضا(ع) یکی از این برنامه‌هاست.

وی بیان داشت: نشست‌های بصیرتی‌افزایی مداحان بسیجی، مجمع‌های ذاکرین مداح با محوریت هفته بسیج و رونمایی از اشعار بصیرتی نخبگان و پیشکسوتان بسیجی بخشی از برنامه‌های اجرایی در هفته بسیج امسال خواهد بود.

‌از 29 آبان ماه تا 5 آذر به عنوان سی و ششمین سالگرد هفته بسیج نامگذاری شده است.

انتهای پیام/3139/ش


ادامه مطلب
نظرات 0
تاريخ : پنج شنبه 14 آبان 1394  | 10:38 AM | نویسنده : مهدی گلشنی
تجهیز مراکز بهداشتی در استان بوشهر

معاون بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی استان بوشهر از تجهیز مراکز بهداشتی در استان بوشهر خبر داد.

خبرگزاری فارس: تجهیز مراکز بهداشتی در استان بوشهر
 

به گزارش خبرگزاری فارس از کنگان، عبدالمحمد خواجه‌ئیان صبح امروز در بازدید از مراکز بهداشتی درمانی شهرستان کنگان اظهار داشت: رسیدگی به مشکلات بهداشتی و درمانی مردم اهمیت زیادی دارد و باید در این مسیر اهتمام ورزیم.

وی افزود: در شهرستان‌های 10 گانه استان بوشهر شاهد ارائه خدمات به جامعه هستم و مراکز درمانی و بهداشتی، بهترین و باکیفیت‌ترین خدمات را ارائه می‌کنند.

معاون بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی استان بوشهر، خاطرنشان کرد: شهرستان کنگان به دلیل مجاورت با شرکت‌های مستقر در منطقه پارس جنوبی دارای مشکلات متعددی است، اما با توجه به جدا شدن عسلویه از کنگان و کم‌شدن تعداد مراکز بهداشتی و خانه‌های بهداشت تحت پوشش، شرایط مطلوبی برای ارایه خدامات ایجاد شده است.

خواجه‌ئیان در ادامه با اشاره به نیروهای ستادی با تجربه و کارآمد شبکه بهداشت و درمان شهرستان کنگان تصریح کرد: انتظار می‌رود، با توجه به محدود بودن تعداد واحدهای تحت پوشش همه تلاش لازم برای ارتقای کیفیت خدمات به کار گرفته شود.

وی با تأکید بر لزوم جابجایی یا تعمیر پایگاه بهداشتی روستای گوده گفت: نسبت به تهیه تجهیزات مناسب و با کیفیت برای مرکز بهداشتی قدس و پایگاه گوده اقدام شود.

معاون بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی استان بوشهر از تجهیز مراکز بهداشتی در استان بوشهر خبر داد و گفت: به منظور ارتقای سطح کیفی خدمات‌رسانی به جامعه هدف، نسبت به تجهیز مراکز درمانی استان بوشهر اقدام کرده‌ایم و این روند تداوم خواهد داشت.

انتهای پیام/2451/الف20


ادامه مطلب
نظرات 0

تعداد کل صفحات : 8 :: 1 2 3 4 5 6 7 8