تاريخ : جمعه 28 اردیبهشت 1397  | 6:50 PM | نویسنده : مهدی گلشنی

ترامپ می‌خواهد با قلدری بگوید آمریکا قدرت اول است/مردم نباید تحت تاثیر فضاسازی‌های دشمنان قرار بگیرند

معاون امور زنان و خانواده رئیس‌جمهور گفت: رئیس جمهور آمریکا سعی دارد با قلدری القا کند که آمریکا قدرت اول است که این تلاش تبعات و نتایج منفی زیادی برای این کشور دارد.

ترامپ می خواهد با قلدری بگوید آمریکا قدرت اول است/مردم نباید تحت تاثیر فضاسازی‌های دشمنان قرار بگیرند/امروز بیش از هر زمان دیگری آمریکا منزوی شده استمعصومه ابتکار معاون امور زنان و خانواده رئیس‌جمهور در گفت‌وگو با خبرنگار دولتگروه سیاسی باشگاه خبرنگاران جوان، با اشاره به خروج آمریکا از برجام اظهار کرد: برجام توافقی بین المللی است که در تحقق صلح و امنیت در خاورمیانه و جهان تاثیرگذاری دارد.

وی ادامه داد: متاسفانه سیاست دولت آمریکا و به ویژه با روی کار آمدن ترامپ یک جانبه گرایانه تر شده است و آنان در مقابل توافقات متعدد بین المللی موضع گرفتند.

معاون امور زنان و خانواده رئیس‌جمهور تاکید کرد: رئیس جمهور آمریکا سعی دارد با قلدری القا کند که آمریکا قدرت اول است که این تلاش تبعات و نتایج منفی زیادی برای این کشور دارد.

ابتکار با اشاره به برنامه ریزی و آمادگی دولت برای مدیریت وضعیت کشور، تصریح کرد: خوشبختانه اقتصاد ملی وضعیت امیدوار کننده را به وجود آورده است و مردم نباید تحت تاثیر فضاسازی ها و جوسازی های دشمنان قرار بگیرند.

وی با تاکید بر اینکه مردم نباید اجازه بدهند فضا سازی های دشمن به وحدت و اعتماد آنان آسیب بزند، ادامه داد: امروز بیش از هر زمان دیگری آمریکا منزوی شده است و ما هم در داخل با وحدت و انسجام می توانیم این دوره را سپری کنیم و سربلندی و پیشرفت را برای کشور رقم بزنیم.

انتهای پیام/نظرات 0