جزییات اسیدپاشی در محله گیشا/ عامل جنایت دارای سابقه کیفری است

شب گذشته مرد جوانی به دلیلی نامعلوم دختر جوانی را مورد اسیدپاشی قرار داد.

جزییات اسیدپاشی در محله گیشا/ عامل جنایت دارای سابقه کیفری است

به گزارش خبرنگار گروه اجتماعی باشگاه خبرگاران جوان، روز گذشته در خیابان سی‌وهفتم گیشا یک مورد اسید پاشی به سامانه فوریت‌های پلیسی 110 اعلام شد.

 

بررسی‌های ماموران حکایت از آن داشت که خانمی 24 ساله به نام آرزو در خانه مردی به نام هومن مورد اسید پاشی قرار گرفته است که مردم دختر جوان را به بیمارستان منتقل کردند.

 

همچنین ماموران دریافتند که آرزو به مدت 3 سال با عامل اسیدپاشی(هومن) آشنا بوده و قبل از جنایت همسایگان صدای مشاجره آنان را شنیده‌اند.

 

گفتنی است، متهم همچنان متواری است اما پرونده اسیدپاشی در دادسرای امور جنایی تهران تشکیل شده و طبق تحقیقات ابتدایی مشخص شده متهم دارای سابقه کیفری است.

 

انتهای پیام/


ادامه مطلب
نظرات 0
تاريخ : چهارشنبه 31 شهریور 1395  | 11:29 PM | نویسنده : مهدی گلشنی

پراید تریلی را واژگون کرد +تصاویر

بامداد امروز، برخورد یک دستگاه پراید با تریلی، موجب واژگون شدن تریلی شد.

به گزارش خبرنگار گروه اجتماعی باشگاه خبرنگاران جوان، بامداد امروز یک دستگاه پراید با یک دستگاه تریلی در جاده چمن بید در خراسان شمالی با یک دیگر برخورد کردند.

 

پراید تریلی را واژگون کرد +تصاویر

 

پراید تریلی را واژگون کرد +تصاویر

 

بر اثر این حادثه، تریلی واژگون شد و بیشتر از پراید خسارت دید.

 

پراید تریلی را واژگون کرد +تصاویر

 

همچنین در این حادثه 4 سرنشین پراید دچار جراحت سطحی شده و به صورت سرپایی مورد درمان قرار گرفتند اما راننده تریلی به علت شدت جراحات به بیمارستان منتقل شد.

 

انتهای پیام/


ادامه مطلب
نظرات 0
تاريخ : چهارشنبه 31 شهریور 1395  | 11:29 PM | نویسنده : مهدی گلشنی

واژگونی مرگبار در جاده زنجان - قزوین

رئیس پلیس راه استان زنجان از واژگونی یک دستگاه سواری پراید در جاده زنجان - قزوین خبر داد.

واژگونی مرگبار در جاده زنجان - قزوین

سرهنگ شیرمحمدی رئیس پلیس راه استان زنجان در گفتگو با خبرنگار گروه اجتماعی باشگاه خبرنگاران جوان؛گفت: روز گذشته در محور زنجان - قزوین یک دستگاه پراید از مسیر خود واژگون شد.

 

وی افزود: متأسفانه در پی وقوع این حادثه، سرنشین پراید به دلیل عدم استفاده از کمربند ایمنی از داخل خودرو به بیرون پرتاب و جان خود را از دست داد و راننده نیز در این حادثه دچار مصدومیت شد.

 

رئیس پلیس راه استان زنجان در پایان به علت وقوع  این حادثه اشاره کرد و گفت:‌ کارشناسان پلیس با حضور در صحنه حادثه علت این تصادف را خستگی و خواب آلودگی از جانب راننده سواری پراید اعلام کردند.


*برخورد خونین موتور سواران در جاده تاکستان
 

سرهنگ شیرمحمدی رئیس پلیس راه استان زنجان در ادامه از برخورد خونین 2دستگاه موتور سیکلت در جاده ابهر - تاکستان خبر داد.

وی گفت: به دنبال بی احتیاطی راکب موتور سوار در محور ابهر - تاکستان تصادفی ما بین 2دستگاه موتور سیکلت رخ داد.

 

سرهنگ شیرمحمدی افزود: متأسفانه در پی وقوع این حادثه یکی از راکبان جان خود را از دست داد و راکب یکی دیگر از موتور سیکلت ها دچار مصدومیت شد.

 

رئیس پلیس راه استان زنجان به علت وقوع  این حادثه اشاره کرد و گفت:‌ کارشناسان پلیس با حضور در صحنه حادثه، علت این تصادف را عدم رعایت حق تقدم از جانب راکب یکی از 2دستگاه موتور سیکلت اعلام کردند.

 

انتهای پیام/


ادامه مطلب
نظرات 0
تاريخ : چهارشنبه 31 شهریور 1395  | 11:29 PM | نویسنده : مهدی گلشنی

زمین لرزه 4.5 ریشتری در سیستان و بلوچستان

زمین لرزه ای با قدرت 4.5 ریشتر ساعتی قبل فنوچ در سیستان و بلوچستان را لرزاند.

به گزارش خبرنگار گروه اجتماعی باشگاه خبرنگاران جوان، زمین لرزه ای به بزرگی ۴.۵ ساعت 11:11 امروز فنوچ در استان سیستان و بلوچستان را لرزاند.

 

زمین لرزه 4.5 ریشتری در سیستان و بلوچستان

 

این زلزله در عمق ۱۰ کیلومتری زمين رخ داد و تیم های ارزیاب امداد و نجات برای برآورد خسارات احتماعی به محل حادثه اعزام شده اند.

 

براساس اعلام اداره کل مدیریت بحران استان سیستان و بلوچستان زمین لرزه ۴.۵ ریشتری حوالی شهرستان فنوج هیچ خسارت مالی و جانی در پی نداشته است.

 

انتهای پیام/


ادامه مطلب
نظرات 0
تاريخ : چهارشنبه 31 شهریور 1395  | 11:28 PM | نویسنده : مهدی گلشنی

کلاهبرداری با ترفند برنده شدن در ستاد هدفمندی یارانه ها

رییس پلیس فتا مازندران به شهروندان در خصوص کلاهبرداری با ترفند برنده شدن در ستاد هدفمندی یارانه ها هشدار داد.

به گزارش گروه اجتماعی باشگاه خبرنگاران جوان،سرهنگ"حسن محمدنژاد" رئیس پلیس فتا استان مازندران گفت: نوع جدید کلاهبرداری که این روزها رواج پیدا کرده است، کلاهبرداری با ادعای برنده شدن در ستاد هدفمندی یارانه ها است.

 

وی افزود: طی این فرایند، کلاهبرداران از قبل طعمه ها و قربانیان را از طریق اطلاعاتی که آنها با عضویت در گروه های استخدامی، انجمن های درسی و تفریحی، گروه های بازی، شبکه‌های اجتماعی و...  به اشتراک گذاشته اند، پیدا می کنند و یک بررسی روی آنها انجام داده و سپس اعتماد قربانیان را به خود جلب می کنند.

 

رئیس پلیس فتای مازندران، گفت: طی این کلاهبرداری از طریق تماس تلفنی به قربانیان گفته می شود، که شما برنده جایزه چند میلیونی در ستاد هدفمندی یارانه ها شده اید و سپس با ترفندهای خاص آنها را به پرداخت مبلغی برای پیشبرد کارهای قانونی و مراحل اداری و مالی، به حساب جعلی که ادعا می کنند، حساب ستاد هدفمندی یارانه ها است، هدایت می کنند و از افراد کلاهبرداری می کنند. حتی گاهی ممکن است آنها را به سایتی جعلی هدایت و در آنجا با ترفند فیشینگ از آنها کلاهبرداری کنند.

 

سرهنگ محمدنژاد با هشدار به شهروندان گفت: کاربران باید بدانند که تماس های تلفنی از این قبیل جعلی بوده و از سمت سازمان خاصی نمی باشد و قبل از اطمینان به تماس گیرنده و دادن اطلاعات یا پرداخت وجه، حتما شماره های سازمان مربوطه را از 118 یا اینترنت پیدا کرده و با سازمان مربوطه تماس بگیرند و صحت و سقم را جویا شوند.

 

وی افزود: در غیر این صورت بدانند که این نوع تماس ها اغلب کلاهبرداری از نوع کلاهبرداری ارتباطی می باشد که از طریق ایمیل یا تلفن، با افراد تماس و به این شیوه کلاهبرداری انجام می دهند.

 

انتهای پیام/


ادامه مطلب
نظرات 0
تاريخ : چهارشنبه 31 شهریور 1395  | 11:28 PM | نویسنده : مهدی گلشنی

تصادف پژو پارس با جرثقیل جان راننده را گرفت

رئیس پلیس راه استان خوزستان از تصادف خونین پراید با جرثقیل خبر داد.

تصادف پژو پارس با جرثقیل جان راننده را گرفت

سرهنگ دولتشاهی رئیس پلیس راه استان خوزستان در گفتگو با خبرنگار گروه اجتماعی باشگاه خبرنگاران جوان؛گفت: ساعت 02:00 بامداد امروز در محور خرمشهر - اهواز کیلومتر 70 یک دستگاه پژو پارس با یک دستگاه جرثقیل برخورد کرد.

 

وی افزود: متأسفانه در پی وقوع این حادثه راننده سواری پژو پارس در دم جان خود را از دست داد.

 

رئیس پلیس راه استان خوزستان در پایان به علت وقوع  این حادثه اشاره کرد و گفت:‌ کارشناسان پلیس با حضور در صحنه حادثه علت این تصادف را تخطی از سرعت مطمئنه از جانب راننده پژو به میزان 50 درصد و عدم استفاده از علائم هشدار دهنده در هنگام کار از جانب راننده کامیون جرثقیل را نیز به میزان 50 درصد اعلام کردند.

 

انتهای پیام/


ادامه مطلب
نظرات 0
تاريخ : چهارشنبه 31 شهریور 1395  | 11:27 PM | نویسنده : مهدی گلشنی

3 کشته و 30 زخمی در واژگونی مرگبار اتوبوس مسافربری

سخنگوي سازمان امدادونجات از كشته شدن 3 نفر و مجروح شدن 30 نفر بر اثر واژگوني یک دستگاه اتوبوس خبر داد.

3 کشته و 30 زخمی در واژگونی مرگبار اتوبوس مسافربریسيد مصطفي مرتضوی در گفت وگو باخبرنگار حوزه حوادث گروه اجتماعی باشگاه خبرنگاران جوان، از واژگوني خونين یک دستگاه اتوبوس در خراسان رضوي خبر داد.

 

وي گفت: ساعت 18:10 امروز در جاده بردسكن به بجستان يك دستگاه اتوبوس واژگون شد.

 

سخنگوي سازمان امدادونجات افزود: بر اثر اين حادثه 3 نفر در دم جان باختند و 30 نفر مجروح شدند.

 

انتهای پيام/


ادامه مطلب
نظرات 0
تاريخ : چهارشنبه 31 شهریور 1395  | 11:26 PM | نویسنده : مهدی گلشنی

بازداشت دروازه‌‌بانی که رکورد گل خوردن را شکست!

مسابقۀ فوتبال میان دو تیم آلمانیِ "ابرهوسن" و "واندرورت" با عجیب ترین نتیجه، یعنی "43-0" به پایان رسید؛ اما عجیب تر از آن، بازداشتِ دروازه بان تیمِ بازنده، توسط پلیس بود.

به گزارش گروه وبگردی باشگاه خبرنگاران جوان؛مدتی پس از باختِ تیمِ واندرورت، چهار نیروی پلیس به زمین تمرین این باشگاه رفتند و دو تن از آنان گفت وگویی کوتاه با مارکو کیوتک داشتند.

کیوتک، پس از این گفت وگو، تمرین را رها کرد و به رختکن رفت، و پس از پنج دقیقه به همراه پلیس ها ورزشگاه را ترک کرد.

مارکو کیوتک، در بازی در مقابل ابرهوسن، تقریبا هر دو دقیقه یک گل خورد، تا در پایان نیمۀ اول، نتیجۀ بازی "35-0" و در نیمۀ دوم نتیجۀ بازی"43-0" به پایان رسید.

مربی واندرورت، از علتِ بازداشتِ دروازه بان این تیم اظهار بی اطلاعی و ابراز امیدواری کرد که کیوتک، به زودی به تمرینهای تیم برگردد.

برخی منابع، از مشکوک شدنِ پلیس به تبانی دروازه بان این تیم با تیم حریف خبر دادند و علت بازداشت او را بررسی این موضوع عنوان کردند.

این در حالی است که تیم واندرورت، این هفته بدون حضور دروازه بانش با تیمی دیگر مسابقه داد، اما این بازی را هم با دروازه بانی دیگر، با نتیجۀ "8-0" واگذار کرد.

منبع:العالم

انتهای پیام/


ادامه مطلب
نظرات 0
تاريخ : چهارشنبه 31 شهریور 1395  | 11:25 PM | نویسنده : مهدی گلشنی

کشف جسدی در هواپیمای خطوط هوایی عربستان

کارکنان فرودگاه جده عربستان، در محفظۀ چرخ‌های یک هواپیمای خطوط عربستانی "ناس"، جسد فردی سیاه‌پوست را پیدا کردند.

به گزارش گروه بین الملل باشگاه خبرنگاران جوان  به نقل از پایگاه خبری شبکه العالم، یک هواپیمای خطوط عربستانی "ناس" با شماره پرواز 7207، پس از انتقال شماری از حجاج به نیجریه، در ساعت 13 امروز چهارشنبه به فرودگاه جده بازگشت و کارکنان فرودگاه هنگام بازرسی های معمول و آماده سازی هواپیما برای پرواز بعدی، جسد بی‌جان مردی سیاه پوست را در محفظه چرخ های هواپیما پیدا کردند.

 

تاکنون گزارشی درباره هویت و ملیت متوفی و علت مرگ وی منتشر نشده است.

 

فرودگاه جده بزرگترین فرودگاه عربستان است که سالانه میلیون‌ها تن از حجاج و عمره‌گذاران از طریق آن وارد عربستان می شوند و هر از چندی، اخباری درباره مشکلات امنیتی، اجرایی و فنی ناشی از اهمال و بی‌توجهی کارکنان و مسؤولان این فرودگاه، خبرساز می‌شود. برخورد خشن و نامناسب کارکنان و نیروهای امنیتی فرودگاه جده از علل نارضایتی اغلب حجاج و افرادی است که از این فرودگاه وارد خاک عربستان می شوند.

 

 

انتهای پیام/


ادامه مطلب
نظرات 0
تاريخ : چهارشنبه 31 شهریور 1395  | 11:24 PM | نویسنده : مهدی گلشنی

لوگوی یورو ۲۰۲۰ لندن مشخص شد+عکس

از لوگوی مسابقات جام ملت‌های اروپا ۲۰۲۰ در شهر لندن رونمایی شد.

به گزارش گروه وبگردی باشگاه خبرنگاران جوان؛ طی مراسمی خاص، امروز در شهر لندن با حضور الکساندر چفرین، رئیس جدید یوفا و صادق خان، شهردار لندن از لوگوی مسابقات یورو ۲۰۲۰ رونمایی شد. مسابقات یورو ۲۰۲۰ که شانزدهمین دوره این مسابقات و شصت سالگی این رقابت‌ها خواهد بود به میزبانی ۱۳ کشور برگزار خواهد شد که عبارتند از آذربایجان، بلژیک، دانمارک، انگلیس، آلمان، مجارستان، ایرلند، ایتالیا، هلند، رومانی، روسیه، اسکاتلند و اسپانیا.

دیدار نیمه‌نهایی و فینال یورو ۲۰۲۰ در ورزشگاه ومبلی شهرلندن برگزار خواهد شد. ورزشگاه‌هایی هم که بازی‌های مرحله یک‌چهارم نهایی و البته در چندین بازی از مرحله گروهی میزبان خواهند بود، عبارتند از: آلیانتس آره‌نای شهر مونیخ، المپیک شهر رم، ورزشگاه ملی شهر باکو و ورزشگاه کرستوفسکی شهر سن‌پترزبورگ.

همچنین این ورزشگاه‌ها میزبان دیدارهای مرحله یک‌هشتم و تعدادی از بازی‌های مرحله گروهی هستند: آره‌نا ناسیوناله شهر بخارست، آمستردام آره‌نای شهر آمستردام، ورزشگاه آویوای شهر دوبلین، ورزشگاه سن‌مامس شهر بیلیائو، ورزشگاه نیو پوشکاش فرنس شهر بوداپست، یورو استادیوم شهر بروکسل، ورزشگاه هامپدن پارک شهر گلاسکو و ورزشگاه پارکن شهر کوپنهاگن.
 

لوگوی یورو ۲۰۲۰ لندن مشخص شد+عکس


 

لوگوی یورو ۲۰۲۰ لندن مشخص شد+عکس


 

لوگوی یورو ۲۰۲۰ لندن مشخص شد+عکس

 

لوگوی یورو ۲۰۲۰ لندن مشخص شد+عکس


منبع:11 نیوز

انتهای پیام/


ادامه مطلب
نظرات 0

تعداد کل صفحات : 40 :: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 >