تاريخ : سه شنبه 30 آذر 1395  | 2:35 PM | نویسنده : مهدی گلشنی

سفیرانی که جهان از سال 2003 تا 2016 شاهد ترورشان بود

از سال 2003 تا 2016، وقوع حوادث مختلف در جهان به ترور سفیران برخی از کشورها منجر شد.

ترور سفیران از سال 2003 تا 2016به گزارش گروه بین‌الملل باشگاه خبرنگاران جوان، به نقل از روسیا الیوم، روز گذشته (دوشنبه) 19 دسامبر 2016 آندره کارلوف، سفیر روسیه در مراسم افتتاح یک نمایشگاه عکاسی در ترکیه ترور شد تا جهان بار دیگر شاهد اقدامات تروریستی باشد.

 

به همین بهانه، در ادامه فهرستی از وقایعی که منجر به کشته شدن سفرای کشورهای مختلف شد، آمده است:

 

در 27 مارس 2015، در حمله مسلحانه گروه تروریستی "شباب" به هتلی در موگادیشو، پایتخت سومالی، 24 نفر از جمله سفیر سویس کشته شدند.

 

در 11 سپتامبر 2012، کریستوفر استیون، سفیر آمریکا در لیبی، به همراه سه کارمند کنسولگری آمریکا در بنغازی مورد حمله مسلحانه تروریست‌ها قرار گرفته و کشته شدند.

 

در 20 سپتامبر 2008، ایوو جدیاریک، سفیر جمهوری چک، در جریان بمب گذاری هتل "ماریوت" در اسلام آباد پاکستان به دست گروهکی تروریستی به همراه 56 نفر دیگر کشته شد.

 

در 2 جولای 2005، ایهاب شریف، سفیر مصر در عراق به دست یک گروه تروریستی به سرکردگی مصعب زرقاوی ربوده شد. وی در 7 جولای اعدام شد و تاکنون جسد وی کشف نشده است.

 

در 27 جولای 2005، یک گروه تروریستی در عراق وابسته به القاعده، علی بلعروسی، سفیر الجزائر و عز الدین بالقاضی، دیپلمات همراه وی را در بغداد ربوده و پس از 6 روز وی را اعدام کردند. 

 

در 8 مارس 2003 نیز محمد احمد رشید، سفیر عربستان در ساحل عاج، به دست  تروریست‌ها در آبیجان، پایتخت این کشور به قتل رسید. 

 

 

انتهای پیام/


ادامه مطلب
نظرات 0
تاريخ : سه شنبه 30 آذر 1395  | 2:35 PM | نویسنده : مهدی گلشنی

آلودگی شدید هوا در چین 181 پرواز را لغو کرد

ادامه آلودگی هوای چین برای چهارمین روز متوالی باعث شد هواپیمای حامل مدیر عامل شرکت سعودی آرامکو نتواند در این کشور فرود بیاید.

به گزارش گروه بین‌الملل باشگاه خبرنگاران جوان به نقل از رویترز، یک هواپیما که حامل مدیر عامل شرکت "سعودی آرامکو" عربستان بود، بخاطر وجود دود سیاه رنگی در آسمان شمال چین، نتوانست در این کشور فرود بیاید.

 

"امین حسن الناصر"، مدیر عامل شرکت سعودی آرامکو قرار بود در یک رویداد فرهنگی در "موزه ملی پکن" شرکت کند؛ اما هواپیمای حامل وی بخاطر وجود آلودگی شدید از مسیر خود منحرف شد و نتوانست فرود بیاید. آلودگی هوای چین در 4 روز گذشته منجر به لغو 181 پرواز شده است.

 

با وجود تلاش چند ماهه مقامات این کشور برای بهبود وضع آلودگی، کیفیت هوا روز سه شنبه (امروز) در بخشهایی از چین رو به وخامت گذاشته است. همچنین وزارت محیط زیست چین هشدار داد برخی شرکت ها محدودیت های مربوط به شرایط اضطراری را نقض کرده اند. 

 

بر اساس گزارش رسمی "اخبار زیست محیطی چین" وابسته به "وزارت حفاظت از محیط زیست"، برخی از تولیدکنندگان مواد شیمیایی و نیروگاه ها طبق مقررات، فعالیت های خود را محدود نکرده اند. حتی تعدادی از رانندگان در پکن محدودیت های ترافیکی را هم رعایت نمی کنند.

 

بر اساس این گزارش، امروز بیش از 24 شهر، وضع آلودگی هوا را "قرمز" اعلام کرده اند؛ اما با وجود انجام اقدامات لازم، سطح این آلودگی حتی در برخی شهرها بیشتر هم شده است.

 

فرودگاه بین المللی پکن اعلام کرد تا ساعت 8 صبح به وقت محلی حدود 181 پرواز لغو شد؛ اما 50 پرواز توانست به سفر خود ادامه دهد. گزارشها حاکی از آن است که پرواز فرودگاه های دیگر هم تحت تأثیر این آلودگی قرار گرفته است.

 

انتهای پیام/


ادامه مطلب
نظرات 0
تاريخ : سه شنبه 30 آذر 1395  | 2:34 PM | نویسنده : مهدی گلشنی

خروج هفتصد و پنجاه غیرنظامی از شهرهای فوعه و کفریا

سازمان ملل اعلام کرد تاکنون هفتصد و پنجاه غیرنظامی از شهرهای فوعه و کفریا در سوریه خارج شده‌اند.

خروج هفتصد و پنجاه غیرنظامی از شهرهای فوعه و کفریا

به گزارش گروه بین‌الملل باشگاه خبرنگاران جوان؛ شبکه تلویزیونی المیادین در خبری فوری به نقل از سازمان ملل متحد اعلام کرد، تاکنون هفتصد و پنجاه غیرنظامی از شهرهای فوعه و کفریا در سوریه خارج شده‌اند.

 

همچنین منابع وابسته به سازمان ملل متحد اعلام کردند، دمشق موافقت کرد تا بیست کارمند نمایندگی سازمان ملل در دمشق به حلب اعزام شوند.

 

شبکه تلویزیونی المنار نیز گزارش داد تعدادی اتوبوس وارد شرق حلب شدند تا باقیمانده افراد مسلح و خانواده هایشان را از آنجا منتقل کنند.

 

انتهای پیام/


ادامه مطلب
نظرات 0

پیامبری که در اولین روز تولدش به داخل تنور آتش انداخته شد

نوزادی که روزی خداوند او را به پیامبری برگزید، در روز تولدش در داخل آتش انداخته شد تا دست ماموران حاکم جبار به او نرسد.

به گزارش حوزه قرآن و عترت گروه فرهنگی باشگاه خبرنگاران جوان؛نام مبارک حضرت موسی(ع) 126 بار در 36 سوره قرآن آمده است؛ از این رو می توان گفت قرآن توجه و عنایت ویژه ای به زندگی حضرت موسی(ع) دارد.

 

این پیامبر اولوالعزم الهی 240 سال عمر کرد و از نوادگان ابراهیم(ع) و فرزندان بنی اسراییل بود.

 

 قبل از اینکه این پیامبر الهی متولد شود، فرعون هم دوره موسی(ع) خواب دید که آتشی از شام شعله ور شد و زبانه کشید و به طرف مصر آمد وهمه آنها را سوزاند.سپس کاخ ها و باغ های آنها را فراگرفت و همه را به خاکستر و دود تبدیل کرد.

 

در ادامه زمانی که فرعون خواست خوابش را تعبیر کنند، دانشمندان تعبیرخواب به اوگفتند:به نظر می رسد فرزندی متولد خواهد شد و تخت و تاج تو را نابود خواهد کرد.

 

در ادامه داستان تولد موسی(ع)  می خوانیم که پس از طی ماجراهایی، زمان تولد موسی(ع) فرا رسید.مادر موسی(ع) به دنبال قابله ای مطمئن فرستاد تا او را یاری کند.موسی(ع) در مخفیگاهی دور از چشم مردم متولد شد. نور مخصوصی که در چهره نوزاد وجود داشت، جذبه خاصی به صورتش داده بود و همان دم محبت موسی(ع) در قلب قابله جای گرفت.

 

قابله به مادر موسی(ع) گفت:من تصمیم گرفته بودم تولد موسی(ع) را به ماموران خبر دهم و جایزه ام را بگیرم، ولی محبت این نوزاد طوری بر قلبم چیره شد که حتی حاضر نیستم مویی از سر این کودک کم شود.

 

قابله از خانه بیرون آمد اما ماموران حکومتی برای اینکه خواب فرعون تعبیر نشود و هر کودک پسری را که به دنیا آمد، در دم بکشند، همه قابله ها را از قبل شناسایی کرده بودند.این ماموران آن قابله را در مقابل خانه عمران پدر موسی(ع) دیدند و تصمیم گرفتند وارد خانه شوند.خواهر موسی(ع) از تصمیم ماموران باخبر شد و قبل از اینکه آنها وارد خانه شوند ماجرا را به مادر موسی(ع) خبر داد.

 

مادر موسی(ع) که از شنیدن این خبر سراسیمه شده بود، کودک تازه متولد شده اش را داخل دستمالی پیچید و او را داخل تنور روشن انداخت.سرانجام ماموران فرعون پس از بررسی های فراوان کودکی را یافت نکردند و خانه را ترک کردند.

 

بعد از رفتن ماموران مادر و خواهر موسی درب تنور را برداشتند و مشاهده کردند که آتش به صورت معجزه آسایی بر موسی(ع) خنک و گورا شده و این کودک یک روزه در حال گریه کردن است.

داستان زندگی حضرت موسی(ع) از قصه های بسیار آموزنده قرآن کریم است.

 

انتهای پیام/


ادامه مطلب
نظرات 0
تاريخ : دوشنبه 29 آذر 1395  | 3:47 PM | نویسنده : مهدی گلشنی

حدیث امام حسن (ع) درباره نصیحت

هر روز یک حدیث از معصومین(ع) با مضامین دینی و اخلاقی در بخش قرآن و عترت منتشر می شود.

به گزارش حوزه قرآن و عترت گروه فرهنگی باشگاه خبرنگاران جوان؛هر روز یک حدیث از معصومین(ع) با مضامین دینی ، اخلاقی و اجتماعی در بخش و عترت منتشر می شود.

 

امام حسن مجتبی علیه السلام:

 

هان اى مردم! كسى كه براى خدا نصیحت كند و كلام خدا را راهنماى خود گیرد، به راهى پایدار رهنمون شود و خداوند او را به رشد و هدایت موفّق سازد و به نیكویى استوار گرداند، زیرا پناهنده به خدا در امان و محفوظ است و دشمن خدا ترسان و بى یاور است و با ذكر بسیار خود را از [معصیت خداى] بپایید.

 

أَيُّهَا النَّاسُ إِنَّهُ مَنْ نَصَحَ لِلَّهِ وَ أَخَذَ قَوْلَهُ دَلِيلًا هُدِيَ لِلَّتِي هِيَ أَقْوَمُ‏ وَ وَفَّقَهُ اللَّهُ لِلرَّشَادِ وَ سَدَّدَهُ لِلْحُسْنَى فَإِنَّ جَارَ اللَّهِ آمِنٌ مَحْفُوظٌ وَ عَدُوَّهُ خَائِفٌ مَخْذُولٌ فَاحْتَرِسُوا مِنَ اللَّهِ بِكَثْرَةِ ِ الذِّكْر

 

تحف العقول ص 227

 

انتهای پیام/


ادامه مطلب
نظرات 0
تاريخ : دوشنبه 29 آذر 1395  | 3:46 PM | نویسنده : مهدی گلشنی

چرا باید نماز را به عربی بخوانیم؟

یکی از نکاتی که باید در خواندن نماز به آن توجه کرد، قرائت به زبان عربی است. به این معنا که نماز باید به زبان عربی خوانده شود.

به گزارش خبرنگار حوزه قرآن و عترت گروه فرهنگی باشگاه خبرنگاران جوان؛ نماز به عنوان یکی از مهمترین ارکان اسلام است. نماز جزئیات با اهمیتی دارد و توجه به این جزئیات انسان را از معنای عمیق این فریضه بزرگ الهی تا حدی آگاه می کند. یکی از نکاتی که باید در خواندن نماز به آن توجه کرد، قرائت به زبان عربی است. به این معنا که واجب است، نماز به زبان عربی خوانده شود.

 

ذهنمان در گیر این موضوع شد که وجوب عربی خواندن نماز برای چیست؟ باز هم به کتاب آسمانی و آرامش بخش قرآن مراجعه کردیم. کتابی که، وحدت بخش مفاهیم دینی و پاسخ گوی همیشگی شبهات فکری است.

 

خداوند متعال در آیه دوم سوره یوسف می فرمایند:

 

إِنَّا أَنزَلْنَاهُ قُرْآنًا عَرَبِيًّا لَّعَلَّكُمْ تَعْقِلُونَ    ما آن را قرآنى عربى نازل كرديم باشد كه بينديشيد . 

 

نزول قرآن و پیام های آسمانی به زبان عربی است و در آن نکته ای برای اهل تفکر است. علامه طباطبایی در المیزان، ج 4، ص 160 تفسیر نمونه، ج 9، ص 300 و ج 13، ص 311 در اینباره  می فرمایند که از نظر زبان شناسان، زبان عربی از کامل¬ترین زبان های دنیا است که به خوبی می تواند، مفاهیم و مطالب گسترده و عمیق را در قالب های زیبا و کوتاه بیان کند.

 

بنابراین مفاهیم عمیق دینی تنها با زبان عربی قابل بیان بوده است. مفاهیم نماز هم با زبان عربی و در ساختار آن بهتر از هر زبانی بیان می شد. 

 

آیت الله سید باقر آیت میر دامادی کارشناس مذهبی و نماینده تام الاختیار آیت الله نوری همدانی در تهران در گفت و گو با خبرنگار ما با اشاره به اهمیت تعبد در دین داری گفت: «یکی از مهمترین موضوعات در اسلام تعبد است. یعنی بنده ای که به ماهیت حقیقی و عمیق اسلام پی برد و مسلمان شد، تابع تمامی قوانین این دین است و آن را اجرا می کند.» 

 

وی در خصوص فلسفه اعمال دینی اظهار کرد: «برای بسیاری از اعمال دینی فلسفه ای ذکر شده اما فلسفه برخی هم بیان نشده است. علامه مجلسی(ره) عالم بزرگ شیعه کتابی با نام فلسفه احکام دارند که در آن به فلسفه برخی از اعمال دینی اشاره شده است.»

 

نماینده تام الاختیار آیت الله نوری همدانی در تهران افزود: «یک سری از مفاهیم حکمتی عظیم و عمیق دارد که انسان به فلسفه آن هیچگاه پی نمی برد. البته فقط برخی از مفاهیم دینی به این شکل هستند.»

 

این کارشناس مذهبی ادامه داد: «برای نماز و عربی خواندن آن دلایلی ذکر کرده اند. یکی از این دلایل این است که پیامبراکرم(ص) خود عرب بودند و ما هم برای این که الگویمان ایشان هستند و باید خود را به آن نزدیک کنیم، باید همانند پیامبر(ص) عمل کنیم.» 

 

میردامادی در خصوص دلایل عربی خواندن نماز اضافه کرد: «عربی خواندن قرآن، وحدت بخش نیز هست. یعنی اگر هر مسلمانی با هر زبان مادری که بخواهد، نماز بخواند، این وحدت و پیوستگی میان مسلمانان از میان می رود. بودن زبان واحد برای این فریضه الهی از اختلافات میان مسلمانان جلوگیری و دل های آن ها را به هم نزدیک کرد.»

 

وی خاطر نشان کرد: «تصور کنید که خانه کعبه در تمامی نقاط دنیا بود و هر مسلمان از هر ملتی که بودند، می توانستند، خانه خدا را زیارت کنند. این موضوع بدون شک شکافی عمیق میان مسلمانان ایجاد می کرد.»

 

میردامادی در پایان اضافه کرد: «چه بسا اگر اسلام این اجازه را به مسلمانان می داد که نماز را با زبان مادری می خواندند، این فریضه الهی در دوران مختلف تاریخی و نسل های گوناگون دچار تحریف های فراوانی می شد که این موضوع بلا شک به دین اسلام ضربه می زد.»

 

انتهای پیام/


ادامه مطلب
نظرات 0
تاريخ : دوشنبه 29 آذر 1395  | 3:45 PM | نویسنده : مهدی گلشنی

عقربی که پنج نفر را می خورد

حدیثی بسیار تکان دهنده از رسول خدا در مورد پنج گروه از مردم که به آن اشاره شده است.

به گزارش خبرنگار حوزه قرآن و عترت گروه فرهنگی باشگاه خبرنگاران جوان؛پیامبر خدا صلی الله علیه و آله فرمودند: در روز قیامت، از داخل جهنم عقربی خارج می شود که سر آن عقرب در آسمان هفتم است و دُمش در ته زمین و دهانش هم از مشرق تا مغرب است.

 

آن عقرب می گوید : «أَینَ مَن حارَبَ اللهَ و رَسُولَه؟» ؛  آنهایی که با خدا و پیامبر خدا  جنگ داشتند کجا هستند؟

 

 جبرئیل فرود می آید و می پرسد: «چه کسانی را می خواهی؟ مقصودت از کسانی که با خدا و پیامبر خدا در جنگ بودند چه کسانی است؟»

 

عقرب می گوید: آنها پنج نفرند و من می خواهم آنها را ببلعم:

 

 اول: تارِکُ الصَّلوة: 

 

آن کسی که بی نماز از دنیا رفته است، مخصوصاً اگر منکر هم بوده و نماز را قبول نداشته که دیگر هیچ! این عقرب می گوید من ارادۀ تارک الصلوة را دارم. او با خدا و پیامبر خدا صلی الله علیه و آله در جنگ بوده است.

 

 دوم: مانِعُ الزَّکاة: 

 

کشاورزی که گندم داشته اما زکاتش را نمی داده، گاو و گوسفندش در حد نصاب بوده زکات نمی داده، طلا به میزان بیست مثقال داشته زکاتش را نمی داده، این عقرب می گوید: من به دنبال کسانی هستم که در دنیا زکات نمی دادند.

 

سوم: آکِلُ الرِّبا:

 

کسانی که نزول می خوردند. در زمان ما هستند کسانی که پول می دهند و نزولش را سر ماه می گیرند. چه قدر گناه دارد.

 

چهارم: شارِبِ الخَمر:

 

کسانی که شراب می خورند، چهارمین گروهی هستند که آن عقرب به دنبالشان هست. 

 

پنجم: قَومٌ یُحَدِّثُونَ فِی المَسجِدِ حَدیثَ الدُّنیا:

 

مردمی که در مسجد می نشینند و به جای اینکه مباحثه کنند، درس بخوانند، دعا بخوانند، حرف آخرت و مسائل شرعی و قرآن و مفاتیح بزنند، از دنیا صحبت می کنند: امروز دلار چند بود؟ طلا مظنه اش چه قدر بود؟ شنیده ام بالا رفته؟! این حرف ها جایش در مسجد نیست. آن عقرب به دنبال کسانی است که در مسجد از دنیا حرف بزنند.

 

برگرفته از کتاب در محضر مجتهدی

 

انتهای پیام/


ادامه مطلب
نظرات 0
تاريخ : دوشنبه 29 آذر 1395  | 3:45 PM | نویسنده : مهدی گلشنی

ارزش جهاد در راه خدا چقدر است؟

امام علی(ع) وقتی خبر تهاجم سربازان معاویه به شهر انبار در سال 38 هجری قمری و سستی مردم را شنید، این خطبه را ایراد فرمود.

به گزارش حوزه قرآن و عترت گروه فرهنگی باشگاه خبرنگاران جوان؛ امام علی(ع) در ابتدای این خطبه می فرماید:جهاد در راه خدا دری از درهای بهشت است که خدا آن را به دوستان مخصوص خود گشوده است.جها لباس تقوا و زره محکم و سپر مطمین خداست. کسی که جهاد را ناخوشایند دانسته و ترک کند، خدا لباس ذلت و خواری بر او می پوشاند و دچار بلا و معصیت می شود و کوچک و ذلیل می شود دل او  در پرده گمراهی مانده و حق از او روی برمی گرداند.به جهت ترک جهاد به خواری محکوم و از عدالت محروم می شود.

 

سپس امیرالمومنین علی(ع) در ادامه این خطبه می فرماید:آگاه باشید من شب و روز پنهان و آشکار شما را به مبارزه با شامیان دعوت کردم و گفتم پیش از آنکه آنها با شما بجنگند، با آنان نبرد کنید. به خدا سوگند هر ملتی که درون خانه خود مورد هجوم قرار گیرد ذلیل و خوار خواهد شد.اما شما سستی به خرج دادید و خواری و ذلت پذیرفتید تا آنجا که دشمن پی در پی به شما حمله کرد و سرزمین های شما را تصرف نمود و اینک فرمانده معاویه با لشکرش وارد شهر انبار شده و فرمانداره مرا کشته و سربازات شما را از مواضع مرزی بیرون رانده است.ای مردنمایان مرد، ای کودک صفتان بی خرد که عقل های شما به عروسان پرده نشین شباهت دارد چقدر دوست داشتم که هرگز شما را نمی دیدم و هرگز نمی شناختم.

 

انتهای پیام/


ادامه مطلب
نظرات 0

۳ میلیون تومان برای ۱۵ دقیقه تبلیغ در یک کانال تلگرامی

رئیس پلیس فتا از درآمدهای عجیب کانال‌ها و صفحات شبکه‌های اجتماعی گفت.

۳ میلیون تومان برای ۱۵ دقیقه تبلیغ در یک کانال تلگرامیبه گزارش دنیای ارتباطات در فضای مجازی باشگاه خبرنگاران جوان: هادیانفر رئیس پلیس فتا با اشاره به گزارش‌های غیر مستقیم از درآمدهای عجیب و غریب برخی کانال‌های تلگرامی و صفحات شبکه‌های اجتماعی، از قیمت ۳ میلیون تومانی برای ۱۵ دقیقه تبلیغ در یک کانال تلگرامی خبر داد.

 

سردار کمال هادیانفر در گفت‌وگو با خبرنگار انتظامی با اشاره به درآمدهای کلان برخی از کانال‌ها و صفحات ایجاد شده در برخی شبکه‌های اجتماعی اظهار داشت: در حال حاضر گزارش‌هایی که به صورت غیرمستقیم ارائه می‌شود حاکی از آن است که درآمدهای عجیب و غریبی در این حوزه وجود دارد و تبادلات مالی بالایی وجود دارد.

 

رئیس پلیس فتا با بیان اینکه نمی‌توان عدد خاص و مشخصی را به عنوان درآمد این صفحات و کانال‌ها  بیان کرد، در خصوص نحوه درآمدزایی این صفحات و کانال‌ها گفت: در حال حاضر ترفندها و شیوه‌های مختلفی در دنیای مجازی و شبکه‌های اجتماعی برای درآمد زایی وجود دارد که دارای تنوع زیادی است.

 

وی ادامه داد: به عنوان مثال برخی کانال‌ها و صفحات در شبکه‌های اجتماعی، با عضوگیری برای صفحات و کانال‌های دیگر کسب درآمد می‌کنند. از سوی دیگر صفحاتی که دارای فالوئرها یا اعضای زیادی هستند هم به تناسب میزان اعضای آن‌ها قیمت‌گذاری می‌شوند و به عنوان مثال صفحاتی که چندین میلیون فالوئر یا عضو دارند، قیمت‌های عجیب چند ده میلیونی دارند.

 

هادیانفر با بیان اینکه جذب تبلیغات نیز یکی از روش‌های کسب درآمد در فضای مجازی و شبکه‌های اجتماعی است خاطرنشان کرد: در حال حاضر صفحات و کانال‌هایی که دارای اعضای بسیار زیادی هستند، قیمت‌های کلانی برای تبلیغات از مشتریان خود دریافت می‌کنند و گزارش‌هایی در دست است که برخی صفحات و کانال‌های ایرانی که رتبه نخست را در تعداد اعضا در اختیار دارند، برای نگه داشتن یک تبلیغ در صفحه خود به مدت 15 دقیقه، مبالغی تا بیش از 3 میلیون تومان اخذ می‌کنند.

 

به گزارش تسنیم، رشد شبکه‌های اجتماعی در یکی دو سال اخیر و عدم نظارت بر فعالیت این شبکه‌ها باعث شده تا در کنار فرصت‌هایی که این شبکه‌ برای جامعه به دنبال داشته، با موارد متعددی از کلاهبرداری‌های مالی، انتشار مطالب غیراخلاقی و توهین آمیز و اقدامات مجرمانه در این شبکه‌ها مواجه شویم؛ مشکلاتی که نهایتاً شورای عالی فضای مجازی را بر آن داشت تا برای ساماندهی این فضا دست به کار شود و طرح ساماندهی کانال‌ها و صفحات شبکه‌های اجتماعی دارای بیش از 5000 عضو را ارائه دهد.

 

انتهای پیام/


ادامه مطلب
نظرات 0

پیام تسلیت بهداد سلیمی در پی درگذشت پدر رضازاده+اینستاپست

بهداد سلیمی با انتشار پستی در صفحه اینستاگرام خود درگذشت پدر حسین رضازاده را به وی تسلیت گفت.

به گزارش خبرنگار حوزه ورزشکاران در فضای مجازی گروه فضای مجازی باشگاه خبرنگاران جوان؛ حسین رضا زاده قهرمان وزنه برداری جهان و المپیک و عضو شورای شهر تهران صبح روز گذشته به دلیل درگذشت پدرش سوگوار شد. بر این اساس بهداد سلیمی وزنه بردار تیم ملی کشورمان با انتشار پستی در صفحه اینستاگرام خود درگذشت پدر حسین رضازاده را به او و خانواده اش تسلیت گفت.

 

گفتنی است؛ پدر رضازاده مدتی در بستر بیماری به سر می برد.

 

وی نوشت:

"درگذشت پدر گرامی اسطوره وزنه برداری ایران (حسین رضازاده) را به ایشان و خانواده محترمشان تسلیت عرض می نمایم."

 

پیام تسلیت بهداد سلیمی در پی درگذشت پدر رضازاده+اینستاپست

 

انتهای پیام/


ادامه مطلب
نظرات 0

تعداد کل صفحات : 21 :: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 >