تاريخ : چهارشنبه 31 خرداد 1396  | 1:40 PM | نویسنده : مهدی گلشنی

جدال مجازی علی اکبری و کینگ دو قهرمان MMA

کُری خوانی علی اکبری و حریف آمریکایی اش پیش از مسابقات ژاپن به فضای مجازی کشیده شد.

امیر علی اکبریبه گزارش خبرنگار حوزه ورزشکاران گروه فضای مجازی باشگاه خبرنگاران جوان؛امیر علی اکبری نایب قهرمان رشته هنرهای رزمی ترکیبی موسوم به MMA در سوم مرداد ماه جاری برای شرکت در مسابقات رایزین 2017 در مقابل تایلر کینگ از چهره های شاخص این ورزش رزمی از کشور آمریکا به یکدیگر مبارزه خواهند کرد.

با توجه به سابقه 12 برد این حریف آمریکایی در مسابقات، تایلر می تواند حریف قوی و جدی برای علی اکبری باشد هرچند این مبارز آمریکایی در آخرین مبارزه اش در با ضربات مشت شکست خورد و این نقطه ضعف مبارزه تایلر است.

مربیان علی اکبری نیز با آگاهی کامل از این موضوع تلاش دارند تا تحت نظر مربی  بوکس ایران تمرینات علی اکبری مبارزه ایرانی را بیشتر بر روی نقطه ضعف حریفش متمرکز کنند.

علی اکبری و تایلر همیشه برای همدیگر حریف قوی بوده اند و در اصطلاح با یکدیگر کُری خوانی دارند، این کُری خوانی ها این بار به فضای مجازی و شبکه های اجتماعی به خود گرفته و به طوری که تایلر کینگ در صفحه اینتساگرامش با انتشار عکسی از خود و علی اکبری و همچنین گودزیلا خطاب کردن حریف ایرانی نوشته است: "گودزیلا هیچ کاری نمی‌تواند در مقابل من بکند. مبارزه یک‌طرفه خواهد بود و نمی‌گذارم علی اکبری نفس بکشد."

امیر علی اکبری نیز با انتشار همان عکس در صفحه اینستاگرام خود پاسخ تایلر را  اینگونه داده است: "می‌دانم که آرزویت این است که من را ببینی اما آرزویت را به کابوس تبدیل خواهم کرد."

وی همچنین در پایان پیام خود گفته است: " 8 مرداد بازی با حريف آمريكايی و التماس دعا از همه شما عزيزان، يا حيدر".

این دوکری شدیدی نیز با یکدیگر دارند. تایلر در توییتر خود خطاب به علی‌اکبری نوشته "گودزیلا هیچ کاری نمی‌تواند در مقابل من بکند. مبارزه یک‌طرفه خواهد بود و نمی‌گذارم علی اکبری نفس بکشد."

لازم به ذکر است مبارزه علی اکبری و تایلر در کشور ژاپن برگزار خواهد شد.

جدال مجازی علی اکبری و کینگ دو قهرمان MMA

 

جدال مجازی علی اکبری و کینگ دو قهرمان MMA

انتهای پیام/


ادامه مطلب
نظرات 0
تاريخ : چهارشنبه 31 خرداد 1396  | 1:40 PM | نویسنده : مهدی گلشنی

کیک پرویز پرستویی برای جشن تولد عزت الله انتظامی +عکس

پرویز پرستویی صفحه اینستاگرام خود را به تصویری از کیک تولد عزت الله انتظامی اختصاص داد.

کیک پرویز پرستویی برای جشن تولد عزت الله انتظامی+عکسبه گزارش خبرنگار حوزه هنرمندان گروه فضای مجازی باشگاه خبرنگاران جوان؛پرویز پرستویی که همیشه از عزت الله انتظامی به عنوان مرجع تقلید بازیگری‌اش نام برده، در جشن تولد 933 سالگی آقای بازیگر عکسی از کیک تولد وی را در صفحه  اینستاگرامش منتشر کرده و از این استاد عزیز به بزرگی یاد کرد و او را عزت سینمای ایران خواند. 

 گفتنی است؛ عزت الله انتظامی متولد 1303، در محله سنگلج تهران است و در  سینمای ایران به آقای بازیگر معروف و از اسطوره های سینمای ایران محسوب می شود.

از فیلم‌های سینمایی این بازیگر می‌توان به «آقای هالو»، «پستچی»، «گاو»،  «ستارخان»، «صادق کرده»، «حاجی واشنگتن»، «گراند سینما»، «هامون»، «ناصرالدین شاه آکتور سینما»، «روز واقعه»، «خانه‌ای روی آب»، «دیوانه‌ از قفس پرید»، «گاو خونی»، «مینای شهر خاموش»، «آتش سبز»، «راه آبی ابریشم» و «چهل‌سالگی» اشاره کرد.

پرویز پرستویی با انتشار این عکس در صفحه اینستاگرامش نوشت:

"زاد روز عزت سینمای ایران ستاره بی بدیل و تکرار نشدنی هنر این مرزو بوم عزت  الله انتظامی مبارک باد. خداوند سایه ایشان را از سر هنر ایران زمین کم نکند."

کیک پرویز پرستویی برای جشن تولد عزت الله انتظامی+عکس

انتهای پیام/


ادامه مطلب
نظرات 0
تاريخ : چهارشنبه 31 خرداد 1396  | 1:40 PM | نویسنده : مهدی گلشنی

عکس یادگاری مهدی سلطانی در پشت صحنه "شهرزاد ۲"

مهدی سلطانی در صفحه اینستاگرام خود عکسی از پشت صحنه سریال شهرزاد۲ را منتشر کرد.

عکس خانوادگی فرهاد در پشت صحنه به گزارش خبرنگار حوزه هنرمندان گروه فضای مجازی باشگاه خبرنگاران جوان؛مهدی سلطانیبازیگر نقش هاشم در سریال "شهرزاد" یک روز پس از انتشار اولین قسمت از سری دوم این سریال، عکسی از خود، فریبا متخصص و مصطفی زمانی را در صفحه  اینستاگرامش منتشر کرد.

گفتنی است؛ سریال شهرزاد به کارگردانی حسن فتحی و تهیه‌کنندگی و سرمایه‌گذاری سیدمحمد امامی توليد شده است. از اين سريال به عنوان بزرگترین مجموعه شبكه خانگی در بخش خصوصی كشور نام برده می‌شود كه توانسته تماشاگران زيادی را با خود همراه كند.

مهدی سلطانی در صفحه اینستاگرام خود نوشت:

"هاشم و پسرش و همسرش در پشت صحنه فصل دوم "شهرزاد" كه اولين قسمت آن بيست و نه خرداد توزيع شد. 

پ ن: سى خرداد تولد مصطفى عزيز مبارک."
 

عکس خانوادگی فرهاد در پشت صحنه

انتهای پیام/


ادامه مطلب
نظرات 0
تاريخ : چهارشنبه 31 خرداد 1396  | 1:40 PM | نویسنده : مهدی گلشنی

وضعیت کنونی محمد بن نایف پس از برکناری +عکس

در این گزارش کاریکاتوری را مشاهده می‌کنید که وضعیت فعلی محمدبن نایف را به تصویر کشیده است.

وضعیت کنونی محمد بن نایف پس از برکناریبه گزارش خبرنگار حوزه اخبار داغگروه فضای مجازی باشگاه خبرنگاران جوان، محمدبن نایف ، ولیعهدی که  بی صبرانه نفس ملک سلمان را می شمرد تا بر تاج و تخت بنشیند، هم اکنون با توجه به اینکه توسط شاه عربستان از  قدرت برکنار شد، به طور قطع حال و روز خوشی ندارد؛ این حالات را کاملا از چهره سرد و بی روح او که لبخندی تصنعی در هنگام بیعت با محمدبن سلمان بر لب دارد می توان به راحتی فهمید.


اکنون همه رویای های وی نقش بر آب شده و خانه ای که سالها روی نسیم ساخته بود در هم فرو ریخته است. در حال حاضر وضعیتی که وی پس از این ناکامی بزرگ دارد دستمایه طنز کاریکاتورها شده است.

در همین راستا یک اکانت توئیتری فرصت را غنیمت شمرده و نان خود را بر تنور داغ فضای مجازی چسبانده است.


این حساب توئیتری با نام حمزه الشاخوری کاریکاتوری که مدتها قبل از اکانتی بحرینی منتشر شده بود را مجددا بازنشر کرده که با حال و هوای این روزهایمحمدبن نایف بسیار سازگاری دارد.

وضعیت کنونی محمد بن نایف پس از برکناری

انتهای پیام/


ادامه مطلب
نظرات 0
تاريخ : چهارشنبه 31 خرداد 1396  | 1:39 PM | نویسنده : مهدی گلشنی

یادداشت دکتر محسن رضایی در سالروز شهادت دکتر مصطفی چمران

محسن رضایی صفحه اینستاگرام خود را به تصویری از شهید مصطفی چمران اختصاص داد.

یادداشت دکتر محسن رضایی در سالروز درگذشت شهید مصطفی چمرانبه گزارش خبرنگار حوزه سیاسیون  گروه فضای مجازی باشگاه خبرنگاران جوان؛شهید دکتر مصطفی چمراندر اسفند  1311 متولد شد. وی دارای مدرک دکترا در رشته الکترونیک و فیزیک پلاسما، از دانشگاه برکلی کالیفرنیا بود. در سال 1349 به دعوت امام موسی صدر و مبارزه با صهیونیسم به لبنان هجرت کرد و گروه «امل» را تأسیس نمود.

چمران بعد از انقلاب از سوی امام خمینی (ره) به وزارت دفاع منصوب شد و در دوره اول مجلس شورای اسلامی از سوی مردم تهران به مجلس راه یافت. با شروع جنگ به جبهه عزیمت نمود و با همکاری مقام معظم رهبری ستاد جنگهای نامنظم را تشکیل دادند. سرانجام در 31 خرداد 1360 در دهلاویه شربت شهادت نوشید.

امروز ۳۱ خرداد سالروز شهادت دکتر مصطفی چمران است در همین راستا محسن رضایی دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام پستی در صفحه اینستاگرام خود یاد این  شهید را گرامی داشته و ابراز امیدواری کرد استادان، محققان و پژوهندگان ما تداوم بخش راه  شهید چمران و اساتید شهید باشند.

 محسن رضایی در صفحه اینستاگرام خود نوشت:

"شهید دکتر مصطفی چمران، رزمنده‌ای مؤمن و انقلابی و دانشمندی توانا، خلاق و صاحبدل بود که دکترای فیزیکش را از یکی از معتبرترین دانشگاه‌های آمریکا دریافت کرده بود. با وجود آن که وزیر دفاع بود، مثل یک رزمنده درخط مقدم حضور می‌یافت. او پس از سال‌ها مجاهدت خستگی ناپذیر علمی و مبارزاتی، در مقابله با دشمن بعثی، در داخل خاک ایران به شهادت رسید. نقطه شهادت چمران یعنی «دهلاویه» نشان می‌دهد که دشمن متجاوز چند ده کیلومتر وارد خاک ما شده است؛ با این حال، بعضی همواره به دنبال آنند که واقعیت تجاوز دشمن را نادیده بگیرند و بگویند جنگ، زیر سر جمهوری اسلامی بوده است. سالروز شهادت این دانشمند شهید و روز «بسیج اساتید» را گرامی می‌داریم و امیدواریم استادان، محققان و پژوهندگان ما تداوم بخش راه  شهید چمران و اساتید شهید باشند. "

 یادداشت دکتر محسن رضایی در سالروز درگذشت شهید مصطفی چمران

انتهای پیام/


ادامه مطلب
نظرات 0
تاريخ : چهارشنبه 31 خرداد 1396  | 1:39 PM | نویسنده : مهدی گلشنی

توهین مجدد مفتی عربستان به ایرانیان +عکس

مفتی وهابی سرشناس عربستان بار دیگر در اظهار نظری جدید به ایرانیان توهین کرد.

مفتی عربستانبه گزارش خبرنگار حوزه اخبار داغگروه فضای مجازی باشگاه خبرنگاران جوان،  عبدالعزیز آل شیخ نواده محمد بن  عبدالوهاب موسسوهابیت و مفتی  اعظم عربستان در گفتگویی تلفنی با روزنامه عکاظ چاپ عربستان اظهار داشت " ایرانی های نجس دشمن خانه خدا و پیامبر اکرم (ع) هستند. آنها به دروغ مدعی شدند عربستان از سفر آنها به حج جلوگیری کرده در حالی که دولت فقط می خواهد نظم بیشتری وجود داشته باشد".

این اولین بار نیست که مفتی‌های جیره‌خوار عربستان اینچنین به مردم ایران اهانت می‌‎کنند. عبدالعزیر آل شیخ پیش از این نیز گفته بود "آن‌ها (ایرانیان) مسلمان نیستند، بلکه مجوسند و دشمنی آن‌ها با مسلمانان مسأله قدیمی است."

سال گذشته نیز پس از برگزاری مراسم حج، "عائض قرنی"  مفتی تکفیری سعودی،  در پیامی توئیتری ادعا کرد "مراسم حج امسال صد در صد موفقیت آمیز برگزار شد و دلیل موفقیت آمیز بودن آن حضور نداشتن حجاج ایرانی بود".

وی  ایران را کشور "صفوی و مجوسی" و منشأ تروریسم در دنیا توصیف کرد!

توهین مجدد مفتی عربستان به ایرانیان

 

انتهای پیام/


ادامه مطلب
نظرات 0

نویسنده قطری: جهانیان می‌دانند جرقه تروریسم از کجا نشأت گرفت

نویسنده سرشناس قطری در مطلبی پرکنایه خطاب به عربستان نوشت ملت‌های جهان می‌دانند جرقه تروریسم از کجا نشأت گرفت.

به گزارش گروه بین‌الملل باشگاه خبرنگاران جوان به نقل از العالم، یک نویسنده قطری با انتشار نامه‌ای سرگشاده خطاب به عادل جبیر، وزیر امور خارجه سعودی، تاکید کرد که هیئت حاکم عربستان سعودی استقلال کشورشان را زیر پای ترامپ فرش کردند.

 

 احمد علی، نویسنده سرشناس قطری و سردبير اسبق روزنامه الوطن در مطلبی با عنوان «نامه‌اى از ميان محاصره تحميلى بر قطر» به وزير خارجه سعودى  که در روزنامه الوطن منتشر شده است خطاب به وزیر خارجه سعودی تاکید کرد: عادل باش ای «عادل» و جبار مباش ای «جبیر».

 

وی افزود: نیازی به کمک‌هایتان نداریم و «مازاد» خود را خرج ملتتان کنید.

 

احمد علی یاداور شد: وقتی دچار بلایی می‌شوید، لاپوشانی می‌کنید و پنهان می‌نمایید، یادتان نرود کسانی که حملات تروریستی ۱۱ سپتامبر را انجام دادند، پانزده نفرشان سعودی بودند.

 

این نویسنده قطری تاکید کرد: تحریم و محاصره ظالمانه شما چهره زشتی را از اسلام در جهان متمدن به نمایش می‌گذارد.

 

وی خاطرنشان کرد: استقلال، فرش نیست آنرا پهن کنیم تا شما پایتان را بر آن نهید، همانگونه که ترامپ پای بر فرشتان گذاشت.

 

وی گفت: ملت‌ها و دولت‌های جهانی می‌دانند که جرقه تروریسم از کجا نشأت گرفت.

 

انتهای پیام/


ادامه مطلب
نظرات 0
تاريخ : یک شنبه 28 خرداد 1396  | 1:50 PM | نویسنده : مهدی گلشنی

شمار تلفات انفجار در مرکز تجاری کلمبیا افزایش یافت

منابع بیمارستانی کلمبیا اعلام کردند در پی انفجار بمب در یک مرکز تجاری در بوگوتا دست‌کم 3 نفر کشته و 11 نفر زخمی شدند.

شمار تلفات انفجار در مرکز تجاری کلمبیا افزایش یافتبه گزارش گروه بین‌الملل باشگاه خبرنگاران جوان به نقل از خبرگزاری فرانسه، منابع بیمارستانی کلمبیا اعلام کردند در پی انفجار بمب در مرکز تجاری بوگوتا -پایتخت این کشور- دست‌کم 3 نفر از جمله یک فرانسوی کشته و 11 نفر زخمی شدند.

 

پیشتر «انریکه پنالوسا»، شهردار بوگوتا، اعلام کرده بود در حمله انفجاری در مرکز تجاری این شهر دست کم یک نفر کشته شد و 11 نفر زخمی شدند.

 

پنالوسا تصریح کرد یکی از کشته‌های این حمله در مرکز اندینو، یک زن فرانسوی 23 ساله است.

 

خوان مانوئل سانتوس، رئیس جمهور کلمبیا، ضمن محکوم کردن این حمله به رئیس پلیس ملی دستور داد در این مورد تحقیق کند.

 

بر اساس اطلاعات اولیه پلیس، این انفجار حدود ساعت 17 به وقت محلی (22 به وقت گرینویچ) در یکی از توالت‌های زنانه این مرکز تجاری، که در یک منطقه پرتردد خارجی‌ها قرار دارد، روی داد.

 

بر اساس بیانیه بیمارستانی که مجروحان به آنجا منتقل شدند، دو زن 27 و 31 ساله که ملیت آنها مشخص نیست، بر اثر شدت جراحات کشته شدند. این منبع تصریح کرد حال 4 نفر از زخمی‌ها نیز وخیم است.

 

ارتش آزادی‌بخش ملی کلمبیا -بزرگترین گروه شورشیان فعال در این کشور- مسئولیت چند حمله اخیر در بوگوتا را برعهده گرفت، اما اعلام کرد در انفجار سنترو اندینو در مرکز منطقه گردشگری پایتخت هیچ نقشی نداشته است.

 

 

انتهای پیام/


ادامه مطلب
نظرات 0
تاريخ : یک شنبه 28 خرداد 1396  | 1:50 PM | نویسنده : مهدی گلشنی

اردوغان مخالفانش را تهدید به بازداشت کرد

درحالیکه تظاهرات ضد دولتی در ترکیه وارد سومین روز خود شده است، «رجب طیب اردوغان» مخالفانش را تهدید به پاسخی شدید کرد.

به گزارش گروه بین‌الملل باشگاه خبرنگاران جوان به  نقل از گالف تایمز؛ «رجب طیب اردوغان»، رئیس جمهور ترکیه، در واکنش به برپایی تظاهرات ضد دولتی در این کشور با شعار «عدالت» اظهار داشت: اگر شما به دنبال عدالت هستید، پارلمان مرجع و محل مناسبی برای آن است.

 

 تظاهرات روزهای اخیر ترکیه از سوی حزب جمهوری‌خواه خلق این کشور برنامه‌ریزی شده است. حزب مذکور یکی از شناخته شده‌ترین مخالفان دولت کنونی ترکیه است. اردوغان ضمن انتقاد از حرکت اعتراض آمیز حزب مخالف دولت تاکید کرد این اقدامات برای هیچ کس فایده‌ای نخواهد داشت.

 

اردوغان در این باره گفت: دعوت از شهروندان برای آمدن به خیابان‌ها بدون درنظر گرفتن قانون اساسی، هیچ سودی برای معترضان و یا کشور نخواهد داشت. اگر با پارچه نوشته‌هایی که بر روی آن واژه «عدالت» نوشته شده راهپیمایی کنید، این حرکت الزاما عدالتی را با خود به ارمغان نخواهد آورد. اگر شما به دنبال عدالت در کشور هستید، پارلمان محل مناسبی برای آن است.

 

اردوغان اشاره‌ای تهدیدآمیز به استقلال قوه قضائیه در ترکیه کرد و به تظاهرکنندگان هشدار داد مراقب باشند به عاملی برای سرکوب تبدیل نشوند.  

 

رئیس جمهور ترکیه در ادامه افزود: ماده ۱۳۸ قانون اساسی ترکیه که به جدایی قوا اشاره دارد، فقط برای سیاستمداران نیست؛ این موضوع برای همه مردم قابل اجرا است. اگر قوه قضائیه شما را احضار کرد، متعجب نشوید.

 

«کمال قلیچ دار اوغلو»، رهبر حزب جمهوری‌خواه خلق ترکیه، از زمان به قدرت رسیدن اردوغان در سال 2010، یکی از جدی‌ترین چالش‌های سیاسی وی بوده است. حزب جمهوری‌خواه خلق، قدیمی‌ترین حزب در ترکیه است و از قدرت نفوذ بالایی در میان مردم و سیاستمداران بهره می‌برد.

 

اردوغان، رقیب سیاسی خود را تهدید کرد اگر به فراخوان دادن به مردم برای برپایی تظاهرات در خیابان‌ها ادامه دهد، بدون شک با مشکلات قانونی مواجه خواهد شد.

 

حزب جمهوری‌خواه به دنبال برگزاری یک راهپیمایی عظیم از آنکارا به سمت استانبول است. مسیر میان این دو شهر 400 کیلومتر بوده و تاکنون هزاران نفر از مردم ترکیه برای حضور در آن اعلام آمادگی کرده‌اند. برخی خبرها حاکیست این راهپیمایی گسترده تا سه هفته آینده برگزار می‌شود.

 

انتهای پیام/


ادامه مطلب
نظرات 0
تاريخ : یک شنبه 28 خرداد 1396  | 1:49 PM | نویسنده : مهدی گلشنی

دیپلمات سعودی از مجازات قتل در آلمان فرار کرد

یک مقام سعودی مقیم آلمان با استفاده از قانون «مصونیت دیپلماتیک» از مجازات شدن فرار کرد.

توسل مقام سعودی به «مصونیت دیپلماتیک» برای فرار از مجازات قتلبه گزارش گروه بین‌الملل باشگاه خبرنگاران جوان به نقل از راشاتودی، یک مقام سعودی که روز سه‌شنبه باعث مرگ یک دوچرخه سوار 55 ساله آلمانی شده بود با استفاده از «مصونیت دیپلماتیک» تحت پیگرد قانونی قرار نمی‌گیرد. این دیپلمات با باز کردن ناگهانی درب خودروی خود باعث شد دوچرخه سوار دچار سانحه شود و پس از مدتی به دلیل ضربه‌ای که به سرش خورده بود جانش را از دست بدهد.

 

همسر این مرد در مصاحبه با روزنامه‌ بیلد اعلام کرد: «برای من مهم نیست که او یک دیپلمات است یا یک فرد عادی او باید عادلانه مجازات شود.»

 

مقامات آلمان فقط می‌توانند این دیپلمات 50 ساله را اخراج کنند یا از دولت سعودی بخواهند از مصونیت دیپلماتیک او چشم پوشی کند تا تحت پیگرد قانونی قرار بگیرد.

 

دیپلمات‌هایی که در برلین ساکن هستند در سال 2016، 22816 مرتبه قوانین راهنمایی رانندگی را نقض کرده‌اند و باعث وقوع 60 تصادف شده‌اند که 28 فقره از آنها به صدمات منجر شده است. دیپلمات‌های چینی 735، روس‌ها 697 و عربستانی‌ها 683 مورد از این تخلفات را به خود اختصاص داده‌اند.

 

انتهای پیام/


ادامه مطلب
نظرات 0

تعداد کل صفحات : 19 :: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 >