کد ِکج شدَنِ تَصآویر

کداهنگ برای وبلاگ

چشمه سلطان ولی کریز
چشمه سلطان ولی کریز
 
نويسندگان

 

 

 

 

کد خبر: ۸۴۵۳۶

 

امام صادق علیه السلام در حدیثی عاملی را که موجب فاصله افتادن بین مومن و بهشت می شود را بیان کردند.

عقیق:متن حدیث را از کتاب المحاسن منتشر می کند.

قَالَ أَبُو عَبْدِ اللَّهِ (ع) مَنْ كَانَ بَيْنَهُ وَ بَيْنَ الْمُؤْمِنِ حِجَابٌ ضَرَبَ اللَّهُ بَيْنَهُ وَ بَيْنَ الْجَنَّةِ سَبْعِينَ أَلْفَ سُورٍ مَسِيرَةُ مَا بَيْنَ السُّورِ إِلَى السُّورِ مَسِيرَةَ سَبْعِينَ أَلْفَ عَامٍ.

امام صادق عليه السلام فرمود: هر مؤمنى كه خود را از دسترس مؤمن ديگر دور نگه دارد، خداوند عزّ و جلّ ميان او و بهشت هفتاد هزار دیوار بكشد، كه ميان هر دیوار با دیوار ديگر، ۷۰ هزار سال راه است.

 

پی نوشت:

المحاسن، ج‏1، ص: 101.

منبع:حوزه


ادامه مطلب[ شنبه 30 بهمن 1395  ] [ 5:32 PM ] [ احمد ]
نظرات 0

 

مقام جبرئيل:

 

 

                                                                                                                                                                                                     مقام یعنی  جایگاه ایستادن و  استوانه اي (ستون )که داخل حجره شريف وجود دارد و ملك مقرب در آنجا بر، رسول خدا (ص) نازل مي شده به  مقام جبرئیل نام گذاری شده است،و   گفته اند كه قبر حضرت زهرا (س)نيز كنا رآن است و درب خانه فاطمه نيز آنجا بوده است. ودر روایتی ، آمده است كه چهل روز صبحگاهان پيامبر(ص)  به كنار اين درب مي رفت و خطاب به اهل خانه مي فرمود : السلام عليكم يا اهل البيت [1] و اين آيه را مي خواند : انما يريدالله ليذهب عنكم الرجس اهل البيت و يطهركم تطهيرا [2]                                                                                                                                            مقام جبرئيل به موازات ستونهاي وفود و حرس قرار دارد ولي اكنون داخل ضريح و منتهي اليه حجره شريف واقع شده و در ديدكسي نيست .[3]                                                                             

محل اذان بلال :

 

                                                                                                                                                                                                         یکی از سنت ها ی دین مبین اسلام و پیا مبر گرامی( ص)  اذان گفتن در اوقات نماز ، است ،نبی مکرم اسلام برای این امر مهم فردی را به نام بلال تعیین کردند ،  هنگاميكه پيامبر (ص)به بلال فرمودند اذان بگويد وي بر ديوار جنوب غربي مسجد ايستاد و اذان گفت وبنا به روايتي قبل از تغيير قبله بر ستوني در خانه عبدالله بن عمر در جنوب مسجد (دارالعشره )اذان گفت و پس از تغيير قبله و توسعه مسجد توسط پيامبر (ص)بعد از غزوه خيبر اين محل داخل مسجد قرار گرفت و درحقيقت محل اذان جديد مقداري پائين تر و نزديك صحن مسجد در انتهاي ديواره شمال غربي واقع شد.[4]                                                                         

  مناره هاي مسجد:

                                                                                                                                               بنا به نقل تاریخ اولين مناره را غلام، عباس بن عبدالمطلب براي مسجد ساخت بعد عمر بن عبدالعزيز چهارمناره در چهار گوشه مسجد ساخت و دردوران سعودي 6 مناره ديگر ساخته شده و اكنون مسجد 10 مناره دارد.[5]                                                                                                                                             گنبد مسجد  :

 

                                                                                                                                                                                                                 یکی از آثار تاریخی ودوست داشتنی  مسجدالنبی (ص) گنبد سبز زیبای بالای سقف روضه منوره است که در ابتدا به قبه زرقاء (رنگ كبود يا آبي آسماني ) مشهور بوده و

 د رسال 678 هجری توسط احمد بن برهان بر ضريح مقبره شريف پيامبر(ص) ساخته شد (و پس از تخريب ) در سالهاي بعد گنبد خضراء يا گنبد فعلي بر روي آن بنا شده است ، پايه گذار اين گنبد مماليك مصر بوده اندو در دوران سلطان عبدالحميد عثماني ترميم و بنحو اساسي تري بنا نهاده شد. [6]                                                                                      


[1] -آثار اسلامی مکه ومدینه  ص 146

[2] - احزاب آیه  33

[3] - تازیخ آثار اسلامی  مکه ومدینه ص 242

[4] - همان ص 265

[5] -همان ص 273

[6] - همان

 

 

http://baghdasht1.blogfa.com/

 

 

تصاویر زیباسازی|www.RoozGozar.com|تصاویر زیباسازی


ادامه مطلب[ شنبه 30 بهمن 1395  ] [ 5:31 PM ] [ احمد ]
نظرات 0
 

"باسمه تعالی"

 

 

"مرگ برآمریکا"

 

 

 

*مرگ براسراییل*

 

 

 

*سی وهشتمین سالگردپیروزی انقلاب

 

 

 

شکوهمنداسلامی ایران مبارک باد*

 

 

 
 
 
 
 
 

*************************

 
http://barrud.rasekhoonblog.com
 
 
 
 barrudkariz.shblog.ir/
 
 
 
 
 
شكلك هاي محدثه
احمداسماعيلي كريزي/"استان خراسان رضوي،"
 

ادامه مطلب[ جمعه 29 بهمن 1395  ] [ 3:27 PM ] [ احمد ]
نظرات 0

 

سرویس اجتماعی | کد خبر: ۲۷۸۲۳۶۵
تاریخ انتشار: ۱۳۹۵/۱۱/۲۸ - ساعت ۱۷:۴۷
استاندار خراسان جنوبی در جمع هنرمندان:

اماکن کیست که برای مردم شهر پادگان درست

کرده اند/ نیروی انتظامی مسئول حفظ نظام

هستند نه چیز دیگری/رقصیدن زن و مرد به

اسلام لطمه وارد نمی‌کند/آقای رئیس جمهور

 هم شجریان گوش می دهند

 
استاندار خراسان جنوبی گفت: در هیچ شهرستانی اداره اماکن وجود ندارد و فرمانده نیروانتظامی باید پاسخ گو باشد که این اماکن کیست و چکاره است؛ این چه تفکری است که برای مردم شهر پادگان درست کرده اند.
اماکن کیست که برای مردم شهر پادگان درست کرده اند/ نیروی انتظامی مسئول حفظ نظام هستند نه چیز دیگری/رقصیدن زن و مرد به اسلام لطمه وارد نمی‌کند/آقای رئیس جمهور هم شجریان گوش می دهند,

به گزارش عصراترک به نقل از  خاورستان، سید علی اکبر پرویزی، استاندار خراسان جنوبی صبح امروز در جمع  هنرمندان اظهارکرد: بخشی از دغدغه های هنرمندان را به صورت مکتوب به دستگاه ها اعلام می کنم و از انها توضیح می خواهم و معاون سیاسی و استانداری انها را پیگیری می کنند و نتایج ان را در اخیار انجمن های هنری و اداره ارشاد قرار بدهد.

باید به حال هنر استان گریه کرد

وی تصریح کرد: باید به حال هنر در استان گریه کرد چراکه فضا، فضا خوبی نیست.

 

برخی از آقایان به نام دین با همه چیز مخالفت می کنند

استاندار خراسان جنوبی با تاکید بر اینکه باید فکر را عوض کرد این طور مشکل را حل نمی کنیم، تصریح کرد: تفکر را باید اصلاح کرد؛ با تفکر برخی از آقایان و افرادی که ابزار شدند و به نام دین با همه چیز مخالفت می کنند.

 

برخی ها موضوعاتی که به دین ارتباط ندارد را ابزار می کنند

پرویزی تاکید کرد: موضوعاتی که هیچ ارتباطی به دین ندارد را ابزار می‌کنند و برای استان سختی است.

 

وی بیان کرد: تفکرظالمانه ای در بخشی از جامعه رسوخ کرده و افراد انگشت شماری هستند و آنها موانع عمده خیلی از توسعه هستند.

برخی از مدیران می ترسند

استاندار خراسان جنوبی بیان اینکه افراد در حوزه های مختلف مشکلات دارند، گفت: برخی از مدیران می ترسند و من بارها گفتم هر مدیری، از ترس اینکه جاه و مقامش را از دست بدهد خدمت نکند نباید نامش را انسان گذاشت.

 

پرویزی با تاکید بر اینکه مدیریت که به هر قیمت نباید به آن توجه شود، گفت: اگر مدیری از یک مورد و موضوعی بترسد از همان موضوع و موضع از وی سوء استفاده می کنند و سوارش می شوند؛ هر کس دلببندد به این مدیریت ها انسان ذلیلی است.

 

وی گفت: همه ی ما مدعی هستیم که این استان استانی فرهنگی است چرا باید با دیگر استان ها در حوزه ی هنری آنقدر تفاوت داشته باشد.

 

بخش عمده ای از بودجه فرهنگی خارج از دولت است

استاندار خراسان جنوبی با بیان اینکه بخش عمده ای از بودجه ی فرهنگی، خارج از دولت است، گفت: برخی از انتصابات حوزه ی فرهنگی خارج از دولت است و دولت فقط ضربه خور و پاسخ گو است و نقشی ندارد.

 

پرویزی اظهارکرد: اگر نیاز است بودجه فرهنگی را منتشر کنید تا ببینند در این مملکت چه خبر است.

 

وی تاکید کرد: غیر از آموزش و پرورش و آموزش عالی و اداره ارشاد که به دولت متصل بوده و همیشه ضربه خور است بقیه حوزه ها زیر نظر دولت نیستند.

 

استاندار خراسان جنوبی با تاکید بر اینکه درد شما درد ما هم است، گفت: من پست و مقام خودم را کنار گذاشته ام و نگران پست و مقام نیستم که این ها را میگویم.

 

پرویزی بیان کرد: باید فکر اساسی شود و جهت فرهنگی در این استان که همه انسان های متدین و خوش فکر هستند تغییر کند اما برخی اتفاقات تلخ افتاده است که انگار هنوز بیرجند شهر پادگان ها است و این اصلا مناسب مردم استان نیست.

 

باید با کمک هنرمندان تفکرات اصلاح شود

وی تاکید کرد: باید تفکر اصلاح شود و این کار بخش عمده آن بر عهده شما هنرمندان است.

 

استاندار خراسان جنوبی افزود: همه باید کمک کنند تا این مسیر مسیری مناسب شود و هنگامی که مسیر آماده شود بحث بودجه و امکانت حل خواهد شد.

 

هیچ تصمیمی در کشور و استان بر خلاف قانون و مصوبات دولت قابل انجام نیست

وی با بیان اینکه هیچ تصمیمی در کشور و استان بر خلاف قانون و مصوبات دولت قابل انجام نیست، گفت: هیچ شورایی نمی‌تواند تصمیمی برخلاف قانون بگیرد و می تواند توصیه کند اما ممنوعیتی نمی تواند ایجاد کند.

 

پرویزی خاطرنشان کرد: در جاهایی که خلاف قانون عمل شود همانطور که تاکنون سکوت نکردم از این پس هم تحمل نخواهم کرد.

 

 اماکن کیست که برای مردم شهر پادگان درست کرده اند

وی با تاکید بر اینکه در هیچ شهرستانی اداره اماکن وجود ندارد و فرمانده نیروانتظامی باید پاسخ گو باشد که این اماکن کیست و چکاره است، تصریح کرد: این چه تفکری است که برای مردم شهر پادگان درست کرده اند.

 

استاندار خراسان جنوبی با اشاره به اینکه در سفر من به فردوس مردم آنجا به من گفتند " به ما گیر داده اند که چرا نوشته اید غذای ایتالیایی و ایتالیایی خارجی است"، گفت: شورای امنیت کشور ابلاغ کرده است همه ی مراقبت ها را انجام دهید و به راحتی مجوز ندهید اما هنگامی که مجوز دادید باید پاسخگو باشید.

نیروی انتظامی مسئول حفظ نظام هستند نه چیز دیگری

پرویزی با تاکید بر اینکه نیروی انتظامی مسئول حفظ نظم و تنظیم ترافیک است در هیچ چیز دیگری نباید دخالت کند، گفت: اگر جرمی و خلافی اتفاق افتاد آن وقت مسئولانی که مجوز را داده اند  پاسخ گو خواهند بود.

هنر به معنای ابتذال نیست

وی با بیان اینکه هنربه معنای واقعی اصلا ابتذال نیست و هیچ هنرمندی به دنبال ابتذال نیست، گفت: اینکه بد استفاده می شود نباید به پای هنر نوشته شود و مربوط به ذات هنر نیست.

 

استاندار خراسان جنوبی با بیان اینکه موضوعات و مشکلات را در مورد امکانات پیگیری خواهیم کرد، افزود: امیدوارهستیم تفکر مدیران استان در جهت حمایت ازهنر و فرهنگ شکل بگیرد و مدیرانی که نگران میز و صندلیشان هستند کنار بروند و خیلی خودشان و مردم را اذیت نکنند.

 

پرویزی ادامه داد: تخلیه ساختمان فرهنگ و ارشاد را پیگیری خواهیم کرد تا این ساختمان در اختیار انجمن های هنری قرار بگیرد.

 

وی افزود: انجمن های هنری اگر مایل باشند سالن های ارشاد را اداره کنند این موضوع را در جلسه شورای اداری تصویب خواهیم کرد.

 

رقصیدن زن و مرد به اسلام لطمه وارد نمی‌کند

استاندار خراسان جنوبی تصریح کرد: " آقای رئیس جمهور به خراسان شمالی سفر کردند که من در حاشیه سفر به ایشان گفتم "مردم خراسان شمالی مردمی شاد هستند ساز ودهلشان تار ودف در همه حوزه ها هست و در مراسم عروسی های ما در منطقه باختاران ها به صورت خیلی مرسوم است که آقایان می رقصند؛ خانم ها می رقصند اماکنی هم وجود دارد که خیلی به اسلام ومسلمین لطمه وارد نمی شود".

 

پرویزی با بیان این سوال که آیا شادبودن مردم به جایی آسیب می زند؛ گفت: نباید مرزبندی ها به گونه ای باشد که اگر ما دردمان بگوئیم شما عزیزان به درد ما خواهید گریست.

 

آقای رئیس جمهور هم شجریان گوش می دهند

وی گفت: رسانه ها از رئیس جمهور سوال کردند شما موسیقی گوش می دهید شجریان هم گوش می دهید گفته اند " آره، مگر می شود گوش ندهم".

 

هفت ماه است معطل برگزاری جشن برای استانداری هستم اما نتوانستم

استاندار گفت: هفت ماه است که پیگیرم این هستم تا به مناسبت هفته دولت و دهه فجر جشنی را برای خانواده استانداری برگزار کنیم که مشکل مالی هم نداشتیم؛ اما متاسفانه امروز متوجه شدم که درد و گیر کجا است.

 

پرویزی در خصوص تهمت ها و انگ هایی که زده می شود، بیان کرد: کسانی که دنبال این کارها هستند خیلی کم و انگشت شمارند و برخی از سایت ها و روزنامه ها دارند بد و بیراه می گویند که واقعا خیلی از اینها دروغ می گویند.

 

وی افزود:این افراد اگر کاری صورت می گیرد می گویند مال دولت گذشته است، که حتما مال گذشته است؛ همانطور که پروژه های نیمه تمام و اندک دولت خاتمی به احمدی نژاد رسید، ولی ما الان صدها هزار پروژه نیمه تمام به ما رسید و مکلفیم که اجرا کنیم.

 

استاندار خراسان جنوبی اظهارکرد: جایی که کاری اجرا می شود را می گویند دولت کاری نمی کند؛ گازرسانی که می شود نماینده مجلس می گوید فلان اداره این کار را انجام داده است، آب رسانی که می شود می گویند مقام معظم رهبری دستور داده اند و بودجه تامین کرده اند و جایی که انجام نمی شود را به ما خرده می گیرند که شما کاری انجام نمی دهید و این وضعیت برای ما هم وجود دارد و دغدغه و توجه به سایت ها نداشته باشید.

 

پرویزی ادامه داد: خوشحالم که این سایت ها اینگونه صحبت می کنند چرا که باید روزی جوابگو باشند و اکراه دارند از اینکه بگویند دولت چه کاری انجام داده است و رسانه ها شدید ما را نقد می کنند.

 

وی بیان کرد: جاده بیرجند قاین و دیگر پروژه هایی که سال ها رها بوده اند در طی همین چند ماه پیشرفت های خوبی داشتند و 70-80 میلیارد تومان اعتبار تزریق کرده ایم اما رسانه ها مسیر دیگری را نشان می دهند.

 

استاندار خراسان جنوبی تصریح کرد: اگربخواهیم به این رسانه ها توجه کنیم باید نسبت به کار در جامعه ناامید شویم آقای رئیس جمهور در سفری که به خراسان شمالی داشتند "در حاشیه سفر عرض کردم که مردم این استان مردمی بسیار شاد هستند و در همه حوزه ها سازهای خود را همراه دارند".

 

شاد بودن مردم به جایی آسیب نمی زند

پرویزی اضافه کرد: در طی سفر روحانی به خراسان شمالی برای استقبال از وی موسیقی زنده اجرا شد که روحانی گفت این موسیقی چه اشکالی دارد و شاد بودن مردم به جایی آسیب نمی زند.

 

وی گفت: اگر موسیقی های سنتی و محلی حمایت می شد الان موسیقی های زیرزمینی نداشتیم و روش های نامناسب موسیقی به میدان نمی آمد.

 

کسانی که با تار و موسیقی عجین شده اند تماما متدین و معتقد هستند

استاندار خراسان جنوبی اظهارکرد: کسانی که با تار و موسیقی عجین شده اند تماما متدین و معتقد هستند و اکثرا با وضو تار را در دست می گرفتند اما رفتارهای ما باعث شد که اینها کنارگذاشته شود و اکنون افسوس می خوریم و تلاش می کنیم که به آن روزها برگردیم و باید به سنت ها و فرهنگ و آداب مردم توجه شود.

 

استاندار خراسان جنوبی اظهارکرد: این وظیفه ماست که شرایط و فضا را عوض و بهتر کنیم و به مدیران توصیه می کنم که حضور پیدا کنند و از هر نوع هنری حمایت کنند.

 

موقعیت پیش بیاید برخی ناگفته ها را به رسانه ها خواهم گفت

پرویزی با اشاره به انتصاب مدیران فرهنگی افزود: برخی از مدیران 10-15 سال است که مدیرند و از دولت حقوق می گیرند؛ ولی در حوزه دولت نیستند. اما اگر لازم باشد حتما در رسانه ها و تلوزیون درخصوص برخی اتفاقات و اعتبارات، حقوقها و  کمک هزینه هایی را که داده می شود، خواهم گفت.

 

وی بیان کرد: عده ای معدود و متعصب با عنوان لباس شخصی به مدیران فشار می آوردند؛ که این افراد عددی نیستند و اگر مردم پای کار باشند می شود آنها را اصلاح کرد.

 

وضعیت معیشتی هنرمندان یک درد است

استاندار خراسان جنوبی با بیان اینکه وضعیت معیشت هنرمندان واقعا یک درد است گفت: هنرمندی که نتواند زندگیش را تامین کند؛ قطعا باید هنر خود را رها کند و به سراغ کار دیگری برود، که این درد در تمام کشور وجود دارد و دولت تلاش می کند که خدمات و امکانات لازم را برای هنرمندان فراهم کند.

 

در حوزه ورزش هم گفته می شود که چرا به افرادی پول می دهید که بروند لخت؛ فوتبال بازی کنند

پرویزی افزود: همانطور که در حوزه ورزش مشکل اسپانسر داریم، در حوزه هنر هم مشکل اسپانسر داریم که شاید دلیل نبود اسپانسر هم مثل مدیران، ترس است که پای کار نمی آیند که در این خصوص اگر افرادی اسپانسر یک گروه هنری شوند؛ به آنها می گویند شما که متدین هستید، چرا می خواهید به دین آسیب بزنید؟ مثل همین که در ورزش هم گفته می شود که چرا به افرادی پول می دهید که بروند لخت؛ فوتبال بازی کنند که باید فضا عوض شود.

 

استفاده نشدن از سالن شهیدین قاسمی جز برای روضه؛ اصلا مناسب نیست

وی گفت: اینکه یک سالن به نام سالن شهیدین قاسمی است و باید تمام ایام سال تعطیل باشد جز مراسم روضه، اصلا مناسب نیست و بلاخره آنجا هم باید نمایش، تعزیه، تئاتر و ... برگزار شود.

 

هیچ کس نمی تواند جلوی برگزاری جشن فارغ التحصیلی را بگیرد

استاندار خراسان جنوبی با بیان اینکه جشن فارغ التحصیلی اصلا ممنوع نیست و هیچ کس نمی تواند جلوی این موضوع را بگیرد بیان کرد: خود دانشگاه ها باید این جشن را برگزار کنند که در این خصوص سالن پیام نور را هم برای اجرای برنامه های گروه های هنری پیگیری خواهیم کرد.

 

پرویزی اظهارکرد: برادران و خواهران عزیز، باید دستگاه های کشوری را به انجام برخی از وظایفشان وادار کنید و شما باید فضای فرهنگی سالم را پررنگ کنید.

 

وی با اشاره به اینکه اصرار ما این است که در همه حوزه ها، بخش های تصدی گری را به مردم و موسسات غیر دولتی بدهیم گفت: نص صریح قانون است که اگر بخش خصوصی بتواند پروژه های نیمه تمام دولتی را اداره کند، پس از چندبار آگهی کردن و نبود متقاضی، تا 80 درصد زیر قیمت کارشناسی شده واگذار شود و حتی می توان توافق کرد که 20 درصد آن را هم اقساطی دریافت کرد و شرط این واگذاری این است که از کاربری خود خارج نشود.

 

در جایی که کار نشدنی باشد دلیل آن را به مردم می گوییم

استاندار خراسان جنوبی اظهارکرد: یادگرفته ایم که در جایی که کار نشدنی است دلیل آن را به مردم بگوییم و در جاهایی هم که امکان انجام کار هست حتما اقدامات لازم را انجام خواهیم داد.

 

برخی فکر می کنند چون ما استانداریم نباید موسیقی گوش دهیم

پرویزی با اشاره به اینکه هیچ کس وجود ندارد که در ذات خود با هنر مخالف باشد و موسیقی را همه دوست دارند گفت: برخی ها فکر می کنند که چون ما استانداریم نباید موسیقی گوش دهیم.

 

وی تاکید کرد: ذات انسان ها هنر را دوست دارد و خداوند هم با همین دیدگاه ما را خلق کرده است،اما برخی ها تظاهر به مخالفت می کنند در حالی که در خلوت خود ماهواره هم نگاه می کنند.

 

انتهای پیام/

 

 

   

*************************

 
http://barrud.rasekhoonblog.com
 
 
 

 

 barrudkariz.shblog.ir/
 
 
 
 
 
شكلك هاي محدثه
احمداسماعيلي كريزي/"استان خراسان رضوي،"
 

ادامه مطلب[ جمعه 29 بهمن 1395  ] [ 3:16 PM ] [ احمد ]
نظرات 0

"باسمه تعالی"

 

 

"مرگ برآمریکا"

 

 

 

*مرگ براسراییل*

 

 

 

*سی وهشتمین سالگردپیروزی انقلاب

 

 

 

شکوهمنداسلامی ایران مبارک باد*

 

 

Image result for ‫تصاویرمتحرک مرگ برامریکا ومرگ برا سراییل‬‎Image result for ‫تصاویرمتحرک مرگ برامریکا ومرگ برا سراییل‬‎
 
 
Image result for ‫تصاویرمتحرک مرگ برامریکا ومرگ برا سراییل‬‎
 
Image result for ‫تصاویرمتحرک مرگ برامریکا ومرگ برا سراییل‬‎
 
 
Image result for ‫تصاویرمتحرک مرگ برامریکا ومرگ برا سراییل‬‎
 
 
 
Image result for ‫تصاویرمتحرک مرگ برامریکا ومرگ برا سراییل‬‎Image result for ‫تصاویرمتحرک مرگ برامریکا ومرگ برا سراییل‬‎
 
Image result for ‫مرگ بر اسرائیل‬‎Image result for ‫مرگ بر اسرائیل‬‎
 
Image result for ‫تصاویرمتحرک مرگ برامریکا ومرگ برا سراییل‬‎Image result for ‫مرگ بر اسرائیل‬‎
 

 

Image result for ‫مرگ بر اسرائیل‬‎Image result for ‫مرگ بر اسرائیل‬‎
 
 
 
 
 
 

 

 


ادامه مطلب[ جمعه 29 بهمن 1395  ] [ 2:59 PM ] [ احمد ]
نظرات 0

 

 

 

 

1395/11/23 شنبه

به مناسبت دهه فجر؛

بازدید رئیس سازمان قضایی استان خراسان رضوی از ندامتگاه نظامیان مشهد مقدس

به مناسبت دهه مبارک فجر انقلاب اسلامی ایران، رئیس سازمان قضایی نیروهای مسلح استان خراسان رضوی از ندامتگاه نظامیان مشهد مقدس بازدید کرد.

حجت الاسلام والمسلمین اسماعیلی در این بازید، به بیان خاطراتی از دوران پرشکوه انقلاب اسلامی ایران و نحوه پیروزی انقلاب اسلامی پرداخت و در پایان از مسئول فرهنگی این بند و سه نفر از مددجویانی که در مسابقات قرآنی مقام کسب کرده بودند با اهداء لوح و هدایایی تقدیر به عمل آمد.

 

 

*************************

 
http://barrud.rasekhoonblog.com
 
 
 

 

 barrudkariz.shblog.ir/
 
 
 
 
 
شكلك هاي محدثه
احمداسماعيلي كريزي/"استان خراسان رضوي،"
 

ادامه مطلب[ پنج شنبه 28 بهمن 1395  ] [ 5:25 PM ] [ احمد ]
نظرات 0

 

 

 

 

1395/11/27 چهارشنبه

با دستور حجت الاسلام والمسلمین بهرامی:

فراهم شدن مقدمات تشکیل کانون پیشکسوتان سازمان قضایی نیروهای مسلح

مقدمات تشکیل کانون پیشکسوتان سازمان قضایی نیروهای مسلح با دستور و حمایت رئیس سازمان قضایی نیروهای مسلح فراهم شد.

رئیس سازمان قضایی نیروهای مسلح در نشستی صمیمانه با جمعی از بازنشستگان بر لزوم وجود تشکیلاتی برای ساماندهی امور بازنشستگان تأکید کرد و افزود: باید تشکیلاتی داشته باشیم و هر چند وقت یکبار اعضاء دور هم جمع شوند و در سازمان قضایی به‌حمدالله کلید آن زده شده و همکاران تلاش کنند تا کانون بازنشستگان سازمان تشکیل شود.
حجت الاسلام والمسلمین بهرامی گفت: بازنشستگان سرمایه های سازمان هستند و از تجربیات آنها باید به خوبی استفاده کنیم.
این مقام قضایی تصریح کرد:انسان هیچگاه بازنشسته نمی شود و تا آخرین لحظه عمر در تلاش و کوشش برای ارتقاء دانسته های خویش است.
وی تاکید کرد: بازنشسته ها دارای تجربیات ارزشمند هستند و قدر آنها را باید دانست.
این مقام قضایی گفت: مسئولان اجرایی و قضایی کشور باید از این سرمایه در کشور استفاده کنند نه اینکه به محض بازنشستگی، فرد از مجموعه کاملاً جدا شده و دیگر کاری با وی نداشته باشیم.
وی افزود: ما امروز در انتقال تجربیات ضعیف هستیم و به محض اینکه یک نیرو متخصص ما بازنشسته می شود در جایگزینی او مشکل داریم که چگونه خلأ آن را پر کنیم.
حجت الاسلام والمسلمین بهرامی بر استفاده از تمام ظرفیت ها در کانون پیشکسوتان سازمان قضایی نیروهای مسلح تأکید کرد و افزود: این ظرفیت ها اولا باید تعریف و بعد اولویت بندی شود تا بتوانیم کارها را یک به یک جلو ببریم.

در ادامه این جلسه، امیر رضایی یکی از بازنشسته های سازمان ضمن تقدیر و تشکر از حمایت مسئولان سازمان برای تشکیل کانون بازنشستگان گفت: همه بازنشستگان به نوعی علاقه مند هستند که این تشکل به‌وجود بیاید حداقل اینکه هر چند گاهی دوستان می توانند دور هم جمع شوند و تجدید خاطره نمایند.
وی گفت: بستر تشکیل کانون بازنشستگان سازمان آرام آرام و خیلی خوب در ظرف زمانی کوتاه آماده شده و اگر بتوانیم مدل های خوب را مطالعه و از ظرفیت تشکل های مشابه و همسو استفاده کنیم، مناسب است.
رضایی افزود: ما ظرفیت بسیار خوبی از نخبگان در سازمان داریم که هر کجا رفتند منشأ اثر بودند با چیزهایی که از سازمان آموختند و فضایی که ایجاد می شود می توان از آنها استفاده بهینه کرد.

سپس مهدی کوکبی یکی دیگر از بازنشستگان از آماده شدن پیش نویس اساس نامه تشکیل کانون پیشکسوتان سازمان خبر داد و گفت: این پیش نویس با مطالعه اساسنامه 10 الی 15 کانون و تحقیق از 2 الی 3 کانون مختلف، تدوین شده تا در نهایت به تصویب مجمع برسد و بعد از طریق وزارت کشور و سازمان ثبت شرکت ها به رسمیت شناخته شود.
وی افزود: یکی دیگر از اقدامات ما بحث اطلاع رسانی بوده که از طریق سامانه پیامکی سازمان در شرف تأسیس بودن کانون به تمامی بازنشستگانی که اسامی آنها موجود بوده اطلاع رسانی کردیم و از طریق سامانه اتوماسیون اداری نیز به کلیه همکاران شاغل به منظور جمع آوری نظرات آنها اطلاع رسانی صورت گرفته و کانال تلگرامی نیز راه اندازی شده است.

رئیس اداره روابط عمومی سازمان قضایی نیروهای مسلح در این جلسه از برنامه ریزی به منظور خدمت رسانی مناسب به بازنشستگان خبر داد و افزود: در برنامه های سال 1396 حوزه ریاست و روابط عمومی برگزاری جشنواره تجلیل از پیشکسوتان سازمان در سراسر کشور پیش بینی شده است.
مجید ابوالحسنی انتقال تجربیات کارکنان بازنشسته به نسل جدید را از اهداف مهم حوزه ریاست و روابط عمومی در حوزه بازنشستگان برشمرد.
وی در همین ارتباط از انتشار کتاب خاطرات بازنشستگان سازمان خبر داد و افزود: طی فراخوانی در سال 1396 این خاطرات جمع آوری و مقدمات چاپ کتابی در این ارتباط فراهم خواهد شد.
ابوالحسنی، تقویت ارتباط سازمان با بازنشستگان را از دیگر اهداف در این حوزه برشمرد و افزود: فهرستی از بازنشستگان توسط اعضای هیئت موسس کانون بازنشستگان تهیه و از طریق سامانه پیامکی سازمان، اطلاع رسانی لازم در خصوص تشکیل کانون و معرفی سایر بازنشستگان صورت گرفته است.
وی افزود: از سوی دیگر طراحی زیرپرتال بازنشستگان در سال آتی نیز در برنامه های حوزه ریاست پیش بینی شده تا از این طریق ضمن برقراری ارتباط با بازنشستگان بخشی از خدمات قابل ارائه به آنان به صورت به روز ارائه شود.
ابوالحسنی تصریح کرد: اداره روابط عمومی در سال جدید صفحاتی را در نشریه همراه به موضوع بازنشستگان اختصاص خواهد داد.
 

*************************

 
http://barrud.rasekhoonblog.com
 
 
 

 

 barrudkariz.shblog.ir/
 
 
 
 
 
شكلك هاي محدثه
احمداسماعيلي كريزي/"استان خراسان رضوي،"
 
 
 
 
 

ادامه مطلب[ پنج شنبه 28 بهمن 1395  ] [ 5:22 PM ] [ احمد ]
نظرات 0

 

 
تاریخ 1395/11/26         ساعت 15:24:19     گروه خبري اخبار تعزیرات
معاون وزیر دادگستری و سرپرست سازمان تعزیرات حکومتی طی حکمی محمد حسن سرابیان را با حفظ سمت به عنوان سرپرست دفتر مدیریت بازرسی و عملکرد سازمان منصوب کرد.
 
 

به گزارش اداره کل روابط عمومی و اطلاع رسانی سازمان تعزیرات حکومتی، عبدالعلی میرکوهی معاون وزیر دادگستری و سرپرست سازمان تعزیرات حکومتی طی حکمی محمد حسن سرابیان را با حفظ سمت مدیرکل نظارت و هماهنگی گشت های مشترک سازمان به عنوان سرپرست دفتر مدیریت بازرسی و عملکرد این سازمان منصوب کرد.

در متن این حکم آمده است:

با توجه به سوابق و خدمات جناب عالی و در اجرای ماده (7) آئین نامه سازمان تعزیرات حکومتی با عنایت به تائید وزیر محترم دادگستری به موجب این حکم با حفظ سمت به عنوان سرپرست دفتر مدیریت بازرسی و عملکرد سازمان منصوب می شوید.

امید است با استفاده از نیروهای توانمند، واجد شرایط بازرسی و با تجربه کافی، ضمن نظارت دقیق، بصورت دوره ای، مستمر و موردی از کلیه قسمت های مالی، اداری و فرآیند رسیدگی و اتخاذ تصمیم و اجرای احکام شعب تعزیرات حکومتی، از جمله نحوه تشکیل پرونده ها، ترتیبات و اوقات رسیدگی، کیفیت آراء و تصمیمات، رعایت آئین دادرسی و توجه به حقوق عامه، دقت و جدیت لازم معمول و گزارش اقدامات را بموقع اعلام نمائید.

از خداوند تبارک و تعالی توفیق شما را در انجام وظایف محوله مسئلت دارم


ادامه مطلب[ پنج شنبه 28 بهمن 1395  ] [ 5:21 PM ] [ احمد ]
نظرات 0

 

 

 

تاریخ 1395/11/25         ساعت 13:19:50     گروه خبري تست
سرپرست سازمان تعزیرات حکومتی کشور گفت: شرکت در راهپیمایی 22 بهمن اتمام حجت ملت با زورگویان است.
 
 
 
میرکوهی: شرکت در راهپیمایی اتمام حجت ملت با زورگویان است/ انقلاب اسلامی تجلی عدالت محوری در دنیا / عبدالعلی میرکوهی، معاون وزیر دادگستری و سرپرست سازمان تعزیرات حکومتی کشور در گفتگو با خبرنگار گروه اجتماعی باشگاه خبرنگاران جوان؛ اظهار داشت: شرکت در راهپیمایی یوم‌الله 22 بهمن یک تکلیف است که باید به آن عمل کرد و همیشه ملت ایران نشان دادند که به آرمان‌های امام راحل و نظام پایبند هستند.
سرپرست سازمان تعزیرات حکومتی کشور درباره ثأثیر انقلاب اسلامی ایران در دنیا گفت: انقلاب ایران نشان داد کشورهایی که مدعی حقوق بشر بودند، خود عامل تشکیل تروریست در دنیا هستند، این کشورهای به اصطلاح مدعی حقوق بشر همیشه در حق مردم مظلوم کشورهای مستضعف اجحاف می‌کنند.
معاون وزیر دادگستری تصریح کرد: کشورهای مدعی حقوق بشر همیشه برای کشورهای دیگر مشکلاتی را ایجاد می‌کردند اما هیچگاه نتوانستند این مشکلات را در ایران تسری دهند، چرا که کشور ایران به دنبال انقلاب اسلامی بر حول یک محور درست و عدالت محور پایه‌گذاری شده است.
سرپرست سازمان تعزیرات حکومتی کشور افزود: شرکت میلیونی ملت ایران در راهپیمایی یوم‌الله 22 بهمن اتمام حجت مردم با زورگویان است.
میرکوهی در پایان گفت: انقلاب اسلامی ایران تجلی عدالت محوری در سطح کشورهای دنیا است.
http://www.yjc.ir/fa/news/5972954

 

*************************

 
http://barrud.rasekhoonblog.com
 
 
 

 

 barrudkariz.shblog.ir/
 
 
 
 
 
شكلك هاي محدثه
احمداسماعيلي كريزي/"استان خراسان رضوي،"
 

 

 

 


ادامه مطلب[ پنج شنبه 28 بهمن 1395  ] [ 5:18 PM ] [ احمد ]
نظرات 0

 

 

 

1395/11/19 سه شنبه

بازدید از سرکلانتری غرب مشهد مقدس

رئیس سازمان قضایی نیروهای مسلح خراسان رضوی به همراه

 

دادستان نظامی استان از سرکلانتری غرب مشهد مقدس

 

بازدید کرد.

حجت الاسلام علی اسماعیلی در جمع کارکنان این مرکز انتظامی گفت: کار نیروی انتظامی به لحاظ وظایفی

که در قبال شهروندان برعهده دارد و به خصوص فرماندهان این نیرو که باید در شرایط سخت و بحرانی تصمیم

گیری نمایند، بسیار سخت است.

خاکشور دادستان نظامی استان نیز در این بازدید گفت: جهت شکل گیری این نظام مقدس اسلامی تلاش و

مجاهدت های فراوانی صورت گرفته و اکنون بر ما واجب است جهت حفظ آن تلاش کنیم.

در پایان این بازدید، از سوی سازمان قضایی نیروهای مسلح استان، لوح تقدیری به فرمانده سرکلانتری غرب

مشهد مقدس به جهت همکاری مناسب در بازرسی از مجموعه کلانتری های حوزه استحفاظی اهدا شد.

 

 

 

 

*************************

 
http://barrud.rasekhoonblog.com
 
 
 

 

 barrudkariz.shblog.ir/
 
 
 
 
 
شكلك هاي محدثه
احمداسماعيلي كريزي/"استان خراسان رضوي،"
 

ادامه مطلب[ پنج شنبه 28 بهمن 1395  ] [ 5:16 PM ] [ احمد ]
نظرات 0

 

 
 
 
 
 
1395/11/23 شنبه

تقدیر از بازنشستگان سال 95 سازمان قضایی خراسان رضوی

در مراسمی از دو نفر از بازنشستگان سال 1395 سازمان قضایی نیروهای مسلح استان خراسان رضوی تقدیر به عمل آمد.

در این آئین که رئیس سازمان قضایی نیروهای مسلح استان به همراه دادستان نظامی استان و کارکنان اداری و قضایی حضور داشتند، با اعطای لوح و هدایا از آقایان حمیدرضا نعمتی شهری قاضی دادگاه نظامی و علی زاده کارمند این سازمان تقدیر به‌عمل آمد.
 

*************************

 
http://barrud.rasekhoonblog.com
 
 
 

 

 barrudkariz.shblog.ir/
 
 
 
 
 
شكلك هاي محدثه
احمداسماعيلي كريزي/"استان خراسان رضوي،"
 
 
 
 
 
 

ادامه مطلب[ پنج شنبه 28 بهمن 1395  ] [ 5:14 PM ] [ احمد ]
نظرات 0

 

 

 

1395/11/23 شنبه

برگزاری مراسم سوگواری شهادت حضرت فاطمه زهرا (س)

مراسم سوگواری شهادت حضرت فاطمه زهرا (س) با حضور کارکنان اداری و قضایی سازمان قضایی نیروهای مسلح استان خراسان رضوی در محل نمازخانه این سازمان برگزار شد.

این مراسم با تلاوت آیاتى از قرآن کریم و قرائت زیارت عاشورا شروع شد و در ادامه حجت‌الاسلام فرجو در خصوص نحوه انتخاب نام حضرت فاطمه زهرا (س) و جایگاه ایشان در نزد خداوند مطالبی بیان کرد و به بیان احادیثی در خصوص جایگاه والای این حضرت از نگاه سایر ائمه معصومین(ع) پرداخت.
این مراسم با ذکر مصیبت پایان یافت.

 

 

 

*************************

 
http://barrud.rasekhoonblog.com
 
 
 

 

 barrudkariz.shblog.ir/
 
 
 
 
 
شكلك هاي محدثه
احمداسماعيلي كريزي/"استان خراسان رضوي،"

ادامه مطلب[ پنج شنبه 28 بهمن 1395  ] [ 5:12 PM ] [ احمد ]
نظرات 0

 

1395/11/23 شنبه

به مناسبت دهه فجر؛

بازدید رئیس سازمان قضایی استان خراسان رضوی از ندامتگاه نظامیان مشهد مقدس

به مناسبت دهه مبارک فجر انقلاب اسلامی ایران، رئیس سازمان قضایی نیروهای مسلح استان خراسان رضوی از ندامتگاه نظامیان مشهد مقدس بازدید کرد.

حجت الاسلام والمسلمین اسماعیلی در این بازید، به بیان خاطراتی از دوران پرشکوه انقلاب اسلامی ایران و نحوه پیروزی انقلاب اسلامی پرداخت و در پایان از مسئول فرهنگی این بند و سه نفر از مددجویانی که در مسابقات قرآنی مقام کسب کرده بودند با اهداء لوح و هدایایی تقدیر به عمل آمد.
 
 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

*************************

 
http://barrud.rasekhoonblog.com
 
 
 

 

 barrudkariz.shblog.ir/
 
 
 
 
 
شكلك هاي محدثه
احمداسماعيلي كريزي/"استان خراسان رضوي،"
 

ادامه مطلب[ پنج شنبه 28 بهمن 1395  ] [ 5:11 PM ] [ احمد ]
نظرات 0

 

 

 

 

کد خبر: ۸۴۴۰۹

 

یادداشت/ علی شیرازی

 

عوامل ماندگاری انقلاب اسلامی

 

به جای طاغوت هوسرانِ شهوت‌پرستِ دنیاطلبِ خودخواه، رهبری دینی بر مسند حاکمیت قرار گرفت که هدفش اجرای احکام الهی در روی زمین بود.

  عقیق:حجت‌الاسلام والمسلمین علی شیرازی نماینده ولی فقیه در نیروی قدس سپاه پاسداران در یادداشتی با عنوان «عوامل ماندگاری انقلاب اسلامی» نوشت:

در عصری که انسان ها غرق در دنیای مادی بودند و به ظاهر دنیا بسنده می کردند – یَعْلَمُونَ ظَاهِرًا مِنَ الْحَیَاةِ الدُّنْیَا- امام خمینی (ره) با دعوت از ملت ایران به میدان انقلاب اسلامی و با تبیین اسلام ناب محمدی (ص)، نگاه مردم به جهان، اسلام، به زندگی و آینده را عوض کرد و از مردمی دنیاگرا و ظاهرپسند، امتی خدامحور، ولایتمدار، تکلیف مدار، امیدوار، متعبد، متوکل و ایثارگر ساخت.

همه دینداران حتی رفاه طلبان پا به عرصه جهاد علیه طاغوت گذاشتند و خداوند نیز براساس آیه «وَالَّذینَ جاهَدوا فینا لَنَهدِیَنَّهُم سُبُلَنا»، مردم را به راه های اصلی هدایت نمود و مسیر را برای فروپاشی حکومت شاهنشاهی و استقرار حکومت دینی هموار ساخت.

به جای طاغوت هوسرانِ شهوت پرستِ دنیاطلبِ خودخواه، رهبری دینی بر مسند حاکمیت قرار گرفت که هدفش اجرای احکام الهی در روی زمین و پیاده کردن عدالت در جامعه بشری بود.

ساختار حکومتی امام با معماری محمدی (ص) و علوی، نوید عزت دو سرا را برای مریدان خمینی بزرگ به ارمغان آورد و ملتی دیندار در زیر پرچم ولایت فقیه قرار گرفت. انسان هایی که مقوم انسانیت را عقل و لازمه عقلانیت را تکلیف پذیری می دانستند و بر اساس تکلیف مداری، راهی را برای حمایت از دین خدا ترسیم می کردند که از درون آن یاری ایزد یکتا بیرون می آمد و نتیجه آن غلبه بر دشمنان می شد.

امام خمینی (ره) که می خواست جامعه ایران را به شاهراه سعادت هدایت کند و مردم را به سعادت برساند، تلاش کرد که محیط اجتماعی مناسبی برای رشد افراد در جهت تکامل دینی فراهم سازد تا همه انسان های جامعه در آن محیط احساس شخصیت و سرافرازی کنند و با نگزش جامع به ابعاد و زوایای وجودی انسان و خصلت های مادی و معنوی او، زمینه ساز حکومتی شوند که هدفش تأمین منافع معنوی و معراج انسان باشد و او را به مبدأ آفرینش وصل کند.

در تئوری این نوع از حاکمیت در بخش قانونگذاری، اعتبار اصلی قانون از جانب خداست و هر کسی خدا به او اعتبار دهد، مثل پیامبر (ص) و ائمه دین (ع) و ولی فقیه، کلامش معتبر است و مردم بر اساس اعتبار کلام حاکم، راه جرای حکم ولی را ترسیم می کنند و به دستورات و فرامین الهی جامه عمل می پوشند.

آن گاه که بر اساس مستند «یَا دَاوُودُ إِنَّا جَعَلْنَاكَ خَلِیفَةً فِی الْأَرْضِ فَاحْكُمْ بَیْنَ النَّاسِ بِالْحَقِّ»، مجری قانون الهی به خداوند انتساب پیدا کرد و براساس حکم خدا فرمان داد، مردم پشتیبان ولایت فقیه می شوند و راه نفوذ در حکومت و تضعیف نظام دینی مسدود می شود و استمرار ایده محمدی (ص) و علوی و حسینی میسور می گردد.

با همین نگاه، مردم اطاعت و تبعیت از مقررات حکومت دینی را شرعاً واجب می دانند و چون همه قوانین به امضای ولی فقیه می رسد، مخالفت با آن را حرام شرعی می شمرند. اینان ولی فقیه را حلقه وصل نظام دینی به خداوند و ملاک مشروعیت نظام می دانند و معتقدند بر اساس آیه «إذْ تَسْتَغِیثُونَ رَبَّكُمْ فَاسْتَجَابَ لَكُمْ أَنِّى مُمِدُّكُم بِأَلْفٍ مِّنَ الْمَلآئِكَةِ» خدا مردم یاری گر دین را در برابر دشمنان حمایت می کند و جلوی سقوط حکومت دینی را می گیرد.

در کلاس درس خمینی بزرگ، همان عوامل ایجاد، عوامل بقاء معرفی می شوند و به ما تفهیم می کنند که برای ماندگاری انقلاب اسلامی و حکومت دینی، امروز نیز به امتی ولایتمدار، تکلیف مدار، امیدوار، متعبد، دیندار، متوکل و ایثارگر نیازمندیم.

مردمی در زیر یک پرچم، با یک نگاه و در راستای یک هدف، با تفاهم کامل که با اتحاد الهی خود، همچنان به دشمن تفهیم می کند؛ آمریکا هیچ غلطی نمی تواند بکند!!

سی و هشت سال این حقیقت به جهان رخ نشان داد و امروز به رغم دشمنی های مستکبرین، انقلاب اسلامی ایران به الگویی برای جهانیان تبدیل شده است. حزب الله ایران بدل پیدا کرده و شاخه های پر برگ این نظام الهی بر بالای سر محرومین دنیا سایه انداخته است.

نور جبهه مقاومت، ظلمت را در هم نوردیده و بوی عطر آزادی در همه جهان به مشام می رسد. سوسوزدن هایی؛ دل های جذاب را به سمت خود می کشاند و بوی تعفن از گور پادشاهان زشت کردار بلند می شود.

اینجاست که بر خود می بالیم و بر عزت و عظمت حکومت ولی فقیه درود می فرستیم؛ درودی از سر اخلاصی که خنده را میهمان لب های هر بیننده ای می کند و همزمان بر اهریمنان دیار ظلمت نفرین هدیه می نماید.

روی دیگر سکه، تعمیق نگاه انسان های امروز است که به زیبایی بر تحقق وعده های الهی نظر انداخته اند. رشد و نمو حکومت دینی را در کنار سقوط قدرت آمریکا و اذنابش به تماشا گرفته اند و به آینده ای پر رونق تر از امروز چشم دوخته اند؛ آینده ای که با امید امروزیان چهره نشان می دهد و نسل جوان ایران را پا در رکاب نگه می دارد.

همانان، امروز نیز بر این باورند که سیل یاری خداوندگار، انقلابمان را ماندگار کرد و عوامل ماندگاری نیز همان است که ما را عاشق پروردگار نمود.

رمز و راز را در نماز و راز و نیاز، در تلاوت قرآن و مناجات، در ذکر و فکر، در نماز شب و شکر، در تضرع و اشک باید جستجو کرد و این آدم گریخته از معنویت و بی ارتباط با خدا، به آفت مبتلا می شود و به انانیت و سرکشی دچار می گردد و انسان سرکش خود طاغوتی می شود که برای براندازی اش به انقلابی نو نیاز است. پس به فرمان ولایت فقیه گردن نهیم که چون او، تنها برای خدا تلاش کنیم و مقصد الهی را مقصود خود نماییم. تنها با این مقصود به معبود می رسیم و ماندگار می شویم.


منبع:تسنیم


ادامه مطلب[ پنج شنبه 28 بهمن 1395  ] [ 5:09 PM ] [ احمد ]
نظرات 0
.: Weblog Themes By themzha :.

تعداد کل صفحات : 11 :: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 >

درباره وبلاگ


استان خراسان رضوی:شهرستان مشهدمقدس

آمار سايت
كل بازديدها : 3421177 نفر
تعداد نظرات : 49 عدد
تاريخ ايجاد وبلاگ : پنج شنبه 14 خرداد 1394  عدد
كل مطالب : 13380 عدد
آخرين بروز رساني : یک شنبه 3 فروردین 1399 
کد موزیک آنلاین برای وبگاه
امکانات وب