کد ِکج شدَنِ تَصآویر

کداهنگ برای وبلاگ

چشمه سلطان ولی کریز
چشمه سلطان ولی کریز
 
نويسندگان
کد خبر: ۲۹۶۷۰۹
تاریخ انتشار: ۲۲ بهمن ۱۳۹۴ - ۰۰:۵۴
برترینها

عکس: الله اکبر مدافعان حرم به وقت ایران 

 
مدافعین حرم هم یک صدا با مردم داخل کشور فریاد الله اکبر را به وقت ایران سر دادند.
 
باشگاه خبرنگاران جوان: مدافعین حرم هم یک صدا با مردم داخل کشور فریاد الله اکبر را به وقت ایران سر دادند.

به رسم 37 ساله شب پیروزی انقلاب اسلامی رأس ساعت 9 مردم ایران بانگ الله اکبر سر می دهند.

پدیده متفاوت امسال سردادن فریاد الله اکبر رزمندگان مدافع حرم در خاک سوریه به وقت تهران است که توجه کاربران فضای مجازی را به خود جلب کرده است.

عکس: الله اکبر مدافعان حرم به وقت ایران

 


ادامه مطلب[ پنج شنبه 22 بهمن 1394  ] [ 6:43 AM ] [ احمد ]
نظرات 0
کد خبر: ۲۹۶۳۵۸
تاریخ انتشار: ۲۱ بهمن ۱۳۹۴ - ۰۸:۵۸
برترینها

اقدام بی‌ سابقه علیه هاشمی +عکس  

 
برخی افراد روز جمعه گذشته ( 16 بهمن 94) در نمازجمعه شهرستان شهربابک استان کرمان دست به اقدامی بی‌سابقه علیه رئیس‌ مجمع تشخیص مصلحت نظام زدند.
 
خبرگزاری ایسنا: برخی افراد روز جمعه گذشته ( 16 بهمن 94) در نمازجمعه شهرستان شهربابک استان کرمان دست به اقدامی بی‌سابقه علیه رئیس‌ مجمع تشخیص مصلحت نظام زدند.

«انار پرس» از رسانه‌های محلی کرمان در این‌باره نوشت: این افراد با حضور در محل برگزاری نماز جمعه و قرار گرفتن جلوی جایگاه امام جمعه، پارچه‌نوشته‌ای را رو به نمازگزاران گرفتند که در آن آیت‌الله هاشمی رفسنجانی به عنوان «مفسد فی‌الارض» معرفی شده بود.

اقدام بی‌ سابقه علیه هاشمی +عکس

اقدام بی‌ سابقه علیه هاشمی +عکس

اقدام بی‌ سابقه علیه هاشمی +عکس

اقدام بی‌ سابقه علیه هاشمی +عکس

 


ادامه مطلب[ پنج شنبه 22 بهمن 1394  ] [ 6:40 AM ] [ احمد ]
نظرات 0
کد خبر: ۲۹۳۶۱۵
تاریخ انتشار: ۱۳ بهمن ۱۳۹۴ - ۱۳:۱۶
برترینها

یادداشت ضرغامی درباره یادگار امام  

 
عزت الله ضرغامی رئیس پیشین صدای و سیما با انتشار این عکس در صفحه اینستاگرام خود نوشت: حجت الاسلام و المسلمین سید حسن خمینی ، نوه ی گرامی امام خمینی (ره) مورد احترام آحاد ملت ایران است.
 
عصر ایران- عزت الله ضرغامی رئیس پیشین صدای و سیما با انتشار این عکس در صفحه اینستاگرام خود نوشت: حجت الاسلام و المسلمین سید حسن خمینی ، نوه ی گرامی امام خمینی (ره) مورد احترام آحاد ملت ایران است.

قطع نظر از نسبت موجود با بیت مکرم حضرت امام (ره) ، ایشان فردی حوزوی و فاضل هستند که مراتب آن بر کسی پوشیده نیست.

ورود ایشان به انتخابات خبرگان و عدم حضور در جلسه ی آزمون علمی آن و نهایتا اقدام قانونی شورای محترم نگهبان، حاشیه های را ایجاد کرد که هر فرد دلسوزی، از فرایند این تحولات، مکدر و نگران می شود.

حفظ حرمت نوه ی امام (ره)، بر همه واجب است. اما کسانی که با غوغاسالاری، صرفا به دلیل این انتساب، می خواهند قانون را دور بزنند، بالاترین ضربه را به شخصیت مستقل و عالمانه ی او وارد می کنند.

مطمئن ام خود ایشان، به شدت مخالف استفاده از این جایگاه، در تایید صلاحیت علمی خود هستند.

کسانی که در سال های قبلی ، کامیاب نظریه ی "خانواده محوری در سیاست" بوده اند ، امروز به دنبال تعمیم مصادیق این نظریه ی شخصی و غیر مکتبی هستند . روشنگری منتقدین محترم این نظریه ، باید با درایت و هوشمندی و حفظ حرمت بیت شریف امام (ره) صورت گیرد . مراقب باشیم.

یادداشت ضرغامی درباره یادگار امام

 


ادامه مطلب[ پنج شنبه 22 بهمن 1394  ] [ 6:37 AM ] [ احمد ]
نظرات 0
کد خبر: ۲۹۶۵۹۳
تاریخ انتشار: ۲۱ بهمن ۱۳۹۴ - ۱۴:۵۰
برترینها

پُست «سید احمد خمینی» برای پدر  

 
پس از انتشار اخباری مبنی بر اینکه سیدحسن خمینی مجدداً از سوی شورای نگهبان ردصلاحیت شده است، فرزند وی عکسی به همراه یک متن در صفحه اینستاگرام خود منتشر کرد.
 
خبرگزاری ایسنا: فرزند آیت‌الله سیدحسن خمینی با انتشار عکس و متنی، به تأیید نشدن صلاحیت پدرش در انتخابات مجلس خبرگان واکنش نشان داد.

«آستان» در ادامه آورده است؛ سیداحمد خمینی با انتشار عکسی در صفحه اینستاگرام خود، نوشت:

در این روزها جای امام، فرزندان امام و شهدا خالی.

نمی‌دانستم کدام‌یک از ابیات ذیل را زیرنویس این عکس قرار دهم.

صبر و ظفر هر دو دوستان قدیمند / در اثر صبر نوبت ظفر آید

تو کار خود به خدا واگذار و دل خوش دار / که رحم اگر نکند مدعی خدا بکند

پُست «سید احمد خمینی» برای پدر +عکس

 


ادامه مطلب[ پنج شنبه 22 بهمن 1394  ] [ 6:35 AM ] [ احمد ]
نظرات 0
کد خبر: ۲۹۶۶۵۶
تاریخ انتشار: ۲۱ بهمن ۱۳۹۴ - ۱۷:۳۶
برترینها

زمان آغاز تبلیغات نامزدهای انتخابات خبرگان  

 
سخنگوی هیات مرکزی نظارت بر انتخابات گفت: نامزدهای انتخابات مجلس خبرگان رهبری می توانند از روز 22 بهمن تبلیغات انتخاباتی خود را آغاز کنند.
 

خبرگزاری ایرنا: سخنگوی هیات مرکزی نظارت بر انتخابات گفت: نامزدهای انتخابات مجلس خبرگان رهبری می توانند از روز 22 بهمن تبلیغات انتخاباتی خود را آغاز کنند.

سیامک ره پیک بعدازظهر چهارشنبه در گفت و گوی زنده تلویزیونی افزود: نامزدهای انتخابات تا روز قبل از انتخابات مجاز به تبلیغات هستند.

وی ادامه داد: نتیجه کتبا دیشب به وزارت کشور اعلام شد. 161 نفر را به عنوان تایید صلاحیت نهایی به وزارت کشور اعلام کردیم، به داوطلبان هم ابلاغ شده که تبلیغات خود را آغاز کنند.

*تبلیغات خبرگان تا روز قبل اخذ رای مجاز است

ره پیک در خصوص روند تبلیغات نامزدهای خبرگان هم گفت: تایید صلاحیت شدگان می توانند از روز 22 بهمن تبلیغاتشان را بر اساس ضوابط قانونی آغاز کنند، با رعایت حدود می توانند تبلیغات کنند و تا روز قبل از اخذ رای مجاز هستند که تبلیغات خود را ادامه دهند.

وی در عین حال در خصوص روند بررسی داوطلبان مجلس شورای اسلامی و مراحل آن اظهار داشت: بعد از بررسی اولیه که در شورای نگهبان صورت گرفت چند کار انجام شد؛ رسیدگی به اعتراضات کسانی که در مرحله قبل از بررسی شورای نگهبان عدم احراز و یا عدم تایید اعلام شده بودند؛ صورت گرفت.

ره پیک توضیح داد: در این مرحله حدود 147 نفر کسانی بودند که صلاحیت آنها در مراحل قبلی تایید شده بود اما در شورای نگهبان بنا بر استنادات جدیدی که واصل شده بود صلاحیت آنها رد شد.

وی گفت: اینها کسانی هستند که بعد از مرحله رسیدگی شورای نگهبان می توانستند جداگانه اعتراض کنند؛ هم اینک در مرحله بررسی اعتراضات این افراد هستیم که اصطلاحا به آنها رد ابتدایی گفته می شود و پرونده ها آماده شده و در اولین فرصت ممکن رسیدگی ها آغاز و نتیجه در موقع مقرر اعلام خواهد شد.

ره پیک در خصوص روند تایید صلاحیت نامزدهای مجلس شورای اسلامی هم گفت: کسانی که بعد از این مرحله تایید صلاحیت می شوند و یا کسانی که مجموعا در مرحله قبلی و این مرحله تایید صلاحیت شده اند می توانند تا یک هفته قبل از روز ماقبل اخذ رای تبلیغات داشته باشند و مطابق قانون انتخابات مجاز هستند نظرات و شایستگی خود را اعلام کنند تا تا ملت شریف انتخاب کرده و در روز اخذ رای به آنها رای دهند.


ادامه مطلب[ پنج شنبه 22 بهمن 1394  ] [ 6:34 AM ] [ احمد ]
نظرات 0
کد خبر: ۲۹۶۶۶۲
تاریخ انتشار: ۲۱ بهمن ۱۳۹۴ - ۱۸:۰۱
برترینها

پیام هاشمی به مردم: خیابان‌ ها را پر کنید  

 
رئیس مجمع تشخیص مصلحت نظام راهپیمایی 22 بهمن را بسیار مهم دانست و خطاب به مردم ایران در سراسر کشور، گفت: هر جا هستید، فردا خیابان‌ها را پر کنید تا دنیا بداند مردم به ایران و انقلاب وفادارند.
 

خبرگزاری ایسنا: رئیس مجمع تشخیص مصلحت نظام در دیدار جمعی از اعضای جمعیت جوانان انقلاب اسلامی و فعالین سیاسی، با یادآوری خاطرات دهه فجر سال 1357، گفت: پیر و جوان و زن و مرد ایران چون امام(ره) را شناخته بودند، حرف‌های ایشان سند بزرگی برای تصمیم‌گیری‌ها بود که همیشه در میدان بودند.

 آیت‌الله هاشمی رفسنجانی، با تأکید بر حمایت‌های همه جانبه شرق و غرب از رژیم پهلوی، گفت: مبارزین که چشم و گوششان به فرمان امام(ره) بود، وقتی سخنرانی‌ها و بیانیه‌های ایشان را می‌شنیدند و می‌خواندند، مردم را به مبارزه دعوت می‌کردند.

وی با بیان شرایط امام(ره) در زمان تبعید در ترکیه، عراق و سرانجام فرانسه، گفت: در تمام آن 15 سال با سخنان امام(ره) و توضیحات شاگردان ایشان در حوزه ها، دانشگاه و بطن جامعه، کم کم مردم آگاه شدند.

هاشمی رفسنجانی با تأکید بر اهمیت و حساسیت روزهای منتهی به 22 بهمن در سال 57، گفت: نبض تاریخ به تندی می‌زد و چرخ زمانه به سرعت می‌چرخید و در کشور دو دولت بود یک دولت از سوی رژیم پهلوی، برای ادارات و سازمان‌ها بود و یک دولت از سوی امام(ره) و برای مردم بود.

وی با تحلیلی از روند گرویدن نظامی‌ها به صفوف مردم در خیابان‌ها، به بیعت نیروی هوایی با امام(ره) در مدرسه علوی اشاره کرد و گفت: آن صحنه آن‌قدر برای رژیم پهلوی شکننده و وحشت‌آور بود که با مونتاژ خواندن عکس‌های آن روز، می‌خواستند برای مردم تردید ایجاد کنند، اما بعد از آن روز، اختلافات به پادگان‌ها و بین فرماندهان ارتش و نیروها رسیده بود.

هاشمی رفسنجانی با تأکید بر ترس رژیم پهلوی از مردم، به تهدیدهای آنان در دهه فجر اشاره کرد و گفت: همه را تهدید به قتل عام در حکومت نظامی می‌کردند، اما مردم با یک اشاره امام(ره) به خیابان‌ها آمدند و توطئه آنان شکست خورد.

رئیس مجمع تشخیص مصلحت نظام برای تأیید سخنان خویش برای ترس رژیم پهلوی از مردم، به زمان تبعید امام(ره) اشاره کرد و گفت: برای دستگیری یک پیرمرد شبانه به منزلشان ریخته و شبانه ایشان را بردند و از ترس قیام مردم شبیه 15 خرداد سر هر کوچه، چندین مأمور گذاشته بودند.

وی با یادآوری مجموعه خاطراتی از دیدارها و گفت‌وگو‌های با امام(ره) در مدرسه علوی، گفت: وقتی شایعه بمباران تهران در محل اقامت امام مطرح شد، خدمت ایشان رسیدیم و گفتیم: شما اینجا نمانید، چون خطرناک است. اما امام(ره) با همان صلابت فرمودند: من از اینجا تکان نمی‌خورم، چون باعث تضعیف روحیه مردم می‌شود و این شایعات هم هیاهوی قبل از مرگ رژیم است.

هاشمی رفسنجانی با یادآوری شرایط تهران در شب قبل از 22 بهمن، گفت: اگر چه فضای تهران با رد گلوله‌ها، خطی از آتش ترسیم می‌کرد، اما مردم در خیابان‌ها ماندند و ما هم در مدرسه دختران علوی ماندیم تا نزدیک امام باشیم.

رئیس مجمع تشخیص مصلحت نظام، با تأکید بر توکل امام(ره) بر خداوند و اعتقاد به نقش مردم، به سوره فتح اشاره کرد و گفت: حضور فوج فوج مردم در خیابان‌ها بود که دل‌های حاکمان رژیم پهلوی را به لرزه انداخت و امام هم در تعابیر خود تأکید می‌کردند که نصر این انقلاب با ترس رژیم پهلوی سرعت گرفت.

هاشمی رفسنجانی با ارائه تحلیلی از اتفاقات تاریخی در سه ماهه پاییز و دی‌ماه 1357، به تشکیل هیأتی از سوی امام برای حل مشکل سوخت مردم اشاره کرد و گفت: من هم که عضو آن هیأت بودم، به مناطق نفت‌خیز کشور به ویژه آبادان رفتیم و یادم می‌آید که پس از صحبت با کارکنان، پذیرفتند و گفتند: فقط به خاطر دستور امام و حل مشکل مردم در تأمین سوخت داخلی را می‌پذیریم.

وی با بیان این جمله که «مردم بدون جنگ رژیم پهلوی را مستأصل کرده بودند»، به سوابق نقش مردم در صدر اسلام اشاره کرد و با بیان مصادیقی از بیانات و روایات پیامبر اسلام(ص) و امام علی(ع)، گفت: با اینکه در غدیر حدیث « مَنْ کُنْتُ مَوْلاهُ، فَهذا عَلِیٌّ مَوْلاهُ » را برای مردم گفته بودند، اما وقتی اواخر متوجه مسایلی در جامعه شده بودند، به حضرت فرمودند: اگر مردم خواستند، جامعه را اداره کن و اگر نخواستند آنها را به حال خود رها کن.

هاشمی رفسنجانی سیره نبوی را اصل برنامه‌های انقلاب اسلامی برای تأکید بر مردم خواند و با تأکید بر همراهی همیشگی روحانیت با مردم در تاریخ ایران، به مقطع پیروزی انقلاب اشاره کرد و گفت: در آشوب‌های روزهای اول، هر جا یک روحانی در میان مردم بود، کلانتری‌ها و اسلحه‌ها دست نخورده باقی ماند و کم کم روحانیون محله‌های شهرها و در روستاها، سازمانی با حضور جوانان برای حفظ امنیت تشکیل داده بودند که همان باعث سازماندهی کمیته‌های انقلاب اسلامی شد که در سال اول حافظ انقلاب بود.

وی با تأکید بر نقش مردم در همه مقاطع انقلاب، به آینده ایران و انقلاب اسلامی اشاره کرد و گفت: امروز اکثریت مردم و جوانان ما آگاه و تحصیل کرده هستند و با این سرمایه، به آینده ایران و انقلاب امیدواریم.

هاشمی رفسنجانی افزود: با مردم از شورش‌ها و تجزیه‌طلبی‌ها گذشتیم، با مردم جنگ را به پیروزی سیاسی و نظامی رساندیم، با مردم کشور را ساختیم و بعدها هم هر وقت مردم آمدند، شرایط به نفع انقلاب عوض شد.

رئیس مجمع تشخیص مصلحت نظام با تأکید بر نقش مردم در دفاع مقدس، تحلیلی از مقاطع مختلف آن 8 سال ارائه کرد و گفت: در مقطع آغاز جنگ، ارتش مشغول تسویه و تصفیه بود، سپاه هنوز برای دفاع در آن وسعت سازماندهی نشده بود و مردم در نقاطی مثل خرمشهر ارتش تا بن دندان مسلح بعث را زمینگیر کردند.

وی با بیان مسایلی از توطئه انحلال ارتش، حفظ آن را یکی از نشانه‌های دوراندیشی امام(ره) دانست و گفت: در جنگی که شرق، غرب و ارتجاع پشت سر صدام بودند، ارتشی‌ها، سپاهی‌ها و بسیجیان با فداکاری و ایثار از کشور دفاع کردند.

فرمانده هشت سال دفاع مقدس، با بیان خاطراتی از خط شکنی‌های بسیجیان در عملیات‌ها، گفت: خاطرات نیروهای مردمی در میادین جنگ و مین، داستان نیستند، واقعیت‌هایی هستند که مردم با آن روحیات می‌جنگیدند.

هاشمی رفسنجانی با تأکید بر مردمی بودن انقلاب در جامعه و حضور مردم در راهپیمایی 22 بهمن، گفت: مردم وطن و انقلاب اسلامی را دوست دارند و شاید از بعضی‌ها انتقاد داشته باشند، اما پای اصول نظام ایستاده‌اند.

وی امنیت مثال زدنی ایران در میان کشورهای نا امن منطقه را به خاطر حضور هوشیارانه مردم در صحنه‌ها دانست و گفت: شرط تداوم انقلاب اعتماد به مردم است. نباید از مردم بترسیم. این مردم به ضد انقلاب رأی نمی‌دهند و به کسانی رأی می‌دهند که از لحاظ مادی و معنوی به مردم، انقلاب و کشور خدمت می‌کند.

هاشمی رفسنجانی با تأکید مجدد بر نقش مردم در همه مقاطع انقلاب اسلامی، گفت: باید در اقیانوس مردم شنا کرد و نمی‌شود با حیله مردم را فریب داد و باید دل مردم را آرام کرد، همان کاری که امام در همه دوران مبارزه، پیروزی و تثبیت و تداوم کردند.

رئیس مجمع تشخیص مصلحت نظام، به همراهی مردم با انقلاب در انتخابات سال 92 اشاره کرد و گفت: با هوشیاری مردم، کسانی که قبلاً ایران را تهدید می‌کردند، فهمیدند مردم ایران ضمن حفظ انقلاب، می‌خواهند با جهان ارتباط داشته باشند و به مذاکرات برگشتند.

هاشمی رفسنجانی، سیاه‌نمایی‌های بعضی‌ها از عملکرد دولت را نشانه ترس آنها از افزایش رضایت مردم از عملکرد دولت به خصوص در بعد سیاست خارجی دانست و به خرید هواپیماها اشاره کرد و گفت: دولت با هوشمندی به فکر نو کردن ناوگان هوایی کشور است، تا به جای اینکه مردم پروازهای خطرناک داشته باشند، با هواپیمای مطمئن سفر ‌کنند و پول خرید هواپیماها نیز با درآمدهای تدریجی خودشان پرداخت می‌شود.

وی با ابراز تعجب از اظهار نظر برخی‌ها درباره مسایل کشور و مواضع جمهوری اسلامی، گفت: مثلاً وقتی مسجّل شد که تحریم‌های ظالمانه علیه ملت ایران برداشته می‌شود، بعضی‌ها در کشور می‌گفتند ما قدر نعمت تحریم‌ها را ندانستیم!!

هاشمی رفسنجانی این‌گونه اظهارنظرهای شتابنده را به خاطر نگرانی از افزایش اعتبار دولت در جامعه دانست و گفت: این‌ گروه به خاطر باز شدن راه نگران شدند که مبادا رأی مردم در انتخابات اسفند برای کسانی باشد که مخالف مواضع آنان هستند، در حالی که انتخابات، یک عرصه ملّی است و نباید در ایام تبلیغات و قبل از آن، کارهای تخریبی کنند.

وی افزود: فصل انتخابات، فصل مناسبی برای تقویت روابط مردم با نظام است و اگر چه بعضی از کسانی که می‌توانستند در صحنه باشند، نیستند، اما مردم با هوشیاری راهی را برای آینده نظام ترسیم می‌کنند که مشکلات به سمت حلّ تدریجی برود.

رئیس مجمع تشخیص مصلحت نظام در بخش دیگری از سخنان خویش، راهپیمایی 22 بهمن را بسیار مهم دانست و خطاب به مردم ایران در سراسر کشور، گفت: هر جا هستید، فردا خیابان‌ها را پر کنید تا دنیا بداند مردم به ایران و انقلاب وفادارند.

وی افزود: حضور مردم در راهپیمایی برای نظام به اندازه‌ی چندین ارتش قدرت می‌آورد و باید مثل اوایل انقلاب چنان حضوری در خیابان‌ها داشته باشیم که جهانیان متحیّر شوند.

هاشمی رفسنجانی مجدداً از تأکیدات همیشگی امام بر نقش مردم در جامعه گفت و افزود: دیدید که در فاصله کمی بعد از پیروزی انقلاب برای انتخاب نوع نظام رفراندوم کردیم و «جمهوری اسلامی» ترکیبی از نقش دین در تصمیم‌گیری مردم است که اگر این دو با هم باشند، سرافراز خواهیم بود و اگر خدای نخواسته جمهوریت و مشروعیت دینی نظام کم شود، همه‌ی ما ضرر می‌کنیم.

وی تفکرات بعضی‌ها را که رأی مردم را زینتی و تشریفاتی می‌دانند، خطرناک دانست و گفت: مگر ما از آسمان آمده‌ایم؟! ما از همین مردم هستیم و تاکنون با خواست و رأی مردم بوده‌ایم و برای تداوم حضور ما نیز مردم باید نظر بدهند.

رئیس مجمع تشخیص مصلحت نظام، رشد آگاهی جوانان، زنان، خانواده‌ها و جامعه‌ی ایرانی را ستود و گفت: به خاطر گسترش ابزار اطلاع‌رسانی و فراگیری مدارس و دانشگاه‌ها در سراسر کشور، مردم اقصی نقاط ایران اسلامی آگاه شده‌اند و خانم‌ها نیز که قبلاً کمتر تحصیلات عالیه داشتند، امروز به عنوان نیمی از جامعه در همه آزمون‌های تحصیلی حضور دارند و گاه از مرد‌ها نیز در مسائل مدیریتی و تحصیلی پیشی می‌گیرند.

وی با ابراز رضایت از نقش و جایگاه زنان در انقلاب اسلامی، گفت: هر جا مدیر خانمی در سازمان‌ها و نهادها داشتیم، فساد در آن نهاد کمتر بوده است و امروز هم اگر بناست مردم را داشته باشیم، نباید تبعیض قائل شویم و باید بگذاریم راه حضور خانم‌ها در مدیریت‌ها و نهادهای قانون‌گذاری و تصمیم‌گیری‌ها کلان باز باشد.

در آغاز این دیدار، آقایان ناجی، فرماندار شهرستان شهریار محمدجواد محمدی نوری، دبیر کل جمعیت جوانان انقلاب اسلامی و امیرارسلان رجبی به بیان دیدگاه‌های خویش درخصوص مسایل سیاسی، اجتماعی، فرهنگی و به خصوص انتخابات پیش رو پرداختند.


ادامه مطلب[ پنج شنبه 22 بهمن 1394  ] [ 6:32 AM ] [ احمد ]
نظرات 0
کد خبر: ۲۹۶۶۷۶
تاریخ انتشار: ۲۱ بهمن ۱۳۹۴ - ۲۰:۱۰
برترینها

موافقت رهبری با عفو مجازات برخی‌محکومان  

 
در آستانه فرا رسیدن سالروز پیروزی شکوهمند انقلاب، رهبر معظم انقلاب اسلامی با عفو و تخفیف مجازات یک هزار و پنجاه و نه نفر از محکومانِ محاکم عمومی و انقلاب، سازمان قضایی نیروهای مسلح و تعزیرات حکومتی موافقت کردند.
 

خبرگزاری ایسنا: در آستانه فرا رسیدن سالروز پیروزی شکوهمند انقلاب، رهبر معظم انقلاب اسلامی با عفو و تخفیف مجازات یک هزار و پنجاه و نه نفر از محکومانِ محاکم عمومی و انقلاب، سازمان قضایی نیروهای مسلح و تعزیرات حکومتی موافقت کردند.

آیت‌الله آملی لاریجانی رئیس قوه قضائیه به مناسبت سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی طی نامه‌ای به رهبر انقلاب اسلامی پیشنهاد عفو و تخفیف مجازات ۱۰۵۹ نفر از محکومان را که در کمیسیون مربوط واجد شرایط لازم تشخیص داده شده اند ارائه کرده بود، که مورد موافقت مقام معظّم رهبری قرار گرفت.


ادامه مطلب[ پنج شنبه 22 بهمن 1394  ] [ 6:31 AM ] [ احمد ]
نظرات 0
کد خبر: ۲۹۶۶۸۰
تاریخ انتشار: ۲۱ بهمن ۱۳۹۴ - ۲۱:۰۱
 
برترینها

گلبانگ «الله اکبر» در ایران طنین انداز شد 

 
ندای «الله‌‌اکبر» در شب یوم الله ۲۲ بهمن در آسمان شهرهای ایران اسلامی طنین‌انداز شد.
 
خبرگزاری فارس: ندای «الله‌اکبر» راس ساعت 21 امشب (چهارشنبه) همزمان در آسمان تهران و سایر شهرهای کشورمان طنین‌انداز شد.

همزمان با طنین ندای الله‌اکبر، آسمان شهرهای مختلف کشور در شب 22 بهمن نورباران شد.

قرار است، مردم ایران اسلامی فردا (پنجشنبه) برای گرامیداشت طلیعه سی و هفتمین فجر انقلاب اسلامی در راهپیمایی 22 بهمن شرکت کنند.

مسیرها ده‌گانه راهپیمایی فردا به شرح زیر است:

مسیر شماره 1: مسجد امام حسین(ع)، میدان امام حسین(ع)، خیابان انقلاب، خیابان آزادی و میدان بزرگ آزادی.

مسیر شماره 2: مسجد جامع ابوذر، خیابان ابوذر، خیابان شهید آیت‌الله سعیدی، میدان بزرگ آزادی.

مسیر شماره 3: مسجد امام هادی(ع)، خیابان شهید آقایی، میدان معلم، خیابان تختی، خیابان شهید آیت‌الله سعیدی، میدان بزرگ آزادی.

مسیر شماره 4: مسجد دارالسلام، میدان منیریه، خیابان شهید معیری، خیابان کارگر، میدان انقلاب، خیابان آزادی، میدان بزرگ آزادی.

مسیر شماره 5: مسجد الجواد، میدان هفت تیر، خیابان شهید آیت‌الله مفتح، خیابان انقلاب، خیابان آزادی، میدان بزرگ آزادی.

مسیر شماره 6: مسجد حضرت امیر، خیابان کارگر شمالی، خیابان انقلاب، خیابان آزادی، میدان بزرگ آزادی.

مسیر شماره 7:‌ مسجد المهدی، خیابان ستارخان، خیابان شادمهر، خیابان آزادی، میدان بزرگ آزادی.

مسیر 8: مسجد حضرت ابوالفضل، خیابان ستارخان، میدان توحید، خیابان توحید، خیابان آزادی، میدان بزرگ آزادی.

مسیر شماره 9: مسجد امام سجاد، خیابان آیت‌الله اشرفی اصفهانی، فلکه دوم صادقیه، خیابان محمدعلی جناح، میدان بزرگ آزادی.

مسیر شماره 10: مسجد امام جعفر صادق(ع)، فلکه دوم صادقیه، خیابان محمدعلی جناح، میدان بزرگ آزادی.

ادامه مطلب[ پنج شنبه 22 بهمن 1394  ] [ 6:26 AM ] [ احمد ]
نظرات 0
مرگ برامریکا
 
 
 
/مرگ براسراییل/
 
 
مرگ برمنافقین وکفار/
 
 
 
ننگ ونفرین تاقیامت بادبرال سعود
 
 
کد خبر : 1892261
تاریخ انتشار : ۲۱ بهمن ۱۳۹۴در ۷:۴۳ ب.ظ
 ۶۸ شعـار ویـژه راهپیمایی یـوم الله ۲۲بهمـن
 
ظرفیت زیاد این راهپیمایی باعث خواهد شد پیام‌های مردمی از طریق رسانه‌ها در فضای داخلی و بین المللی بارتاب پیدا کرده و پیام مقاومت مردم ایران را به جهان مخابره کند.
    به گزارش مشهد پیام ر اهپیمایی یوم الله ۲۲بهمن فرصت بسیار مهمی است که هر ساله در آن مردم به روش های گوناگون پیام خود را به مسئولین و سیاسیون داخلی و خارجی می‌رسانند.

ظرفیت زیاد این راهپیمایی باعث خواهد شد پیام‌های مردمی از طریق رسانه‌ها در فضای داخلی و بین المللی بارتاب پیدا کرده و پیام مقاومت مردم ایران را به جهان مخابره کند.

۶۸ شعار و پیام ویژه مراسم میلیونی ۲۲بهمن ماه گردآوردی شده که در زیر می آید:

به آمریکای شیاد / نمی کنیم اعتماد
از تو به یک اشارت از ما به سر دویدن
در غیرت ما ذلت نمی گنجد
خیبر خیبر یا صهیون، جیش محمد(ص) قادمون
ما از عربده‌های مستانه شیطان بزرگ آمریکای جنایتکار و رجزهای توخالی محاصره اقتصادی نمی‌ترسیم.
ما آمریکا را زیر پا می گذاریم
ما در ره عشق نقض پیمان نکنیم
نه سازش نه تسلیم پیام ملت ماست/ اطاعت از رهبری ضامن عزت ماست
ما عاشق مبارزه با صهیونیستها هستیم
من دیپلمات نیستم، انقلابی ام
لبیک یا رسول الله / هیهات منا الذله
دشمنی با آمریکا / وصیت شهدا
بی عشق خمینی نتوان عاشق مهدی شد
انرژی هسته ای حق مسلم ماست
ما پیروان مکتب حسینیم / با آمریکا همچون پیر خمینیم
دل به نقطه های امیدبخش ببنید نه به نقطه های خیالی(رهبر انقلاب)
مردم ایران همگی با هم اند / در راه حق با امریکا دشمن اند
این گفته ملت و رهبر با تدبیر است/ رابطه با آمریکا یک خواب بی تعبیراست
این است حرف شهیدان / مبارزه با شیطان
ما عاشقان محمدیم
نه سازش نه تسلیم/ما همه با هم هستیم
خامنه ای صراط مستقیم است /منکر بر ولایتش رجیم است
خامنه ای صراط مستقیم است/ دشمن او منحرف و رجیم است
ملت آزاده ی ما بیدار ه / فتنه ی دشمنان اثر نداره
هیهات منا الذله شعار نهضت ماست /۲۲بهمن ماه تجدید بیعت ماست
مثلث شوم وپلید ابلیس /آمریکا واسرائیل وانگلیس
۲۲بهمن ماه حماسه حضور است/جمهوری اسلامی زمینه ی ظهوراست
فتنه گر بی تربیت/ می ترسه از مقاومت
خون شهیدان بر زمین جاری است/ مذاکره با آمریکا خواری است
حتی اگر که تحریم، چندین برابر گردد/ هیهات ملت ما از راه خود بر گردد
مسئولان دولتی نگاهشان به دست بیگانه نباشد(رهبر انقلاب)
تنها ره سعادت/ وحدت و استقامت
لا اله الا الله / آمریکا عدو الله
محمد رسول الله / اسراییل عدو الله
علی ولی الله / انگلیس عدو الله
علی ولی الله / فرانسه عدو الله
ما ملت دلاوریم/ پیرو امر رهبریم
حرف ما یک کلام، مقاومت والسلام
انرژی هسته ای نشان اقتدار است/ ادامه تحریم ها شیوه ابلهانَ است
نه سازش، نه تسلیم/ تا آخر خط هستیم
تیر آخر دشمن، تحریمه و تهدیده/ تن دادنِ به سلطه، بندگی یزیده
تحریم اقتصادی/ دیگر اثر ندارد
رمز بزرگ پیشرفت/ یک اقتصاد بی نفت
این است عقلانیت/ وحدت و استقامت
اینو می گن عقلانیت/ مقاومت، مقاومت
ملت میگه مقاومت/ فقط اینه عقلانیت
این گفته ملت و، رهبر با تدبیر است/ سازشِ با آمریکا، یک خواب بی تعبیر است
زیر سلطه شیطان/ هرگز نمی ره ایران
ترسی که از ما در دل دشمن است. نشانه‌ای از نهضت بهمن است
ما تا آخر این راه ایستاده ایم
تا فتح بدر و خیبر/ یک یاحسین دیگر
دشنه بردار که بر فرق کسان باید کوفت / و قفس بر سر صاحب قفسان باید کوفت
ره مبندید که ما کهنه سواریم ای قوم / سر برگشت نداریم نداریم ای قوم
‫باید عمل به حرف مردم بشه/منافع ملی ما گم نشه‬
از ملت ما می رسد این صدا / تحریم گفتگوی با امریکا
نژادپرست مکار / امریکای فریبکار
هر که با ما درافتد / به پای ملت افتد
خواص بی بصیرت مایه ننگ ملت
این است DNA ما / نفرت از امریکا
راه رسیدن به ثبات جز این نیست/محو رژیم غاصب صهیونیست
ما دشمنان ظلم و استکباریم / به اعتمادتان نیاز نداریم
استکبار از ملت ما می ترسد / از وحدت مردم ما می لرزد
این سخن جاوید روح خداست / اُمُّ الفسادِ قرن ما آمریکاست
انرژی هسته ای حق مسلم ماست/ مذاکره با قدرت نشان ماست
نه تحریم، نه ذلت/ مذاکره با عزت/ با حفظ شان ملت
موضع ملت ما، همیشه در هر کجا/ موضع انقلاب و رهبر والا مقام
لغو همه تحریم ها شرط توافقات است/ این شرط ملت ما، در این مذاکرات است
نصر من الله و فتح قریب/ مرگ بر آمریکای مردم فریب

منبع: قاصد نیوز

ادامه مطلب[ پنج شنبه 22 بهمن 1394  ] [ 6:21 AM ] [ احمد ]
نظرات 0

مشاور عالی نماینده ولی‌فقیه در سپاه: مجلس نمایندگان استکبارستیز و ولایت‌مدار می‌خواهد

 

سردار محمدعلی آسودی با اشاره به پیش رو بودن دو انتخابات سرنوشت‌ساز  اظهار داشت: دشمن و آمریکا تمام ترفندهای خود را به کار بسته است و بعد از 8 سال دفاع مقدس، تحریم‌های سختی را بر ما روا داشت و فشارهای سیاسی بسیاری را اعمال کرد و در خلیج فارس لشگرکشی کرد که البته با قدرت نیروهای انقلابی سربازان امریکایی دستگیر شدند و بار دیگر قدرت ایران به نمایش گذاشته شد.

وی بیان کرد: دشمن و استکبار جهانی به این نتیجه رسیده‌اند که با این اقدامات نمی‎‌توانند در ایران ورود پیدا کنند بر این اساس برای انتقال و شکست باید نفوذ انجام شود.

مشاور عالی نماینده ولی‌فقیه در سپاه پاسداران با بیان اینکه دشمن قصد نفوذ در ارکان نظام را دارد، گفت: دشمن قصد دارد مجلسی مانند مجلس ششم را شکل دهد که افرادی احمق و بی‌سواد بودند و در مجلس بر علیه نظام تحصن کردند.

وی عنوان کرد: شورای نگهبان به همه جوانب کار اشراف دارد اما ما هم وظیفه داریم که قبل از رأی دادن نسبت به کسب شناخت از کاندیدای مورد نظر اقدام کنیم.

آسودی افزود: یک نماینده باید دین‌مدار، ایمان و شجاعت داشته باشد و نفوذ در آن به راحتی انجام نشود و به دنبال اقتصاد غربی نباشد و دلسوز نظام و جامعه باشد.

وی با اشاره به اینکه یک نماینده اصلح باید به بیانات مقام معظم رهبری گوش فرا دهد، بیان کرد: باید برای خبرگان رهبری و مجلس شورای اسلامی نماینده‌ای را انتخاب کنیم که دلسوز نظام و جامعه، استکبارستیز و ولایت‌مدار باشد و ارتقای وضعیت معیشتی مردم و رفع معضل بیکاری جوانان را در اولویت قرار دهد.

مشاور عالی نماینده ولی‌فقیه در سپاه پاسداران با بیان اینکه کسی که دین ندارد از هیچ چیزی نمی‌ترسد، افزود: مردم باید مراقب باشند که نمایندگان بی‌دین و دارای زد و بندهای مختلف را وارد مجلس نکنند و کاندیداهایی که فقط به فکر پر کردن جیب خود هستند جایی برای ورود به مجلس ندارند.

دشمن به دنبال جذب کاندیداهای دارای گرایش غربی در مجلس است

وی با بیان اینکه نماینده‌ای می‌خواهیم که دلسوز نظام و مردم باشد، گفت: آمریکایی‌ها و صهیونیست‌ها از فرصت انتخابات به دنبال این هستند که نمایندگانی دارای گرایش به غرب را روی کار بیاورند پس مردم باید حواسشان جمع باشد.

آسودی با تأکید بر حضور حداکثری مردم در انتخابات مجلس خبرگان رهبری و مجلس شورای اسلامی عنوان کرد: مردم باید مراقب رأی خود باشند چرا که باید پاسخگوی انتخاب خود باشند.

وی تأکید کرد: در راهپیمایی 22 بهمن باید مردم باشکوه‌تر و باعظمت‌تر حضور پیدا کنند و در هر شرایطی همه اقشار مختلف مردم در خیابان‌ها بریزند و فریاد «مرگ بر امریکا» سر دهند.


ادامه مطلب[ پنج شنبه 22 بهمن 1394  ] [ 6:16 AM ] [ احمد ]
نظرات 0♥️ اللهم ارزقنا شهـــ❤️ـــادة فی سبیلک ♥️●•۰·˙

ای شهیدان ، عشق مدیون شماست

 


هرچه ما داریم از خون شماست

 


ای شقایق ها و ای آلاله ها


دیدگانم دشت مفتون شماست🌹
 


🌹شادی روح  مدافعان حرم  صلوات, [۱۰.۰۲.۱۶ ۱۷:۳۲]

 


🔷🔷🔷🔷💠🔷💠🔷💠💠
 


،،ساکنم بر درِ میخانه که میخانه از اوست

 


می خورم باده که این باده و پیمانه از اوست
 


گر به مسجد کشدم زاهد و ، در دیر کشیش

 


چه تفاوت کند ، این خانه و آن خانه از اوست
 


خویش و بیگانه اگر رحمت و زحمت دهدم

 


رحمت خویش از او ، زحمت بیگانه از اوست
 

 


روزگاریست که در گوشه ی ویرانه ی دل

 

 


کرده ام جای که این گوشه ی ویرانه از اوست
 


گر چه پروانه دلی سوخت ز شمعی چه عجب

 


شمع از او ، محفل از او ، هستی پروانه از اوست,,
 


نیم آدم که از آن دانه ی گندم نخورم

 


من از او ، جنت از او ، خوردن از او ، دانه از اوست
 


سنگ زد عاقل اگر بر سر دیوانه ی ما

 


سنگ از او عاقل از او ، این دل دیوانه از اوست،،
 

 


🔷🔷🔷💠🔷💠🔷💠🔷💠

,
👌👌👌 


ادامه مطلب[ چهارشنبه 21 بهمن 1394  ] [ 9:01 PM ] [ احمد ]
نظرات 0
کد خبر: 133586
تاریخ انتشار: 15:57 - 21 بهمن 1394 - 2016 February 10
 
 
امیر اسماعیلی:

  «سماوات» وارد پدافند هوایی شد/قابلیت اتصال به ۶ سامانه توپخانه‌ای 

       خبرگزاری میزان-    فرمانده قرارگاه پدافند هوایی خاتم‌النبیا(ص) از ورود سیستم توپخانه‌ای هوشمند کنترل دو منظوره «سماوات» به سیستم‌ها و سامانه‌های پدافند هوایی خبر داد.
 
«سماوات» وارد پدافند هوایی شد/قابلیت اتصال به ۶ سامانه توپخانه‌ای
 
به گزارش گروه سیاسی خبرگزاری میزان،
 
به نقل از پایگاه اطلاع رسانی قرارگاه پدافند هوایی خاتم الانبیاء، امیر سرتیپ فرزاد اسماعیلی از ورود سیستم توپخانه ای هوشمند کنترل دو منظوره «سماوات» به جمع سیستم ها و سامانه های پدافند هوایی خبر داد و افزود: سیستم سماوات سیستمی دو منظوره است؛ دو منظوره به این معنی که هم می تواند اکتیو «Active» و هم پسیو «Passive» کار کند.
 
وی ادامه داد: سیستم اکتیو با سیستم راداری به صورت هوشمند اهداف را با رادار خود که اکتیو است، کشف می کند و اطلاعات این اهداف را به خود لوله های توپخانه مستقر در چند نقطه ساطع می کند؛ آنها به صورت اتوماتیک بدون اینکه دست نیروی انسانی دخیل باشد روی این اهداف قفل (لاک) کرده و در ارتفاع پائین پدافند هوایی را برای ما تامین می کند؛ این نقش اکتیو آن است.
 
امیراسماعیلی گفت: اگر قرار باشد خود این سیستم مورد هجمه قرار بگیرد؛ یعنی هواپیمای حمله کننده بخواهد ابتدا از شر سماوات خلاص شود بلافاصله سیستم راداری آن خاموش و سیستم «اپتیکی» آن وارد عمل می شود.
 
فرمانده قرارگاه پدافند هوایی با بیان اینکه وقتی سیستم اپتیکی وارد عمل می شود یعنی کاملا پسیو کار می کند تصریح کرد: در این صورت هیچ فرستنده ای ندارد و هر چه که دارد گیرنده است؛ یعنی اطلاعات هدف را گرفته و به توپخانه می دهد و توپخانه بلافاصله بر علیه آن آتش می کند.
 
وی خاطرنشان کرد: توپخانه به این شکل نیست که دو لوله توپ برای هر سیستم سماوات بکار گرفته شود؛ توپخانه قابلیت اتصال از دو سامانه توپخانه ای تا ۶ سامانه توپخانه ای را دارد.
 
امیراسماعیلی اصل اول در این سیستم سماوات را «راداری» برشمرد و تصریح کرد: اصل دوم در سیستم سماوات «اپتیکی» است؛ اما اصل سوم این سیستم که بسیار حائز اهمیت است «حجم آتش» آن خواهد بود؛ یعنی شما بتوانید با حجم آتش، ضریب کشندگی را برای هدف بیشتر کنید.
 
انتهای پیام/

 


ادامه مطلب[ چهارشنبه 21 بهمن 1394  ] [ 8:48 PM ] [ احمد ]
نظرات 0
کد خبر: ۷۱۰۳۶
تاریخ انتشار: ۲۱ بهمن ۱۳۹۴ - ۱۷:۴۱
 

مقام امام صادق(ع)در کربلای معلی+تصاویر  

گفته می‌شود امام صادق(ع) هرگاه برای زيارت جدشان به کربلا تشريف می‌آوردند، در اين باغ اقامت می‌نمودند و پس از غسل در آب فرات، به زيارت می‌رفتند.
عقیق:در کنار مقام صاحب الزمان(عج) در کربلا پلی بر روی نهر حسینیه قرار دارد که با عبور از آن وارد بازاری می‌شوید که در انتهای آن با فاصله حدود 30 متر از نهر، زيارتگاهی وجود دارد که به مقام امام صادق(ع) معروف است.

نقل شده است در یکی از سفرهایی که حضرت امام صادق(ع) به زیارت امام حسین(ع) می‌آمدند به صورت ناشناس مهمان صاحب این باغ می‌شوند ولی صاحب باغ امام را می‌شناسند و باغ پر از درختان نخلشان را به ایشان هدیه می‌کنند.
 
گفته می‌شود امام صادق(ع) هرگاه برای زيارت جدشان به کربلا تشريف می‌آوردند، در اين باغ اقامت می‌نمودند و پس از غسل در آب فرات، به زيارت می‌رفتند. 
 
این باغ در سال 1991 توسط صدام به طور کامل تخریب شد ولی اکنون دوباره در همان جا ساختمانی ساخته شده که محل زیارت دوستداران آن حضرت(ع) است.
 
 
برای مشاهده تصاویر در سایز اصلی، بر روی آنها کلیک کنید
 

 


ادامه مطلب[ چهارشنبه 21 بهمن 1394  ] [ 8:47 PM ] [ احمد ]
نظرات 0
کد خبر: ۷۱۰۲۵
تاریخ انتشار: ۲۱ بهمن ۱۳۹۴ - ۱۸:۰۶
 

دوازده نشانه آدم دیندار در کلام امام صادق  

آدم دين‏دار چون مى‌انديشد، آرامش بر جان او حاكم است. چون خضوع مى‌كند متواضع است و چون قناعت مى‌كند، بى‏‌نياز است.
عقیق:امام جعفر صادق عليه‌السلام: آدم دين‏دار چون مى‌انديشد، آرامش بر جان او حاكم است. چون خضوع مى‌كند متواضع است. چون قناعت مى‌كند، بى‏‌نياز است.

به آنچه داده شده خشنود است. چون تنهايى را برگزيده از دوستان بى ‏نياز است. چون هوا و هوس را رها كرده آزاد است.

چون دنيا را فرو گذارده از بدى‌ها و گزندهاى آن در امان است.
چون حسادت را دور افكنده محبتش آشكار است.

مردم را نمى‌‏ترساند پس از آنان نمى‌هراسد، و به آنان تجاوز نمى‌كند پس از گزندشان در امان است.
به هيچ چيز دل نمى‌‏بندد پس به رستگارى و كمال فضيلت دست مى‏‌يابد و عافيت را به ديده بصيرت مى‌‏نگرد پس كارش به پشيمانى نمى‌كِشد.

متن حدیث:

اِنَّ صاحِبَ الدّينِ فَكَّرَ فَـعَـلَـتْهُ السَّكينَةُ وَ اسْتَـكانَ فَـتَواضَعَ وَ قَنِعَ فَاسْتَغْنى وَ رَضىَ بِما اُعْطىَ وَ انْفَرَدَ فَكُفىَ الاْخْوانَ وَ رَفَضَ الشَّهَواتِ فَصارَ حُرّا وَ خَلَعَ الدُّنْيا فَتَحامَى الشُّرورَ وَ اطَّرَحَ الْحَسَدَ فَظَهَرتِ الْمَحَبَّةُ وَ لَمْ يُخِفِ النّاسَ فَـلَـمْ يَخَفْهُمْ وَ لَمْ يُذْنِبْ اِلَيْهِمْ فَسَلِمَ مِنْهُمْ وَ سَخَتْ نَفْسُهُ عَنْ كُلِّ شَى‏ءٍ ففازَ وَ اسْتَكْمَلَ الْفَضْلَ وَ اَبْصَرَ العافيَةَ فَاَمِنَ النَّدامَةَ.


پی نوشت:
«امالى مفيد، صفحه 52، حدیث14»
منبع:مشرق

 


ادامه مطلب[ چهارشنبه 21 بهمن 1394  ] [ 8:45 PM ] [ احمد ]
نظرات 0

 

کد خبر: ۷۱۰۷۶
تاریخ انتشار: ۲۱ بهمن ۱۳۹۴ - ۱۸:۴۷
 

  تکریم نام مرحوم قاضی ازسوی علامه طباطبایی 

علامه طباطبایی می خواستند لقب قاضی منحصراً به یگانه استاد ارجمندشان مرحوم حاج سید علی آقا قاضی منحصر گردد؛ و ایشان از جهت تکریم و تجلیل از مقام استاد، در شهرت و معروفیت، با وی شریک نباشند!
عقیق: علامه طهرانی می‌فرماید: حضرت علامه طباطبایی در ابتداء ورودشان به قم، به «قاضی» معروف بودند، چون از سلسله سادات قاضی مشهور در آذربایجان هستند؛ لیکن از نقطه نظر آنکه ایشان از سادات طباطبائی هستند، خود ایشان ترجیح دادند که به طباطبایی معروف شوند و اخیرا برای حقیر چنین منکشف شده است که شاید ایشان خواسته‌اند لقب قاضی منحصراً به یگانه استاد ارجمندشان مرحوم حاج سید علی آقا قاضی منحصر گردد؛ و ایشان از جهت تکریم و تجلیل از مقام استاد، در شهرت و معروفیت، با وی شریک نباشند!

پی نوشت:
کتاب اسوه عارفان – ص 7

منبع:تسنیم

 


ادامه مطلب[ چهارشنبه 21 بهمن 1394  ] [ 8:43 PM ] [ احمد ]
نظرات 0
.: Weblog Themes By themzha :.

تعداد کل صفحات : 65 :: 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 >

درباره وبلاگ


استان خراسان رضوی:شهرستان مشهدمقدس

آمار سايت
كل بازديدها : 3486662 نفر
تعداد نظرات : 49 عدد
تاريخ ايجاد وبلاگ : پنج شنبه 14 خرداد 1394  عدد
كل مطالب : 13380 عدد
آخرين بروز رساني : یک شنبه 3 فروردین 1399 
کد موزیک آنلاین برای وبگاه
امکانات وب