کد ِکج شدَنِ تَصآویر

کداهنگ برای وبلاگ

چشمه سلطان ولی کریز
چشمه سلطان ولی کریز
 
نويسندگان
کد خبر: ۵۳۴۳۵۵
تاریخ انتشار: ۲۲ بهمن ۱۳۹۴ - ۱۵:۴۲
ارسال
چاپ
 
 
 

عکس/ حضور دشمن‌شکن مردم در عید انقلاب  

راهپیمایی یوم الله ۲۲بهمن در ساعات اولیه صبح با حضور گسترده مردم در تهران در حال برگزاری است.
عکس: سیدحسین نوربخش

 


ادامه مطلب[ جمعه 23 بهمن 1394  ] [ 8:28 AM ] [ احمد ]
نظرات 0
کد خبر: ۵۳۴۱۴۱
تاریخ انتشار: ۲۱ بهمن ۱۳۹۴ - ۲۰:۱۱
ارسال
چاپ
 
 

عکس/ دیدار فرمانده سپاه با خانواده شهید مدافع حرم

 

سردار محمدعلی جعفری فرمانده سپاه پاسداران انقلاب اسلامی روز چهارشنبه با پدر محمدرضا فخیمی شهید مدافع حرم دیدار و گفت و گو کرد.


ادامه مطلب[ جمعه 23 بهمن 1394  ] [ 8:27 AM ] [ احمد ]
نظرات 0
کد خبر: ۲۹۶۸۰۸
تاریخ انتشار: ۲۲ بهمن ۱۳۹۴ - ۱۳:۲۰

نظر رادان درباره رد صلاحیت سید حسن  

 
سردار احمدرضا رادان گفت: شاید عده‌ای علاقه به فاصله گرفتن از آرمان‌های انقلاب داشته باشند اما به واسطه حضور رهبر انقلاب هیچ کس توان این کار را ندارد.
 
خبرگزاری ایلنا: سردار احمدرضا رادان گفت: شاید عده‌ای علاقه به فاصله گرفتن از آرمان‌های انقلاب داشته باشند اما به واسطه حضور رهبر انقلاب هیچ کس توان این کار را ندارد.

سردار احمدرضا رادان در حاشیه راهپیمایی 22 بهمن در مورد آسیب‌هایی که متوجه نظام است، بیان داشت: نفوذ بیشترین آسیبی است که نظام را تهدید می کند.

وی در خصوص برخی انتقادات نسبت به رد صلاحیت نامزدهای یک جناح سیاسی اظهار داشت: با توجه به فعالیت های شورای نگهبان که متشکل از فقهای عادل است انتخابات با شرایط عادلانه برگزار خواهد شد و شورای نگهبان به خوبی عدالت را در کشور اجرا کرده است.

وی درخصوص رد صلاحیت سید حسن خمینی بیان داشت: به هر حال عده ای رد صلاحیت شده اند و عده ای هم احراز صلاحیت نشده اند. عدم احراز صلاحیت به این معنی نیست که صلاحیت فرد تایید نشده است بلکه به این معنی است این فرد در یک موضوعی خاص اجازه ورود ندارد و این مسئله انقلابی و مسلمان بودن این شخص را زیر سوال نمی برد و فردی که عدم احراز صلاحیت شده است می تواند درحوزه های دیگر فعالیت کند.

ادامه مطلب[ جمعه 23 بهمن 1394  ] [ 1:00 AM ] [ احمد ]
نظرات 0
کد خبر: ۲۹۶۸۶۱
تاریخ انتشار: ۲۲ بهمن ۱۳۹۴ - ۱۹:۰۰

عکس یادگاری حدادعادل با برادر شهیدش  

 
سخنگوی ائتلاف اصولگرایان در حاشیه حضور در راهپیمایی یوم الله 22 بهمن در دانشگاه شریف با تصویر برادرش عکس گرفت.
 
خبرگزاری فارس: غلامعلی حدادعادل سخنگوی ائتلاف اصولگرایان پس از شرکت در راهپیمایی یوم الله 22 بهمن با حضور در دانشگاه شریف با تصویر برادرش عکس سلفی گرفت.

عکس یادگاری حدادعادل با برادر شهیدش

 


ادامه مطلب[ جمعه 23 بهمن 1394  ] [ 12:59 AM ] [ احمد ]
نظرات 0
کد خبر: ۲۹۶۸۷۱
تاریخ انتشار: ۲۲ بهمن ۱۳۹۴ - ۱۹:۳۲

عکس: زن تفنگدار آمریکایی در راهپیمایی قم!  

 
تصویر زیر از مراسم راهپیمایی قم در شبکه های مجازی منتشر شده است.
 
خبرآنلاین: تصویر زیر از مراسم راهپیمایی قم در شبکه های مجازی منتشر شده است.

عکس: زن تفنگدار آمریکایی در راهپیمایی قم!

عکس: زن تفنگدار آمریکایی در راهپیمایی قم!

عکس: زن تفنگدار آمریکایی در راهپیمایی قم!

 


ادامه مطلب[ جمعه 23 بهمن 1394  ] [ 12:57 AM ] [ احمد ]
نظرات 3
کد خبر: ۲۹۶۸۹۴
تاریخ انتشار: ۲۲ بهمن ۱۳۹۴ - ۲۳:۲۳
 
 
آسوشیتدپرس:

 

شعارهای ضد آمریکایی ایرانی ها در 22 بهمن

 
حضور گسترده و میلیونی مردم ایران در راهپیمایی ۲۲ بهمن بازتاب‌های وسیعی در رسانه‌های بین‌المللی داشته است.
 
خبرگزاری تسنیم: حضور گسترده و میلیونی مردم ایران در راهپیمایی ۲۲ بهمن بازتاب‌های وسیعی در رسانه‌های بین‌المللی داشته است.

مردم ایران امسال نیز همانند تمامی سال‌های گذشته حضور شکوهمندی در مراسم یوم الله 22 بهمن داشتند و این حضور وسیع از دید رسانه‌های بین المللی پنهان نمانده و این رسانه‌ها اقدام به پوشش این رویداد کردند.

خبرگزاری فرانسه: ایرانی‌ها کنار موشک‌های بالستیک سلفی می‌گیرند

خبرگزاری فرانسه نوشت ایرانی‌ها در حالیکه 37اُمین سالگرد انقلاب را گرامی داشته بودند، چندین هفته پس از توافق هسته‌ای میان ایران و قدرت‌های بزرگ پلاکاردهای "مرگ بر آمریکا" را تکان داده و در کنار موشک‌های بالستیک سلفی گرفتند.

خبرگزاری فرانسه در ادامه نوشت که در پایتخت، صدها هزار نفر به میدان تاریخی آزادی، جایی که رئیس‌جمهور سخنرانی کرد، جمع شدند.

رادیو آلمان: تظاهرات‌کنندگان ایرانی شعار مرگ بر آمریکا و مرگ بر اسرائیل سر دادند

رادیو آلمان در بازتاب خبر راهپیمایی گسترده ایرانیان در سالگرد 22 بهمن 57 نوشت تظاهرات کنندگان ایرانی با سر دادن شعارهای مرگ بر اسرائیل و مرگ بر آمریکا به خیابان‌ها آمدند.

پایگاه اینترنتی رادیو آلمان در خبری نوشت: در ایران جشن های سی و هفتمین سالروز انقلاب اسلامی آغاز شده است.

آسوشیتدپرس: شعارهای ضد آمریکایی و ضد اسرائیلی سر دادند

خبرگزاری آمریکایی آسوشیتدپرس نوشت ایرانی‌ها جشن‌های ملی در بزرگداشت سالگرد انقلاب اسلامی سال 1979 را آغاز کردند.

خبرگزاری آسوشیتدپرس نوشت تلویزیون ایران تصاویری از راهپیمایی‌ها در تهران و دیگر شهرهای سراسر کشور را که شاهد وضعیت زمستانی بودند، پخش کرد.

راهپیمایی‌کنندگان شهرهای سنتی علیه آمریکا و اسرائیل سر داده و خیابان‌های شهرها آکنده از پلاکاردها و پوسترهای ضد آمریکایی و ضد اسرائیلی بود.

شینهوا: صدها هزار ایرانی سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی را جشن گرفتند

خبرگزاری چینی شینهوا نوشت مردم ایران با در دست داشتن تصاویر آیت‌الله روح‌الله خمینی، بنیانگذار انقلاب اسلامی، و آیت‌الله علی خامنه‌ای، جانشین وی، به خیابان‌ها آمدند.

همچنین برگزاری راهپیمایی میلیونی قشرهای مختلف ملت ایران در سالروز پیروزی انقلاب اسلامی در شهرها و مناطق مختلف بازتاب گسترده‌ای در رسانه‌های عربی داشت.

خبرگزاری رسمی یمن(سبـأ) در گزارشی از راهپیمایی ملت ایران در سی‌و هفتمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی نوشت ایران سی‌و هفتمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی را در سایه دستاوردهای عظیم متمدنانه جشن گرفت.

این گزارش آورده است ملت ایران سی‌و هفتمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی به رهبری امام خمینی(ره) را از طریق برگزاری تجمعات و تظاهرات میلیونی در تمام مناطق کشور در سایه دستاوردهای متمدنانه عظیم و دژهای استوار در میادین مختلف گرامی داشتند.

در این گزارش آمده است: میلیون‌ها ایرانی در این تظاهرات که هر ساله در چنین روزی برگزار می‌شود، شرکت کردند و تهران پایتخت ایران، راهپیما‌یی‌ مردم در میدان آزادی به همین پیوند خورد، میدانی که نماد انقلاب است، بیش از 250 خبرنگار خارجی این مراسم را پوشش دادند.

این مراسم گسترده که مقامات بلندپایه ایران هم در آن شرکت کردند، از 10 مسیر اصلی پایتخت به میدان آزادی منتهی شد و حسن روحانی رئیس جمهوری و اعضای کابینه هم در این مراسم شرکت کردند.

خبرگزاری رسمی یمن در ادامه بخش‌هایی از سخنان حسن روحانی رئیس جمهوری اسلامی ایران را منتشر و با تشریح ویژگی‌های منحصر به فرد انقلاب اسلامی ایران تاکید کرد انقلاب اسلامی ایران یکی از مهمترین رخدادهای تاریخ معاصر به شمار می‌رود و الگویی برای دیگران است، انقلاب به رهبری امام خمینی(ره) ویژ‌گی‌هایی داشت که منجر به تحقق پیروزی شد و پایه‌های جمهوری اسلامی ایران را به عنوان یک قدرت تاثیرگذار و مهم در صحنه منطقه‌ای و بین المللی مستحکم کرد.

خبرگزاری رسمی سوریه  نیزدر گزارشی درباره برگزاری مراسم 22 بهمن در ایران اعلام کرد مناطق مختلف ایران شاهد برگزاری تظاهرات میلیونی مردم به مناسبت سی و هفتمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی بود.

در گزارش سانا آمده است امروز تظاهرات میلیونی به مناسبت سی‌و هفتمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی در سرتاسر ایران برگزار شد.

بر اساس این گزارش، شرکت کنندگان در این راهپیمایی‌ها بر ادامه حرکت در مسیر اصول و آرمان‌های امام خمینی(ره) و جانشین ایشان آیت الله خامنه‌ای تاکید کردند.

شرکت کنندگان در این تظاهرات، با سر دادن شعارهای مرگ بر آمریکا و مرگ بر اسرائیل، پرچم‌های فلسطین و مقاومت لبنان را در دست داشتند.

عدنان محمود سفیر سوریه در تهران و اعضای سفارت این کشور در راهپیمایی سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی در تهران مشارکت کردند.

سانا نوشت یازدهم فوریه 19789(22 بهمن 1357) نقطه عطف تاریخی و مهم در سطح جهان به شمار می‌رود، چرا که در این روز بود که انقلاب اسلامی ایران به رهبری امام خمینی(ره) به پیروزی رسید و به حکومت شاهی که بر مقدرات ملت ایران به مدت بیش از نیم قرن سلطه داشت، پایان داد، سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی، روز پایان استکبار و سلطه غربی و رسیدن ایران به آزادی و استقلال قلمداد می‌شود.

شبکه المیادین هم در گزارشی اعلام کرد ایرانی‌ها پارچه‌ نوشته‌هایی در دست داشتند و شعارهایی سر می‌دادند که مضمون آنها پایبندی به راه بنیانگذار جمهوری اسلامی ایران و ایستادگی در این مسیر است.

المیادین به پوشش زنده‌ بخش‌هایی از این مراسم و سخنرانی دکتر حسن روحانی رئیس جمهوری اسلامی ایران در راهپیمایی میلیونی مردم تهران پرداخت.

این شبکه در گزارش خود تاکید کرد ایران امروز سی‌ و هفتمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی را جشن گرفت که طی آن دکتر حسن روحانی رئیس جمهوری ایران خواستار توقف سیاست ایران‌هراسی از سوی دشمنان ایران شد.

المیادین تصریح کرد ایرانی‌ها پارچه‌ نوشته‌هایی در دست داشتند و شعارهایی سر می‌دادند که مضمون آنها پایبندی و استواری در مسیر بنیانگذار جمهوری اسلامی ایران است.

این شبکه در ادامه آورد ایرانی‌ها از صبح امروز به میادین و خیابان‌ها برای برگزاری راهپیمایی سرازیر شدند در حالی که پارچه‌نوشته‌ها و پلاکاردهایی در دست داشتند و شعارهایی در پایبندی خود به راه امام خمینی(ره) بنیانگذار انقلاب اسلامی و موسس جمهوری اسلامی سر می‌دادند.

المیادین از سخنرانی لوئیس فراخان رهبر سیاه‌پوستان آمریکا در جمع میلیونی تظاهرات کنندگان در تهران خبر داد.

شبکه الفرات هم در گزارشی از برگزاری راهپیمایی روز 22 بهمن تاکید کرد ملت ایران از صبح امروز در راهپیمایی‌های میلیونی خودبه مناسبت سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی در 11 فوریه(22 بهمن) با آرمان‌های امام خمینی(ره) تجدید پیمان و با امام خامنه‌ای تجدیدبیعت کردند.

در این گزارش آمده است قشرهای مختلف ملت ایران از صبح امروز در راهپیمایی‌های میلیونی به مناسبت سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی در 11 فوریه(22 بهمن) با تجدید پیمان با آرمان‌های امام خمینی(ره)، با جانشین ایشان امام خامنه‌ای تجدید بیعت کردند.

بر اساس این گزارش،‌ راهپیمایی میلیونی ملت ایران در بیش از پنج هزار منطقه در سرتاسر کشور از جمله تهران پایتخت جمهوری اسلامی ایران آغاز شده است و میدان آزادی تهران هم شاهد سخنرانی حسن روحانی رئیس جمهور ایران است.

این گزارش می‌افزاید این حادثه مهم را بیش از پنج هزار خبرنگار و تصویربردار از جمله 280 خبرنگار خارجی پوشش می‌‌دهند.

برگزاری تظاهرات میلیونی مردم ایران در مناطق مختلف و تاکید مجدد آنها بر ادامه راه  امام خمینی(ره) و پایبندی به آرمان‌های بنیانگذار انقلاب و تبعیت از جانشین برحق ایشان امام خامنه‌ای در شبکه  المنار هم بازتاب داشت و این شبکه همچنین سخنان دکتر روحانی رئیس جمهوری اسلامی ایران را به طور زنده پخش کرد.

پایگاه اینترنتی روزنامه الاخبار لبنان در گزارشی به برگزاری راهپیمایی گسترده مردم ایران در مناطق مختلف در سی‌و هفتمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی پرداخت.

این پایگاه خبری نوشت صبح امروز راهپیمایی‌های سی‌و هفتمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی در ایران آغاز شد و در تهران در میدان آزادی با سخنان حسن روحانی رئیس جمهور ایران پایان یافت.

در این گزارش آمده است در بیانیه پایانی راهپیمایی میلیونی آمده است دستاوردها و پیشرفت‌هایی که ایران در زمینه صنایع دفاعی به ویژه موشکی محقق کرده است، خط قرمز قلمداد می‌شود و هرگز درباره آن مذاکره نخواهیم کرد.

الاخبار با انتشار عکسی از مشارکت سردار سرتیپ پاسدار قاسم سلیمانی فرمانده نیروی قدس سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در راهپیمایی روز جهانی قدس آورد به بخش دیگری از بیانیه پایانی 22 بهمن اشاره کرد که طی آن مردم ایران تاکید کردند ما امت غیور و غیرتمند ایران اسلامی، دستاوردها و توانمندی‌های خود در حوزه صنعت دفاعی به‌ویژه اقتدار موشکی را نماد قدرت بازدارندگی، تضمین امنیت ملی و غیرقابل مذاکره دانسته و به قدرت‌های استکباری هشدار می‌دهیم در صورتی که بخواهند در پی تضعیف و تهدید ایرانیان برآیند و با خطای محاسباتی، امنیت و منافع ملی کشور را با خطر روبرو کنند، با "ضربه متقابل" روبرو و به مدد نیروهای مسلح و مدافعان مقتدر انقلاب و میهن اسلامی پاسخ قاطع، و غیرقابل مهاری را در تمامی موقعیت‌های دسترسی، به دشمنان خیره‌سر و ماجراجو خواهیم داد.

الاخبار در ادامه بخش‌هایی از سخنان دکتر حسن روحانی رئیس جمهوری اسلامی ایران را منتشر کرد و از قول وی نوشت انقلاب اسلامی تنها یک انقلاب سیاسی نیست، بلکه انقلابی مبتنی بر اخلاق است و اخلاق در صحنه سیاست پیشرفت می‌کند. وی در عین حال از تمام مردم خواست در روز انتخابات پای صندوق‌های رای حاضر شوند.

خبرگزاری رسمی لبنان هم از برگزاری مراسم سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی ایران در دمشق خبر داد و عکسی از وئام وهاب رئیس حزب التوحید العربی لبنان و اعضای دفتر سیاسی و شورای امنای حزب و هیئتی شیوخ هیئت العمل التوحیدی منتشر کرد که در این مراسم شرکت کردند.

راهپیمایی میلیونی ملت ایران در روز 22 بهمن درشبکه ال بی سی لبنان هم بازتاب داشت. این شبکه در گزارشی اعلام کرد ایرانی‌ها امروز پنجشنبه از طریق برگزاری تظاهرات گسترده در تهران و شهرهای بزرگ، سی‌و هفتمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی را گرامی داشتند.

ال بی سی در  ادامه بخش‌هایی از سخنان دکتر حسن روحانی رئیس جمهوری اسلامی ایران در این مراسم را پوشش داد و اعلام کرد حسن روحانی ابراز عقیده کرد که ملت ایران، زورگویی خارجی و سلطه‌طلبی آمریکا را پایان داد.

بر اساس این گزارش، در این مراسم، تظاهرات کنندگان پارچه‌ نوشته‌هایی را در دست داشتند که بر روی آنها مرگ بر آمریکا و مرگ بر اسرائیل نوشته شده بود.

پایگاه خبری البعث سوریه هم در گزارشی نوشت راهپیمایی‌های میلیونی به مناسبت سی و هفتمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی در ایران برگزار شد.

در این گزارش آمده است شرکت کنندگان در این تظاهرات گسترده بر تجدید پیمان خود برای ادامه حرکت در مسیر آرمان‌های امام خمینی(ره) بنیانگذار جمهوری  اسلامی و جانشین ایشان آیت الله خامنه‌ای تاکید کردند.

مردم در این راهپیمایی شعار مرگ بر آمریکا و مرگ بر اسرائیل سر می‌دادند و پرچم‌های مقاومت لبنان و فلسطین را با خود حمل می‌کردند.

شبکه تلویزیونی الغدیر هم در گزارشی اعلام کرد امروز شهرهای مختلف ایران شاهد برگزاری تظاهرات میلیونی در سالروز پیروزی انقلاب اسلامی بود.

این شبکه افزود جمهوری اسلامی ایران، سالروز پیروزی انقلاب اسلامی را از طریق برگزاری تظاهرات میلیونی در تمام شهرها جشن می‌گیرد.

پایگاه خبری پانورامای الشرق الاوسط در گزارشی از برگزاری تظاهرات میلیونی در سالروز پیروزی انقلاب اسلامی خبر داد و نوشت : راهپیمایی‌های سی‌و هفتمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی در پنج هزار نقطه جمهوری اسلامی ایران برای تجدید پیمان و میثاق با انقلاب اسلامی و آیت  الله خامنه ‌ای رهبری آن برگزار شد.

در این گزارش آمده است میلیون‌ها ایرانی با وجود سرمای هوا و بارش برف در پایتخت ایران و شهرهای دیگر به مناسبت سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی تظاهرات کردند.

شبکه الجزیره و شبکه بی‌بی‌سی عربی هم به پوشش تظاهرات میلیونی مردم ایران در روز 22 بهمن پرداختند، الجزیره به مشارکت مردم و شعارهای ضد آمریکایی و ضد صهیونیستی در این تظاهرات اشاره کرد.

پایگاه خبری مقاومت اسلامی لبنان هم در گزارشی نوشت صبح امروز چهارشنبه راهپیمایی‌های میلیونی در تهران پایتخت ایران و تمام شهرهای این کشور به مناسبت سی‌و هفتمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی برگزار شد.

در این گزارش آمده است همه مسیرهای تظاهرات در تهران در میدان آزادی به هم پیوست و تظاهرات کنندگان در این تظاهرات با تمجید از انقلاب و رهبری، شعارهایی در حفظ آزادی و استقلال، مرگ بر آمریکا و استعمار سر داده و بر پایبندی خود به اهداف انقلاب اسلامی و اصول انقلاب به رهبری امام خامنه‌ای تاکید کردند و خواستار وحدت مسلمانان و توجه به دشمن واقعی امت شدند.

مراسم امروز همچنین شاهد فعالیت‌های مختلفی همچون پریدن چتربازها و پخش گل در تظاهرات‌کنندگان این راهپیمایی میلیونی بود.

بر اساس این گزارش،‌حدود 400 میهمان خارجی از 30 کشور در مراسم سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی حضور داشتند و 265 خبرنگار خراجی و هزار و 500 خبرنگار و تصویربردار داخلی به پوشش راهپیمایی سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی پرداختند.

پایگاه خبری رؤیة هم نوشت راهپیمایی‌های سی‌وهفتمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی از ساعت 9 صبح با مشارکت مردم مناطق مختلف ایران آغاز شد، در حالی که شرکت کنندگان پارچه نوشته‌ها و پلاکاردهایی را با خود حمل می‌کردند که به دستاوردهای انقلاب اشاره می‌کرد.

در این گزارش آمده است شرکت کنندگان در این تظاهرات، تصاویر امام خمینی(ره) و آیت‌الله خامنه‌ای و شهدا را در دست داشتند و شعارهای مرگ بر آمریکا و استبکار و رژیم اسرائیل، هیهات من الذله و لبیک یا حسین(ع) سر می‌ دادند تا بر وفاداری خود به اهداف نظام، ولایت فقیه و اصول انقلاب تاکید کنند.

این گزارش آورده است حسن روحانی رئیس جمهوری ایران، هاشمی رفسنجانی و شماری از مراجع دینی و فرماندهان نظامی ایران در مراسم امروز حضور  داشتند.

رادیو النور لبنان هم در گزارشی آورده است جمهوری اسلامی ایران، سی‌و هفتمین سالگرد پیروزی انقلاب به رهبری امام خمینی(ره) را گرامی داشت، انقلابی که اسلام ناب محمدی را به عنوان شیوه و راه و شعار نه شرقی و نه غربی را برگزید و مردم ایران برای حفظ انقلاب، فداکاری و جانفشانی کردند، انقلاب اسلامی ایران، موازنه‌ها را برهم زد، ایران در کنار ملت فلسطین و تمام آزادگان جهان و مستضعفان ایستاده و به حمایت از لبنان و مقاومت آن پرداخت، ایران با وجودی که محاصره شد در برابر تمام جنگ‌ها و محاصره‌ مقاومت کرد و به پیروزی‌های کوبنده‌ای دست یافت.

ادامه مطلب[ جمعه 23 بهمن 1394  ] [ 12:54 AM ] [ احمد ]
نظرات 0
کد خبر: ۷۱۱۲۷
تاریخ انتشار: ۲۲ بهمن ۱۳۹۴ - ۱۸:۲۸
 

حجت الاسلام مجتبی خامنه ای درراهپیمایی 

نکته جالب هم اینکه نو‌های مقام معظم رهبری امسال هم در کنار عکس مقام معظم رهبری، تصاویری از سید حسن نصرالله رهبر حزب الله لبنان را با خود حمل می‌کردند.
عقیق: فرزند مقام معظم رهبری هم امروز در کنار همه مردم در راهپیمایی ۲۲ بهمن شرکت کرد و  حضور او مثل سال‌های قبل در قاب تصویر عکاسان ثبت شد.
 
نکته جالب هم اینکه نو‌ه های مقام معظم رهبری امسال هم در کنار عکس مقام معظم رهبری، تصاویری از سید حسن نصرالله رهبر حزب الله لبنان را با خود حمل می‌کردند.
 
حجت‌الاسلام مجتبی خامنه‌ای
 
حجت‌الاسلام مجتبی خامنه‌ای

 

 


ادامه مطلب[ جمعه 23 بهمن 1394  ] [ 12:52 AM ] [ احمد ]
نظرات 0
کد خبر: ۷۱۰۸۹
تاریخ انتشار: ۲۲ بهمن ۱۳۹۴ - ۲۱:۰۹
 
پرسش مهدوی. . .

امام زمان(ع)نیز در عصر ظهور رجعت می کنند؟  

 

جزییات بحث رجعت چیزی است که به لحاظ پیچیده بودن و دقت هایی که آن عصر دارد، به روشنی برای ما قابل فهم نیست. حال سوال این است که امام زمان(ع) در عصر ظهور رجعت می کنند؟

عقیق:درباره كیفیت رجعت ائمه و حكومت ایشان بحث های تفصیلی در اخبار و روایات نیامده است. فقط آنچه قطعی است، رجعت آنان است. بنابراین همان گونه كه مرحوم مجلسی فرموده اند: احتیاط این است كه تفصیل رجعت و حكومت ائمه را به علم خودشان واگذار کنیم و تنها اجمالاً معتقد باشیم كه آن بزرگواران رجعت خواهند كرد.

اما آیا همه معصومین در عصر امام زمان(ع) می آیند یا به ترتیب یكی یكی می آیند و از دنیا می روند. قطعی نیست و درباره كیفیت حكومت ایشان نیز تفصیلاً بیان نشده است.

حجت الاسلام جواد جعفری، مدرس مرکز تخصصی مهدویت در این باره پاسخ می دهند؛

رجعت پیامبران(ص) بعد از ظهور به چه صورت است؟ آیا امام زمان(ع) رجعت دارند؟

جزییات بحث رجعت چیزی است که به لحاظ پیچیده بودن و دقت هایی که آن عصر دارد، به روشنی برای ما قابل فهم نیست. بنابراین در روایات به جزییات این بحث اشاره نشده است. به این دلیل که چون برای ما که چنین جامعه ای را تجریه نکرده ایم، قابل درک نیست و ائمه هم سخنانی که برای مخاطبان خود قابل فهم نباشد، نمی گفتند تا باعث ناامیدی و گمراهی نشود.

بنابراین ما در بحث رجعت راجع به کلیات حرف می زنیم. یعنی بعد از ظهور امام همین که برخی از کسانی که مرده اند، زنده می شوند و به دنیا برمی گردند، جز اعتقادات ماست. اما اینکه وقتی می آیند، چگونه زندگی می کنند؟ عبادات و تکلیف شان چگونه است؟ جزییاتی است که نمی توان در مورد آن صحبت کرد.

به صورت کلی در روایات متعددی داریم که پیامبران رجعت می کنند و برای همه پیامبران رجعت وجود دارد. همچنین بنابر اصل قانون رجعت که هر کس مومن خالص باشد، برمی گردد. همانطور که هر کس کافر و مشرک خالص باشد، بر می گردد. همه پیامبران مومن خالص هستند، پس برمی گردند.

خداوند متعال در آیه 51 سوره غافر فرموده است؛ ما پیامبران را در دنیا یاری خواهیم کرد و امام صادق(ع) در ذیل آیه فرمودند: به خدا سوگند این اتفاق و یاری پیامبران  در رجعت اتفاق می افتد چون پیامبران در دنیا یاری نشدند و توسط مردم ناحق کشته می شدند. لذا گفتند معنای این آیه وقتی است که دوباره به دنیا بازگردند.

همچنین امام صادق(ع) در ذیل آیه 81 سوره آل عمران می فرماید: خداوند از همه پیامبران میثاق گرفت و این میثاق یاری امام زمان(ع) است. خدا هیچ پیامبری را نفرستاده مگر اینکه آنها را به دنیا برخواهد گرداند. بنابراین پیامبران برخواهند گشت و نام برخی هم در روایات آمده است. به طوری که تنها 70 پیامبر با امام حسین(ع) برمی گردند.

اما در رابطه با امامان هم در زیارت نامه های متعدد داریم که نشان می دهد امامان نیز رجعت می کنند. این یکی از اعتقادات ماست. چون در زیارت نامه ها می گوییم که به رجعت شما ایمان داریم. اما دقیقا چگونه خواهد بود و چه ترتیبی دارد؟ معلوم نیست. 

همچنین بعید است که امام زمان(ع) رجعت کنند. چون خود حکومت تشکیل می دهند.

چرا نواب خاص امام زمان(ع) از فقها و مجتهدان نبودند؟

نکته اساسی که در دوران غیبت وجود دارد. بحث تقیه و پنهان کاری است زیرا در دوران غیبت صغری خلفای بنی عباس به شدت دنبال امام زمان(ع) بودند. بنابراین یک عالم شیعه که شهرت داشت و تحت نظر بود، نمی توانست نقش مرتبط را بازی کند چراکه او هر جا برود و با هر کس ارتباط برقرار کند، برای دولت و حاکمیت مشخص می شد که این مساله در اسناد ما آمده است.

در غیبت شیخ طوسی همین سوال را از علمای همان وقت پرسیدند. از ابوسهل نوبختی پرسیدند، چطور شد که شما نایب امام زمان(ع) نشدید و حسین بن روح نایب شد. پاسخ می دهد: اهل بیت(ع) اعلم هستند. آنها بهتر می دانند که چه کسی باید نایب باشد، البته من کسی هستم که چون عالمم با دیگران بحث می کنم و اگر در بحث دلیل، کم می آوردم، شاید جای امام را می گفتم. اما ابوالقاسم، اگر امام زمان(ع) زیر عبایش هم باشد و اگر قرار باشد با قیچی او را تکه تکه کنند، عبایش را کنار نمی زد، یعنی ویژگی های خاصی برای نواب لازم بود تا این تقیه را داشته باشند.

وقتی ما می گوییم نواب خاص مثلا روغن فروش بودند. بعضی فکر می کنند که فرد بی سواد و عامی بود که اشتباه بزرگی است. زیرا کار آنها پوششی بوده برای اینکه امر تقیه را داشته باشند. در غیر این صورت نایب اول و دوم از کودکی در منزل ائمه بودند و از لحاظ آگاهی به دین از عالمان بزرگ محسوب می شوند.

در کتاب غیبت صغری آمده است. کسانی بودند که ادعا می کردند ما نایب خاص امام زمانیم. همان وقت هم امام نامه نوشتند که اینها نایب من نیستند و دروغ می گویند. 

امام و نواب اربعه با این مساله مبارزه کرده و این فتنه ها را دفع می کردند. به طوری که با توجه به فعالیت نواب اربعه نسبت به این موضوع، در دوران نایب چهارم مدعیان دروغین بسیار کم بودند.

چه تعداد از یاران امام زمان(ع) زن هستند؟

در رابطه با یاران امام در تقسیر عیاشی حدیثی داریم. مبنی بر اینکه وقتی این 313 نفر در کنار حضرت جمع شدند، در میان آنها 50 بانو وجود دارد. البته این حدیث را مرحوم نعمانی با سند معتبر نقل کرده که در این قسمت نیامده است. به این ترتیب ما یک نقل غیرمستند داریم که می گوید 50 نفر از یاران امام زمان(ع) زن هستند و یک نقل مستند که این بیان را ندارد.

مشهور این است که در میان 313 نفر 50 بانو وجود دارد اما یا این تعداد در میان یاران وجود دارد یا اضافه بر آنان است. اما می توان گفت این بانوان فرماندهی ندارند و کنار 313 نفر هستند. بعید است که بنابر سیره پیامبر(ص) زنان فرماندهی را برعهده بگیرند.


منبع:شبستان


ادامه مطلب[ جمعه 23 بهمن 1394  ] [ 12:48 AM ] [ احمد ]
نظرات 0
   کد خبر: 67319 سه شنبه، 20 بهمن 1394 - 19:52
 
 
کسی که قدرت آمریکا را به رسمیت بشناسد نباید در نظام اسلامی جایگاهی داشته باشد
 
کسی که قدرت آمریکا را به رسمیت بشناسد نباید در نظام اسلامی جایگاهی داشته باشدشهیدخبر(شهیدنیوز): فرمانده نیروی دریایی سپاه گفت: آمریکایی‌ها زبان زور را بهتر از هر چیز می‌فهمند و وقتی مطمئن شوند زور طرف مقابل از خودشان بیشتر است، تمکین می‌کنند.
  

دریادار علی فدوی فرمانده نیروی دریایی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی طی سخنانی در همایش 3هزار نفری مسئولان بسیج دانشجویی در مصلای امام خمینی(ره) تهران اظهار داشت: هیچ قدرتی در جهان نمی‌تواند در برابر توان انقلاب اسلامی موفق باشد و همه آنها ذلیل خواهند شد که این به دلیل ماهیت و مبنای انقلاب اسلامی است.
وی افزود: توان و قدرت در نیروی دریایی سپاه وابسته به چند عامل نظیر سلاح، سرعت شناور، موشک و ... است ولی یک عامل از باقی مهمتر است و آن هم عامل پاسداری است و اگر پاسدار با همه مشخصات پاسداری نباشد، بقیه عوامل، قدرت کارایی ندارند.

فدوی با بیان اینکه بدون در نظر گرفتن مشخصات پاسداری، امریکایی‌ها از ما قدرتمندترند، گفت: با وجود پاسداران است که سالهای طولانی است امریکایی ها در دریا در مقابل انقلاب اسلامی منفعلانه عمل می‌کنند.
فرمانده نیروی دریایی سپاه ادامه داد: آنها (آمریکایی ها) زبان زور را بهتر از هر چیز می‌فهمند چون اقدامات خودشان هم بر مبنای زور است بنابراین وقتی مطمئن می‌شوند زور طرف مقابل از خودشان بیشتر است، تمکین می کنند.

وی تصریح کرد: پاسداران نیروی دریایی سپاه سالهای طولانی است که در مصاف با آمریکایی‌ها بودند و ضربات زیادی در این مسیر به آنها زده اند.

فرمانده نیروی دریایی سپاه آغاز درگیری این نیرو با آمریکایی‌ها در خلیج فارس را در سالهای 66 و 67 دانست و گفت: از آن سال تاکنون ما حتی یک 24 ساعت را هم برای ارتقای توان خود از دست ندادیم.

فدوی افزود: امریکایی ها تنها بخشی از توان ما را می‌دانند و بخش اعظم توان ما را وقتی می‌فهمند که دیگر برایشان دیر شده است.

وی با اشاره به دستگیری نظامیان آمریکایی در خلیج فارس توسط سپاه گفت: آن روز هم امریکایی ها و هم فرانسوی‌ها قدرت سپاه را در خلیج فارس به چشم خود دیدند.

فرمانده نیروی دریایی سپاه با بیان اینکه ناوهای امریکایی‌ها در آن روز مانند اعدامی‌های سینه دیوار بودند، گفت: فیلم‌های زیادی از دستگیری آنها داشتیم که در زمان لازم نشان می‌دهیم.
فدوی اظهار داشت: هیچ کشوری و حتی کل اتحادیه اروپا نمی‌توانند کشتی امریکایی را توقیف کنند ولی در ماههای گذشته قایق‌های کوک ما که طولشان زیر 10 متر است، کشتی امریکایی را توقیف کردند‌.

وی اضافه کرد: کسی نمی‌تواند بگوید من مسلمانم و در مسیر انقلاب اسلامی و ولی فقیه حرکت می‌کنم ولی از آمریکا بترسد و قدرت را برای امریکایی‌ها به رسمیت بشناسد. خصوصا فردی که نظام اسلامی مسئولیت دارد.

فرمانده نیروی دریایی سپاه تاکید کرد: اگر کسی حتی به زبان این قدرت را برای آمریکا به رسمیت بشناسد، نباید جایگاهی را در انقلاب اسلامی اشغال کند.
وی در بخش دیگری از سخنان خود به حوادث منطقه بخصوص سوریه و یمن اشاره کرد و اظهار داشت: سعودی‌ها که عددی نیستند و با کمک امریکایی‌ها و اروپایی‌ها یک سال است از احمقی کشورهای منطقه استفاده کردند و به یمن حمله کردند اما نتیجه چه شد؟ جز اینکه چند ناو بزرگ آنها در دریای سرخ هدف قرار گرفت.

فدوی گفت: ما 2 شناور را گرفتیم در حالیکه یک ناوهواپیمابر با 90 هواپیما و یک رزم ناو، یک ناو شکن و ناوهای فرانسوی و آلمانی هم در منطقه بودند و در زمان دستگیری، 18 هواپیمای بی سرنشین و با سرنشین بلند می‌شود اما پاسداران ما با قدرت ماموریت خود را انجام دادند و با تحکم با ناو امریکایی صحبت کردند.

فرمانده نیروی دریایی سپاه در پایان گفت: متاسفانه برخی مواقع در حالیکه در صحنه عمل این قدرت وجود دارد، آنهایی که می‌بایست بفهمند و مطلع باشند و این قدرت را روی میز نگه دارند و به رخ دشمن بکشند، اصلا نمیفهند و وقتی هم که می‌فهمند به آن باور ندارند.

 


ادامه مطلب[ جمعه 23 بهمن 1394  ] [ 12:46 AM ] [ احمد ]
نظرات 0
   کد خبر: 67692 چهارشنبه، 21 بهمن 1394 - 22:10
 
 
شهید فاتح نبل و الزهرای حلب
 
شهیدخبر(شهیدنیوز): حامد کوچک‌زاده یکی از شهدای فاتح شهرک شیعه‌نشین نبل و الزهرای حلب سوریه است.
  

شهدای فاتح «نبل و الزهرای حلب» دومینوی آزادسازی «فوعه و کفریای إدلب» هستند و یکی از شهدای فاتح این شهرک شیعه‌نشین که چهار سال در محاصره گروهک تروریستی النصره بود، حامد «مهدی» کوچک‌زاده از پاسداران شهرستان رشت است.

شهید کوچک‌زاده در نبرد با تروریست‌های تکفیری در سوریه به فیض شهادت نائل آمد و هفتمین شهید مدافع حرم گیلان است.

 شهید فاتح نبل و الزهرای حلب

شهید کوچک‌زاده متولد 1361 و دارای تحصیلات کارشناسی علوم سیاسی بود، از این شهید گرانقدر دو فرزند دختر 2 و 6 ساله به یادگار مانده است.

دیدار و مصاحبه با خانواده شهدا و گردآوری خاطرات شهدا، جمع‌آوری کتاب‌ها و نشریات حوزه ادبیات دفاع مقدس از امورات روزمره شهید کوچک‌زاده بود و تحولات کشورهای اسلامی همسایه برای او اهمیت فراوانی داشت، اما جنایات فجیع گروه‌های افراطی و تکفیری و حرمت‌شکنی‌های بی‌شرمانه آنها و تهدیدات گروهک تروریستی داعش برای تخریب حرم زینبی آرام و قرار را از او ربوده بود.

کوچک‌زاده فرزندان دختر خردسالش را رها کرد، چراکه کودکان سوریه و عراق را مانند دختران خود می‌دانست و برای دفاع از آنها عازم میدان نبرد شد.

از ویژگی‌های بارز شهید کوچک‌زاده، خوش‌رویی و متواضع بودن، آراستگی ظاهری و پرداختن به مسائل فرهنگی بود و همین امر در تواضع و اخلاص وی را محبوب دل اطرافیان می‌کرد.

زیستن با او مساوی با تعطیلی غم و غصه و انفجار روحیه بود، پرهیز از ریا، شاخصه دیگر شهید کوچک‌زاده بود و ارادت خاصی نسبت به اهل بیت (ع) داشت و تداوم ارتباط با قرآن روح بی‌کرانه‌اش را زلال‌تر می‌کرد.

بارها دیده بودیم در مجالس عزاداری سرور و سالار شهیدان در مساجد و هیئت‌ها هرگاه مداح آغاز به خواندن می‌کرد خیلی زود اشکش روان می‌شد و در سینه‌زنی‌ها فریادش بلند و سینه‌اش از ضربات سنگین دست‌های لاغرش آزرده و اشک به پهنای صورتش جاری بود.

دَم گرفتن‌های پر سوز و گداز او در هیئت‌ها نباید فراموش شود، اخلاص و ایمان حامد کم نظیر بود اگر چه داغ او برای هر کس که او را می‌شناخت طاقت فرسا و سنگین و برای اعضای خانواده بسیار دلخراش است، اما به جرأت باید گفت این حق حامد بود که راه صد ساله را یک شبه طی کند و به جایگاهی عروج کند که لایقش بود، راهی که تمام بزرگان دین آرزوی آن را دارند و آن شهادت در راه خداست.

 شهید فاتح نبل و الزهرای حلب

شهید کوچک‌زاده دغدغه معرفی کتاب را به دیگران داشت و برای احیای کتابخوانی در شهرستان به کرات اقدام به برگزاری نمایشگاه کتاب در حوزه‌های مختلف کرد و از حضور پر رنگ او در معرکه‌های مختلف فرهنگی، سیاسی و اجتماعی و از غیرتش در مقابل فتنه‌گران سال 88 باید سخن راند.

شهید کوچک‌زاده نه تنها مدافع حرم زینبی، بلکه سال‌ها مدافع حریم فرهنگ عاشورایی بود و باید راه آن عاشق رندانه را زنده نگه داشت.

روایتی از نحوه به شهادت رسیدن حامد کوچک‌زاده از زبان هم‌رزم شهید

یکی از همرزمان شهید کوچک‌زاده اشاره‌ای به نحوه شهادت این مدافع حرم حضرت زینب (س) کرد و گفت: هم نام عملیات و نیز رمز عملیات متبرک به نام حضرت فاطمه زهرا (س) بود، در همان ابتدا تلفات زیادی به دشمن تحمیل شد، به طوری که حدود 300 نفر کشته شدند و 40 اسیر دادند.

وی افزود: بچه‌ها حال و هوای معنوی و عجیبی داشتند، آن شب نماز مغرب را که خواندیم از شدت کم‌خوابی زیادی که داشتیم به حامد عزیز گفتم شامت را که خوردی برو کمی استراحت کن و بخواب، ساعت 10 شب رفتیم بیدارش کردیم و بعد خودم خوابیدم.

این همرزم شهید کوچک‌زاده ادامه داد: نیمه‌های شب بیدار شدم و دیدم یک مرتبه صدای انفجار مهیبی آمد و هرچه با بی‌سیم حامد را صدا می‌زدم جوابی نمی‌داد، زار و پریشان شده بودم و دلم همواره پیش حامد بود، یک مرتبه بچه‌ها صدایم کردند و من نیز دوان دوان سمت حامد رفتم دیدم نبض دستش کار نمی‌کند و امداد اولیه انجام دادیم و بعد هم سریعاً به پزشک مراجعه کردیم اما دیدیم حامد عزیزمان شهید شده و به خواسته اصلی خود رسیده است.

وی تبیین کرد: دشمن با شلیک یک خمپاره 81 و اصابت ترکش به پشت سر حامد، این رفیق محبوب و دوست‌داشتنی را از جمع ما جدا کرد.

 شهید فاتح نبل و الزهرای حلب

‌کوچک‌زاده شهید فاتح نبل و الزهرا حلب

آزادسازی شهرک شیعه‌نشین نبل و الزهرا که چهار سال در محاصره گروهک تروریستی النصره بود در دو محور باشکوی ـ ‌رتیان‌ـ‌ بیانون و جبهه دوم محور حردتنین‌ـ معرسة‌الخان‌ـ مایر صورت گرفت، شهرک باشکوی تا دو شهرک نبل و الزهرا در شمال غرب حلب حدود 7 کیلومتر است اما با تسلط ارتش بر روستای «حردتنین» این فاصله کاهش یافت و رزمندگان موفق به بازپس‌گیری کامل روستاهای منتهی به نبل و الزهرا شدند.

آزادسازی دو شهرک نبل و الزهرا از دو منظر قابل بررسی است، ابتدا جغرافیای نظامی، دو شهرک شیعه‌نشین نبل و الزهرا از موقعیت سوق‌الجیشی و استراتژیک برخوردار است، به طوری که به عقیده بسیاری از کارشناسان آن را دومینوی آزادسازی فوعه و کفریای إدلب می‌نامند.

منظر دوم، سیاسی است، پیروزی رزمندگان در الزهرا و نبل وحشت ائتلاف به ظاهر ضد داعشی را برانگیخت و سراسیمگی ایادی استکبار را می‌توان در اظهارات سردمداران آنها تصور کرد، این پیروزی قطعاً قدرت چانه‌زنی سیاسی برتر در مذاکرات آینده است.

غیرت دینی و ایدئولوژیک را نباید از یاد برد که نخستین وظیفه ما طبق فرمایش امام خامنه‌ای «مدظله‌العالی» حفظ راه شهداست، یعنی پاسداری از خون شهدا، کدام شهیدان، شهیدانی که مقام معظم رهبری در فضیلت آنها فرمودند «این شهدا امتیازاتی دارند یکی این است که اینها از حریم اهل بیت در عراق و سوریه دفاع کردند و در این راه به شهادت رسیدند» و امتیاز دوم این شهدا این است که «اینها رفتند با دشمنی مبارزه کردند که اگر اینها مبارزه نمی‌کردند باید در کرمانشاه و همدان می‌جنگیدیم» و امتیاز سوم هم این است که «اینها در غربت به شهادت رسیدند»، این هم یک امتیاز بزرگی است، این هم پیش خدای متعال فراموش نمی‌شود.

---------------------------------------------------------------

گزارش از ستوده، کارشناس ارشد روانشناسی عمومی

 


ادامه مطلب[ جمعه 23 بهمن 1394  ] [ 12:41 AM ] [ احمد ]
نظرات 0
کد خبر: ۵۳۴۳۲۴
تاریخ انتشار: ۲۲ بهمن ۱۳۹۴ - ۱۴:۴۶
 
 

 

واکنش رسانه‌های جهان به حضور میلیونی مردم ایران + تصاویر

راهپیمایی امسال حواشی جالبی هم به همراه داشت که مورد توجه رسانه‌های مختلف بویژه خبرنگاران خارجی قرار گرفت. استقرار جدیدترین موشک بالستیک ایران (عماد) در مسیر راهپیمایی، شبیه‌سازی بازداشت ملوانان نیروی دریایی آمریکا و حضور حاج قاسم در جمع راهپیمایان، از جمله مهمترین حواشی راهپیمایی امسال بود.

گروه بین‌الملل مشرق - راهپیمایی مردم ایران در سی و هفتمین جشن استقلال و آزادی، همانند سال‌های گذشته با شکوه و حضور میلیونی ایرانیان در سراسر کشور برگزار شد. راهپیمایی امسال حواشی جالبی هم به همراه داشت که مورد توجه رسانه‌های مختلف بویژه خبرنگاران خارجی قرار گرفت. از استقرار جدیدترین موشک بالستیک ایران (عماد) در مسیر راهپیمایی تا شبیه‌سازی بازداشت ملوانان نیروی دریایی آمریکا از جمله مهمترین حواشی راهپیمایی امسال بود. حضور مقامات مختلف کشور، از جمله سردار رشید سپاه اسلام، حاج قاسم سلیمانی هم بازتاب قابل توجهی در میان خبرنگاران و رسانه‌های خارجی داشت.واکنش رسانه‌های جهان به حضور میلیونی مردم ایران + تصاویر
 

در ادامه بازتاب راهپیمایی باشکوه 22 بهمن امسال در رسانه‌های جهان آمده است:
 

واکنش رسانه‌های جهان به حضور میلیونی مردم ایران + تصاویر

 

.خبرگزاری آسوشیتدپرس از تهران گزارش داد مردم ایران در سراسر کشور سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی را جشن گرفتند

به گزارش آسوشیتدپرس، راهپیمایان ایرانی شعارهای سنتی «مرگ بر آمریکا» و «مرگ بر اسرائیل» را سر می‌دهند و خیابان‌های شهرهای مختلف با بنرها و پوسترهای ضدآمریکایی و ضداسرائیلی آزین‌بندی شده است.

این خبرگزاری آمریکایی در گزارش خود به دخالت آمریکا و کودتای 28 مرداد اشاره می‌کند که ایالات متحده با سرنگون کردن دولت دکتر مصدق، محمدرضا پهلوی را به قدرت رساند.
 

واکنش رسانه‌های جهان به حضور میلیونی مردم ایران + تصاویر

 

روزنامه آمریکایی نیویورک تایمز هم با انعکاس گزارش خبرگزاری آسوشیتدپرس نوشت: تلویزیون

ایران روز پنج‌شنبه مردم در تهران و دیگر شهرهای ایران را نشان داد که در هوای بسیار سرد زمستان در راهپمایی سالگرد پیروزی انقلاب شرکت کرده‌اند.
 

واکنش رسانه‌های جهان به حضور میلیونی مردم ایران + تصاویر

 

روزنامه صهیونیستی جروزالم پست از حضور یک هیئت سیاسی حماس برای شرکت در راهپیمایی 22

 بهمن در تهران خبر داد. به گزارش این روزنامه اسرائیلی، هیئت حماس به ریاست ابوعمر ناصر ضمن شرکت در جشن سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی ایران، با مقامات ایران نیز دیدار خواهند کرد.


واکنش رسانه‌های جهان به حضور میلیونی مردم ایران + تصاویر

 

 دیلی میل انگلیس با اشاره به بنرهای «مرگ بر آمریکا» و سلفی راهپیمایان با موشک بالستیک عماد،

گزارشی از حواشی سی و هفتمین سالگرد پیروزی انقلاب را منتشر کرده است.

به گزارش دیلی میل به نقل از خبرگزاری فرانسه، «صدها هزار» نفر در میدان تاریخی آزادی تهران گردهم آمدند؛ جایی که حسن روحانی رئیس جمهوری ایران قرار بود در آن جا سخنرانی کند. بسیاری از راهپیمایان ایرانی پلاکاردهای «مرگ بر آمریکا»‌ و «مرگ بر اسرائیل» حمل می‌کردند؛ و برخی دیگر پرچم‌های ایران.
 

واکنش رسانه‌های جهان به حضور میلیونی مردم ایران + تصاویر

 

دیلی استار لبنان هم به نقل از خبرگزاری فرانسه، حواشی راهپیمایی 22 بهمن را گزارش داده است. به

گزارش مشرق، این رسانه‌ لبنانی بخش‌هایی از سخنرانی روحانی را هم در مورد انقلابی بودن تمام جناح‌های کشور بازتاب داده است.
 

واکنش رسانه‌های جهان به حضور میلیونی مردم ایران + تصاویر


یاهو نیوز هم مانند دیگر خبرگزاری‌ها و رسانه‌های خارجی و به نقل از خبرگزاری فرانسه، راهپیمایی

مردم ایران را گزارش کرده است. بخش خبری یاهو به شبیه‌سازی بازداشت ملوانان نیروی دریایی آمریکا اشاره کرده و نوشته است «صحنه بازداشت 10 ملوان آمریکایی و لحظه‌ای که دستهایشان رو پشت سرشان گذاشتند بارها از تلویزیون ایران پخش شد». روز گذشته همچنین فیلم جدیدی از این ملوانان که پس از دستگیری گریه می‌کردند، از سوی ایران منتشر شد.

واکنش رسانه‌های جهان به حضور میلیونی مردم ایران + تصاویر

فاکس نیوز از رسانه‌های وابسته به جناح محافظه‌کار آمریکا هم به نقل از آسوشیتدپرس، نوشت:

«راهپیمایان با شعارهای ضد آمریکایی و ضداسرائیلی در خیابان‌های تهران و شهرهای دیگر ایران در سرمای زمستان حضور پیدا کردند.»


واکنش رسانه‌های جهان به حضور میلیونی مردم ایران + تصاویر
فرانس 24 به نقل از دیگر رسانه فرانسوی (خبرگزاری فرانسه) حضور مردم و شعارهای همیشگی

ضدآمریکایی و ضداسرائیلی را بازتاب داده است. به گزارش فرانس 24، این اولین راهپیمایی مردم پس از توافق هسته‌ای ایران و قدرت‌های جهانی است.

صحنه بازسازی شده بازداشت ملوانان آمریکایی در راهپیمایی امسال از جمله حواشی مورد توجه این رسانه‌ بود.
 

واکنش رسانه‌های جهان به حضور میلیونی مردم ایران + تصاویر

 

 

گالف نیوز امارات به شعارهای مرگ بر آمریکا راهپیمایان ایرانی در اولین راهپیمایی پس از توافق

 هسته‌ای اشاره کرده است. این رسانه اماراتی به نقل از خبرگزاری فرانسه، به حضور «صدها هزار» نفر از مردم در میدان آزادی تهران و محل سخنرانی رئیس جمهور و دیگر حواشی راهپیمایی امسال پرداخته است.
 

واکنش رسانه‌های جهان به حضور میلیونی مردم ایران + تصاویر

خبرگزاری شینهوا چین هم از یک روز قبل از راهپیمایی پوشش خبری آن را آغاز کرده است. شینهوا

روز گذشته از دعوت رئیس جمهور برای حضور پرشکوه مردم در راهپیمایی 22 بهمن خبر داد و امروز نیز اخبار راهپیمایی را مخابره کرد.
 

واکنش رسانه‌های جهان به حضور میلیونی مردم ایران + تصاویر


المنارلبنان نوشت «میلیون‌ها» ایرانی سالگرد پیروزی انقلاب را جشن گرفتند. به گزارش المنار، سالگرد پیروزی انقلاب ایران در بیش از هزار شهر و 4هزار روستا در سراسر کشور برگزار شد. بیش از 5200 خبرنگار داخلی و خارجی مراسم امسال را پوشش خبری دادند.

واکنش رسانه‌های جهان به حضور میلیونی مردم ایران + تصاویر
 

 

شانگهای دیلی چین نوشت صدها هزار ایرانی سی و هفتمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی را جشن

گرفتند. به گزارش شانگهای دیلی به نقل از شینهوا، مردم شهرهای ایران با در دست داشتن تصاویری از بنیانگذار جمهوری اسلامی آیت‌الله روح الله خمینی و جانشین او، آیت الله علی خامنه ای به خیابان ها آمدند.

واکنش رسانه‌های جهان به حضور میلیونی مردم ایران + تصاویر
تی آر تی ترکیه نوشت راهپیمایان ایرانی پیروزی انقلاب در 22 بهمن 57 به رهبری امام خمینی بر

حکومت شاه پهلوی مورد حمایت آمریکا را جشن گرفتند. آمریکا با کودتای 28 مرداد پهلوی را به قدرت رساند.


ادامه مطلب[ جمعه 23 بهمن 1394  ] [ 12:32 AM ] [ احمد ]
نظرات 0
 

 

کد خبر: ۲۹۶۶۸۰
تاریخ انتشار: ۲۱ بهمن ۱۳۹۴ - ۲۱:۰۱
 
برترینها

گلبانگ «الله اکبر» در ایران طنین انداز شد

 
ندای «الله‌‌اکبر» در شب یوم الله ۲۲ بهمن در آسمان شهرهای ایران اسلامی طنین‌انداز شد.
 
خبرگزاری فارس: ندای «الله‌اکبر» راس ساعت 21 امشب (چهارشنبه) همزمان در آسمان تهران و سایر شهرهای کشورمان طنین‌انداز شد.

همزمان با طنین ندای الله‌اکبر، آسمان شهرهای مختلف کشور در شب 22 بهمن نورباران شد.

قرار است، مردم ایران اسلامی فردا (پنجشنبه) برای گرامیداشت طلیعه سی و هفتمین فجر انقلاب اسلامی در راهپیمایی 22 بهمن شرکت کنند.

مسیرها ده‌گانه راهپیمایی فردا به شرح زیر است:

مسیر شماره 1: مسجد امام حسین(ع)، میدان امام حسین(ع)، خیابان انقلاب، خیابان آزادی و میدان بزرگ آزادی.

مسیر شماره 2: مسجد جامع ابوذر، خیابان ابوذر، خیابان شهید آیت‌الله سعیدی، میدان بزرگ آزادی.

مسیر شماره 3: مسجد امام هادی(ع)، خیابان شهید آقایی، میدان معلم، خیابان تختی، خیابان شهید آیت‌الله سعیدی، میدان بزرگ آزادی.

مسیر شماره 4: مسجد دارالسلام، میدان منیریه، خیابان شهید معیری، خیابان کارگر، میدان انقلاب، خیابان آزادی، میدان بزرگ آزادی.

مسیر شماره 5: مسجد الجواد، میدان هفت تیر، خیابان شهید آیت‌الله مفتح، خیابان انقلاب، خیابان آزادی، میدان بزرگ آزادی.

مسیر شماره 6: مسجد حضرت امیر، خیابان کارگر شمالی، خیابان انقلاب، خیابان آزادی، میدان بزرگ آزادی.

مسیر شماره 7:‌ مسجد المهدی، خیابان ستارخان، خیابان شادمهر، خیابان آزادی، میدان بزرگ آزادی.

مسیر 8: مسجد حضرت ابوالفضل، خیابان ستارخان، میدان توحید، خیابان توحید، خیابان آزادی، میدان بزرگ آزادی.

مسیر شماره 9: مسجد امام سجاد، خیابان آیت‌الله اشرفی اصفهانی، فلکه دوم صادقیه، خیابان محمدعلی جناح، میدان بزرگ آزادی.

مسیر شماره 10: مسجد امام جعفر صادق(ع)، فلکه دوم صادقیه، خیابان محمدعلی جناح، میدان بزرگ آزادی.

 


ادامه مطلب[ پنج شنبه 22 بهمن 1394  ] [ 8:02 PM ] [ احمد ]
نظرات 0
شعـار ویـژه راهپیمایی یـوم الله ۲۲بهمـن
 
 
 

مرگ برامریکا
 
 
 
 
 
/مرگ براسراییل/
 
 
 
 
 
مرگ برمنافقین وکفار/
 
 
 
 
 
 
 
 
ننگ ونفرین تاقیامت بادبرال سعود
 
 
کد خبر : 1892261
تاریخ انتشار : ۲۱ بهمن ۱۳۹۴در ۷:۴۳ ب.ظ
۶۸ شعـار ویـژه راهپیمایی یـوم الله ۲۲بهمـن
 
ظرفیت زیاد این راهپیمایی باعث خواهد شد پیام‌های مردمی از طریق رسانه‌ها در فضای داخلی و بین المللی بارتاب پیدا کرده و پیام مقاومت مردم ایران را به جهان مخابره کند.
به گزارش مشهد پیام ر اهپیمایی یوم الله ۲۲بهمن فرصت بسیار مهمی است که هر ساله در آن مردم به روش های گوناگون پیام خود را به مسئولین و سیاسیون داخلی و خارجی می‌رسانند.

ظرفیت زیاد این راهپیمایی باعث خواهد شد پیام‌های مردمی از طریق رسانه‌ها در فضای داخلی و بین المللی بارتاب پیدا کرده و پیام مقاومت مردم ایران را به جهان مخابره کند.

۶۸ شعار و پیام ویژه مراسم میلیونی ۲۲بهمن ماه گردآوردی شده که در زیر می آید:

به آمریکای شیاد / نمی کنیم اعتماد
از تو به یک اشارت از ما به سر دویدن
در غیرت ما ذلت نمی گنجد
خیبر خیبر یا صهیون، جیش محمد(ص) قادمون
ما از عربده‌های مستانه شیطان بزرگ آمریکای جنایتکار و رجزهای توخالی محاصره اقتصادی نمی‌ترسیم.
ما آمریکا را زیر پا می گذاریم
ما در ره عشق نقض پیمان نکنیم
نه سازش نه تسلیم پیام ملت ماست/ اطاعت از رهبری ضامن عزت ماست
ما عاشق مبارزه با صهیونیستها هستیم
من دیپلمات نیستم، انقلابی ام
لبیک یا رسول الله / هیهات منا الذله
دشمنی با آمریکا / وصیت شهدا
بی عشق خمینی نتوان عاشق مهدی شد
انرژی هسته ای حق مسلم ماست
ما پیروان مکتب حسینیم / با آمریکا همچون پیر خمینیم
دل به نقطه های امیدبخش ببنید نه به نقطه های خیالی(رهبر انقلاب)
مردم ایران همگی با هم اند / در راه حق با امریکا دشمن اند
این گفته ملت و رهبر با تدبیر است/ رابطه با آمریکا یک خواب بی تعبیراست
این است حرف شهیدان / مبارزه با شیطان
ما عاشقان محمدیم
نه سازش نه تسلیم/ما همه با هم هستیم
خامنه ای صراط مستقیم است /منکر بر ولایتش رجیم است
خامنه ای صراط مستقیم است/ دشمن او منحرف و رجیم است
ملت آزاده ی ما بیدار ه / فتنه ی دشمنان اثر نداره
هیهات منا الذله شعار نهضت ماست /۲۲بهمن ماه تجدید بیعت ماست
مثلث شوم وپلید ابلیس /آمریکا واسرائیل وانگلیس
۲۲بهمن ماه حماسه حضور است/جمهوری اسلامی زمینه ی ظهوراست
فتنه گر بی تربیت/ می ترسه از مقاومت
خون شهیدان بر زمین جاری است/ مذاکره با آمریکا خواری است
حتی اگر که تحریم، چندین برابر گردد/ هیهات ملت ما از راه خود بر گردد
مسئولان دولتی نگاهشان به دست بیگانه نباشد(رهبر انقلاب)
تنها ره سعادت/ وحدت و استقامت
لا اله الا الله / آمریکا عدو الله
محمد رسول الله / اسراییل عدو الله
علی ولی الله / انگلیس عدو الله
علی ولی الله / فرانسه عدو الله
ما ملت دلاوریم/ پیرو امر رهبریم
حرف ما یک کلام، مقاومت والسلام
انرژی هسته ای نشان اقتدار است/ ادامه تحریم ها شیوه ابلهانَ است
نه سازش، نه تسلیم/ تا آخر خط هستیم
تیر آخر دشمن، تحریمه و تهدیده/ تن دادنِ به سلطه، بندگی یزیده
تحریم اقتصادی/ دیگر اثر ندارد
رمز بزرگ پیشرفت/ یک اقتصاد بی نفت
این است عقلانیت/ وحدت و استقامت
اینو می گن عقلانیت/ مقاومت، مقاومت
ملت میگه مقاومت/ فقط اینه عقلانیت
این گفته ملت و، رهبر با تدبیر است/ سازشِ با آمریکا، یک خواب بی تعبیر است
زیر سلطه شیطان/ هرگز نمی ره ایران
ترسی که از ما در دل دشمن است. نشانه‌ای از نهضت بهمن است
ما تا آخر این راه ایستاده ایم
تا فتح بدر و خیبر/ یک یاحسین دیگر
دشنه بردار که بر فرق کسان باید کوفت / و قفس بر سر صاحب قفسان باید کوفت
ره مبندید که ما کهنه سواریم ای قوم / سر برگشت نداریم نداریم ای قوم
‫باید عمل به حرف مردم بشه/منافع ملی ما گم نشه‬
از ملت ما می رسد این صدا / تحریم گفتگوی با امریکا
نژادپرست مکار / امریکای فریبکار
هر که با ما درافتد / به پای ملت افتد
خواص بی بصیرت مایه ننگ ملت
این است DNA ما / نفرت از امریکا
راه رسیدن به ثبات جز این نیست/محو رژیم غاصب صهیونیست
ما دشمنان ظلم و استکباریم / به اعتمادتان نیاز نداریم
استکبار از ملت ما می ترسد / از وحدت مردم ما می لرزد
این سخن جاوید روح خداست / اُمُّ الفسادِ قرن ما آمریکاست
انرژی هسته ای حق مسلم ماست/ مذاکره با قدرت نشان ماست
نه تحریم، نه ذلت/ مذاکره با عزت/ با حفظ شان ملت
موضع ملت ما، همیشه در هر کجا/ موضع انقلاب و رهبر والا مقام
لغو همه تحریم ها شرط توافقات است/ این شرط ملت ما، در این مذاکرات است
نصر من الله و فتح قریب/ مرگ بر آمریکای مردم فریب

منبع: قاصد نیوز

 


ادامه مطلب[ پنج شنبه 22 بهمن 1394  ] [ 8:02 PM ] [ احمد ]
نظرات 0
 

 

مشاور عالی نماینده ولی‌فقیه در سپاه: مجلس نمایندگان استکبارستیز و ولایت‌مدار می‌خواهد

 

سردار محمدعلی آسودی با اشاره به پیش رو بودن دو انتخابات سرنوشت‌ساز اظهار داشت: دشمن و آمریکا تمام ترفندهای خود را به کار بسته است و بعد از 8 سال دفاع مقدس، تحریم‌های سختی را بر ما روا داشت و فشارهای سیاسی بسیاری را اعمال کرد و در خلیج فارس لشگرکشی کرد که البته با قدرت نیروهای انقلابی سربازان امریکایی دستگیر شدند و بار دیگر قدرت ایران به نمایش گذاشته شد.

وی بیان کرد: دشمن و استکبار جهانی به این نتیجه رسیده‌اند که با این اقدامات نمی‎‌توانند در ایران ورود پیدا کنند بر این اساس برای انتقال و شکست باید نفوذ انجام شود.

مشاور عالی نماینده ولی‌فقیه در سپاه پاسداران با بیان اینکه دشمن قصد نفوذ در ارکان نظام را دارد، گفت: دشمن قصد دارد مجلسی مانند مجلس ششم را شکل دهد که افرادی احمق و بی‌سواد بودند و در مجلس بر علیه نظام تحصن کردند.

وی عنوان کرد: شورای نگهبان به همه جوانب کار اشراف دارد اما ما هم وظیفه داریم که قبل از رأی دادن نسبت به کسب شناخت از کاندیدای مورد نظر اقدام کنیم.

آسودی افزود: یک نماینده باید دین‌مدار، ایمان و شجاعت داشته باشد و نفوذ در آن به راحتی انجام نشود و به دنبال اقتصاد غربی نباشد و دلسوز نظام و جامعه باشد.

وی با اشاره به اینکه یک نماینده اصلح باید به بیانات مقام معظم رهبری گوش فرا دهد، بیان کرد: باید برای خبرگان رهبری و مجلس شورای اسلامی نماینده‌ای را انتخاب کنیم که دلسوز نظام و جامعه، استکبارستیز و ولایت‌مدار باشد و ارتقای وضعیت معیشتی مردم و رفع معضل بیکاری جوانان را در اولویت قرار دهد.

مشاور عالی نماینده ولی‌فقیه در سپاه پاسداران با بیان اینکه کسی که دین ندارد از هیچ چیزی نمی‌ترسد، افزود: مردم باید مراقب باشند که نمایندگان بی‌دین و دارای زد و بندهای مختلف را وارد مجلس نکنند و کاندیداهایی که فقط به فکر پر کردن جیب خود هستند جایی برای ورود به مجلس ندارند.

دشمن به دنبال جذب کاندیداهای دارای گرایش غربی در مجلس است

وی با بیان اینکه نماینده‌ای می‌خواهیم که دلسوز نظام و مردم باشد، گفت: آمریکایی‌ها و صهیونیست‌ها از فرصت انتخابات به دنبال این هستند که نمایندگانی دارای گرایش به غرب را روی کار بیاورند پس مردم باید حواسشان جمع باشد.

آسودی با تأکید بر حضور حداکثری مردم در انتخابات مجلس خبرگان رهبری و مجلس شورای اسلامی عنوان کرد: مردم باید مراقب رأی خود باشند چرا که باید پاسخگوی انتخاب خود باشند.

وی تأکید کرد: در راهپیمایی 22 بهمن باید مردم باشکوه‌تر و باعظمت‌تر حضور پیدا کنند و در هر شرایطی همه اقشار مختلف مردم در خیابان‌ها بریزند و فریاد «مرگ بر امریکا» سر دهند.

 


ادامه مطلب[ پنج شنبه 22 بهمن 1394  ] [ 8:01 PM ] [ احمد ]
نظرات 0
کد خبر: 133238
تاریخ انتشار: 08:40 - 22 بهمن 1394 - 2016 February 11
 
گزارش لحظه به لحظه میزان از گزینه های روی میز ملت ایران/

 

مانور میلیونی صلابت برگزار شد+تصاویر/ از

فرمانده نیروی قدس سپاه و رئیس دستگاه قضا تا

خانواده شهدا، جمع همه جمع بود

خبرگزاری میزان- راهپیمایی سی و هفتمین سالروز پیروزی انقلاب اسلامی از ساعت ۹ صبح امروز در تهران و سراسر ایران اسلامی برگزار ‌شد.
 

خبرگزاری میزان-گروه سیاسی: راهپیمایی با شکوه 22 بهمن، در تهران و همزمان در بیش از 1000 شهر و شهرستان و 5000 روستای سراسرکشور برگزار شد.در ادامه می توانید گزیده ای از خبرهای خبرنگاران میزان از این راهپیمایی میلیونی را در ادامه بخوانید:
ساعت 13:25: جشن تولد سی و هفت سالگی انقلاب اسلامی به مانند سالهای گذشته با حاشیه های جالبی همراه بود؛ گرفتن عکس های سلفی در میان اقشار مختلف مردم بخصوص جوانان از مواردی بود که می توان به آن اشاره کرد.( برای خواندن کامل این خبر اینجا کلیک کنید)

ساعت 13:05: در حاشیه راهپیمایی 22 بهمن با مادر یکی از شهدای انقلاب اسلامی به گفت‌وگو نشستیم. می‌گوید فرزندان ما در دفاع از انقلاب و کشورمان سرما و گرما نمی‌شناختند.( برای خواندن کامل این خبر اینجا کلیک کنید)


ساعت 13:00: کدام چهره های شاخص در راهپیمایی 22 بهمن شرکت کردند؟( برای خواندن این خبر اینجا کلیک کنید)

ساعت 12:55: غرفه ستاد دیه کشور با هدف اعلام عملکرد 25 ساله خود در امر آزادی بیش از 91 هزار زندانیان جرایم غیرعمد در مسیر راهپیمایی سی و هفتمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی در شمال خیابان آزادی دایر است. (برای خواندن کامل این خبر اینجا کلیک کنید)

ساعت 12:20: غلامحسین اسماعیلی در حاشیه راهپیمایی 22بهمن ماه در گفت‌وگوی اختصاصی با خبرنگار حقوقی و قضایی خبرگزاری میزان ضمن تبریک یوم الله 22بهمن به مردم عزیز و انقلابی ایران اسلامی و قدرشناسی از این حضور چشم گیر و اگاهانه مردم در سالگرد پیروزی انقلاب، گفت: این حضور بیانگر حمایت و پشتیبانی مردم از نظام و رهبری معظم انقلاب است.( برای خواندن کامل این خبر اینجا کلیک کنید)

حضور رئیس دستگاه قضا و رئیس جمهور در جمع راهپیمایان تهرانی/ فرمانده نیروی قدس سپاه در میان ارتش میلیونی ایرانی+تصاویر/ قرائت قطعنامه راهپیمایی سراسری یوم الله 22 بهمن ماه

ساعت 12:00: یکی از نوجوانان خوش ذوق تهرانی در راهپیمایی 22 بهمن ماکتی از «نتانیاهو» در لباس داعش را در دست دارد تا به جهانیان دست‌های پشت پرده شکل گیری داعش را نشان دهد.( برای خواندن کامل این خبر اینجا کلیک کنید)
حضور رئیس دستگاه قضا و رئیس جمهور در جمع راهپیمایان تهرانی/ فرمانده نیروی قدس سپاه در میان ارتش میلیونی ایرانی+تصاویر/ قرائت قطعنامه راهپیمایی سراسری یوم الله 22 بهمن ماه

ساعت 11:58: جعفری دولت آبادی دادستان عمومی و انقلاب تهران در راهپیمایی 22 بهمن حضور پیدا کرد.( برای خواندن کامل این خبر اینجا کلیک کنید)

حضور رئیس دستگاه قضا و رئیس جمهور در جمع راهپیمایان تهرانی/ فرمانده نیروی قدس سپاه در میان ارتش میلیونی ایرانی+تصاویر/ قرائت قطعنامه راهپیمایی سراسری یوم الله 22 بهمن ماه

ساعت 11:57: علی اکبر بختیاری در حاشیه حضور در راهپیمایی 22 بهمن در گفت‌وگو با خبرنگار حقوقی و قضایی خبرگزاری میزان اظهار کرد: طبیعتا 22 بهمن یکی از روزهای تاریخی است که نشان دهنده مبارزه انقلاب اسلامی با استکبار است، استکباری که اساساَ خوی استکباری‌اش اجازه نمی‌دهد که با انقلاب اسلامی جمع شود.( برای خواندن کامل این خبر اینجا کلیک کنید)
حضور رئیس دستگاه قضا و رئیس جمهور در جمع راهپیمایان تهرانی/ فرمانده نیروی قدس سپاه در میان ارتش میلیونی ایرانی+تصاویر/ قرائت قطعنامه راهپیمایی سراسری یوم الله 22 بهمن ماه

ساعت 11:55: حسین دهقان وزیر دفاع در حاشیه راهپیمایی 22 بهمن در جمع خبرنگاران اظهار کرد: حضور مردم در راهپیمایی امروز پایبندی آنها به مبانی انقلاب و ارزشهای آن را اثبات کرد و نشان داد که آنها با این حضور در تداوم راه انقلاب ثابت قدم هستند.( برای خواندن کامل این خبر اینجا کلیک کنید)

حضور رئیس دستگاه قضا و رئیس جمهور در جمع راهپیمایان تهرانی/ فرمانده نیروی قدس سپاه در میان ارتش میلیونی ایرانی+تصاویر/ قرائت قطعنامه راهپیمایی سراسری یوم الله 22 بهمن ماه

ساعت 11:45: حجت الاسلام و المسلمین طائب رئیس سازمان اطلاعات سپاه پاسداران انقلاب اسلامی درباره پیام حضور میلیونی مردم در راهپیمایی 22 بهمن گفت: بحمدالله هر ساله مردم پرشورتر از سال قبل در راهپیمایی حضور به هم می رساند و پیام این حضور برای غرب این است که مردم با صلابت پای نظام وانقلاب ایستاده اندو زیر بار سلطه دشمنان نمی روند.( برای خواندن کامل این خبر اینجا کلیک کنید)

حضور رئیس دستگاه قضا و رئیس جمهور در جمع راهپیمایان تهرانی/ فرمانده نیروی قدس سپاه در میان ارتش میلیونی ایرانی+تصاویر/ قرائت قطعنامه راهپیمایی سراسری یوم الله 22 بهمن ماه

ساعت 11:55: حجت الاسلام والمسلمین حسن روحانی در سخنرانی خود در جمع راهپیمایان یوم الله 22 بهمن گفت: 37 سال پیش در چنین ایامی قیام مردم ایران برای بدست گرفتن سرنوشت کشور به نتیجه رسید، ملت ایران صدها سال بود که تحت نظام سلطه زندگی می کردند و یک فرد مستبد بر سرنوشت کشور حاکم بود. ( برای خواندن کامل این خبر اینجا کلیک کنید)

ساعت 11:35: علی اکبر صالحی رئیس سازمان انرژی اتمی در حاشیه راهپیمایی 22 بهمن در جمع خبرنگاران درباره حضور مردم اظهار کرد: ملت ایران به بهترین وجه ممکن به مسئولیت هایشان عمل کردند و انشاء الله در انتخابات نیز با شور و نشاط بیشتری حضور پیدا خواهند کرد.( برای خواندن کامل این خبر اینجا کلیک کنید)

ساعت 11:30: حجت‌الاسلام و المسلمین محسنی اژه‌ای معاون اول قوه قضائیه با حضور در راهپیمایی 22 بهمن و در جمع خبرنگاران با اشاره به وفاداری مردم به آرمان‌های امام و انقلاب و حضور دشمن‌شکن آنها در این راهپیمایی اظهار کرد: دشمن می‌خواهد امنیت ما را به خطر بیندازد اما با اتکا به خداوند و اقتدار نیروهای ما و حضور ملت موفق نشده و نخواهد شد.( برای خواندن کامل این خبر اینجا کلیک کنید)

ساعت 11:26: قطعنامه راهپیمایی سراسری یوم الله 22 بهمن ماه در میدان آزادی تهران و در جمع راهپیمایان قرائت شد.( برای خواندن کامل این خبر اینجا کلیک کنید)

ساعت 11:25: خوشنویس ایرانی با نوشتن جملاتی زیبا در راهپیمایی 22بهمن شرکت کرد.( برای خواندن کامل این خبر اینجا کلیک کنید)

ساعت 11:21: در جریان برگزاری راهپیمایی یوم الله 22 بهمن در شهر تهران، صحنه دستگیری نظامیان آمریکایی توسط دریادلان نیروی دریایی سپاه بازسازی شد.( برای خواندن کامل خبر اینجا کلیک کنید)

ساعت 11:20: امیر فرزاد اسماعیلی فرمانده قرارگاه پدافند هوایی خاتم‌الانبیاء در حاشیه حضور در راهپیمایی 22 بهمن در جمع خبرنگاران اظهار داشت: انقلاب اسلامی همچنان ادامه دارد و خاتمه‌ای نخواهد داشت زیرا این انقلاب باید جهانی شود.( برای خواندن کامل این خبر اینجا کلیک کنید)

ساعت 11:05: عبدالرضا رحمانی فضلی وزیر کشور با حضور در مسیرهای تعیین شده راهپیمایی 22 بهمن، به جمع شرکت کنندگان در این اجتماع عظیم پیوست.( برای خواندن کامل این خبر اینجا کلیک کنید)

ساعت 11:00: رئیس مجلس شورای اسلامی دقایقی قبل در جمع راهپیمایان 22 بهمن در شهر مقدس قم حضور یافت. ( برای خواندن کامل این خبر اینجا کلیک کنید)

ساعت 10:56: خبرنگار تلویزیون فونیکس چین در رابطه با حضور مردم ایران در راهپیمایی 22 بهمن اظهار کرد: علی رغم سرمای هوا حضور مردم ایران در جشن پیروزی انقلابشان حیرت انگیز است.( برای خواندن کامل این خبر اینجا کلیک کنید)
حضور رئیس دستگاه قضا و رئیس جمهور در جمع راهپیمایان تهرانی/ فرمانده نیروی قدس سپاه در میان ارتش میلیونی ایرانی+تصاویر/ گزارش لحظه به لحظه میزان از گزینه های روی میز ملت ایران

ساعت 10:50: آیت الله آملی لاریجانی رئیس قوه قضائیه با حضور در راهپیمایی 22 بهمن و در جمع خبرنگاران اظهار کرد: هیچ کشوری و هیچ سلطه‌ای نمی‌تواند علیه انقلاب ما اقدام کند.( برای خواندن کامل این خبر اینجا کلیک کنید)
حضور رئیس دستگاه قضا و رئیس جمهور در جمع راهپیمایان تهرانی/ فرمانده نیروی قدس سپاه در میان ارتش میلیونی ایرانی+تصاویر/ گزارش لحظه به لحظه میزان از گزینه های روی میز ملت ایران

ساعت 10:47: علی اصغر جهانگیر رئیس سازمان زندان ها در حاشیه راهپیمایی 22 بهمن، در ارتباط با انتخابات پیش رو و حضور مردم در انتخابات اظهار کرد: انتخابات مانند سایر مظاهر اراده جمعی مردم که در سایه پیروزی اتفاق افتاد در حقیقت نشانه اراده جمعی ملت ما است چرا که می خواهند سرنوشت خود را دائما خود تعیین کنند.( برای خواندن کامل این خبر اینجا کلیک کنید)

ساعت 10:46: پدران و مادران شهدای هشت سال دفاع مقدس با در دست داشتن تابلویی از چهره فرزند شهیدشان، با شرکت در راهپیمایی با آرمان‌های انقلاب تجدید میثاق کردند.( برای خواندن کامل این خبر اینجا کلیک کنید)

ساعت 10:45: رئیس قوه قضاییه دقایقی پیش به جمع عظیم شرکت کنندگان در راهپیمایی 22 بهمن پیوست. ( برای خواندن کامل این خبر اینجا کلیک کنید)


ساعت 10:40: حجت الاسلام والمسلمین حسن روحانی رئیس جمهور کشورمان از مسیر تقاطع بهبودی به سمت میدان آزادی، در جمع راهپیمایان تهرانی حضور یافت.( برای خواندن کامل این خبر اینجا کلیک کنید)

ساعت 10:38: چتربازهای سپاه پاسداران انقلاب اسلامی و نیروی انتظامی با پرچم سه رنگ جمهوری اسلامی ایران مقتدرانه در میدان آزادی فرود آمدند.( برای خواندن کامل این خبر اینجا کلیک کنید)

ساعت 10:35: در جریان برگزاری راهپیمایی باشکوه 22 بهمن، تنی چند از جوانان به حالت اسکیت سواری، در این اجتماع عظیم شرکت کردند.( برای خواندن کامل این خبر اینجا کلیک کنید)

ساعت 10:30: در حاشیه مراسم 22 بهمن دیوار دل نوشته‌های انقلاب اسلامی به چشم می‌خورد.( برای خواندن کامل این خبر اینجا کلیک کنید)


ساعت 10:22: در كنار درب دانشگاه تهران دانشگاه هایی همچون علمی كاربردی، صنعتی امير كبير دانشگاه علامه، دانشگاه تربيت مدرس، علم و صنعت و پيام نور غرفه زده اند و عكس های دوران انقلاب را به نمايش كشيدند. ( برای خواندن کامل این خبر اینجا کلیک کنید)

ساعت 10:20: حضور گرم مردم سرمای بهمن را به سخره گرفت.( برای خواندن کامل این خبر اینجا کلیک کنید)


ساعت 10:18: حضور ایستگاه های صلواتی مردمی در راهپیمایی 22 بهمن مردم تهران از دیگر نکات جالبی است که در راهپیمایی امسال به چشم می خورد.( برای خواندن کامل این خبر اینجا کلیک کنید)

ساعت 10:15: در میان حضور پرشور مردم تهران در راهپیمایی 22 بهمن، حضور رسانه ها و تلاش خبرنگاران برای ثبت این لحظه های ناب ادامه دارد. ( برای خواندن کامل این خبر اینجا کلیک کنید)

ساعت 10:10: پزشکان، راهپیمایان تهرانی را در راهپیمایی امروز رایگان ویزیت می کنند.(برای خواندن کامل این خبر اینجا کلیک کنید)

ساعت 10:01: عده‌ای از جوانان کشورمان با به تصویر در آوردن تصاویر شهدای مدافع حرم یاد و خاطره این شهیدان را گرامی داشتند.

ساعت 10:00: در حاشیه مراسم راهپیمایی 22 بهمن غرفه مشاوره حقوقی بسیج مصلی تهران به چشم می‌خورد.( برای خواندن کامل این خبر اینجا کلیک کنید)

ساعت 9:55: در حاشیه مراسم راهپیمایی 22بهمن غرفه‌هایی از هلال احمر استان تهران به چشم می‌خورد، در این غرفه‌ها پوشش امدادی برای راهپیمانان ارائه می‌شود. (برای خواندن کامل این خبر اینجا کلیک کنید)

ساعت 9:53: مردم با در دست داشتن پلاکاردهایی با شعار «مرگ بر آمریکا» و «مرگ بر اسرائیل» همچنان انزجار خود را از سیاست های سلطه طلبانه آنها به تصویر می‌کشند. (برای خواندن کامل این خبر اینجا کلیک کنید)

ساعت 9:50: سردار قاسم سلیمانی فرمانده نیروی قدس سپاه در راهپیمایی صبح امروز 22 بهمن در تهران حضور یافت.( برای خواندن کامل این خبر اینجا کلیک کنید)
 

ساعت 9:50: در حاشیه راهپیمایی امروز تهرانی ها، نقالی خوانی یکی از برنامه های مورد توجه شرکت کنندگان در یوم الله 22 بهمن بوده است.(برای خواندن کامل این خبر اینجا کلیک کنید)ساعت 9:48:راهپیمایان همچنین تصاویر امام خمینی بنیانگذار کبیر انقلاب اسلامی و مقام معظم رهبری را در دست دارند.
رژه میلیونی بزرگترین ارتش جهان آغاز شد+تصاویر/جدیدترین موشک بالستیک ایران در راهپیمایی 22 بهمن/ گزارش لحظه به لحظه میزان از گزینه های روی میز ملت ایران

ساعت 9:40: فعالیت غرفه هایی با موضوعاتی همچون اقتصاد مقاومتی، سبک زندگی و غرفه هایی مخصوص کودکان از جمله مواردی است که درحاشیه راهپیمایی 22 بهمن امروز از سوی شهرداری تهران در نظر گرفته شده است.(برای خواندن کامل این خبر اینجا کلیک کنید)
رژه میلیونی بزرگترین ارتش جهان آغاز شد+تصاویر/جدیدترین موشک بالستیک ایران در راهپیمایی 22 بهمن/ گزارش لحظه به لحظه میزان از گزینه های روی میز ملت ایران


ساعت 9:30: اگرچه هنوز لحظاتی بیشتر از شروع راهپیمایی نگذشته است؛ اما حضور جمعیت قابل توجه مردم در مسیرهای منتهی به میدان آزادی بسیار خیره کننده است. (برای خواندن کامل این خبر اینجا کلیک کنید)
رژه میلیونی بزرگترین ارتش جهان آغاز شد+تصاویر/جدیدترین موشک بالستیک ایران در راهپیمایی 22 بهمن/ گزارش لحظه به لحظه میزان از گزینه های روی میز ملت ایران


ساعت 9:20: همگام با حضور میلیونی مردم انقلابی ایران در راهپیمایی 22 بهمن، متخصصان افتخار آفرین سازمان صنایع هوافضای وزارت دفاع، ماهواره بر سیمرغ را در مسیر راهپیمایی 22 بهمن در خیابان آزادی تهران به نمایش گذاشتند.(برای خواندن کامل این خبر اینجا کلیک کنید)
رژه میلیونی بزرگترین ارتش جهان آغاز شد+تصاویر/جدیدترین موشک بالستیک ایران در راهپیمایی 22 بهمن/ گزارش لحظه به لحظه میزان از گزینه های روی میز ملت ایران

ساعت 9:15: یک فروند موشک بالستیک عماد در مسیر راهپیمایی 22 بهمن در خیابان آزادی به نمایش گذاشته شده است.(برای خواندن کامل این خبر اینجا کلیک کنید)

ساعت 9:00: راهپیمایی یوم الله 22 بهمن در سراسر کشور آغاز شد + عکس(برای خواندن کامل این خبر اینجا کلیک کنید)
رژه میلیونی بزرگترین ارتش جهان آغاز شد+تصاویر/جدیدترین موشک بالستیک ایران در راهپیمایی 22 بهمن/ گزارش لحظه به لحظه میزان از گزینه های روی میز ملت ایران

ساعت 8:20: قبل از آغاز رسمی این مراسم برخی از راهپیمایان تهرانی با حضور در مسیرهای منتهی به میدان آزادی در حال سر دادن شعار هستند.

در تهران راهپیمایان از مسیرهای ده گانه تعریف شده به سمت میدان آزادی حرکت خواهند کرد.
رژه میلیونی بزرگترین ارتش جهان آغاز شد+تصاویر/ گزارش لحظه به لحظه میزان از گزینه های روی میز ملت ایران

طبق برنامه ریزی های صورت گرفته تا ساعاتی دیگر حجت الاسلام والمسلمین حسن روحانی رئیس جمهور در جمع مردم در میدان آزادی سخنرانی خواهد کرد.
رژه میلیونی بزرگترین ارتش جهان آغاز شد+تصاویر/ گزارش لحظه به لحظه میزان از گزینه های روی میز ملت ایران

واحدهای سیار شبکه‌های مختلف رادیویی و تلویزیونی نیز در مبادی ورودی به میدان انقلاب و چهارراه ولیعصر در تدارک تولید و پخش برنامه‌های زنده خود هستند.
رژه میلیونی بزرگترین ارتش جهان آغاز شد+تصاویر/ گزارش لحظه به لحظه میزان از گزینه های روی میز ملت ایران

حضور مردم در صحنه موجب تضمین اقتدار و صلابت نظام جمهوری اسلامی

کشور ما در مقطع زمانی فعلی در شرایط خاصی قرار دارد؛ از یک سو با رشد گروه‌های تروریستی تکفیری در سطح منطقه غرب آسیا مواجه هستیم که مورد حمایت مالی و لجستیکی رژیم سعودی و آمریکایی‌ها قرار دارند و از سویی دیگر با توجه به اجرایی شدن برجام و گسیل هیئت‌های سیاسی و اقتصادی مغرب زمین به ایران اسلامی، بیم عملیاتی شدن پروژه نفوذ در ابعاد مختلف تشدید شده است.

اگر چه نظام جمهوری اسلامی با اقتدار، صلابت ، اشراف اطلاعاتی و مجاهدت‌های نیروهای جان بر کف خود توانسته خطر و گزند عناصر تکفیری – تروریستی را از مرزهای کشور دور نگه دارد و در این رابطه آنگونه که فرماندهای عالی رتبه کشور می گویند هیچگونه تهدیدی متوجه کشور نمی باشد؛ اما در موضوع نفوذ بیگانگان در ابعاد و حوزه‌های مختلف نگرانی‌ها و دغدغه‌هایی وجود دارد؛نگرانی‌ها و دغدغه‌هایی که مطرح کردن آن بازهم توسط عده‌ای از مسحورین و مجذوبین غرب در داخل مورد استهزاء قرار می‌گیرد و اعضای طیف مزبور همچون سال‌های میانی دهه 70 که پروژه ناتو فرهنگی را باور نمی‌کردند، در سال‌ها و ماه‌های معاصر نیز پروژه نفوذ را انکار می‌کنند و طرح آن را در حد یک توهم تنزل داده‌اند!

اما بی‌تردید باطل السحر پروژه نفوذ، حضور مردم در صحنه است؛ حضوری که علاوه بر ارتقاء سطح امنیت و صلابت نظام جمهوری اسلامی، موجب می‌شود خدعه و نیرنگ دشمنان برای نفوذ در ابعاد مختلف سیاسی،فرهنگی و اقتصادی کارگر نیفتد و دشمنان از فکر تعرض سخت و نرم به کیان ایران اسلامی مایوس شوند.

راهپیمایی 22 بهمن یکی از ایامی است که حضور مردم در صحنه متبلور می‌شود؛ راهپیمایی‌ای که در 37 سال اخیر هر سال باشکوه تر از سال گذشته برگزار شده و به مثابه خاری در چشم دشمنان نظام جمهوری اسلامی ایران بوده؛ به طوری که هرسال خبرنگاران و ناظران بین‌المللی که مسئولیت پوشش و مخابره اخباره این راهپیمایی را برعهده دارند از حضور گسترده مردم متحیر می‌شوند و ناگزیر از ارائه واقعیت می‌گردند.


انتهای پیام/

www.mizanonline.ir/

 

 

 

ن : Ahmad
ت : پنجشنبه 22 بهمن 1394
 

 

مشاور عالی نماینده ولی‌فقیه در سپاه: مجلس نمایندگان استکبارستیز و ولایت‌مدار می‌خواهد

 

سردار محمدعلی آسودی با اشاره به پیش رو بودن دو انتخابات سرنوشت‌ساز اظهار داشت: دشمن و آمریکا تمام ترفندهای خود را به کار بسته است و بعد از 8 سال دفاع مقدس، تحریم‌های سختی را بر ما روا داشت و فشارهای سیاسی بسیاری را اعمال کرد و در خلیج فارس لشگرکشی کرد که البته با قدرت نیروهای انقلابی سربازان امریکایی دستگیر شدند و بار دیگر قدرت ایران به نمایش گذاشته شد.

وی بیان کرد: دشمن و استکبار جهانی به این نتیجه رسیده‌اند که با این اقدامات نمی‎‌توانند در ایران ورود پیدا کنند بر این اساس برای انتقال و شکست باید نفوذ انجام شود.

مشاور عالی نماینده ولی‌فقیه در سپاه پاسداران با بیان اینکه دشمن قصد نفوذ در ارکان نظام را دارد، گفت: دشمن قصد دارد مجلسی مانند مجلس ششم را شکل دهد که افرادی احمق و بی‌سواد بودند و در مجلس بر علیه نظام تحصن کردند.

وی عنوان کرد: شورای نگهبان به همه جوانب کار اشراف دارد اما ما هم وظیفه داریم که قبل از رأی دادن نسبت به کسب شناخت از کاندیدای مورد نظر اقدام کنیم.

آسودی افزود: یک نماینده باید دین‌مدار، ایمان و شجاعت داشته باشد و نفوذ در آن به راحتی انجام نشود و به دنبال اقتصاد غربی نباشد و دلسوز نظام و جامعه باشد.

وی با اشاره به اینکه یک نماینده اصلح باید به بیانات مقام معظم رهبری گوش فرا دهد، بیان کرد: باید برای خبرگان رهبری و مجلس شورای اسلامی نماینده‌ای را انتخاب کنیم که دلسوز نظام و جامعه، استکبارستیز و ولایت‌مدار باشد و ارتقای وضعیت معیشتی مردم و رفع معضل بیکاری جوانان را در اولویت قرار دهد.

مشاور عالی نماینده ولی‌فقیه در سپاه پاسداران با بیان اینکه کسی که دین ندارد از هیچ چیزی نمی‌ترسد، افزود: مردم باید مراقب باشند که نمایندگان بی‌دین و دارای زد و بندهای مختلف را وارد مجلس نکنند و کاندیداهایی که فقط به فکر پر کردن جیب خود هستند جایی برای ورود به مجلس ندارند.

دشمن به دنبال جذب کاندیداهای دارای گرایش غربی در مجلس است

وی با بیان اینکه نماینده‌ای می‌خواهیم که دلسوز نظام و مردم باشد، گفت: آمریکایی‌ها و صهیونیست‌ها از فرصت انتخابات به دنبال این هستند که نمایندگانی دارای گرایش به غرب را روی کار بیاورند پس مردم باید حواسشان جمع باشد.

آسودی با تأکید بر حضور حداکثری مردم در انتخابات مجلس خبرگان رهبری و مجلس شورای اسلامی عنوان کرد: مردم باید مراقب رأی خود باشند چرا که باید پاسخگوی انتخاب خود باشند.

وی تأکید کرد: در راهپیمایی 22 بهمن باید مردم باشکوه‌تر و باعظمت‌تر حضور پیدا کنند و در هر شرایطی همه اقشار مختلف مردم در خیابان‌ها بریزند و فریاد «مرگ بر امریکا» سر دهند.

 


ادامه مطلب[ پنج شنبه 22 بهمن 1394  ] [ 7:59 PM ] [ احمد ]
نظرات 0
.: Weblog Themes By themzha :.

تعداد کل صفحات : 65 :: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 >

درباره وبلاگ


استان خراسان رضوی:شهرستان مشهدمقدس

آمار سايت
كل بازديدها : 3486625 نفر
تعداد نظرات : 49 عدد
تاريخ ايجاد وبلاگ : پنج شنبه 14 خرداد 1394  عدد
كل مطالب : 13380 عدد
آخرين بروز رساني : یک شنبه 3 فروردین 1399 
کد موزیک آنلاین برای وبگاه
امکانات وب